Neatliekamā medicīniskā palīdzība (ātrā palīdzība)

Neatliekamā medicīniskā palīdzība (ātrā palīdzība) - jautājumi un diskusijas

Veģetatīvā distonija - ātrie atbrauca lai iepilinātu balderjāņus. (37)
Man ir veģetatīvā distonija, kas var pēkšņi sākties un beigties vai pat ilgt vairākas dienas. Sajūta briesmīga, vairākas naktis no vietas nevarēju gulēt. Parasti Man ir nomierinošas zāles, bet šoreiz nebija. Izsaucu ātros. atbrauca tris...
Man neiropatalogs ietieca iziet psihoanalīzes kursu. Pie psihonalītiķa tik gāju un maksāju, gāju un maksāju, kas zin, tad tas nebūt nav lēts prieks. Ārsts tik sēdēja un klausījās. Nekādas pagātnes rētas nemaz necentās uzlauzt pēc Junga vai Freida. Tad sapratu, ka tikpat labi, es pilnīgi par velti varu kaut vai spogulim izstāstīt, kā man pagājušo nedēļu gāja. Tautas šmaukšana! Še tev nu bija! Vēl nesen autore lielijās ar labu veselību, ka esot pilnīgi vesela savos 60 un kāpēc gan neapprecēties vēlreiz, bet kā rudentiņš klāt tā interesējas par veco laiku bumbierenēm, jo salstot un sauc ātros, jo nevar aizmigt dēl švakiem nerviem. Tā jau arī pavasari vairs var nesagaidīt. risinajums vienkarshs-tikt pie gjimenes arsta, lai izraksta zales. ja daudzas naktis neguli, bet pie arsta neej, un izskatas, ka shadi riikojies ne pirmo x.
nakoshaja reize, ja pati par sevi nerupesies, var beigties slikti, ja tas tiesham ir saistiits ar sirdsdarbiibu. jo, cik noprotu, nekada jauna tu neesi. ja cilveks visu /lasi, veseliibu/ palaizh pa vejam, par ko sašust?
Mani tā veģetatīvā distonija mocīja padomju laikos. Tad gan varēja mierīgu sirdi kaut 6reiz pēc kārtas ātros saukt, nebaidoties, ka kko pārmetīs vai prasīs maksāt. Un iešpricēja smuku seduksēnu, ka aizmigu kā dieva ausī. Tagad kapitālismā jāpreicājas kaut vai par to, ka iepilina balderjānus un neliek maksāt. Arī tas jau ir daudz Saved sevi kaartiibaa un beidz vai not citus! ··· Neatliekamā medicīniskā palīdzība (ātrā palīdzība): Veģetatīvā distonija - ātrie... lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu