Obligātās veselības pārbaudes

Obligātās veselības pārbaudes - jautājumi un diskusijas

Obligātā veselības pārbaude (OVP) Rīgā - lētāk (9)
Varbūt kāds/-a nesen kārtojis OVP un ievēroja, cik tā maksā? Interesējos, jo nav polises. (Normatīvo regulējumu zinu, man to atgādināt nevajag.)
Ja jau normatīvais regulējums ir zināms, tad jau laikam potenciālajiem komentētājiem būtu jāskatās "kristāla bumbā", lai nojaustu kādas profesijas pārstāvis jautā... Izmaksas ir atkarīgas no DA speciālista izstrādāto riska faktoru daudzuma, kas parādās OVP lapā. Bet vispār, OVP apmaksā darba devējs, izņemot pirmreizējo pārbaudi, stājoties jaunā darbā (ja nav savstarpēja vienošanās ar darba devēju).

Ja to dara ģimenes doks, tad viņš nepārzina likumdošanu!
Ģimenes doks visu saraksta . Tik apskatījās, vai joprojām redze kā cilts virsaiša acīgajam ērglim un viss. 22 euro. 13:13 ..... dziļā reveransā - atvainojos! 10€ + RTG+ asinanalīzes. 40 km no Rīgas. ··· Obligātās veselības pārbaudes: Obligātā veselības pārbaude... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kur visātrāk un vislētāk nokārtot pirmreizējo OBLIGĀTĀS VESELĪBAS PĀRBAUDES KARTI? (1)
MK noteikumi nr. 219. 1. pielikuma 4.9.1., 4.9.2.; 4.9.5., 4.4.3. Amats: pavārs. VC4 - dienas laikā 46 €. Varbūt kādam ir pieredze, kur var dabūt lētāk. Paldies! :-)
Dziedniecībā Rušonu ielā, Možums pie Dailes teātra - tur var nokārtot apmēram stundas laikā, kad ir pieņemšana. Var uzzvanīt uz pajautāt - cik maksās pēc tiem punktiem. ··· Obligātās veselības pārbaudes: Kur visātrāk un vislētāk... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu