Operācija

operācija foto attēls

Operācija - jautājumi un diskusijas

Kāju vēnu operācija uz jau operētajām kājām (9)
Ja ir jau bijusi operācija uz kāju vēnām (15-17 gadus atpakaļ uz abām kājām), vai ir iespējamas vēl operācijas uz jau operētajām kājām? Pašlaik stāvoklis ir ļoti smags - nepārējoša tūska, kājas sāp, rauj krampji u.t.t.
Nu nezinu gan cik vērtīgus padomus varēs dot grāmatveži, celtnieki, pārdeveji.....varbūt tomēr jautāt vajadzētu mediķiem? Vispirms jāsāk ar ģimenes ārstu. Paprasi norīkojumu pie ķirurga - flebologa. Aizej vēl pie kāda ārsta- ķirurga. Salīdzini ko saka viens, ko saka otrs ārsta. Noteikti nodod analīzes. Kāds ir cukurs, kāda ir recēšana, cik eritriocīti, trombocīti, utt. Aizej pavingro pie fizioterapeita. Var vēl mēģināt adatas, dēles, limfu drenējošo masāžu. Varbūt kāda baltā ragana var kaut ko pieburt, aizburt vai ieburt. Bet jautāt te tas ir tas pats kas ar pirkstu debesīs mākoņus stumdīt. Baltijas vēnu klīnika.
Pēdējais ko dzirdēju, maucot biolimi iekšā.
Dakteri nemaz nezina iisti, kaapeec cilveekiem rauj tie krampji. Cik dakteri, tik diagnozes :(( Noteikti pakonsultējies ar ārstiem,un ja iespējams ar vairākiem.Zinu,kad Gaiļezerā ir labi speciālisti šajā jomā.Bet par to operēšanu,vismaz padomijas laikos teica,ja esi sācis vēnas operēt,tad tas būs jādara arī atkārtoti,nezinu,varbūt tagad ir citas tehnoloģijas....bet noteikti ej
tikai pie ārstiem un ne pie kādām dziedniecēm. Krampji Tev ir ne no vēnām,bet kalcija un magnija trūkuma organismā,padzer šos un krampji pāries.
Jākonsultējas ar speciālistiem. Tehnoloģijas iet uz priekšu, un domāju, ka gan jau var veikt operāciju, ja vien nav nekādu iemeslu, kāpēc to nedrīkst darīt. Bet to pateiks tikai un vienīgi ārsts. ··· Operācija: Kāju vēnu operācija uz jau... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Pie ārsta, jo ātrāk, jo labāk. Lauzts kājas pēdas kauls.Gaiļezerā uzlika ģipsi. Jāiet (jāklibo) pie speciālista uz otrreizējo rentgenu un konsultāciju. Par 2 min -ko viņš man uzmeta aci ar jautājumu-Što vam nada? samaksāju 30 e, rentgens, tobrīd par maksu 15e. Zinu, ka to bildi aizsūta uz viņa kabinetu pāris minūtēs, tajā pat dienā. Bet dakters paģērēja, ka jānāk pēc trijām dienām. Tas ir šodien (pati rentgenu jau apskatīju datamed bez problēmām).
šodien-atkal 30e, ģipsi noņemt aizsūtīja uz mājām(latviski ne bū , ne mē, nikns palika no tā vien, ka latviski ar šo runāju)....-SAMA, SAMA) Kājas pēda piepampusi, bet vēl 3x par neparko 30e maksāt negribu....Dies, atpestī no šitiem murgiem(
Jāiet ir pie nopietniem un labiem speciālistiem uz 2. slimīcu... Prasi ārstam, ko darīt. Šeit padoms viens - amputēt. Sēdēt ohujā! Apbrīnoju cilvēkus, kas nezina, ka ir lietas, ar kurām giežas pie speciālista, nevis ārstējas ohujā. ··· Operācija: Pēc ceļa locītavas operācijas... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kādai jābūt redzamībai pēc kataraktas operācijas? (2)
Gribētos zināt kā īsti jājūtas pēc kataraktas operācijas. Ir trešā diena, redzamība nekāda, sajūta ,ka bieza migla acij priekšā. It kā jau tikai trešā diena pēc operācijas, varbūt nav iemesls uztraukumam?
Migla ir radzenes tūska-organisma reakcija uz operāciju.Pēc 2-3 nedēļām pāries...,tagad galvenais ir pilināt izrakstītos pilienus pēc shēmas... Pašsajūta ir lieliska, protams, operētā acs maķenīt jūtīga , bet, noņemot pārsēju jau pirmajā dienā pēc operācijas ( to ieteicams darīt pie mērena apgaismojuma) redze būtiski uzlabojusies, priekšmeti saskatāmi skaidri un asi.
Domāju, ka Jums noteikti jāveic operētās acs pārbaude pie speciālista.
··· Operācija: Kādai jābūt redzamībai pēc... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vai var būt žultsvados akmeņi pec žultspūšļa operācijas? (2)
februari bija operacija,viss bija normali. tagad sap sirds un starp lapstinam labaja puse. kas tas varētu būt?
Neviens nekomentē, man žēl palika. Aizej pie ārsta, var viss kas būt, bet diezin vai akmeņi. drīzāk kāds aizmirsts ķirurģiskais instruments... ··· Operācija: Vai var būt žultsvados akmeņi... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kataraktas operācijas sekas (1)
Pagājuši 2. mēneši, operētajā acī mākslīgā apgaismojumā redzu lēcu, kas arī traucē , kas arī samazina redzes kvalitāti. Ko tas nozīmē?
ej atpakall pie aarsta, lai izskaidro kas, un kaapeec.Man mammai taisija to operaaciju, un arii...nu ir taa, kaa ir. Labaak jau ir, kaa pirms tam bija . ··· Operācija: Kataraktas operācijas sekas lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Par sacietējumiem kājās pēc vēnu operācijas (3)
Pirms 10 dienām man Rīgā veica vēnu operāciju ar EVLT VSM accesoria anterior dxt ar sānu zaru ekstirpāciju pēc Varady. Pirms dažām dienām kad noņēma plāksterus vairākās vietās, kur bija veikti iegriezumi sataustīju tādu kā sacietējumu....
Jā, tas tiešām tā var būt un pēc laika pazudīs. olamara, kāpēc parādās, kāds veidošanās mehānisms, pēc cik ilga laika ir tipiski pazust, kāds režīms slimniekam ieteicams? Sakarā ar sacietējumiem zvani 26721746 ··· Operācija: Par sacietējumiem kājās pēc... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Tad kad izgudroja lāzeru. Paradoksāli bet ķirurģijā lāzeru pirmie pielietoja PSRS, bet dzīvē ieviesa tie ļaunie kapitālisti. Tāpēc pie mums tāds iespaids ka šī metode pie mums tā nesen ienākusi. PSRS nebija spējīga ieviest dzīvē 9 no 10 pieteiktajiem patentiem. Tad nu ņēma pa lēto tos tirgoja rietumiem un naudas iepirkt iekārtas protams nebija. https://en.wikipedia.org/wiki/Laser_lithotripsy Vai av2 saproti uz ko tu linku iedevi? Laikam angļu valoda nav tava stiprākā puse. Jautājums ir par žultsakmeņiem, jeb precīzāk- žultspūšļa izoperēšanu. Bet tu dod cilvēkam linku uz urīnakmeņu (nierakmeņu) skaldīšanas procedūras aprakstu :D
Pavisam cita opera, jebkurš dakteris tev pateiks ka nierakmeņus var saskaldīt, metode nav noteicošā. Un šie pa urīnceļiem tiek izvadīti tāpēc ka tie virzīti ķermenī uz leju. Tiesa tava linkota lāzermetode jau sev kā novecojusi jo jābāž ķermenī iekšā visi tie gali, šodien tādiem gadījumiem lieto ultraskaņu. Nekāda iekšēja iejaukšanās. Žultsakmeņus tā skaldīt nevar, jo žults ceļi ir vērsti uz augšu, tātad sadrupinātie akmeņi nevar tikt izvadīti dabīgā ceļā. Nākas vien griezt laukā to žultspūsli. Ar lāzeru griež tāpēc ka tas apdedzina un novērš aknu asiņošanu. Mazliet senāk vēl ar plazmu arī grieza. Bet vecos laikos ar skalpeli, tiesa tad vajadzēja spaiņiem donoru asiņu turēt rezervē un vājnīcā nīkt krietnu laiku un bieži vajadzēja atkārtoti griezt iekšēju asiņošanu dēļ.
"Laser lithotripsy was invented at the Wellman Center for Photomedicine at Massachusetts General Hospital in the 1980s"

Krievi lietoja citu metodi: "Electrohydraulic lithotripsy (EHL) is primarily used in the endoscopic fragmentation of difficult bile and pancreatic duct stones. It was originally used in the Soviet Union as an industrial tool for fragmentation of rocks. It was first used to treat bile duct stones in 1975 when it was performed through a T-tube tract using fluoroscopic guidance." (C)
sen jau ··· Operācija: Kad žultsakmeņus sāka operēt ar... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Asinspiediena izmainas pec mugurkaula operacijas. (4)
Divarpus menesus veica mugurkaula jostas 1.skriemela nostiprinasanu ar skruvem, jo bija kritot ieplisis. Asinspiediens visu muzu bija 110/80, bet jau pec operacijas tas kluva 150/90, bet nu jau divus menesus tas ir no ritiem un ari pa...
Diezgan grūti saprast rakstīto.
Lai samazinātu asinsspiedienu ir jāsakārto asinsvadi un aknas.Mārdadzis un ķiploki ļoti labi palīdzēs.
UN...tāds asinsspiediens tādam vecumam nemaz nav tik traki...norma būtu ap 130-140.Tā ka nav traģēdija.
ESI piesārņots + vēl zāles pirms/pēc operācijas visu piebeidz.
Turpināsi sevi pieķēzīt ar ķīmiju negaidi nekā laba.
vsp. jau air tal lietot 2,5mēnešus nav prātīgi
lai doks pamaina terapiju
Organisms ir pārcietis lielu stresu, tas ir radījis vispārējas izmaiņas, iespējams tā tagd arī būs.... Ar gadiem lielākai daļai cilvēku palielinās asinsspiediens , jo asinsvadi zaudē savu elastību, holestarīns dara savu, rezultātā asinsspiediediens ceļas. Griežaties pie ģimenes ārsta ar šo problēmu, kurš arī droši vien zin par operāciju, kura bija un kāda terapija tiek peilietota pēc tās. To, ko ieteiks asinssppiediena mazināšanai (kaut arī tas nav traģiski augsts) to arī lietosiet. ··· Operācija: Asinspiediena izmainas pec... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Atsauksmes par valsts apmaksatam operacijam (11)
sveiki! man driz bus valsts apmaksata operacija degunam,gribeju uzzinat atsauksmes par apmaksatam operacijam varbut vel varu atteikties.......un atsauksmes par dubultu slimnicu.....ieprieks paldies ....
kaapeec maasinjaam jadod saldumus un aarstiem alko?????

Vai nu aploksne vai kaut kas jeedziigs...

Maasu istabaa jau staav 32 neatveertas konfekshu kastes...
letālās operācijas valsts nemaksā Operācija kā operācija. Nezinu,kā ir savādāk. Tik anestēzija jāpērk atsevišķi :))) ,to valsts neapmaksā. anestēzijas spečukam iedot aploksni.. Dot vai ne dot ir svariigi! :) ··· Operācija: Atsauksmes par valsts... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu