Paaugstināts asinsspiediens

paaugstināts asinsspiediens foto attēls

Paaugstināts asinsspiediens - jautājumi un diskusijas

Vai smēķēšana var izraisit deguna asiņošanu? (5)
Man ir tads nopietns jautajums vai smēķēšana var izraisit deguna asiņošanu, un ja var vai tas ir delj paaugstinata asinsspiediena vai ari ta ir daudz nopietnaka problema un ir javeshas pie arstiem?
jeb kura gadijuma pie arsta.nenoliedzami paaugstinats asinsspiediens izraisa asinosanu.savukart nenormalizet asinspiedienu....var nonakt lidz insultam... Smēķēšana pati par sevi noteikti, ka nē, bet tā var paaugstinār asinsspiedienu, īpaši vēl buķetītē ar kafiju.No augsta assinspiediena gan tā varētu notikt! Mana māmiņa gan nesmēķē, bet pie ļoti augsta asinsspiediena viņai tā ir regulāri- tad nu palīdz tikai ātrie! Es domāju, ka tas ir nopietni!!! Neejot pie ārsta, vienīgais, ko var sadzīvot, ir sašaurināti asinsvadi, augsts blīvā holesterīna līmenis, caur ko arī augsts asinsspiediens, un tad vai nu reces problēmas, vai otra galējība, pa starpu arī nieres un aknas, no tā augstā asinsspiediena.
Bet lieki neuztraucies ... katrs dzīvo, kā māk.
Smēķēšana nevar izraisīt deg.asiņošanu, bet asinspiediena paaugstināšanos gan.Asinspiediena problēma noteikti jārisina, jo tā neārstēšanas sekas var būt briesmīgas-rodas sirds problēmas,insulti u.c.Domāju, ka Jums noteikti jāgriežas pie terapeita vai kardiologa! Idiņ nebāz degošu smēķi degunā,,, ··· Paaugstināts asinsspiediens: Vai smēķēšana var izraisit... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Asinsspiediena samazināšana (17)
Kā samazināt asinsspiedienu ar dabīgiem līdzekļiem (zāļu tējām un tml)?
Dilles, mātere un vilkābele 1. likvidēt lieko stresu. Jābrauc ar riteni, jānūjo, jāpeld, regulāri un lēnā tempā. pus litrs aroniju sula, zapte, svaigas aronijas un pēc pus stundas sāksi gāzties apkārt .. strādā labāk par dillēm Ja nedzer pietiekoši, vai dzer tikai dehridratējošus dzērienus (limpenes, tējas, kafijas, zāļu tējas, alkholu) var rasties ūdens katastrofāls trūkums organismā, kas izraisa asins sabiezēšanu. Kas asinis vairs nav pietiekami šķidras, automātiski rodas paaugstināts asinsspiediens, sirdij kļūst grūti pumpēt, strauji palielinās ar to saistītie riski. ··· Paaugstināts asinsspiediens: Asinsspiediena samazināšana lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Trenažieru zāle un paaugstināts asinspiediens (34)
Gadījums daudzu gadu laika uzkrāt lieko varu līdz par 145kg, tagad ir nomests līdz kādiem 125kg (mazāk ēšana kombinācijā ar trenažieru zāli, vairāk staigāšanu). Jautājums ir - cik ātri un daudz var kāpināt slodzi. Pašam lieka, ka visu...
Naivs jautājums: ko saka trenažieru zāles instruktors? Neesmu speciāliste, bet domāju, ka dari pareizi, pārāk neforsējot ar slodzi. Riteņbraukšana (velotrenažieris) ir labs kardiotreniņš.
Ar laiku, pakāpeniski slodzi varēsi plielināt, bet sākumā jānomet svars, nu vismaz tikpat un jāsaved kārtībā sirds.
Obligāti konsultējies ar sporta ārstu.
lieto zinzino balanss eļļu Slodzi vari kapināt tik augsti,cik tavs organisms to atļaus.Svarīgi nejust smagumu un diskomfortu.Bez velotrenažiera ir iespējams nodarbināt ķermeni ar vingrošanu,skriešanu,peldēšanu un t.t.....Lai parādītos vairāk sviedru tu vari apmeklēt pirti,tā ir attūdeņošanās,toksisku vielu atbrīvošanās.Lielākai svara mazināšanai nepieciešams lieko tauku atbrīvošana,tas ir diētas ievērošana,fiziska slodze un dzīves paradumu izmaiņa.To visu kopumā vajadzētu kontrolēt sporta ārstam.Lai veicās! Ņemot vērā Tavus asinsspiediena rādītājus, neieteiktu Tev pagaidām krasi intensificēt slodzi. Drīzāk paāatrini pastaigu tempu un palielini to ilgumu Tagad ziema iestājusies - pastaigas pa mežu būs īsti vietā, slodzīti vari pielikt, ejot nevis pa iestaigātām taciņām, bet gan pabrienot pa dziļāku sniedziņu, pa uzkalniņiem. Rezultāts (kilogramos) varbūt nebūs tik manāms, toties mazāk riska.
Trenažieru zālē velotrenažiera vietā ieteiktu Tev lietot eliptisko trenažieri - slodze ir krietni vispusīgāka - arī viduklim un ķermeņa augšdaļai.
Turpini darīt visu, ko esi iesācis. Galvenais - REGULARITĀTE un LĒNS, PAKĀPENISKS slodzes pieaugums.
Kad spiediens pietuvosies 120/80 rādītājiem, tad varēsi uzsākt krasāku slodzes pieaugumu. Klāt būs pavasaris un no ātrām pastaigām varēsi jau pāriet pie lēna skrējiena. Veiksmi Tev!!!
··· Paaugstināts asinsspiediens: Trenažieru zāle un paaugstināts... lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu