Parazīti

parazīti foto attēls

Parazīti - jautājumi un diskusijas

Cērmes un spalīši (7)
Kā jūs ieteiktu tikt galā ar cērmēm vai spalīšiem? Paldies
Božiņki - ko tērē laiku, netā jautājot?
Tak lec uz aptieku, iepērc ripas, mazgā veļu utt.
A ķirbju sēklas un pārējos dabas līdzekļus var ēst tāpat profilaksei vai arī, ja patīk, ka ilgi kāds pa vēderu dzīvojas!

Un vsipār - būtu jāatradinās visus sū.. mutē bāzt un nemazgātas rokas sūkāt!
helmintox pec speeleshanaas smiltinaas - mazgaat rokas, eest kiplokus, bet vislabaak Dekariss aizteci uz aptieku un Tev paliidzees.Uz tautas liidzekliem iipasi nepalaujies. :)eed kjiplokus un biezhaak mazgaa rokas:) ··· Parazīti: Cērmes un spalīši lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Pretparazītu līdzekļi (7)
Saka, ka 90% ir kaut kādi parazīti, ko lietojat un varat ieteikt pret tiem mošķiem, kas mīt zarnās, kuņģī?
Nu ir kas viņus pat speciāli ievieš, kā alternatīvu diētām:) Vermox vai helmintox, betbjautājums, kas tie par parazītiem. Tur atšķirs shēmas un devas atkarībā no sugas, jo viņiem ir daūādi dzīves cikli. izskatās, ka esi uzķērusies uz reklāmām

vrb ārstam pajautā
Dažos gadījumos jānorij veselas ķiploku daiviņas. Tikai vispirms jāatrod tik sīkas,ko var dabūt lejā. Arī ķirbju sēklas kādam mošķim nepatīk. kaut kad nesen izlasīju, ka gailenes svaigā veidā derot attārpošanai. ··· Parazīti: Pretparazītu līdzekļi lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Galvas utis (30)
Kāda ir pieredze ar galvas utīm? Nopirku aptiekā spec.līdzekļus,bet skjiet, ka nav līdzējuši.Puika kasās kā kasījies.Vai ir kāda dez.iestāde?
Aqua Veratri jeb čemurīšu ūdens, tikai jātur ilgāk kā noradīts, tad izskalot ar etiķūdenī un izķemmēt ar smalku ķemmi. Puikam īsi mati, problēmām nevajadzētu rasties. Drošības labad var atkārtot pēc pāris dienām. Parasti palīdz ļoti labi.. Kad meituks bija mazs, arī no bērnudārza atnesa utis. Tad vienīgais dabīgais līdzeklis: dzērvenes, saspied un smērē galviņā. Uzliek politelēna plēvi, apsien lakatiņu, lai kādu laiku pastāv, var arī atkārtot. Pareizais nosaukums- Neostomazans. 2 ml ampulu atšķaida ar 1 litru silta ūdens. Iesmērē galvā līdz visi mati ir slapji. Apņem ar dvieli un patur 2-5 minūtes. Pēc tam galvu izmazgā ar šampūnu. Neostomazanu lieto pret blusām, ērcītēm, skudrām, laputīm utt. Kad mani bērni no skolas šitos mošķus pārnesa, mums palīdzēja tāds līdzeklis Nitifors. Jāiesmērē un nevajag mazgāt ārā, lai paliek, smaržo gandrīz kā šampūns, ar pāris reizēm pietika. mana māte pūta galvā dihlofosu, apsēja ar plēvi un gaidīja, kas notiks...bet savam bērnam gan to nedarītu..:))) ··· Parazīti: Galvas utis lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu