Pedikīrs

Pedikīrs - jautājumi un diskusijas

Meklēju aparāta pedikīra palpojumu (4)
Vai Rīgā ir atrodams meistars kas veiktu 1.kājas naga lielā pirksta naga sabiezējuma apstrādi? Ja rakstat atbildi lūdzu pievienot konkrētu pakalpojuma cenu eu!
Podologs Tev problēmu neatrisinās. Tikai izmetīsi lielu naudu. Paņem no ģimenes ārsta nosūtījumu pie dermatologa, tad Tev izmaksās tikai 4.27, uztaisīsi smuki analīzes un tad redzēsi ko Tev tur ar nagu darīt. Ja tā ir sēnīte, nav jēga ārstēt vienu nagu, bet problēmu neatrisinās.Otrs variants,ja nags ir ļoti neglīts, ķirurgs nagu var noņemt un pusgada laikā ataugs smuks nadziņš.Tikai pie dermatologa, noņems, nokasīs nadziņam virsējo kārtiņu, analīzes būs gatavas pēc laika, lai zinātu vai ir sēnīte vai nē.Bet nu katrs var darīt priekš sevis lai dārgāk. Podologs (aparāta pediķīra speciālists) ir sastopams jebkurā normālā poliklīnikā. Pieņemšana notiek pēc pieraksta. Procedūra ir apmēram 20-30 eiro. Nav svarīgi 1 vai 10 pirksti. Ja gribās lētāk meklē pakalpojumu sadaļā " Pērkam kopā". Lai veicas! Viss jauki par nagiem aprakstīts jūnija numurā žurnālā-ārsts.lv nu jau uzpuussat no mussas ziiloni . Nosiipeet sabiezeejussu nagu var jebkuraa pedikiira kantorii, un nemaksaa daargi.
Ko tad jums tas "speciaalists" taadu pateiks, ko taapat nezinaat? Kaa likvideet seeniti nagiem, kura, starp citu ir pilniigi visiem cilveekiem , vairaak, vai mazaak. Aptiekaa iedos kaadus tik veelies liidzekllus .
··· Pedikīrs: Meklēju aparāta pedikīra... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Pedikīrs un sporta masāža Rīgas centrā (5)
Varbūt kāds varētu ieteikt sertificētu un labu sporta masieri kurš izbrauc uz mājām? Kā arī tiešām labu pedikīru, vēlams, lai meistarīte uz mājām izbrauktu.
Tas nebūs pats centrs,un uz mājām viņš ar diezvai brauks....bet labs ļoti labs sporta masieris ir Atis Grundmanis...cik zinu strādāja viņš Georgā,sporta kluba,zemitāna tilta beigās,blakus statoilam kas ir,tur pat blakus jābūt ari pedikīram.....Ir ari tads Zemitis tikpat labs...bet ta cik zinu murjāņos strādāja,tas dikti tālu....un bija vēl trešais kura biedrs viņiem,kas ar tikpat atzits..bet par to trešo neko nezinu..domāju aiziesi vienreiz pie Ati,un kontaktus gan jau ka iedod kādam kas tuvāk.... laikam esmu atpalikusi no laika - kad mēs augām, labs masieris un labs "pedikīrists" bija divi dažādi speciālisti, vai tad tagad ir sastopami divi vienā? Pē un pe,tekstā teikts-kā arī,tas man domāt liecina,ka vajag 2 speciālistus. Ja nekļūdos, tad Atis ir arī manuālais terapēts. Speciālists ļoti labs. Uz mājām reti kurš brauks, jo labajiem speciem vienkārši nav laika, ko teŗēt braukšanai + masāžas galdam arī ir nozīme. man ir ļoti laba pedikire, kas brauc pie klienta-profesionāre.... ··· Pedikīrs: Pedikīrs un sporta masāža Rīgas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu