Psihiskās slimības

Psihiskās slimības - jautājumi un diskusijas

šizofrēnija (23)
smagi,kad šī slimība piemeklē kādu no ģimenes locekļiem:( slimais savu slimību neapzinas,smagi cieš pats un sagādā ciešanas pārējiem. pie ārsta iet kategoriski atsakās..... ko darīt,kā palīdzēt? lūdzu padomus tikai tiem,kam pašiem ir...
A tas pirmais neiet pie ārsta vai otrais? Ir jādabū zāles, tās regulāri lietojot, psihozes jeb akūtie stāvokļi virsū nenāk, cilvēks jūtas gandrīz kā normāls, pamazām varbūt arī varēs pierunāt aizvest pie daktera...Smags darbs ar šādu slimnieku, varat rakstīt man personīgi. Pienākas arī 2. invaliditātes grupa, tas ir jānokārto psihiatru komisijā. bella_ (2013-06-04 08:05) viedoklis
psihiatrijas stacionārs neārstē...(c) Beidz, pat ļoti labi apārstē(pavisam izārstējama šī slimība nav), tur jāpavada vismaz mēnesis, ne jau dažas dienas vai nedēļa. Pavisam cits cilvēks no turienes iznāk, tikai nedrīkst pārtraukt lietot zāles(ko viņi nereti dara), tad ir atkal vecie "putni" atpakaļ...Jābūt savam psihiatram, kuram var uzticēties, tas visu atlikušo dzīvi izrakstīs zāles(piemeklēt atbilstošāko preparātu nav viegli, tāpēc arī vajadzīga uzturēšanās stacinārā zināmu laiku). Zāles ir bezmaksas, bet ar kādu "aploksnīti" jārēķinās. Piekrītu Lucy - ar ļoti lielu sapratni jāuzņem šī cilvēka problēmas, jo viņi jūtas briesmīgi savos murgos un nav vainīgi, ka saslimuši, tās ir gēnu kombinācijas, kas nostrādā. Viegli jau paņirgāties par visu, ko nesaprotam, bet tā nevajag darīt.
Ja pie ārsta neiet, kā tad ir zināms, ka cilvēkam ir šizofrēnija? Kur tad tā diagnoze ir grābta?
Un kā izpaužas tās smagās ciešanas? Principā no tā jau ir atkarīga tālākā rīcība. Ja paliek ļoti agresīvs pret apkārtējiem, tad rīcība kā jebkurā citā gadījumā - sauc policiju.
Sizofreniju amatieri uzstada pie visam iespejamam divainibam, neertibam, saslimshanam, bet isto diagnozi var uzstadit tikai un vienigi arsts psihiatrs. Un ari ne pie viena apmeklejuma, bet vislabak pacientam esot slimnicaa noveroshanaa.
Pie agresijas sauc policiju, pie psihozas agresijas sauc abus, policiju un atros.
··· Psihiskās slimības: šizofrēnija lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Vai rūpējaties par savu psihisko veselību? (18)
Kad ir kādas psihiskas problēmas ko darat?Vai apmeklējat kvalificētu psihologu vai pat psihiatru?Vai šīs problēmas risisnat paši ar draugu vai interneta palīdzību?
oi, nevaru atturībnieku grupa salika man sārtos īkšķīšus........ Visi tik balti, visi tik labi, iestīvināti un godīgi. Es gan dzeru, pīpēju, kaujos, kožu, skrāpēju, bļaustos, ar večiem pinos. Man nevajag nekādus terapeitus. Tos vajag maniem kaimiņiem. A kāpēc man jāsatur sevi?? Ja man dara pāri. Kapēc?? Apmeklēju, bet maz jēgas. Psihologi, lai man piedod, ja te kāds/a ir, tomēr ir no šamaņu un šarlatānu cilts. Daudzi pat tic, ka tā ir medicīnas nozare :)))
Psihiatri skaitās pie medicīnas, jo var ārstēt medikamentozi, bet psihologi kādā sakarā, bet ir tādas tiesības viņiem.
man darbs saistīts ar nerviem, ja nebūs stipri nervi, nederēšu savam amatam... nekas nepalīdz labāk, kā svaigs gaiss, mežs, ātra braukšana pa zemes vai bez ceļiem... Kas tad ir psiheja, kura no sim daudzam psih.strukturam uznemsies "rupes" un par kuru no tam rupesies,Freds to dalija 3 strukt.,Asad.Er,utt.utt.no 5-10 strukturam.

Ja kaut kas aiziet konkreti pa "pieskari",
nav vairs ta, kurs spej ko objektivi novertet(so savu psih.stav.).
Sastapti ar plasako diagnozu buketi,kuri pasi sevi uzskata par "visveselakiem".
··· Psihiskās slimības: Vai rūpējaties par savu... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu