Psoriāze

psoriāze foto attēls

Psoriāze - jautājumi un diskusijas

Psoriāzis vulgaris (15)
Kāds ar šito draņķi ir ticis galā un atradis zāles?
Vucis laikam nezin, ko nozīmē dzīves kvalitāte,ja uzskata,ka psoriāze to neietekmē :) Laurencija, alerģiju izārstēt pilnībā var gan, jo lielākoties tā ir psihosomatiska problēma, organisma nepareiza reakcija uz ārējiem ""ienaidniekiem". Gadās, ka alerģijas iemesls ir tīri fiziskā biosa līmenī, orgānu defektu dēļ, to gan izārstēt nevar.
Psoriāzei var noņemt tikai "" krīzes saaasinājumu"".
Drole, pareiza diēta palīdz pat pret izkaisīto sklerozi, bet nu cilvekam raksturīgi gribēt," lai man viss būtu un par to nekas nebūtu". Jāmeklē labs dermatologs. Pašam jāskatās no kā ir saasinājumi un tad attiecīgi jārīkojas.Labi palīdz jūra un saule,ziemā reizi nedēļā solārijs. Ja lieto alkoholu ,tad jānokonstatē nekaitīgāko,parasti neiesaka burbuļūdeņus,vīnus un alu. Viss atkariigs kaa pats uztver sho kaiti. Un protams no taa, cik daudz psoriaaze ir skaarusi. Dziivo un baudi dziivi, tad kvalitaate buus taada, kaadu pats uztaisiisi. ··· Psoriāze: Psoriāzis vulgaris lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Psoriāze - ārsta izrakstītie medikamenti nepalīdz (22)
Ārsta izrakstītie medikamenti nepalīdzēja,slimība joprojām progresē, varbūt kāds var ieteikt kādu līdzekli no personīgās pieredzes? Paldies!
psori.fi ir pilnīga un totāla šmaukšanās. netērē naudu. Pa lielam (no googles), ir ziemas un vasaras p....man bija ziemas.
Sākās pēkšņi - oktobrī - nocīnījos ar zālēm, dziedniecēm un sevi (sāku ēst pareizi, dzīvot pareizi), martā ar vīru aizbraucām uz Kanāriju salām, tur saulē un sāļajā ūdenī pārgāja un nākamajā gadā vairs nebija, pārgāja pilnībā, lai gan i netā un Barbisa ielā dermatologs pateica, ka tā ir neārstējama slimība (lietoju smēri elconet varētu būt).
jāmaina ēšanas paradumi...mēģini izslēgt maizi, visus produktus, kur ir glutēns. Mīļie cilvēki, galvenās zāles jebkurai slimībai ir miers un psiholoģiskā labsajūta! Mūsu stresa pilnā dzīve nekam par labu nenāk, tādēļ arī palīdz aizceļot atpūsties un viss, kas saistīts ar mierīgu dzīvi. Pirms mainīt medikamentus un uzturu, ir jāmaina sava dzīves uztvere un attieksme pret visu notiekošo. Skan banāli, bet, ak, vai, kā palīdz! Konkrēti kādi medikamenti?
Cik ārstu, tik viedokļu.
Dažas lietas no personiskās pieredzes.
1. Atteikties no tomātiem un kartupeļiem uzturā. Neticēju, ilgi ignorēju. Kaut kad drusku piegriezās, pāris nedēļas atteicos, rezultāts jūtams.
2. Nost ar rūgstošo alkoholu - alus, vīns utt (vai vēl labāk alkoholu kā tādu)
3. Variāk sauli, jūru (šogad nebēgot no Latvijas nereāli)
4. Apzini un risini dzīves problēmas, psoriāze ir nervu spogulis ...
··· Psoriāze: Psoriāze - ārsta izrakstītie... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Attieksme pret psoriāzes slimniekiem... (28)
Palasīju šeit viedokļu apmaiņu par to, kas tā psoriāze vispār ir un kā ar to cīnās...bet jautājums šoreiz veseliem civlēkiem - kāda ir Jūsu attieksme pret tiem, kam ir šī kaite? Tagad, kad laiks silts, cilvēki izkūņojas no saviem...
Man ļoti tuvam cilvēciņam ir šī kaite,mantota jau paaudzēs:(( Tie kuri saka,ka vienalga neticu,ir nepatīkami redzēt,bet ir jāsadzīvo.Cilvēks pats streso,slēpjās,neizģērbjās un mazākais uztraukus un ir saasinājumi nepajokam.Tā tas ir vasarā,kad saulīte pazūd gandrīz nav,bet ziemā traki,īpaši jaunam cilvēkam:((( OHO ir kaut kāda elite.Neuztrauc tas,ko par viņiem citi doma,vienalga kāds blakus guļ un vispār,viss vienalga.Tā dzīvot vajag mācēt.
Es vienam brūtgānam,godīgi sakot,tieši tādēļ atteicu,jo piebiruši palagi ar ādu man nepatika.Protams izdomāju citu atteikuma iemeslu,jo saprotu,ka viņš nav vainīgs.
Ja kas tāds kolēģim,tad kāda man daļa kas viņam zem apģērba.Man taču ar viņiem ne jābučojas,ne jāguļ.
Kaadai gan shai attieksmei tavupraat buutu jaabuut?Un kaadeelj tevi tas uztrauc? Manam dziivesbiedram ir psoriaaze. Taa ir galvenokaart gjeneetiski paarmantojama slimiiba. Saules iedarbiibaa slimiiba "nomierinaas". Seera vannu iedarbiibas rezultaataa arii. Izraelaa pie Naaves juuras katru gadu pulceejas slimie, lai tur nedaudz atveseljotos. saprotoša Nu nekas patīkams tas nav-attieksme negatīva-nez vai-drīzāk izvairoša-ir tiem, kas nezin kas tā par slimību un bail aplipt; Psoriāze nav lipīga-kā kuram tā izpaužās-slimība nav ārstējama, ir apārstējama; Citam ģēnetika, citam uz nervu pamata; Citam vieglākā formā, citam redzamāk; Man ar pateica ka ir psoriāze-bet minimāli-uz pamatīga stresa pamata ik pa laikam uzplaiksnī-bet tikai galvas ādā-palietoju panenola šampūnu un viss oki; Man tuvam cilvēciņam ir smagākā formā-un ar to var sadzīvot; Adlen nav jēga kompleksot-esi atklāta-ja tiešām tam cilvēkam būsi svarīga-sapratīs; Snīpi gaisā :) ··· Psoriāze: Attieksme pret psoriāzes... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
No tā, ko esmu lasījusi... Pārkārtojot savu domāšanu (attīroties garīgi) un attīrot organismu. Cilvēkos ir ielikta arī atveseļošanās programma, tikai tam jātic un jādara viss iespējamais. Nāves jūra - jā, palīdzot, tikai tā ir cīņa ar sekām, nevis cēloņiem. Eleste... Lai samaksātu 5-8 eiro tikai par ādas zvīņu nokasīšanu vien, vēl atsevišķi par analīzēm, konsultāciju, un neskaitāmām zālēm, kuras tā arī nepalīdzēs (draudzenes pieredze). Tas viss ir cenšanās novērst slimības ārējo izpausmi, nevis cēloni... Psoriāzi izārstēt nevar!
Var tikai mēģināt apārstēt, piemeklējot sev individuāli labāko metodi un mainot savu dzīvesveidu - vienam vairāk palīdz diētas, citam sauļošanās, citam attiecīgi, individuāli pielāgoti medikamenti, vēl kādam vnk attieksmes maiņa! :)
Kā man teica viens paziņa - vajag iemīlēt savu psoriāzi un tad tā sāk uzvesties labāk! :)
Esmu dzirdējis no viena akadēmiķa,ka psoriāze rodās no piesārņota organisma,tas ir no nepareizas ēšanas paradumiem/taukiem,ph līmeņa,kuņģa sulas atšķaidīšanas/.Organisma limfu mezgli zem ādas darbojās kā attīrīšanas iekārta /apmēr.kā kanalizācijas sistēma/.Tur,kur ir sarežģījumi sistēmā,tur toksīni laužās uz āru,brūču un jēlumu veidā.Diēta un pareizs dzīves veids veicinās organisma attīrīšanos.Skatīt Youtube Alexander Zakurdajev. Taisnība Lucy pie Nāves jūras,ja var atļauties pāris nedēļas peldes tur.Stāsta ,ka palīdz arī smiltsērkšķu eļļa,solārijs ,neitrālie mazgāšanās līdzekļi ar urea 5-10 un dzīve bez stresa,kas attiecas uz pārtiku ,tad katram cilvēkam ir alerģijas vai nepanesamība uz kādu produktu ,tāpēc ,katram pašam jāskatās pēc kādas pārtikas lietošanas problēmas ir vairāk. ··· Psoriāze: kā var izārstēt psoriāzi? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Psoriāzes ārstēšana (26)
Psoriāze-varbūt kādam ir pozitīva izārstēšanās pieredze, vai varbūt varat ieteikt konkrētu speciālistu?
Lietojiet Magnipsor ziedi! ar iekšējiem resursiem jāstrādā. iespējams, ka hipnoze. jo ir bijsi laiks, kad psoriāze nebija sākusies un tad kaut kādu periodu asimilējās stresa faktori, provokatīvi un veidojās akūtais uzliesmojums. iespējams, ka hipnoze palīdzēs noteikt, kas īsti notika. jo ar vienām ziedēm, kur starp galvenajiem komponentiem ir dažādi sveķi, arī darvas preparāti... nu šaubos. ir pētījumi, ka arī mākslas terapijas palīdz, piem. mūzikas terapija. Vajag pilnībā atteikties no alkohola.Attīrīt organismu no toksīniem,ar dažādiem dabas līdzekļiem.Ziedes nepalīdzēs.Slimība nāk no iekšienes un āda ir veselības stāvokļa indikators. Es arī var ieteikt tikai un vienīgi Magnipsor ziedīti. Slimoju ar psoriāzi jau no 17. gadiem. Lietoju visādas hormonālas smēres, tomēr nekas labs tur nesanāca. Ar gadiem pleķi tik sāka rasties vairumā. Tad nejauši uzzināju par Magnipsor, pazvanīju, pasūtīju, smērēju- smird pēc darvas, tomēr rezultāts burvīgs. Lielākā daļa pleķīšu pazuda vispār, palika bāli plankumiņi... Šī tēma ir bijusi.To var apārstēt saasinājuma gadījumos,bet izārstēt-nekad. ··· Psoriāze: Psoriāzes ārstēšana lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Psoriāze jeb zvīņēde (27)
Vai psoriāzes slimniekam jāievēro stingra diēta? Kādus ēdienus labāk nelietot uzturā? Un, vai kādam ir pozitīva pieredze, kā šo slimību labāk ārstēt?
jā, ir pozitīva pieredze. mana mamma ir tikusi vaļā no tās jau 3 gadus kā.

vajag attīrīt aknas un psoriāze pazudīs. vai arī nervus ārstēt, jo ir 2 veidu psoriāzes - no neveselīga dzīvesveida - tobiš, ka organisms ir piesārņots, vai arī uz nervu pamata.
tas ir no nevrvien neko daudz nepalidzes zales Jā,manai radiniecei šāda nelaime,pēc drausmīga ilgstoša nervu stresa...nekas nelīdz:ir tikai vājāki un stiprāki periodi,regulāri iziet
potes slimnīcā,bet bez sekmēm...daudz esmu lasījusi par šo slimību,jo ļoti gribu palīdzēt viņai,bet neko vērtīgu neesmu atradusi.Ļaudis to sauc par nedziedējamu DVĒSELES SLIMĪBU. Bet nolaist rokas nevar,jāmēģina
viss,jo cilvēki taču ir tik dažādi,kas neder vienam,tas var glābt otru.
es iesaku iet pie homeopāta vai ajūrvēdas speciālista. Psoriāze ir kompleksa nevis tikai ādas kaite.
Man šķiet pēdējā Santā bija rakstīts, ka psoriāze ir dzimtas jeb karmiska slimība. Jāizpēta dzimtas koks un jācenšas saprast, kur paaudzēs atkārtojas kādas kļūdas.
Pie parastiem ādas ārstiem psoriāzi neiesaku ārstēt - vismaz man tas neko nav devis. tikai izdevumus un pilnu plauktu ar visādām smērēm.
Psoriāze lielākoties ir iedzimta, tikai dažādos vecumos var izpausties. Stress vienīgi pastiprina un veicina recidīvus, nevis izraisa pašu slimību - cēloņi gēnu līmenī meklējami.

Bet profesionāļi paskaidros www.psorinfo.lv ;)))
··· Psoriāze: Psoriāze jeb zvīņēde lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Psoriāze - jūsu pieredze (12)
PSORIAAZE!!!!. Ludzu padalieties personigaja pieredzee. Ir kadam laimejies izarsteties. Kā? Pladies.
cik zinu no pieredzes, izārstēt pavisam nevarot, bet apārstēt gan.
cilvēkam esot jāizvairās no nervu sasprindzinājumiem, tad saasinājumi esot retāki un mazāk izteikti.
bet, godīgi sakot, nav 100% šajā jautājumā.
Jaunkundz, tā ir neārstējama slimība, tā var pazust pati, ja palaimējas! Bet parasti jau nepalaimējas!

Ir jācenšas, lai tai netiktu dota barība, respektīvi, stress, kā arī jānosaka tās tips - vasaras, ziemas, tipa, kad ir visaktīvākais tās izplešanās un zvīņošanās posms, tad tā dikti jāsarga!

Un vēl, tai nepatīk tāds krems kā elocon, bet tas ir hormonāls, tāpēc dikti jāuzmanās, un to nedrīkst smērēt lielos plačos un ilglaicīgi utt (jālasa instrukcija)!

Tad vēl visādas peldes - mālu, dūņu, utt!
Bet galvenais ir stresa mazināšana!
ir taads joks-ja gribi patstaaviigus ienaakumus,maacies par dermantologu.Nav aarsteejama,bet gan apaarsteejama.neuzkeries uz visaadiem briinumzaaliisu tirgoniem,bet soreiz uzticies aarstiem. Ir jaasaak ar triismeeneshu shuunu atjaunoshanas kursu, tad papildus var arii aareejiem liidzekljiem. Tas vieniigais efektiivaakais liidzeklis. taa ir neaarsteejama, man ir 4 gadus(uzradaas peec celja operaacijas), sho pedeejo gadu praktiski neaarsteeju, taa gandriiz izzuda! :) kaa? ar daivonex ziedi, betacortons losjonu un ne tik stresainu dziivi. ··· Psoriāze: Psoriāze - jūsu pieredze lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu