Pumpa

Pumpa - jautājumi un diskusijas

Izsitumi, pleķi, pumpas uz krūtīm (6)
Man uz krūtīm pēdējā laikā regulāri metas sarkani pleķi, kas savos izmēros un intensitātē mainās. Reizēm, kā šķiet, tieši no šiem plankumiem metas savādas pumpas, ko par pumpām grūti nosaukt. Tās var būt tikai ...
Dermatologs(labs ) un problēma atrisināta.
Oho ārstu konsīlijs diezin vai ka līdzēs.
Ieliec bildi, bez bildes grūti diagnozi uzstādīt ... ieteicams pasmērēt ar spermu vārīgās vietas sifiliss.Paarbaudies gan pie daktera .saakumstadijas sifiliss .Ir aarsteejams .Ariii ieguuts pirms 10 gadiem ,tai diena kad guleeji ar sveshu ,bez gumijas ,un eedi aatro kontracepciju !Apsveicu !Sprices esmot saaspiigas !Lai veicas bezpurnim !Veclaiku mediciinas enciklopeedijaa ..Veneeras vainags ...shobriid googlee apskati . http://www.sargidzivibu.lv/#tab2 ··· Pumpa: Izsitumi, pleķi, pumpas uz ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Aukstumpumpa partnerim - kā neaplipt? (17)
Kā ar to neaplipt?Mums ģimenē nevienam nav,bet vīrietim ar kuru iepazinos tās mēdz būt diezgan bieži.Nebučoties vispār?Tad viņš mani pasūtīs 5 mājas tālāk. ...bet ļoti negribētos saņemt šādu dāvaniņu.
Akstumpumpa, herpe, tā infekcija ir visiem. Kamēr imūnsistēma ir normā, tikmēr tās neparādās. Ja sākas problēmas, var parādīties jebkur. Uztraukumam nav pamata - vairojiet veselību un slimības izzudīs pašas no sevis. Ausu sērs nepalīdz, jo tajā brīdī ausīs sēra nav. Aptiekās ir ziedes, kas palīdz nofiksēt rašanās sākumu, plāksteri, tie tiešām palīdz. Nekas traģisks. Ja var nofiksēt pumpu rašanās sākumu, tad var palīdzēt ausu sērs/zinu, skan briesmīgi, bet tautas metode, palīdz/. Pumpu laikā nevajag nodarboties ar orālo sexu, bučoties saudzīgi i sjo. Un stiprināt imunitāti. visiem ir, arii Tev. Tikai veel nav aktiivas utt. Jaa miillotaa cilveka taadi veseliibas siikumi ir sskkerslis, ej vienkaarssi bekot. Sēru esmu pārsreiz izmēģinājusi. Līdz! Un te ir tā problēma-ka sēra mēdz nebūt, a aukstumpumpa metās pusnaktī, kad aptieka ciet... 😆 Izdevīgi ausis netīrīt tiem, kam imunitāte švaka. ··· Pumpa: Aukstumpumpa partnerim - kā ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Zemādas strutojošas pumpas (17)
Man ir uz dažādām kermeņa daļām strutojoši augoņi, saka ka palīdz raugs. lūdzu rekomendāciju kādus rauga vitamīnus man pirkt?
Man bija augoņu sērija-izbeidzās tikai pēc mikrobioloģiskas izpētes un precīza antibiotiku kursa...
Organisma stiprināšana ir svētīgs pasākums,bet tas pēc tam...
Es uzmanītos ar dermatologu. Labāk sākt ar ģimenes ārstu, kurš saprot sistēmisku pieeju pastāvīgiem iekaisumiem. Dermatologi velk uz ziedēm un citām virsū smērējamām lietām, kas uz brīdi ir OK, bet ilgtermiņā pumpas rodas visu laiku no jauna. Iesaku kārtīgu asins analīzi un varbūt pat alergologu. Noteikti doties pie ārsta. Un japarskata stipri ēdienkarte . Ja organismā visu laiku ir kāds iekaisums, tad hroniski trūkst omega3 taukskābes. Bet ar vienu miegu to neizārstēt, jādomā par ēdienkarti vispār un arī pārējie vitamīni ir ļoti svarīgi. Piesārņots organisms, jāsāk ar attīrīšanu, pēc tam likt iekšā. Raugs diemžē lnepalīdzēs jūsu pumpām. Jo strutojošās pumpas ir dažādu veidu, tas ir jāskatās, tad tikai var pateikt, ko lietot vai ar ko smērēt. ··· Pumpa: Zemādas strutojošas pumpas lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Help! Herpe! (18)
Zovirax nelīdz, smērēju, smērēju, bet tāpat uzmetās. Vēl nav pārplīsusi un sajūta nelāga. Neziniet kādu līdzekli?
Pamēģini vēl Acid. Un Compeed plāksteri.

Jāsmērē uzreiz, kā sāk kņudēt. Kad jau izaugusi, nekas vairs nelidz.
labi palīdz jods. pāriet tikpat ātri (lēni) , cik ar dārgajām smērēm Rik, strutenes apsalušas ... Ja dažas herpes,tad ziede Borovea,ja visa ķermeņa saslimšana,tad tikai slimnīcā pie sistēmas,neskaitāmas zāles un streptocīda pulveris katru dienu uz herpēm. Uz nakti var apsmērēt ar zobu pastu vai arī sintomicīna ziedi. ··· Pumpa: Help! Herpe! lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Pumpa uz mēles (5)
Ko varētu darīt lai pumpa uz mēles mazāk traucētu un ātrāk pazustu?
Kāds bērnībā man to iemācīja un - palīdz. Parīvē to pumpu, ar apakškrekla iekšējo malu 3x-es un spļaujot pār kreiso plecu 3x-es saki: kas mani aprunā, tam pašam, lai pumpa uz mēles! Paņem drošības adatu un iespraud aiz svārku vai bikšu jostas tā, lai tā nebūtu redzama, un tad skaties, kuram pumpa uz mēles uzmetīsies, tas nu ir tas aprunātājs. Tā arī ir gudrība, kas nākusi no manas bērnības:) Bet pumpa pati no sevis pāriet vienas, divu dienu laikā neko nedarot. Ja nepāriet,nevilcinies,iesaku doties uz Stomatoloģijas institūtu pie mutes gļotādas speciālista.Būs labi,vizīte nav dārga. Nevajag aprunāt līdzcilvēkus un pumpas uz mēles nemetīsies :)
Var pumpai uzkaisīt cukuru un paturēt - palīdz.
Pumpa ir vienkārši jāpārcieš-tāpat kā slikts laiks. ··· Pumpa: Pumpa uz mēles lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā cīnīties ar aukstumpumpām? (12)
Kā cīnīties ar aukstumpumpām? Cik zināms , tās spiest jau nav veselīgi.
Ir viens tautas lidzeklis. Riebīgi jau ir, bet diezgan efektīvi - pasmērē ar sēru no ausīm Ir ziede...zoviraks... vai arii leetaaks analogs, kuru nosaukumu neatceros... ja nepaliidz tad ir veel speciaalas zaales. jaa, smeeree to smeeri un gaidi kad paaries...kaa zinaams, herpe (aukstumpumpa) ir infekcijas slimiiga. Ja tu to spaidiisi, taa tikai izveidosies lielaaka. Un esi uzmaniiga - peec tam, kad esi to aiztikusi, neliec pirkstus pie aciim.....
Herpes viiruss meedz buut biistams, taapeec jeega ir par to runaat!
leetaakaa ziede saucaas "ACIC"...
un ziema pie taas probleemas nemaz nav vainiiga...
:)
oi, oi, tikai neaiztiec ar pirkstiem, sanāks tā kā man, kad nezināju, kas tā par pumpu, dabūju rētu, kas tikai ar gadiem izbalo.
Jācenšas uzreiz, kā tiko parādās, smērēt ar kādu smērīti (aptiekā pajautā), Zovirax jau it kā ir lābākā, bet ir arī citas.
··· Pumpa: Kā cīnīties ar ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kā ārstēt sīkas pumpiņas mutē? (1)
Ir sīkas sarkanas pumpiņas mutes dažās vietās,uz apakšlūpas,smaganas vienā vietā,nedaudz sāp.Analīzes labas it visas.Zobārsti plāta rokas vārda tiešajā nozīmē.Paldies par atbildi jau iepriekš.
Nu taču internetā pats palasi:
http://bauskasdzive.diena.lv/forums/vecaku-sarunas/koksaki-jebsu-mutes-roku-kaju-viruss-115420

Ja nu nekā nav, tad vajag dezinficēt ar mutes skalojamiem līdzekļiem.
··· Pumpa: Kā ārstēt sīkas pumpiņas ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Aukstumpumpa! (19)
Aukstumpumpa!!!!!!!!!!!!!!! Sāp, kas var palīdzēt??????/
Vecaa, labaa zvaigzniite, vai sintomiciina ziede! Zovirac, Acic utt. Bet tie sākumā jāsmērē un bieži. Ko tur varētu sintomicīns līdzēt, gan nevaru iedomāties. Zvaigznītei varētu būt tāds pats efekts, kā zobupastai, stāsta, palīdzot:))) Ā, nu ja gribi, lai tieši sāpes noņem tad kamilostad (laikam tā, jeb camilostad) Šovakar saklausījos, ka var paslapināt ar zeltsaknes lapu sulu - arī bieži.
Tomēr - man šķiet labāks Acic.
Jāskatās jau arī cik tas viss lielā apmērā izlecis.
ar spirtu.. paturi, un shamaa nedelja slaikaa nosies. Labi palīdz arī zaļās tējas eļla. ··· Pumpa: Aukstumpumpa! lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kādi ir līdzekļi, lai atbrīvotos no aukstumpumpas? (25)
it kā zobu pastas uzlikšana uz tās, palīdzot, bet vai tā ir?
Ir viena smērīte līdzīga Zoviraxam, bet lētāka un tik pat laba ACIC, ja nemaldos. ZOVIRAX bija izbeidzies un man nupat palīdzējā "Dzintara" balzams lūpām (baltā lūpu krāsa), bet ar vienu noteikumu, kā viens tā otrs jālieto tiklīdz jūti, ka būs tā pumpa!!! ir tāda laba ziedīte VECTAVIR , ļoti efektīva!! vēl labi līdz ķīniešu balzāmiņš Mentola( tipa zvaigznīte), bet vispār jāstiprina imūnsistēma, lai tas herpes neaktivizējas Pēdējais, ko atklāja mana paziņa - ir tāds istabas augs alveja - smērēt, tikko sajūt, ka veidosies aukstumpumpa, ar lapas sulu. Viņai nelīdzēja nevieni aptiekas krēmi. Tējas koka ēteriskā eļļa - ideāla! It īpaši, ja sāk lietot, kad herpe tikko sākusies, bet ari vēlāk lietota, sadziedē pumpu daudz ātrak par visām veikalos pirktajām ziedēm. Var lietot neatšķaidītu. ··· Pumpa: Kādi ir līdzekļi, lai ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Aukstumpumpu iemesli (17)
Ja lūpa izaugusi divreiz lielāka, bet negribas atzīties par bučošanos caurvējā... kādi vēl iemesli var būt aukstumpumpām... bet tādi, kuros ieklausās?
kurš gan tic vēl tādām muļķibaam ka austumpumpas metās no bučošanāS????
tas ir vienīgi un pazeminātas imunitaates dēļ....cilvēks var neiziet no majas ārā,un no rita pamosties ar 5am herpēm...cits var bučoties kaut no rita lidz vakaram caurvējā un nebus neviena auxtumpumpa..tam nav nekāda sakara ar bučošanos......es gan domāju ka lidz 7,8klasei tic tādām lietām cilvēki.......
man palīdz zovirax vai acivir (viena viela pamatā - acyclovir, bet otrs variant divreiz lētāks, jo ražots Indijā). agrāk bija pieejams hidrokortizons mikrotūbiņā.
parasti izsitumi bija pēc saaukstēšanas, stresiem, antibiotiku kursiem un kad lietoju peroralo kontracepciju.
pilnīgi piekritu Tiritombai par ehināciju.
Aizej iztaisi visas analīzes, varbūt tad būs
redzami kādi nenormāli rādītāji, kurus vajadzētu labot.
imunitāti paaugstina Ehinācejas tabletes. sūkājamas, no auga ar tādu pašu nosaukumu izgatavotas. jāatzīstas, ka samērā negaršīgas. bet imunitātes stiprināšanai es parasti pirms ziemas sezonas vismaz vienu paciņu nosūkāju ... un tā herņa vairs nemetas.
bet ja herņa uzmetusies, tad mīļākās zāles - ak pa pusstundai uzziežu Melno Rīgas Balzāmu ar vates kociņu. spirts nogalina jebkuru herņu, da un garšīga jau arī ... :DDD
P.s. Herpes vīruss aktivizējas pazeminātas imunitātes gadījumā. ··· Pumpa: Aukstumpumpu iemesli lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu