Reibonis

reibonis foto attēls

Reibonis - jautājumi un diskusijas

Pēkšņi reiboņi, dulla galva, galvas sāpes, labās sejas puses notirpums (26)
Jau divus gadus mocos ar pēkšņiem reiboņiem(vismaz 2xmēnesī), dulla galva(it kā reibst, it kā piebāzta ar vati), galvas sāpes un pirms gada vēl nāca klāt lābās sejas puses notirpums(periodisks). Esmu bijusi pie vairākiem ārstiem- Izieti...
Sports (veelaams, aaraa). Uzlabos asinscirkulaaciju un skaabeklja piegaadi smadzeneem. varbūt veģetatīvā distonija? Kā ar emocijām - vai atļauj sev dusmoties, raudāt, smieties. Vai neesi situācijā, kad jābūt labai visiem un vienlaikus jādara pretējas lietas? Vai neesi ārkārtīgi prasīga un kritiska pret sevi? Varbūt jāpastrādā ar sakrātām emocijām, tās jāpalaiž.. Ja emocijas netiek laukā, tās rada muskuļu spriedzi, tie savukārt spiež uz nerviem, asinsvadiem un rodas sāpes, asinsspiediena izmaiņas, reiboņi utml...
Līdz kaut kas no psihoterapijas. Emocionālās brīvības tehnika.. Pats svarīgākais - droša, mīloša vide, cilvēka/cilvēku loks, kurā vari būt atklāta par sevi, saviem pārdzīvojumiem un pieredzēm.. Lai izdodas!
Veģetatīvā distonija neeksistē. To ir izdomājuši ārsti lai iesmērētu dārgās zāles. Tādas slimības nemaz nav, ir sipmtomu kopums, kur katram ir savs cēlonis. Ir biežas galvas sāpes, bet citādi izpaužas, kaut gan arī sāp viena vai otra galvas puse. Mēģinu piedomāt un analizēt - kad, kāpēc, ko darīju vai ēdu pirms tam... Grūti ko izsecināt, vienmēr pārsteidz nesagatavotu... Bet šo to sapratu - kategoriski nedrīkst melno šokolādi un alkoholu (izņemot dažas markas), jāsargās no vēja un ļoti lielām temperatūras svārstībām, un nedrīkst izlaist ēdienreizes, tām jābūt regulārām. Sāpes palīdz novērst vīnogas (vislabāk gaišās) un trekna zivs. Tas ir, ja procesu noķer pašā sākumā. Katram gadījumam turu mājās vismaz paku vīnogu sulas. To dzeru uzsildītu pa mazam malciņam. Pēc autores aprakstītās situācijas tiešām izskatās pēc veģetatīvās distonijas, kurai vēl piebalso vairogdziedzera hipotireoze. Ja jau kaut kas ir "hipo" tas nozīmē, ka mazs, par maz, tātad Jūsu vairogdziedzeris izdala par maz hormonu. Šī kaite var būt visu dzīvi, tikai reizi gadā jādodas pie ārsta, lai pārbaudītu, vai iepriekš izrakstītā zāļu deva vēl aizvien ir pareiza un nav jāsamazina/jāpalielina. Šī kaite ar to ir nelāga, ka palielina sirds/asinsvadu saslimšanas risku, tā kā, ja ir problēmas ar spiedienu, tad tas varētu būt saistīts ar šo.
Pie veģetatīvās distonijas parasti lieto nomierinošus līdzekļus, kurus var izrakstīt arī ģimenes ārsts, bet šai kaitei patiešām tad jābūt diagnosticitētai, uz savu galvu ārstēties nevajadzētu.
··· Reibonis: Pēkšņi reiboņi, dulla galva,... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Reibst galva (26)
Ļoti bieži reibst galva. Izmeklējumi neko neuzrāda. Varbūt kādam ir ko ieteikt kā ar to cīnīties. Iepriekš pateicos.
Kā ir Tavu hemoglobīna līmeni asinīs un redzes asumu? Nu varbuut staavoklii esi. Kas to lai zin. Naakamais, kaa ar eeshanu, vai normaali eed. parbaudi sprandu.. uztaisi rentdenu, vai nav spondiloze, musdienas katram otrajam tadas problemas tikai ne vienmar izpauza uzreiz, es ta 5 gadus mocijos ar reiboniem un giboniem es par rentgenu sprandai - osteohondroze vai nobīdīti skriemeļi, asinsspiedienu pamēri un nebadojies! + cholly, tā varētu būt spranda /ieķeksē - personīgā pieredze/ ··· Reibonis: Reibst galva lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Guļot sareibst galva. (16)
Kādam tā ir bijis, ka guļot un pagriežoties uz vienu sānu, tik ļoti sareibst galva, ka liekas tūlīt samaņu zaudēs? Ar ko tas varētu būt saistīts? Ar ostohondrozi? Es pēdējās dienas gan rīta rosmē drusku izpildīju tādu vingrinājumu kā...
Asinsrites traucējumi galvā.Aizej pie fizioterapeita izskaidros.Sprandā gar kaklu skriemeļiem notiek asins aizplūšana.Parasti problēmas ir tur.Vajadzīga masāža,lai muskuļi nenospiež asinsvadus. Dr.Houss būtu uzstādījis pareizo diagnozi :D piedodiet... Man jau, protams, patīk, kā cilvēki ir ar mieru riskēt ar savu veselību, uzdodot šādus jautājumus viedajai un visu pieredzējušajai oho publikai. Ikviens ārsts nobāl šo zinātāju priekšā, kas pat vārdu osteohondroze nemāk pareizi uzrakstīt.
Un jā - kas var būt pārliecinošāks, kā atsauksmes internetā. Lūk, tagad tāds pacients kā es salasīsies, kā marks aurēlijs liela Tanaku, un nu tik skries uz aptieku, pat nepainteresēdamies, ko par šo brīnumlīdzekli domā speciālisti. Nevis aizies pie ārsta, kurš nosūtīs uz rentgenu, izrakstīs vajadzīgos medikamentus vai iedos nosūtījumu uz ārstniecisko masāžu.
Bravo.
Mjā kakla osteohondroze... Man bija tieši tāda pati problēma apguļoties gultā un ceļoties augša ta reiba galva kā karuselī.Daktere izrakstīja zāles tikai uz receptes dārgas bija,bet palīdzēja.Protams no ostrohondrozes.Pagāja pusgads un atkal sākās.Aptiekā nedod bez receptes,jāiet atkal pie daktera. ··· Reibonis: Guļot sareibst galva. lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Reibst galva (16)
Ja reibst galva (alkohols nav lietots), asinsspiediens ir par zemu vai par augstu? Kafija līdzēs?
Pārsvarā reibst, kad asinsspiediens ir par zemu. Kafija noteikti līdzēs, vismaz man palīdz. Bet asinsspiediens noteikti jāizmēra, to var izdarīt jebkurā aptiekā !!!! ...un vēl var reibt no mugurkaula kakla daļas (galvenokārt), no paaugstinātas temperatūras, no pārslodzes... reizēm arī no mīlestības:)) zems, jādzer eleiterokoks vai kāviņtur sauc, man tāds spiediens ir po žizņi, kafija neko nedod, bet mazbišķiņ alkohola gan :) sauljuks: aizteci uz tuvāko aptieku un nomēri asinspiedienu. Par regulārām novirzēm jākonsultējas ar ārstiem. Ir asinspiediena monitorings. Ja Tev normāls ir atšķirīgs no pārējiem, viss kārtībā. Ja novirzes kaitīgas, būs medikamentu terapija. Daudzi līdzcilvēki (arī es) lieto ikdienā asins spiedienu regulējošus medikamentus. Ieguvums - dzīves jauda! :) ...reizēm arī reibst galva ,ja nav laikā paēsts... ··· Reibonis: Reibst galva lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Brilles neder (25)
Īsumā stāsts tāds: pasūtīju jaunas brilles (ar hameleonu stikliem), pārbaudīja redzi, uztaisīja, rāmītis smuks, bet.... Brilles nevar nēsāt: līdzko uzlieku, reibst galva, pazaudējas orientācija, sāp acis. Labas gribas un savas naudas...
Te nu pirms ekspertīzes varbūt ir vērts aiziet pie normāla (kas nu vispār ir "normāls" :))acu ārsta (ne optometra, kādi ir optikās).
Mans scenārijs šajā gadījumā būtu: acu ārsts, neko nestāstot par problēmām, lai pārbauda redzi un izraksta recepti (uzreiz būtu salīdzinājums, vai sakrīt, izklausās, ka Tev varētu būt, kādi 0,5 par daudz, iespējams pat tikai 0,25 par daudz - tb par stipru, a ja izrādās, ka vairāk kā 0,5 par stipru Tavas jaunās brilles- tur jau vispār "užas" i tur tad darbs būtu tai inspekcijai). Ja viss sakrīt, tad jautāt dakterei, vai vari lietot hameleonu stiklus, ja tad viss tiek akceptēts, tad gan velc ārā savas jaunās brilles un pastāsti par visām problēmām un pajautā, aiz ko tā.
Vai Tev kādas citas veselības problēmas, asinsvadu, asinspiediena nav?
P.S. pati gatavojos nedaudz investēt brillēs, gribētos zināt, kur nu lai nekādā gadījumā neiet. Lūdzu! Ja tas ir pret noteikumiem, ieraksti privāti.:) Paldies! Hmm, nu tādā gadījumā tiešām neiesaistīta okulista pārbaude laikam labākais variants. Ieteiktu apmeklēt labu optometristu, jo aprakstītās redzes problēmas nav saistītas ar acu slimībām, bet redzes korekciju. Patiesībā, ja nav acu slimības, tad mierīgi var iet arī pie kvalificēta optometrista. Biju pie optometrista optikā uz Stabu ielas. Viņi atbildot par to, ko viņu optometrists izraksta un ja būšot kādi sarežģījumi, tad mainīšot lēcas uz sava rēķina. Man viss super! :) Tas liels pluss atšķirībā no acu ārsta, kurš atrodas pavisam citur, ja kādas problēmas. Bet jā, kā jau te kāds ieminējās, izskatās, ka tur problēma ir briļļu lēcās, ne rāmī. Iespējams optometrists pārcenties ar cilindriem :) ··· Reibonis: Brilles neder lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu