Sāpes vēderā

sāpes vēderā foto attēls

Sāpes vēderā - jautājumi un diskusijas

Bērnam regulāri sāp galva, vēders un ir vemšana. (34)
Dēliņam ir 8 gadi. Diezgan bieži viņam pēkšņi sāk sāpēt galva, tad arī vēders.Pēc laiciņa ( ne vienmēr) sākas vemšana. Pārsvarā tas notiek pēc stundām. Tad viņš mājās ielien gultā un aizmieg. Esmu devusi viņam šķidro Nurofenu pret galvas...
.............Somātika..... Visticamāk, bērns ir totālā stresā un pēdējais laiks noskaidrot kāpēc, ja tik tiešām nevēlies sačakarēt viņa veselību. Varbūt tas ir kāds klasē, kas terorizē, varbūt kāds skolotājs, varbūt pārmērīgas mātes prasības un ambīcijas, kuras bērns baidās nepiepildīt......... Varētu nosaukt vismaz 5 kaites ar šādiem simptomiem, turklāt tikai iz dzīves pieredzes - neesmu ārsts. Bet. Iz dzīves pieredzes arī silti iesaku ļoti nopietni izrunāties ar ģimenes ārstu. Ja jūti (vai tas ir citādi saprotams), ka ārstam nav nekādas sajēgas vai intereses par notiekošo, un "kobra" ir vienkārši tāpēc, lai kaut kur nosūtītu, meklē citu ārstu! Bērns 8 gadu vecumā nevar pats risināt ar savu veselību saistītus jautājumus, bet pieaugušais, kam par viņu jāatbild, gan var.
Godīgi - ja tā būtu gadījies ar manu bērnu, es uztrauktos. Man būtu daudz jautājumu ārstam, sev un bērnam.
Alerģija pret skolu un mācībām. Tiesa gan parasti tas tik ekstrēmi neizpaužas.Gribi nopietnu atbildi ved pie dakteriem, nevis nodarbojies ar interneta diagnostiku. Ja tas ir tikai skolā/īsi pēc skolas, tad fiziskais vai psiholoģiskais iemesls jāmeklē tieši tur.
Bērns noteikti ir jāizmeklē. Vairāk gan šķiet, ka bērnam vemšana un galvassāpes varētu būt uz stresa fona, bet tas nenozīmē, ka kobru nevajadzētu taisīt. Pat ja neko neatradīs, uzstājiet ģimenes ārstam, ka jāturpina meklēt! Cik noprotu, te katrs, kuram nav slinkums, drīkst noteikt diagnozi. Ļoti labi! Vienmēr esmu gribējusi būt dakteris.

Es teiktu, epilepsija tuvojas. Migrēnai līdzīgas galvassāpes, tik spēcīgas, ka izraisa vemšanu. Līdzīgs simptoms kā pēc smadzeņu satricinājuma. UN TĀLĀK ATTĪSTĪSIES EPILEPSIJA #^&&*(^%%, JA ^*()&^% MAMMA BĒRNU NEAIZVEDĪS PIE NORMĀLA ĀRSTA!
··· Sāpes vēderā: Bērnam regulāri sāp galva,... lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Dedzina labaja pusē vedera augšdaļā (9)
Sāpes pariet tad parādas jau vairakus menešus pie arsta netieku pagaidām jo nav naudas
aknas nesāp ... Var būt arī žultsakmeņi. Tie gan nededzina, bet var būt iekaisums un sāpes. Tāpēc ej vien pie ārsta. Virtuāli šādām atbildēm ir tikpat liela vērtība, kā operācijai skaipā. nav naudas ..liecies gultā un sauc ātro palīdzību Kautkā nenopietnia attieksme pret sevi! Kā nav nauda? Nav nauda-nav ko šeit meklēt palīdzību! Pareizi iesaka-ģim.ārsts 1,42 eiro-jāatrod tāda nauda! Pie ārsta marš! Kad paliksi bez aknām, būs par vēlu meklēt naudu... ··· Sāpes vēderā: Dedzina labaja pusē vedera... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Sāp vēders no nabas uz leju (21)
Man jau šodien trešā diena kā ļoti sāp vēders, duroša sajūta un visa lejasdaļa. Sāp sākot no nabas uz leju. Īpaši sāp, kad apsēžas, pieliecas un šodien sāp arī ejot pa ielu, liekot soļus. Arī, kad iet uz tualeti čurāt, tad jāspiež un tad...
Vispirms iesaku viziiti pie galvas daktera...steidzami! Sauc ātro palīdzību, dura, ja tev patiešām kas sāp, divas dienas gaida. Pataloganatoma diagnozi jau nedzirdēsi. Šis nu būtu tas gadījums /viens no daudzajiem/, kad ne vēders, bet galva jādakterē. nevajag tik kategoriski. varbūt cilvēkam nav naudas ārsta apmeklējumam.. vai vienkārši bail ko sliktu dzirdēt. protams, ka, ja rakstītais ir taisnība, tad jāsauc "ātro palīdzību", kas vēdera sāpju gadījumā ir bezmaksas pakalpojums.. Tev taisnība, vizināties ātrās palīdzības karietē nemaz nav bailīgi, pagaidi drusku, drīz būs, tev par godu uguņus lai ieslēgs.
/pievienojas fargo un selnijai/
··· Sāpes vēderā: Sāp vēders no nabas uz leju lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kā lietot linsēklas kuņģa ārstēšanai? (7)
reizēm sāp kuņģis, reizēm nelaba dūša.
Senie latvieši tukšā dūšā dzēra pa glāzei svaigi spiestas kartupeļu sulas. Zinu vienu cilvēku,kurš tādā veidā kuņģa čūlas izārstēja,kuras ārsti atteicās lāpīt. es lieku klāt ēdieniem, dzērieniem.
varat palasīt
www.topivesels.lv
www.happywhispers.lv
vai arī tantei googlei pajautāt
Vajadzētu gastroskopiju, lai izslēgtu helikobaktēriju. Beigt pīpēt un dzert lētos vīnus un kafiju tukšā dūšā. Palietot medikamentus kuņģa skābuma regulēšanai. mana recepte - uz 2 sīčiem:

400ml ūdens
1 ēd.karote linsēklu

vakarā katliņā ieleju ūdeni. kad ūdens uzvārījies pievienoju linsēklas. pavāru 1-3 min un atstāju vārījumu turpat uz plīts riņķa. no rīta būs tāda eļļveidīga dzira. Pirms brokastīm dodu izdzert pa vienai glāzei novārījuma (bez sēklām) katram no sīčiem.

P.S. bērnam nedēļas laikā vēdersāpes izzuda. laikam tomēr skolā grēko ar launaga naudiņu:) pirms tam visādas labās bifido baktērijas neko daudz nelīdzēja.
Gastrītam. Linsēklu eļļa, katru rītu, tukšā dūšā, ēdamkarote. ~30min pirms brokastīm. ··· Sāpes vēderā: Kā lietot linsēklas kuņģa... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vai lietojot Heviran var pazust menesreizes? (1)
Lietoju heviran un sap veders ka uz menesreizem,bet nav. Vispar ir jabut,bet vai ta varetu but ,ka sis zales ietekme ciklu?
Kas tās par zālēm ? Kontracepcija ?Ja tā ir kontracepcija, tad pie tās var būt tādas komplikācijas, it sevisķi tad, ja esi sākusi lietot nesen. ··· Sāpes vēderā: Vai lietojot Heviran var pazust... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Sāp vēders (9)
Sveiki. Man jau trīs dienas spēcīgi sāp vēders,aizbraucu uz slimnīcu bet tur pasaka kad neko briesmīgu neredz. Zāles kuras lietoju nepalīdz vai varat ko ieteikt?
Palasīju komentārus! Jūs to nopietni?!?
Ja cilvēkam STIPRI sāp vēders, TRĪS dienas!, tad
1.viņš(a) nemaz nav spējīgs ieiet netā, nemaz nerunājot par padomu gaidīšanu
2.viņam(ai) NEienāks prātā, ka iepazīšanās dienests ir vieta, kur griezties pēc palīdzības (arī tad, ja ir vēlme iepazīties ar kādu dakterīti)
3.un, pat, ja tiešām(neticamā veidā) viņš(a) cer te ko lietderīgu atrast, tad JŪSU pieredze ir ""reāls murgs"... TĀTAD?
( laikam tiešām jāņem palags...)
Sauc aatros,nevis pati uz slimniicu!Buus cita attieksme. Man šoreiz ar ātrajiem paveicās - kad pusnaktī piezvanīju, uzreiz pateicu, kas pa problēmu, jo labi to zināju - atbrauca pēc 10 min un uzreiz veda uz slimnīcu - bija skaidrs, ka jāoperē...
Bet paziņai, kas ir 2.grupas invalīde, dzīvo viena, ātrie atbrauca, izrakstīja kaut kādas piļuļas un vest uz slimnīcu atteicas - naktī... Kad viņa ar lielām mokām nākamajā dienā aizvilkās (naturāli-aizvilkās!) līdz ģimenes ārstam, daktere, tikai ieraugot, uzreiz izsauca ātros - bija konstatēts infarkts! Paziņa nesūdzējās. Bet - kā nosaukt šādu "ātro" rīcību - atstāt cilvēku, kas ir VIENS PATS, mājās ar infarktu?! Tā kā - viss kas var būt... Tādus taču ir jāsoda!
Sveiki!
No katras bezizejas ir vismaz trīs izejas!
1. Palags, mežakapi
2. Aliņģis (vietējie zinātāji iesaka)
3. ...vai tiešām viss tev ir jāsaka priekšā?
Arī ar ātrajiem var nenoveikties. Manai radenei naktī izsauktie ātrie gribēja piesiet nepamatotu izsaukumu. Kad nu tomēr aizveda uz slimnīcu, un sagadīšanās pēc tā pati brigāde pēc stundas jau no dakteru puses tika izsaukta pārvešanai uz citu slimnīcu neatliekamas operācijas veikšanai, tad bija cita runāšana un pazemīgs tonis- varbūt baidījās, ka vēlāk neiesniedz sūdzību. ··· Sāpes vēderā: Sāp vēders lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Sāp kuņģis pec smēķēšanas atmešanas (8)
Nu jau 7 diena ka nesmekeju, bet sajutas ir briesmigas. paradijas kunga sapes, nevar gulet pa naktim un tam visam plusa smaga saauksteshanas ar lielu temperaturu un shausmigu klepu. ko varetu darit lietas laba un kapec ta notiek?
Tu smēķēšanu neatmetīsi!
-ja jau 7-tajā dienā tu savas kuņģa sāpēs *vaino* nikotīnu trūkumu...,pēc tam tev liksies,ka kļūsti resns un nervozs un atsāksi ļuļķēt!
kapēc domā, ka kuņģa sāpes saistītas ar pīpēšanas atmešanu?
Tad jau saaukstēšanas ar!:)
Turies! Nepadodies! un Tev noteikti sanāks vēlamais!

Ja māc jautājumi, tad tomēr ietektu doties konsultācijā pie ārsta nevis interenta lietotājiem :)
Tas kā narkomāniem - "lomkas", sāp viss un visur.
Cieties.
Smēķēšanas atmešana nav joka lieta. To jācenšas izdarīt jaunībā,kad pieradums nav tik spēcīgs,jo ar katru nākamo gadu to izdarīt būs grūtāk. Ja bez pārtraukuma smēķēts vairākus gadu desmitus un nav nekādu veselības problēmu,tad tās noteikti radīsies atmešanas gadījumā. Vecākiem cilvēkiem tas var beigties pat letāli. Un vēl kas! Tīra tabaka nemaz nav tik kaitīga,bet vielas,ko tai pievieno,līdzīgi kā pārtikai,rada apkārtējiem neciešamo smaku un arī veselībai par labu nenāk. Bet vai tad ļautiņu veselība no svara,kad pār pasauli valda nauda un nekas vairs nav svēts. Ne jau smēķēsanas atmešana pie vainas.Vnk. pavasaros "sarosās" hroniskie gastrīti.
Ko darīt ? Apmeklē doku.
··· Sāpes vēderā: Sāp kuņģis pec smēķēšanas... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu