Sperma

Sperma - jautājumi un diskusijas

Vīrieša sēklas šķidruma krāsa (11)
vai ietekmē krāsu ēdiens ,kuri produkti to varētu??? vai atturēšanās??? vai krāsas izmaiņas liecina par vīrišķām problēmām un jāsteidzas pie ārsta???
nesmerējiet uz maizi....rijiet ar ciet acīm Ja ilgstoša atturēšanās, tad sperma paliek bālgani iezaļgana- līdzīgi kā ielaista heimorīta gadījumā, paliek staipīga, dažos gadījumos novērojamanelielu kunkuļu veidošanās, kas ejakulācijas gadījumā var izraisīt sapes-"Vīrieša spermas īpatnības"(izd.Liesma, 1977) februare, velreiz saku-aizejiet abi pie aarsta un nododiet analiizes.Tu-pie ginekologa, vinjsh-pie urologa.
nu, veel nav skaidrs?
dzirdeets no pazinjas, kurai bija deeka ar itaali, ka tieshi cirteeja mineetaas paziimes noraadiija par reti riebiigu kaiti!
;))
....nu jā...un ja mellenes ēd,tad zilā krāsā-ja sarkanās bietes,tad sarkanā...utt,utjpr....
nekad dzīvē neesmu redzējusi savādāku kā vien bālgani gļotainu-ko jūs te lejiet!!!
(ar slimiem gan darīšana nav bijusi)
··· Sperma: Vīrieša sēklas šķidruma krāsa lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vai ir iespējams noteikt savu nākamo bērnu veselību? (14)
Varbūt esmu nedaudz paranoisks, bet tomēr gribas, lai mani bērni piedzimtu uz izaugtu veseli. Vai ir iespējams (piemēram, pēc spermas kvalitātes vai citiem vīrieša veselības rādītājiem) noteikt, vai bērnam nav paaugstināts risks piedzimt...
Bērns jau var tapt ieņemts ar labiem gēniem, bet pietiek kaut kam saiet šreijā dzemdībās, kā rezultātā bērnam pietrūkstu skābekļa, un viss... sekas var būt arī ļoti bēdīgas. Tā kā, ja ir tik ļoti bail par savu "nākotnes" bērnu veselību, labāk ir atturēties no tādu radīšanas. Spermas kvalitātei tieši ir sakars! 7samti mazliet garam aizrunājās!
Spermas kvalitāte ir pirmais rādītājs veseliem pēcnācējiem. Seko viss pārējais, protams. Daba ir atstājusi sev tiesības mutēt ( ĢENĒTISKI kļūdīties) Procesā tas šķiet brāķis, bet- kas to zin, kā attīstās laika gaitā. Mums nemaz nepatīk tas dabas radošums, to saucam par iedzimtības kļūdām.
Nekvalitatīvs spermijs nekur nevar nokļūt! Tieši to arī raksta jūsu protežē. Interesanti, kādēļ tev ir šādi (paranoiski) jautājumi? Vai tavā (vai tava/as partnera/es) ģimenē ir kādas iedzimtas slimības? Vai iepriekšējās paaudzēs ir bijušas kādas problēmas? Vai tev pašam/ai pašlaik ir kādas veselības problēmas, kas varētu ietekmēt bērnu?

Jebkurā gadījumā, nekam šajā dzīvē nav 100% garantijas! Arī pie ideāla ģenētiskā materiāla vair notikt simts un viena nelabvēlīga apstākļu sakarība. Un otrādi, personīgi pazīstu sievieti, kurai ieteica nesaglabāt grūtniecību, jo pastāvēja ļoti liels risks, ka bērns būs ar problēmām - pašlaik šis bērns jau mācās vidusskolā un ir tik normāls, cik vien pusaudzis var būt.
Neredzu neko paranoisku, tā ir normāla cilvēka vēlme pēc veseliem pēcnācējiem. Spermas kvalitātei nav nekāda sakara ar vesela bērna radīšanu, tas ir tikai informācijas nesējs no tēva puses. Ja ļoti gribas iedziļināties šajā jautājumā, jāmeklē informācija par ģenētiku. Visa pamatā ir veselīgs dzīvesveids, regulāras ārstu pārbaudes un bērna radīšanu neatstāt pašplūsmā, bet to nopietni plānot kopā ar sievas (draudzenes) ārstu.
Par to, vai bērnam nebūs iedzimtas ģenētiskas slimības, var pārliecināties tikai tad, kad grūtniecība jau ir iestājusies un ir pamatotas aizdomas, ka ar gaidāmā bērniņa veselību kaut kas varētu nebūt kārtībā.
··· Sperma: Vai ir iespējams noteikt savu... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Vīriešu menopauze. (42)
Šeit sarunās ir ļoti izplatīts likt uzsvaru uz to, ka sievietes vecumā ap 45 zaudē savu fertilitāti, kamēr vīriešiem nekas šajā jomā nemainās. Vai Latvijā tik tiešām tik maz informācijas par to, ka arī vīrieša sperma uz vecumu paliek...
Oho "salonlauvas" par tādu neko nezina...Un tas, ko nezinām, uz mums neattiecas, vai ne?;) Katrs otrais te sapņo par attiecībām ar 20 gadus jaunāku sievieti un ir iedomājies, ka viņai patiks gan viņa sperma, gan apvītusī miesa, gan...patukšais maks:) Un - ja arī kaut kas neiet kā cerēts, tad vaininieces - tie ir briesmīgie "babuļi" pēc 45, kas lūr "brašuļu" profilos un šokē ar savu ķermeņa svaru un ko tik vēl ne:D:D:D Bērni ir jārada jaunībā, nevis pirmspensijas vecumā, jo viņi vēl ir jāizaudzina. Vīriešiem ir nevis menopauze bet andropauze. Un tā nebūt nav vieglāka kā sievietēm menopauze. Ja sieviete spēj ar to tikt galā, tad vīriešiem tas ir daudz smagāk. Tikai jautājums, vai vīrietis to spēj atzīt? limonija - jocīga vai - naher ās mazgadīgās vajadzīgas ??
Nekad nav interese bijusi un nebūs !
Un neba nu es tāds viens kam tās sīkās neinteresē.
Pilnīgi pieitiek ar plus mīnus mana vecuma sievietēm.
Bet tās sīkās vēl jāmaca lai netēlo ... nu i nafig !
Lai cik bēdīgi nebūtu, bet visām dzīvām būtnēm ir raksturīga novecošana un finalā - nāve. Neatkarīgi no dzimuma. Un abiem dzimumiem (tas pie cilvēkiem gan tikai novērojams) ir ārkārtīgi grūti šo faktu pieņemt. Ar cieņu novecot, rēķināties ar visu to, ko vecums sev nes līdzi, arī pozitīvo. ··· Sperma: Vīriešu menopauze. lasīt visu diskusiju (42 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu