Svars

svars foto attēls

Svars - jautājumi un diskusijas

60 kg uz 170cm ir normāls svars? (39)
Šeit vīrieši laikam ciena anoreksijas slimnieces, jo man tiek pārmests liekais svars. Vispār jau muskuļaudi ir smagāki par taukaudiem un ja sievietei ir normāls c krūšu izmērs un mazliet muskuļi, tad sanāk tie 60kg uz tiem 170cm. Pirms ...
Tas skaitās ideāls svars (augums -110)
Lai tie vīrieši paskatās mazliet arī uz sevi!
lice,pupu mizas taa meeriijumu tabula...viss atkariigs no skeleta uzbuuves.Ja es pie saviem 168 ar smalku kaulu uzbuuvi,pieaudzeetu 4kg,tad izskatiitos peec patstaaviigas Makdonalda apmekletajas:D dazaam -120 ir ok, citaam -90. svariigs kopskats un sajuutas :) man ar 1,73 ir 70 kg, nodarbojos ar fitnesu un nekas lieks nekarājas. Kā jau te vairākkārt minēts, galvenais ir proporcijas un koptēls, nevis kg Piekrītu licei, labs svars.Varbūt vīrieši vērtē pēc tā, ja viņi nēsās Tevi uz rokām, kāds varētu apkrist, tad arī meklē vieglākas svarā dāmas.Cilvēkiem jau nevar pārmest sevis saudzēšanu, dzīve gara.Nebēdājies, gan kāds 80 kg spēka mitriķis Tevi varēs pacelt! ··· Svars: 60 kg uz 170cm ir normāls svars? lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Kā cīnīties ar lieko svaru? (66)
Vai ir kāda reāla iespēja cīnīties ar lieko svaru
Nav cilvēka, nav problēmu. Pat ja tu esi nomelojusi 20 kāgā, mandomāt, nav iemesla uztraukties.Daba nav paredzējusi tantēm pāri pusmūžam būt kārnām, ar kādiem iedzimtiem izņēmumiem. Pamēģini lauku darbus strādāt, kaķa svarā esot.:( Literatūras par šo tēmu ir steriem, tonnām un kastēm, bet jebkurā gadījumā - tas prasa attiekšanos no daudz kā atlikušā mūža garumā un no mana viedokļa tas nav tā vērts - sačakarēt galīgi tos dažus gadiņus, kas mums atvēlēti.Cilvēkiem ar gadiem vielmaiņa palēninās un tik vien darīt kā sportot un domāt par diētām...Kā vārdā?? Bet neveselīgi ēdošu veci kaps labos, tas nu gan... ēst visu bet maz un kustības! galvenais nerīt un neieturēt diētas-tas sajauc visu! kusties un būsi laimes pilna! ..ja cilvēkam ir tieksme uz "apvelšanos",tad tā būs cīņa mūža garumā,bet kā mēs zinām,tie,kas allaž cīnās ir noguruši,drūmi cilvēki, tāpēc, man personīgi liekas,ka omulīga,ar dzīvi apmierināta apalīte i sabiedrībai tīkamāka kā cīņas izmocītā.... Gribasspēks!:))) Tev jau nav tāda problēma!!! ··· Svars: Kā cīnīties ar lieko svaru? lasīt visu diskusiju (66 atbildes) –»
Liekais svars ! (41)
Dalieties kurai veiksmīga pieredze kā dabūt nost lieko svaru. Bez nenormālām diētām .
Kad sunim nav ko darīt tad tas laiza savas olas. Latvijā dāmas ņemas ar lieko svaru kura īstenībā nemaz nav, injicē botoksu (nafig?????), priekšā-pakaļā stūķē silikonu, meklē utis kažokā. Atkal kāds kaut ko ir izdomājis. Bet īstenībā cilvēks cīnās ar izdomātām fobijām. Domā nometīsi 3 kg un vīrietis to novērtēs? Nekā nebija. Vīrietis novērtēs tavu seksualitāti, komunikāciju nevis tavu iedomāto "varoņdarbu". Dzīvo un priecājies par dzīvi! Priecājies, ka Tev ir veselība nevis meklē sevī problēmas kuru nav. Veselīga sieviete ir tāda kura vīrietī izraisa apetīti viņu izgaršot, izbaudīt nevis vēlēšanos sievieti pabarot.
Te Vācijā TĀDAS mammas staigā ka bail. Bet viņām nav kompleksu un ir vīrietis kurš viņu tura pie rokas un sajūsminās par savu sievieti. Tas pats ir arī UK, Islandē, Turcijā, Bulgārijā un citās valstīs. Tikai Lv cilvēki uzvedas it kā visi sirgtu ar kašķi.
Ja sievietei pie tāda svara vēl vajadzīgs nomest svaru tad tur jau ir pavisam citas problēmas. Šodien, ejot mājās pēc treniņa un nododot atslēgas administratorei, viena sieviete pukstēja, ka tik lēni tievējoties, viņai pietrūks pacietības. Turpat bija vīrietis, kurš paskatījās uz viņu un tā greizi smaidot noteica: "Cūkas gadā tievās nebūs modē...". Mēs sākām smieties, ka tā gan ir taisnība! Bet ja nopietni, tad katram cilvēkam ir sava ģenētika - viens var ēst bez apstājas, bet nepieņemas svarā, citam tikai nedaudz vajag un jau kg aug... Nav ko mocīt sevi, bet pietiekami kustēties, sportot sava prieka pēc un formu turēt, atteikties no nevajadzīgiem organismam produktiem, bet ja kaut ko gribas, tad arī apēst, ievērojot mērenību. Piekrītu Geishai...tikai Latvijā sievietes ir pārņemtas ar "liekā svara" problēmu, citur tas nav galvenais. Jā, ievēroju īpatnību - tādas smalkas, tievas sievietes sev blakus vēlas redzēt parasti diezgan "omulīgi" vīrieši:DDD Nieki vien! Ēdu ko gribu, kad gribu, cik gribu. Pat divos naktī mēdzu uzcept kartupeļu pankūkas. Ēdu treknu lauku krējumu, dzeru treknu neliesinātu lauku pienu :). Ziemā esmu par pāris kg-iem apaļi omulīgāka, sākot ar pavasari dārza darbos apaļumi pazūd kā nebijuši.
P.S. ja vien cilvēkam nav kāda ģenētiska vai hormonāla dabas problēma patiesi lielam resnumam, tad viss pārējais ir tikai koķetērija vai alias dietologu peļņas kāre.
Lai visiem laba apetīte un veselība!!! :)
Personiski pazīstu septiņus cilvēkus, kas bija omulīgie tuklisi.
Vienam atnāca ciemos diabēts, citai kare pēc slaiduma...
Viņi samazināja ēdienu devu, tiesi uz kartoskiem, makaroniem....., saka iet garas pastaigas. Ne lēnam lacojot, bet ātra tempa. Gada laika zaudējot 30-40kg sava lieka svara.
··· Svars: Liekais svars ! lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Vai smēķēšanas atmešana varētu veicināt lieka svara pieaugumu? (38)
Man jau tā ir pamatīgs liekais svars.Asinsspiediena problēmas un smēķēsana manu veselību tikai vairāk pasliktina.Man patīk pēc kārtīgas maltītes uzvilt dūmu.Taču aizdomājos ka vajadzētu tomēr atmest.Bet esmu tā pa ausu galam dzirdējis,ka ...
ne jau smēķēšanas atmešana izraisīs lieko svaru, vienkārši prasīsies aizvietot pīpošanu ar ko citu, ja aizvietosi ar rijamo, tad rezultāts skaidrs :D kad jau, tad jau. nepīpē un ievies arī ēšanas paradumus citus. būsi noņēmies ar biežu un nelielu ēšanu, tīrīsi un grauzīsi dārzeņus, būs domas citur un ij nejutīsi, ka vairs nepīpē. pie viena piemet klāt veselīgas pastaigas un drīz arī resns vairs nebūsi. un nesmirdēsi pēc pievemta maisiņa kā pīpmaņi smird pa gabalu. Iepraudīšos ar savu necilo pieredzi. Iedvesmojoties no fotoreceptes.lv autora pieredzes, nepilna gada laikā PATS sarāvos no 120 uz 85 kg. Secinājums viens: svars rodas tikai un vienīgi no tā, ko iebāžam sev mutē. Viss pārējais: pīpēšana, skriešana, sex, duņka kulačkova, dambrete, ir tikai pakārtoti. Ja tu kontrolē, ko iebāz sev mutē, tu valdi pār savu svaru. Viss pārējais ir sūc. par jautajumu-nav pieredzes, bet ja tev ir liekais svars, ka tu te stasti, un tai pasha laika "kartiigas maltiites" (c), man domat, tas ir no zaljiem salatiem un bezprocentu paninjam?
jebshu tu te visus uzskati par lohiem un saviem izklaidetajiem?
Ledusskapi vajag virināt retāk, ta biežāk pacelt savu dupsi no datorķebļa, lai apautu kedas uz ik rīta un ik vakara skrējienu parkā,tā ar svaigu gaisu piepildot plaušas, kas iztīra tās no kvēpiem.
Alus vēderu un riepu zem zoda, sen jau ir laiks notrenkāt aktīvi kādā no fitnesa klubiem,...
ne rīt bezjēgā čipšus un ar taukainiem pirkstiem aktīvi spaidīt 24x7 uz klawas!
··· Svars: Vai smēķēšanas atmešana varētu ... lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Liekais svars? (37)
Tā ir nolaidība, rakstura neesamība, iedzimtība? Kadi ir attaisnojošie un vainu pastiprinošie apstākļi? Un cik tad īsti ir - liekais svars? Kā jūs ar to cīnaties vai arī sadzīvojat?
Tā ir nolaidība un vājš gribasspēks, vienaldzība un necieņa pret savu ķermeni.
Reāli, ja tu zini, ka paliec resns, ja vakarā ēd kūkas, dzer alkoholu un cukurūdeņus, ēd treknas mērces, majonēzes, čipsus un citu junk food - nafig to darīt? Gribās? Garšīgi? Well - tad esi resns...kas tev ir prioritāte - veselīgs ķermenis (un noteikti laba pašsajūta kompletā) vai "garšīgi" paēst neveselīgu ēdienu, kuru Tev patiesībā nemaz negribās un noteikti nevajag (un bonusā liekie kg, neglītas formas, slikta pašsajūta)...

Ēd "ar galvu", esi fiziski aktīvs un tavs ķermenis būs skaists un prāts apmierināts :)
Tā nav problēma... TAS IR DZĪVESVEIDS...!!! ;) Aptaukošanās nav tikai izskata izmaiņas. Tā ir hroniska slimība, kas izraisa vielmaiņas un elpošanas sistēmas, kustību un balsta aparāta traucējumus, veicina gremošanas orgānu, onkoloģiskās un sirds slimības.
 Tauku uzkrājumi traucē normālai elpošanai, samazinās plaušās ieplūstošā gaisa apjoms un rodas hronisks skābekļa trūkums. Tam seko miegainība, galvassāpes un pat atmiņas traucējumi. Tukliem cilvēkiem biežāk sastopamas arī pneimonijas. ...Mīlēsim sevi... Man nav jācīnās.
Bet lielāko ties tie ir gēni.Protams,svarīgi ko ēd un cik daudz kustas.
Kadi geni vel,viss ir atkarigs no ta ko rij un cik rij...protams citam ta vielmaina ir super lena,tapec aptaukosanas ir variak iespejama,bet ar attiecigu uzturu n fiziskam aktivitatem var visu izlabot... ··· Svars: Liekais svars? lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Kāpēc vīriešiem veidojas vēderi un vēderiņi? (30)
Tas nevienam nav noslēpums-ļoti daudziem ir krietni vēderi.Pat tādiem,kuri ir normālā svarā un pat zem sava svara,bet vēders kā futbolbumba.Esmu ievērojusi jau ievērojamu mugurkaula deformāciju.Kāpēc veidojas šie vēderi?
Varbuut tas ir no taa, ka eediens vieniem iipashi neinteresee,vinji nesagremo kaartiigi eedienu, neizgarsho, bet tikai "liek iekshaa", un kunjgis palielinaaas 10-kaartiigi. disbakterioze. piekrītu iepriekšminētajiem + noteikti ir kategorija, kam no alus.
Parasti šie ļautiņi uzskata, ka lielais vēders ir nevis NO alus, bet PRIEIKŠ alus :D
laikam jau no labas dzives, kas sez cauru dienu un silda kreslu tiem parasti ir, nu sievietem jau ari palielinas un ne tikai veders. ta ka, ka ir ta ir normaals svars veel nenoziimee normaalu miesas uzbuuvi - ja ir diegrocinjas un diegkaajinjas un pa vidu liels alus veeders, ta svars buus maybe normas robezjaas, bet skats nee :D daudziem seedoshs darbs paliidz tikt pie shaada stalta auguma ... staaja arii ljoti noziimiiga, jo laba staaja neljauj veidoties/izraadiities punciitim
ja nesporto un daudz jaaseezj birojaa, tad gravitaacija dara savu un vaargie muguras/plecu muskulji nespeej pretoties - liika mugura veidojaas ... un punciitis liidz ar to, jo kalorijas uznjem vairaak nekaa izteeree ... ja veel stresains darbs, tad var rasties tieksme vairaak uzeest ... un kompja klavieri klabinot nekaada milziigaa fiziskaa slodze jau neveidojaas, kas paliidzeetu likvideet uznjemtaas kalorijas :D sou, viss paliek veederaa :)
··· Svars: Kāpēc vīriešiem veidojas vēderi ... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Kā pieņemties svarā, un miesā? (16)
Sveiki, man ir 21,gads. Esmu 1,94 m garš. Bet esmu ļoti tievs, tāka ribas redz. Domāju, kad man ir kaut kāda anoreksija, bet nee. Es itkā ēdu normāli, katru dienu sevi nodarbinu fiziskà veidā, bet tas ir darbā. Vēlos normāla vīrieša ...
Vispirms nopērc kādus 10 kē/gē gaļas un apliec sev apkārt un nostaigā kādu nedēļu,ar to gaļu....Esmu pārliecināts,ka NEKAD vairs negribēsi *uzbaroties*!:) Es 40 gadus no vietas svēru 74 kg pie auguma 192 cm. Varēju ēst un varēju neēst,svars nemainījas.Tagad,kad visa vielmaiņa ar zālēm sačakarēta,sveru 120 kg...šausmas...:)) Ja UK sāksi ēst tikai viņu pārtiku, neizdosies palikt tievam......bet tad te jautāsi, kā novājēt:) A tu helmintus jau izdzini? Spēka vingrinājumi obligāti, citādi muskuļi neuzaugs. Bet ar pārtikas piedevām esi uzmanīgs.

Aizej pie fizioterapeita uz konsultāciju.
··· Svars: Kā pieņemties svarā, un miesā? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Cīnīties ar lieko svaru? (31)
Tievēt vai netievēt,tāds jautājums????un ja tiešām nomet lieko svaru,vai zināt,kas notiek ar ādu????un vis lielākā problēma ir krūtis,tad kakls,dekoltē zona un tad seja....ne visi vīrieši ir ...,kuri krīt uz kauliem.
It kā varētu piekrist valda350. Tomēr ne. Dalailama reiz izteicās:"Pietiek ar tumšu nakti un minimālām ērtībām, lai ikviena sieviete kļūtu par mātīti". Ievērojāt - nevis par mārīti, bet tieši par mātīti. Šī vārda konotācijas saprot jau dažs ceturtklasnieks. Tā ka. Nedrīkst darīt, kā gribi. Tu dari pareizi, apvaicājoties še par visu. Domāju, ceļš uz mārīti ir nobruģēts. Tad nemet ,velns parāvis!!!Kāds te var būt jautājums citiem-dari kā gribi!:)))))))) karstumā āda saraujās - sēdi pirtī un viss būs bumbās, silti ar.. Panjem 15 kg kartupeljus un pamegjini pastaigat ar tiem apkart.
Tas ir apmeram tik pat liels liekais svars, ko shobrid staipi lidz ik bridi... nemaz nerunajot par estetiku un citam lietam.
visvieglaak nomest svaru ir vasaraa, kad ir karsts un tiiri fiziski neprasaas tik daudz riit, kaa arii sportojot. karstums paliidz dieetu ietureet bet sports nodroshina to, ka miesa buus tvirtaaka un stingraaka. pats shovasar iizii nometu 5kg un tagad vairaak nekriitaas, laikam nav kam vairaak :D ··· Svars: Cīnīties ar lieko svaru? lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Vai aukstajā laikā Jums nāk klāt liekie kg? (24)
Kopš decembra vidus - pa visiem šiem svētkiem un aukstā laika dienām ir nākuši klāt 3.5kg. Vai tas ir daudz? Ko darīt? Trenažieru zālē parasti ļoti svīstu (vienmēr ir līdzi dvielis), bet šodien gandrīz nekas. Loģiski, ka kg vajadzētu tā kā ...
Ne jau no aukstā laika ,nāk kg. vienkārši mazāk gribas kustēties ,ārā galvu negribas bāzt , bet sēžot istabā tas ir neizbēgami , ja vēl kārtīgs ēdiens - laba apetīte ,tāpēc paseko līdzi cik , ko ēd pirmais punkts ,otrais ,kustības ,ja slinkums vingrot ,uzliec kārtīgu muziku un izkusties no sirds ,vislabākā vingrošana, un vairākas reizes dienā , rezultāti garantēti un nav jādomā kā tagad darīšu ,kā likšu kriso ,kā labo kāju ! Organisms pats kustēsies ,tikai ļaujies ,tevi taču neviens neredz , ja esi atraktīvs dejo kāda priekam ,arī pašam tiks prieks ! Lai veicas ! Recepte vienkaarsha, mazaak vajag riit! Aukstais ,laiks ietekmē ,tādā veidā,ka cilvēki mazāk kustas,jo ārā ir aukstums,pieēdās un gultā,bet apēstā barība netiek tik daudz pārstrādāta,tā arī aiziet liekajos kilogramos,sāk veidoties tauku slānis,tāpēc,ja gribi vainot auksto laiku ,tad nesanāks vis... gribi,lai nebūtu liekos tauku,tad intensīvāk ir jākustas,jānodarbojas ar sportu,ej pastaigās,ja ir tam laiks,slēpo,vispār vari nodarboties ak ko vien gribu,kur ir daudz jākust. Veiksmi! nebūs taisnība Jozolsen...atkal nebūs...Kaut arī seksa laikā tev šķiet, ka tas ir īsts treniņš un tu svīsti kā cūka, zinātnieki ir izpētījuši, ka aptuveni 70kg smags vīrietis minūtes seksa laikā sadedzina 3,5 kalorijas. Ja tas izklausās daudz, tad paturi prātā, ka šis pats vīrietis sadedzinātu trešdaļu no 3,5 kalorijām, vienkārši skatoties televizoru. Ka tik štovētie kāposti un citi svētku labumi nav pie vainas tam svara pieaugumam.. ··· Svars: Vai aukstajā laikā Jums nāk ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
normāls svars 15 gados? (17)
Tātad esmu 15 gadus vecs gribu pieņemties svarā , bet nesanāk varbūt kāds ieteiks kautko? Augums - 180cm Svars - 52kg Nez... Varbūt tas ir normāli priekš mana vecuma.
Galvenais ēd sabalansētu un veselīgu uzturu. Nekādā gadījumā nedzer limonādes.. Nekad neēd jogurtus un bulciņas, baltmaizi.. aizej pie sava ārsta,alūdz asins analīzi un vairogdziedzera hormonu analīzi,ja normāli ēd ,tad analīzes būs labas-ja ne ar dakteri izrunāsiet problēmas/arī par pubertāti/ jo ilgāk slaids paliksi,jo pašam labāk.Piebrist vēlāk parasti un tad nezin kā atkal tikt tievi. Jaunam tak tas normāli. Es līdz apm 23 gadu vec arī svēru ap 50 kg .. svars pieaug līdz ar vecumu ... bet aiziet līdz savam ģim ārstam varbūt tomēr vari - kā te iesaka . Grūti spriest. Ja tu nesēdi uz kaut kādas diētas, nebadojies, bet ēd normāli, tad vajadzētu būt visam kārtībā. Kā lasminaxxl pareizi teica, ka svars ar vecumu pieaug. Internetā kaut kur varēja atrast ķermeņa masas indeksa kalulatoru, kas noteica vai svars ir normāls, bet tajā tika arī ņemts vērā vecums. Lielākoties ĶMI kalkulatori šo faktoru neņem vērā. ··· Svars: normāls svars 15 gados? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu