Trauksme

Trauksme - jautājumi un diskusijas

Stress vai trauksme (26)
Kāda ir atšķirība?
Jāpasaudzē sevi. Nezinu kā psihiatri to sauc, bet kā jau te raksta, tas nav gluži tas pats. Trauksme rodas no ilgstošiem stresiem, uztraukumiem, pārdzīvojumiem,kad nervi izsmeļ savas iespējas . Man piem. nomira tēvs, bija pārdzīvojums, pēc mēneša mammai insults-sākās stresiņš, vairāk uztraucos, fiziski vairāk noguru, biežāk braucu pie viņas, mazāk atpūtos, pēc neilga laika otrs insults mammai un nu jau man sākās trauksme-nevarēju aizmigt vai naktī trūkos augšā, augsts asinsspiediens, sirds klauves, pastāvīgas sāpes sirds apvidū, ārsta izmeklējumi neko neuzrāda. Kad vēl pēc mēneša nomira cilvēks manā acu priekšā, sākās panika , domāju ka esmu sajukusi prātā un sajūta, ka tūlīt nomiršu. Pēc 2 lēkmes sapratu, ka tā ir tikai veģetatīvā distonija, lēkmes vairs neatkārtojās, bet trauksme vēl ilgi bija, izgāju vienu zāļu kursu, bet tā kā ne vienmēr var ar pirmo reizi piemeklēt īstās, man nepatika kaut kādas tur blaknes un es atmetu tabletes vnk.maksimāli izvairījos no stresa, maksimāli atpūsties, pēc iespējas visus, kas kaitina, pasūtīt tālāk no sevis un ok-trauksme pārgāja . Tagad pret nāvi - filosofiskā mierā un covidkrīzē tikai plusus redzu. Un neliels stresiņš ir ok, lai galīgi par flegmu nepaliktu, bet jāmācās to noņemt - man tas ir ar garām pastaigām, ar kaut kādām meditatīvām nodarbēm, sāku mācīties filcēt-kamēr izlieku vilnu uz izstrādājuma-man tur gan meditācija, gan krāsu terapija. stress ir kaut kas pastāvīgs, trauksme ir pēkšņa. man mēdz būt panikas lēkmes, bet es esmu sācis ar to mācīties tikt galā pat bez drogām.
stress, depresija ir seratonīna un dopamītu trūkums. ir cilvēki, kam tie gandrīz neizstrādājas. tam "palīdz" alko, bet labāk ar vidēji stiprām zālēm. bet tam ir jābūt pastāvīgā līmenī.
trauksme, jeb panika ir pēkšņa nervu sistēmas lēkme. ar to arī ir jāiemācas tikt galā.
doks to izraksta, atkarībā no mentālā stāvokļa.
var iemācīties pašiedvesmu. kaut kas ļoti tuvs meditācijai. bet tas ir jāiemācas pašai. pašiedvesmas spēja ir ļoti personiska.
bet manis teiktas nav speciālista viedoklis, tikai personiskā pieredze.
Labā ziņa ir tāda, ka tavā/manā dzīvē pilnīgi nekas nemainīsies, ja iemācīsies definīcijas un mācēsi atsķirt šos terminus!
Sliktā ziņa ir tāda ka miers baro, nemiers posta. Un paiet ilgs laiks kamēr cilvēks iemācās nepostīt savu dzīvi!
Nekāda, stress pa latviski - spriedze. Ievazāts anglicisms, nekas vairak. Nevajag lekt augstaak par savu d, nebuus stressi .Jaadziivo ir mieriigi, jaabauda dziive, nevis jaastresso par to, kas nav , vai ir....kaa viirusu parodijaa.
Tiessaam, ir laiks dziivee, kad saac saprast, ka nu nevar visu ....visas probleemas, negaacijas, svessus cilveekus ...nnemt galvaa, un paardziivot nepaartraukti .Dziivo savaa pasauliitee, un esi laimiigs tak.
··· Trauksme: Stress vai trauksme lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Trauksme, kā pret to cīnīties (22)
Trauksme. .. .kā pret to cīnīties un vai ir iespējams to jebkad izārstēt?
rekomendeeju trankvilizatorus mazaas devaas. atkariibaa kaada trauksme,es zinu visaadas trauksmes,vai taa ir aarsteejama? nu gan nezinu,neesu tik ilgi veel nodziivojusi domaats nemiers, lai ko Tu dariitu? Galvenais ir neiespringt un domāt, ka ne jau pasaule apstāsies, ja kas notiks es ar to neciinos, bet sadziivoju :) ··· Trauksme: Trauksme, kā pret to cīnīties lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu