Vaigi

Vaigi - jautājumi un diskusijas

Sapampis vaigs (4)
otro dienu nedaudz sapampis vaigs pie apaklšējā žokļa, bet zobi tajā pusē man vairs nav gadus 20. Taustot jūtīgs
Iespejams iekaisums! Tas var būt kāds no iekaisumiem - siekalu dziedzera vai kāds cits. Jāizvairās no caurvēja un līdžigām lietām, var padzert kādu no ibuprofēna grupas preparātiem.
Ja pampums nepāriet dažu dienu laikā, būtu vērts parādīties spečukam. Optimāli, ja stomatoloģiskajā institūtā.
Gudrības zobs arī izrauts? Tas "draugs"var sākt augt jebkurā vecumā. Brr. Visdrīzāk ir apakšžokļa limfmezglu iekaisums. Viennozīmīgi jāiet pie ārsta. ··· Vaigi: Sapampis vaigs lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Iekrituši vaigi (19)
Sveikas meitenes. Es pirms kāda laika šķiet strauji nokritos svarā, smēķēšanu esmu atmetusi 2 mēnešus un man ir nedaudz iekrituši vaigi un zem acīm arī. Ko man darīt? :( Vairāk ēst? Jo izskatos nedaudz slimīgi ...
atrod iemeslu-,kadel nokrities svara?
2men.,tas nav raditajs-,organisms vel nav attirijies!
Vaigi iekritusi,zem acim zilumini-,etabolisms,endokrina sist utl.,
varak est? Neesmu dzirdejis-,ja pie normala dienas raciona(ja tev tads ir),varak esana dotu vairak veseliguma!
C-,vitamins...nezinu,pretrunigi,parmeribas rada pretejus efektus,

ko darit-,pareiz uztura racions,daudzveidiba,sulas-,biesu piedos sartumu,burkans dzeltenigumu utl.,sports.dienas rezims,slodze mijas ar efektivu atputu!
Marselim piekriitu, bet iztaisi asins analiizi... Ej zaljumos, Eed zaljumus (grämata -savvaljas eedamie augi) Mazäk domä par skaistumu vairäk par veseliibu. Vesels cilveeks ir Skaists. Vai tev, beerns, pietiek eediena? Vitamiini jänjem pljavä un mezhä nevis aptiekä.
17 gadu vecumä alkoholam, smeekjeeshanai un "zäliiteem" nav sapräta robezhu! Jäatskäs pilniigi!!
Turpmäk stästi kä iet.
marselis pareizi raksta.
Pirmkārt - ļauj organismam mazliet atkopties !
Lai neauzaudzētu atpakaļ svaru - izvēlies tikai ļoti veselīgu pārtiku un nelielos daudzumos. Liec uzsvaru uz āboliem, bumbieriem, apelsīniem u.t.t. Ar tiem svarā īpaši nepieņemsies, bet vitamīnu tur ir daudz. Vēl veselīgs dzīvesveids, pēc iespējas vairāk svaigā gaisā, kaut kādas fiziskās aktivitātes. Mākslīgos vitamīnus nerekomendētu, tā tomēr ir ķīmija.
jautajums-,kas tad tas bija,ko lietoji, lai zaudetu svaru
ja zin vielu sastavu-,tad varetu sastadit priekstatu-,pie ka esi nonakusi...

17g.,biokimiski vel nav viss stabilizets...ta ka nezinot,ko esi lietojusi..,
Ar tädäm lietäm nejoko, vari veseliibu ne svaru pazaudeet. Datos tavs svars ir deäls, bet katram cilveekam sava uzbüve. Nav jäcenshäs peec käda svesha svara. Labu apetiiti un turpini sportot ar meeru. Ultratreilä vispär lidz 30 g vecumam dziiviibai biistami piedaliities.
Toronto iekräso sev pakalju ar to bieti - tas labi atspoguljos, kas tev bietee.
··· Vaigi: Iekrituši vaigi lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Sapampis vaigs. Ko darīt? (21)
Pamodos ar uzmpapušu vaigi, vakar nedaudz sāpēja zobs, bet ļoti nedaudz. Bet kāpēc šorīt uzpampis vaigs, nesaprotu! Ko man darīt?
Var paskalot ar sālsūdeni,noņems uztūkumu mazliet.... Tava veselība uz Tavu atbildību.Bērnus parasti ir grūti aizdabūt pie daktera....bet pieaugušajiem pašiem būtu jāzin kas ir kas nav labi veselībai. Tak ej pie zobaartsa ārprāc!!!kurš tas bija par stomatologu ,kurš uzreiz izrāva zobu???ja zobs vesels, bet iekaisis ,tas ir jāārstē!Vispār,lai zobu izrautu ..es pat nezinu ,kādā stāvoklī jābūt mutes dobumam....!!! Iet pie zobārata kamēr vēl nav svēdiena un vari kaut kur tikt klāt! ··· Vaigi: Sapampis vaigs. Ko darīt? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Pumpas vaigu zona, kā cīnīties? (16)
Visu laiku bija laba āda, bet te pēkšņi sāk parādīties uz vaigiem pumpas, kosmētiku neesmu mainījusi un seju tīru katru dienu, no rītiem un vakaros. Kāds tam varētu būt iemesls? Kā ar tām cīnīties? Nekas diez ko ...
es arī varu ieteikt, un tas arī nav 1l ls vērtībā, ja interesē raksti. Varu ieteikt, ir jau paarbaudiits, bet nekas leets tas nav. Atraksti, ja interesee. Pieluudz pumpu dievu un varbut vins vinas parnesis uz citiem vaigiem
ORIFLAME pumpu zīmulis (lēts) un labs! Iemesli var būt dažādi. ··· Vaigi: Pumpas vaigu zona, kā ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu