Vairogdziedzeris

Vairogdziedzeris - jautājumi un diskusijas

Mezgli vairogdziedzerī (5)
Griežos pēc padoma tikai pie tiem cilvēkiem, kuriem ir bijusi pieredze līdzīgā gadījumā, kā ir man. man ir palielināts vairogdziedzeris, kurā ir mezgli. Analīzes normā.Viens ārsts iesaka operēt, par cik viens mezgls ir 5cm, cits ārsts...
5 cm ir paliels, bet, ja netraucē, vajag novērot, vai nepalielinās. Jāskatās, ko var lietot no alternatīvās medicīnas. Karstie mezgli nozīmē, ka tie ir hormonāli aktīvi, un par ļaundabīgiem tie nepārvēršas. Operācijai ir tikai vizuāls efekts, ja biopsijas rezultāti nenorāda uz ļaundababīgu audzēju. Ja ir iespēja pieraksties Gaiļezerā pie Dr.Rozneres 67042061( ar ģimenes ārsta nosūtījumu bez maksas, bet ilgi, par naudu ātrāk), ļoti labs endokrinologs.Ar visām analīzēm pie viņas. Risinājums var būt arī radioaktīvā joda terapija man palīdzēja - pilnīgi nesāpīga procedūra. Nu jau veselu gadu nav problēmu. Un vēl - mēģini izvairīties no jodu saturošiem produktiem un brūces nekad neapstrādā ar jodu... Man ir ,analīzes arī labas,griezt netaisos. pagaidām netraucē,un tas ir labi. ··· Vairogdziedzeris: Mezgli vairogdziedzerī lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Palielināts vairogdziedzeris (6)
Man ir palielināts vairogdziedzeris un aug uz iekšu.Viens ārsts saka,ka sāks just smakšanu,tad jāoperē.ARS šādas operācijas maksājot 1300 eur un nepaliekot rētas,nav tādas naudas.Vai kādam ir bijusi šāda problēma?Kādas izjūtas pēc...
Vispār jau ir (vismaz pāris gadus atpakaļ bija) valsts kompensētas vairogdziedzera darbību ietekmējošas šaibas. Painteresesējieties pie ārsta, ja tās jums piemērotas, tad lietojiet. Pieņemu, ka arī operācijas iespējams veikt ne vien ARSā (kas ir viena no dārgākajām v apr iestādēm), bet arī citur, iespējams jāstājas laikus rindā, un tad arī sapratīsiet uz kuru brīdi jums tos 1300, vai mazāk, jāsavāc. Interesējieties. Esmu šādu op.taisijusi Linezerā,bet ti dara visur gaiļezerā,stradiņos u.c.Jāiet pie gim ārsta jāņem nosūtījums un op.būs praktiski par velti tik pacienta iemaksa.Taa notiek ar visām ip.ja grib var iet uz arsu un maksāt ari pats. Paskati fitoterapiju. Rekomendēju noskatīties, varbūt noderēs...
http://www.delfi.lv/vina/veseliba/vesela-un-laimiga/stress-un-problemas-ar-vairogdziedzeri-iemesli-k
apec-kermena-svars-nemitigi-pieaug.d?id=50517575
Pasham par sevi jaaparuupeejas, nevis peec komandas jaaskrien uz kautuvi.

https://drjockers.com/hyperthyroidism/
··· Vairogdziedzeris: Palielināts vairogdziedzeris lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kādas problēmas autoram šo jautājumu uzdot savam endokrinologam? http://nra.lv/veseliba/181158-veseliba-vairogdziedzera-disfunkcija-21-gadsimta-pandemija.htm Mazāk domāt (nedomāt vispār) par iespējamām kaitēm un viņas tevi nepiemeklēs! /domām ir liels spēks/ To sauc par hipotireozi.Jākontrolē TSH rādītāji,kā arī citi vairogdziedzeru hormoni.Terapiju nosaka endokrinologs,kā arī medikamentu devas. Kārtīgi padziedi,uzkliedz ik pa laikam-būsi vesels! ··· Vairogdziedzeris: Neaktīvs vairogdziedzeris, vai... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Vairogdziedzeris, 44.5 (11)
Pēc dzemdībām bieži bija sirdsklauves, bet tad nāca klāt stipra svīsšana un rokutrīce, izrādijās, ka vairogdziedzera hiperfunkcija. Vajadzīgo 2,5 vietā man ir 44,5.. Man kaklā visu laiku ir tāds kā kamols, vai tas ir no tā???
Vai labāk tomēr nevērsties pie ārsta?Vairogdziedzeris ir ļoti nopietna lieta, un no tā,ka te kāds pateiks,ka kamols kaklā ir tieši no tā, vieglāk nekļūs.Stradiņa slimnīcā ir ļoti labi ārsti,kas var palīdzēt. Būtiski izvēlēties nevis lētāko vai tuvāko endikrologu, bet labāko.........tā nu ir joma, kurā gudrs speciālists nozīmē ļoti daudz. Tikai uz savu galvu nevajag ēst joda tabletes ,un mīcīt iekša jūras kāpostus .Uzturēties svaigā gaisā un meditēt .Man daktere ieteica jogu ,kas palīdz sakārtot galvu .Kad galva kartībā ,tad arī veselība sakārtojas .Lai veicas ! Marseli ,tas ir kā kura gadījumā ,un iespējams pat mīts .Tāpēc ,ka man ir hiperaktīvs ..un man noliedza jodam blakus stāvēt ,un manai kolēģei ir nobloķējies -neaktīvs ,ar nekādus jodus nelieto .Problēma ir galvā ,nesakārtotās attiecībās ,neizteiktos vārdos .Zīdainis mājās ..tas ir tikai skaisti iekš kino .Dzīvē ir kā dzīvē .Viena ar bebi ,ja vēl svešā vidē ,un vīrieti kurš vienmēr darbā ,un dažreiz pat ir greizsirdīgs uz bērnu ,jo tam pirmā vieta pie pupa ..aizvainojums ,uzmanības trūkums ..tas viss summējas ,no tā rodas vairogdziedzera vainas . Raksti personīgi!Ir pieredze šajā jautājumā! ··· Vairogdziedzeris: Vairogdziedzeris, 44.5 lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vai dēļ vairogdziedzera var būt "kamola sajūta" kaklā? (13)
Lasiju vairogdziedzera simptomus, bet ir dazadi. . varbut kadai vai kadam ir pieredze bijusi ka del vairogdziedzera kakla var būt iestregusa kamola sajuta un diez gan liela ?
ir,ir
ja palielinats

2 varianti,nepietiekamiba
un parlieka aktivitate,
pietukums izcel visu kaklu.....

simpt.vairogdz.
un kakla limf.atskiriga
gan vizuala
gan sajutu ,gan indikacijas zina
Aizej pie endokrinologa un problema bus atrisinata. Man reiz bija, kādu mēnesi. Tā kā ar vairogdziedzeri nekad problēmas nav bijušas, norakstīju uz veģetatīvo nervu sistēmu. Padzēru baldariāna tinktūriņu, pāc kādām 3 nedēļām pārgāja un vairs tā nav bijis. Tas, protams, nav ieteikums, tikai pieredze. jā, ir bijusi pieredze - ģimenes ārsta apmeklējums!

ik pa laikam vairogdziedzeri IR jāpārbauda, jo no tā ceļas visas citas saslimšanas... ļoti nopietni!
Atnāciet pie manis uz ARSa poliklīniku.Modris m14@inbox.lv tel.26721746 ··· Vairogdziedzeris: Vai dēļ vairogdziedzera var būt... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu