Vakcinācija

vakcinācija foto attēls

Vakcinācija - jautājumi un diskusijas

Vai jūs vakcinējieties? (51)
Kāda ir jūsu attieksme pret vakcināciju? Vai vakcinējiet bērnus pret difteriju, masaliņām un citām kaitēm? Vai paši vakcinējieties pret gripu?
Jūs laikam dzīvojat aizpagājušajā gadsimtā!:) Vienīgais, kas šķiet lieks, ir pote pret gripu. Pašam ir pret encefalītu, difteriju un stingumkrampjiem(laikam). Encefalīts ir slimība, kas reāli var pataisīt par idiotu, lai gan dažiem tas laikam nav vairs bīstami:D Pret gripu potes ir tīrais bizness. Parasti pirms gripas sezonas neviens īsti nezin kāda tipa tā gripa būs. Pret ērču encefalītu esmu potējusies. Vai vajag, nezinu, jo no Laima slimības neglābs tāpat. Jābūt uzmanīgam, ja bradā pa zāli un mežos un tad jau var arī iztikt. izskatas, ka pamazam cilvece atgrieziisies pie mera un baku naves pljaujas laikiem, ka jau tagad mode ir vegani, svaigedaji un visadi citadi spoki, liidziigi arii lemj un ir par dieviem saviem berniem, kuriem nav spriestspeju. nozhelojami, es teikshu.
jau tagad Latvija ir pirmaja vieta ar difterijas saslimshanu Eiropa. ar difteriju!! kauns par visu gjiimi!!
...Tad nu pakaunies.nekautrejies...Potejies pret difteriju,bet slimo vai vel bedigak... ar Aids. Nozelojami tas tiesam ir...Latvija ir pirmajas vietas ne tikai ar difteriju,bet ari ar slimnicu skaitu,lideri ar medicinisko servisu...ar pierakstiem pec pusgada rindam,ja vel ir aktuali. Aptiekas uz katra stura. Un kads tur brinums par spokiem...ja ir tikai vieniga izeja injekcija,tabletes ...sprice,rij un maksa.Novers vienigi sekas!Un kam ta imunitate vajadziga,ja no berna kajas edisim cipsus,dzersim energiskus dzerienus un pie briesmam ...vakcionesimies ,ari pret svaru .Vai Tu saviem berniem paprasiji...kadu nakotni vini grib? Tiesam pakaunies par visu gimi ...medicina musu valsti ir apgajusi ar lielu likumu! Un nezelo modi ,veganus un citus edajus...vini savu dzivos un nodzivos ne sliktak ka Tu ! ...Veltijums Tessai...farmacijas zalu lobistei. Visa farmācija ir viens liels bizness un medicīnas personāls pakārtots tam. ··· Vakcinācija: Vai jūs vakcinējieties? lasīt visu diskusiju (51 atbildes) –»
Pretgripas vakcīna - vajadzīga vai lieka? (37)
Luudzu pamatojiet, vai un kaadeelj juus poteejaties vai nepoteejaties pret gripu? Kaada pieredze?
Nekad neesmu vakcinējusies pret gripu. Kopā savu gandrīz 40 dzīves gadu laikā esmu ar to slimojusi 3 reizes. Esmu kategoriski pret bezjēdzīgām vakcīnām, kas neko citu nedara, kā vien grauj mūsu jau tā ne visai spēcīgo imūnsistēmu. Īpaši ļauni ir potēt visu, kas pagadās, bērniem. Vai veciem cilvēkiem. Ar tādiem pēdējā laikā arī strādāju - un, diemžēl, jāsecina, ka tie, kas strauji aiziet viņā saulē pateicoties elpošanas ceļu slimību komplikācijām, ir tieši tie, kas nupat saņēmuši ilgoto gripas poti. Kad potējos(to sedza polise)-slimoju,kad nepotējos-neslimoju.Bet cik cilvēku,tik variantu... Nepotējos.Kā viena forša dakteriene teica-nekad nezinam kāds gripas paveids būs nākamais.Tāpēc nav jēgas potēties. Pilnīgi lieka... farmaceitiskās industrijas izgudrojums pelnīšanai. Kategoriski pret. Tiem dakterīšiem, kas uzspiež vakcināciju cilvēkiem ar novājinātu organismu, būtu jāsaņem sods. ··· Vakcinācija: Pretgripas vakcīna - vajadzīga... lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Vakcinācija zīdaiņiem (23)
Ko jūs domājat par vacināciju. Pēdējā laikā aizvien biežāk dzirdu, ka vakcinācija nemaz nav tik laba un vitāli nepieciešama kā pirms tam tika ziņots no mediķu puses un, labāk pat esot atturēties no bērnu potēšanas. Kādi viedokļi?
nu par kādu vakcināciju Tu runā?? ja par hiper triper gripu, tad vienozīmīgi - NĒ!!! Kārtējais veids kā no stulbiem ļautiņiem nokāst lielu naudu. Kādai dzīvnieka gripai jābūt šogad, pēc ķīniešu horoskopa?? nav nepieciešams. piesārņo organismu un padara to vēl slimāku jau tā jau vāju organismu.
īpaši interesants ir indīgais dzīvsudraba savienojums, un vēl visādu indīgu vielu klātbūtne, lai vakcīnu varētu iekonservēt..ij tas viss ir jāsaņem maziem zīdaiņiem.
sorre - no viena gala "ārstē"no vēl nesaķertas slimības, no otra gala indē nost?
kur ir loģika?
masalas, vējbakas, cūciņas, utt. tās visas ir normālas bērnu slimības, kuras izslimojot bērnībā, nekādas komplikācijas nav.
a vakcīna nav mūžīga. ij vakcinētie tāpat saslimst.

dura biju, ļāvu sapotēt mazo puišeli. pēc nedēļas no abām ausīm izgāzās strutas (otīts ir minēts kā difterijas potes blakne!!). izārstēja un pēc 2 nedēļām atkal. tas bija murgs.

ja palasās pošu blaknes (kuras ārsti protams vecākiem nerāda) - mati saceļas stāvus. tad nafik - manam bērnam nekaitīgāk ir izslimot cūciņas da masalas, nekā mocīties ar visādiem sastrutojumiem, kavētu attīstību (viena no kombinēto pošu blaknēm) saslimšanu no vakcīnas ar konkrēto slimību un tā tālāk. tad lai dabiski - ja pieķersies, pieķersies. nepieķersies, dzīvos vesels un nepiesārņots ar visām tām vakcīnu indēm - smagajiem metāliem un konservantiem

encefalīts arī ir uzpūsts milzu bubulis, kā gripa, cūķu gripa un vēl viskautkas.
sasimst un mirst arī potētie. tad nafig man savu organismu piesārņot, lai tas kļūst vēl uzņēmīgāks un salimt? nafig.
nepotētie, ja salsimst, visbiežāk izslimo vieglās formās.
a vot potētie nereti vien var saturēties, cik smagi jamiem jāizslimo.
··· Vakcinācija: Vakcinācija zīdaiņiem lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Gripas vakcīnas cena (5)
Cik pašlaik vidēji maksā pretgripas vakcīna?
gripas vakcinu iztrada
approbe vairakus gadus

gribas virus mainas gada vairakas reizes?
par kadu panaceju iet runa?
Varbūt labāk izslimot gripu,nekā nomirt no vakcīnas? Nevakcinējos pret gripu, kaut man polise viņu apmaksā 100%. Varbūt labāk izslimot gripu,nekā nomirt no vakcīnas? (c) Apmēram 8,50 E - tā reiz ziņās teica . ··· Vakcinācija: Gripas vakcīnas cena lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Antibiotiku lietošana pēc vakcinēšanās (11)
Vai tikko vakcinējoties pret difteriju drīkstu lietot antibiotikas. Ja ne, tad pēc cik ilga laika drīkstēšu.
antibiotikas tā kā recepšu medikaments, ko ārsts, kas izrakstīja teica, vismaz aptiekā pajautā To jau varēji noskaidrot arī "tikko vakcinējoties" pie ģimenes ārsta, medmāsas. drīksti, vēlams nav.ja vien vsp runa ir par profilaksi antibiotikas vispār kaitīgas veselībai! ;) 1) apslimushus nevakcinee - tatad uz medmasinas jautajumu - vai neesat saslimis, Tu vnk natuuraa sameloji.
2) a varbut dzer ari uzreiz tas antibiotikas..
··· Vakcinācija: Antibiotiku lietošana pēc... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu