Vdeāvk

Vdeāvk - jautājumi un diskusijas

VDEĀVK vadītāja lēmumu var pārsūdzēt administratīvajā rajona tiesā (7)
Vai kads ir saskaties ar VDEAK lemumu apstridesanu tiesa? Ar ko sakt? Un cik maksa?
Ja vēlas tiesā apstrīdēt medicīniskās komisijas secinājumus, tad pirms sniegt pieteikumu teisā iesākumā jāsagādā citas, atbilstoši kvalificētas komisijas ekspertīzes slēdzienu, kas ir pretrunā ar apstrīdamo slēdzienu, tālāk jau tiesa lems, kurai komisijai pareizāki argumenti. Bez atbilstoša pamatojuma (citas ekspertīzes) tiesa nepieņems lietu izskatīšanai... Veselības un darbaspēju ekspertizes ārstu valsts komisija!! 😉 Saīsinot VDEAVK. Ir iespējams ar zinoša jurista palīdzību. Zinu vairākus gadījumus, kad tas ir izdevies sekmīgi. Pirms sākt tādu vāvuļošanu, būtu labi paskaidrot, kas ir VDEĀVK ????? Domā valstī ir ieviesti tarifi VDEĀVK vadītāja lēmuma pārsūdzēšanai? Nav tak zināms par ko un cik liels pārsūdzības tvērums.
Jebkurā gadījumā ir jāsaprot, ka tiesvedība ir galējais līdzeklis un ir ekskluzīvs pasākums ar attiecīgām izmaksām.
Ja vēlme ietaupīt, veram vaļā google.lv, rakstam administratīvā procesa likums un attiecīgos ārstniecību regulējošos normatīvos aktus.
Stilam nav nozīmes, visu izšķir slāpes. Ja vēlme izkarot savas tiesības, jāsāk patstāvīgi macities lasīt un piemērot tiesisko regulējumu.
··· Vdeāvk: VDEĀVK vadītāja lēmumu var... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu