Veselības apdrošināšana

veselības apdrošināšana foto attēls

Veselības apdrošināšana - jautājumi un diskusijas

Veselības apdrošināšanas polises cena (5)
Cik apmēram maksā veselības apdrošināšanas polise privātpersonai un kur to var iegādāties?
neesmu dzirdēju par privātpersonu veselības apdrošināšanu Puslīdz sakarīga - savi 200 -300 Eur būs. tb privātpersona Ir vairākas firmas, bet tur vispirms pieprasa visus tavus datus, tad izstudē jebkuru bijušo vizīti pie ārsta, un tad vēl vesela jūra ar noteikumiem, ka šito un šito, un šito neapmaksā, tici man, krietni lētāk sanāk maksāt pa tiešo.Viņi no katra konkrēta pilsoņa pieprasa savādāku cenu, tipa, ja tu saslimsi un viniem kaut kas būs jāapmaksā, lai smuks cipars tāpat paliktu apdrošinātājfirmai. Tev to vajag? Vienīgā man zināmā vieta- kur privātersona var iegādāt veselības polisi- ir if apdrošināšana; ··· Veselības apdrošināšana: Veselības apdrošināšanas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Cik maksā veselības apdrošināšanas polise? (7)
man ir 67 gadi ,esmu pensionāre ,lietoju zāles pret augstu asinsspiedienu, citas vainas nav.
Manuprāt, privātpersonas nevar iegādāties veselības apdrošināšanas polisi.
Tas notiek tikai caur darbavietām.
Un cenu aprēķina atkarībā no apdrošināmo skaita, vecuma, dzimuma, darba risku faktoru daudzuma un vēl visādu citu faktoru ietekmes.
Man šķiet, ka var arī bez darba vietas nopirkt, bet tas nav izdevīgs pasākums. Painteresējies pie apdrošinātājiem if, ergo... re kur varot izrēķināt :
http://www.if.lv/web/lv/privatpersonam/apdrosinasana/personam/veseliba/pages/start.aspx
Tādā vecumā polise būs tik dārga, ar tādiem noteikumiem, ka to galīgi neatmaksāsies pirkt. Pārsvārā apdrošinātāji apdrošina caur darba vietu.. tad tomēr lielāka cerība, ka viss kolektīvs nemetīsies to izmantot. Privātpersonas parasti apdrošinās, kad jau ir kādas problēmas, tādēļ ne visi apdrošinātāji apdrošina. Šādā vecumā būs vai nu dikti dārgi vai neapdrošinās vispār. Compensai nederēs vecums, par IF un Ergo (Gjensidige) neesmu tik pārliecināta, bet vai tik nav tā, ka IF bija pašam jāsedz 50% no izmaksām.. precīzāk droši vien pateiks katra kompānija pati par sevi. ··· Veselības apdrošināšana: Cik maksā veselības... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Cik maksā veselības apdrošināšanas polises? (9)
Cik izmaksā veselības apdrošināšanas polises? Pētīju BTA lapu,bet cenas nevaru atrast?
Ja pašai nav plānots stacionārs ,tad nav jēgas pirkt,jo lētās neko nesedz,bet sakarīgas maksā vairākus simtus... Kas tieši tevi pārsteidz?:) A es gribu redzēt cik `reāli` lielas ir LB valūtas rezerves, neieķīlātas... kādi vel jautājumi? Privātpersonas var pirkt tikai RSK, citur tikai juridiskās. Privātam sanāk baiss piķis pašam pirkt.Da i izvēles nekādas.Ja strādā-sarunā ar bosu,lai šams pērk un Tu viņam piķi pēc tam atdod,jo uzņēmumam ir ļoti labi nosacījumi pērkot polises.Es tieši tā izdarīju. ··· Veselības apdrošināšana: Cik maksā veselības... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
EVAK - Eiropas veselības apdrošināšanas karte (12)
Kadam bijusi saskare ar so Eiropas veselibas apdrosinaasanas karti? Vai ta butu lidzvertiiga apdrosinaasanas kartei, ko iegadajas turfirma ikreizi kad celo? Jo man nav skaidrs, .. cik zinu EVAK sedz pirmo palidzibu. Bet lauzot kaju...
tas viss ir manuprat ljoti liels sviests....bet kadreiz noderiigs
taa karte nodroshina tikai to ka tu dabon medicinisko palidzibu kaa Eiropas pilsonis Eiropas valstii tieshi par tadam pashaam naudinjaam kaa vieteejie
apdroshinashanas kompanijas apdroshinaashanas polise ar nepiecieshama un labaak njemt bet pashriska
nesen Itaalijaa bija vienam draugam gadijums un tur vietejie arsti prasija to karti kaut ar nebija....laikam biegaas sanaaca dargaka arsteeshana kaut visu tik un taa apdroshinaataaji sedza
Ja ar naudu ir ļoti švaki ir vērt izņemt vismaz šo karti, jo tā ir bezmaksas. Un nodrošina pirmo neatliekamo palīdzību. Taču neko vairāk. Ne transportu ne uzturēšanos slimnīcā. Bet sastrutojušu zobu Tev izraus vai uzliks zāles bez maksas,aklo zarnu izoperēs un kādu dīvainu kodumu arī apstrādās. Ceļojuma apdrošināšanu vari pameklēt arī pati , domāju sanāks lētāk. arī domāju,ka viss ko sola valsts par velti -nekam nebūs derīgs,bet var skatīt
VOAVA mājas lapu.Karte apliecina tiesības saņemt valsts GARANTĒTO neatliekamo vai nepieciešamo veselības aprūpi ES dalībvalstīs,Īslandē,Lihtenšteinā,Norvēģijā,Šveicē.Karte der vienīgi īslaic. uzturēšanās gadījumā,nesedz repatriāciju,nesedz veselības aprūpi.
Secinājums: labķ apdrošināties pašam,jo pretējā gadījumā smadzenes var izmežģīt ko tad īsti paredz ši garantētā neatliekamā palīdzība.
un rekjinies ka to karti taisa kadas 2nedeljas vai mosh ar ilgaak :) ··· Veselības apdrošināšana: EVAK - Eiropas veselības... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu