Vēzis (onkoloģija)

Vēzis (onkoloģija) - jautājumi un diskusijas

Mušmires negriež,bet izskrūvē no zemes.Sasmalcina un ievieto 3 litru burkā piepresējot.Virsū uzklāj ar gludekli izkarsētu balta linu audekla un ierok zemē. Dzer tik iekšā, vai nav vienalga, rezultāts nemainīgs. http://www.serde.lv/?q=lv/node/63 - re kur te viens latgalietis dalaas ar recepti. Bija jau taads jautaajums arii oho, populaars meitietis zinaaja teikt, ka paziistot viiru, kas mushmires maak sataisiit - vari atrast, paprasi pats. Homeopätiskä aptiekä vai Gailjezerä arii vareetu atbildeet. Britu zinātnieki pierādījuši, ka homepātiskās zāles ir viena liela krāpšana un pilnīgi neko neārstē, jo ir pilnīgi uz nezinātniskas bāzes, tipa, kā astroloģija vai reliģija. Varbūt, vienīgi kāds placedo efekts ··· Vēzis (onkoloģija): Vai kāds nezina,kā lietot ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Laikmeta sērga-vēzis (18)
Daudziem ir radu-draugu-paziņu būšana šajā ārprāta zonā. Jautājums-vai ir zināmi gadījumi,kad mati nepazūd pēc ķīmijas lietošanas?
Tas ir mazākais, par ko jāsatraucas. Štrunts ar matiem, galvenai, lai dzīvība nepazūd. Jo diemžēl arī ķīmijtetapija to negarantē. vislabāk visu, kā vajag darīt, zina tie, kam vēzis ne tuvumā nav bijis.

nevajag bārstīties ar nederīgiem padomiem, kad pašiem būs savs vēzis, tad varēsiet stiprināt imunitāti un neiet uz ķīmiju. lai pietiek drosmes!

es ieteiktu iet pie ārsta un uz ārstu arī paļauties. un tad papildus var meklēt dziedniekus un dažādas citas iespējas
Zinu vienu reālu gadījumu. Bet, tas laikam ir atkarīgs no vēža lokalizācijas vietas un attiecīgi izvēlētām ķīmijterapijas zālēm.
Kā jau te iepriekš minēja, matu zaudēšana gan ir mazākais par ko vajadzētu satraukties.
Lai laba veselība!
Mati noteikti pazudīs, jo ķīmijterapija diemžēl ir ļoti smaga būšana. Ko satraukties par matiem, galvenais ir spēt uzvarēt smago slimību. Latvijā laikam tiešām nav ģimenes, kuru nebūtu skāris vēzis.
Par matiem. Ataugt ataug, bet ne katrreiz biezāki un lokaināki. Mēdz būt arī otrādi. Diemžēl. Bet ataug.
Par cik pie mums onkoloģija, kā oficiāli atzīst LV onkologi, ir Zimbabves līmenī, tad visus ārstē vienādi. Ķīmija, starošana, operācija. Uz to pelnās visādi brīnumdakteri, kuri iesaka ēst sodu utt.
Man šķiet, ka galvenais ir laikus atklāt. Ja 1. stadija, tad vienmēr ir lielas izredzes. Un tādiem muļķīšiem, kā piemēram manai brāļa sievai, kura lepni paziņo, ka viņa pie ārstiem neiet vispār, nevar zināt, kas organismā darās. Ko mēs ēdam. Desas, piens, kurš nesaskābst 3 nedēļas vai vispār, gaļa, kurā pilns ar injekciju pēdām, apsmidzinātie augļi un dārzeņi. Tāds tagad laiks, cilvēki vairojas, daba netiek galā, talkā nāk speciālisti, kuri izgudro vīrusus.
Dakteri arī neizceļas ar sevišķu laipnību un vēlmi palīdzēt. Esot mazas algas, kaut pēc viņu autiņiem tā teikt nevarētu. Un zinu gadījumu, kur par operāciju tika nosaukta konkrēta summa, kas bija 3 x lielāka par to, ko sieviete piedāvāja. Nekas cits neatliek, kā sagrabināt vajadzīgo summu un paļauties uz ārstu un Dievu.
··· Vēzis (onkoloģija): Laikmeta sērga-vēzis lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Invaliditāte vēža slimniekam pēdējā stadijā. (16)
Labdien. Man šogad atklāja vēzi jau 4. stadijā ar metastāzēm pa visu ķermeni.Ģimenes ārsts iesniedza pieteikumu invaliditātes grupai.Uz kādu invaliditātes grupu es varu cerēt?
Nekavē laiku šeit, ātrāk dodies uz DEĀK...uz priekšu!!!Visas adreses ir atrodamas internetā...Jāņem no VALSTS visu kas pienākas. To protams nosaka ārstu komisija.
Vai pirmā grupa vai otrā grupa.
Viss atkarīgs no tā ,ko ģimenes ārsts un speciālists nieru jautājumos sarakstīja dokumentos,no analīžu un citu uzskatāmu izmeklējumu rezultāta.Viss būs kārtībā,dabūsiet gan grupu ,gan uzlabojošas terapijas. VDEĀVK ir saprotoši ārsti un smagos gadījumos nav jāgaida ilgi ,apm 1 mēn.,protams ,ja ir iesniegti visi vajadzīgie dokumenti. Aija, Tev ar metastaazeem invaliditaates grupu driiz vairs nevajadzees, nepaspeesi nokaartot, kad jau chau buus. Labaak buutu ruupeejusies ne par pabalstiem, bet kaa dziivot, jo tas kas sevi padara veel slimaaku nekaa patiesiibaa ir, tas to arii sanjem, veezis cilveekaa rodas deelj destruktiivas dabas, tavas smadzenes dod komandu tavam kjermenim nomirt, jo Tu pati jau sen vairs nedziivo, ja gribi dziivot, tad neskraidi pabalstus mekleejot netaisi slimaaku nekaa Tu esi, bet saac dziivot. Jo kurs normaals cilveeks, pie metastaazeem veel par stulbiem pabalstiem domaatu Noteikti 1 grupa.....tur citu variantu nav.
..
··· Vēzis (onkoloģija): Invaliditāte vēža slimniekam ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Vēža ārstēšana kā farss. Vai norma šeit? (24)
Traģikomēdija trijos cēlienos. 1.cēliens Pacientam konstatēts aizkuņģa dziedzera vēzis. Ārsti novērš tūlītējās problēmas un palaiž mājās nomirt. Negrib pat īsti tomogrāfijas aprakstu dot, biopsiju taisa mēnesi ...
Spriežot pēc tā, kādu reakciju izsauc pacienta vārga ieminēšanās par Rigvir vai vel kādu alternatīvu ārstēšanas metodi, tad pilnīgi piekrītu. Pat neskaidrā gadījumā vismaz 3.stadija, ķīmijterapija, operācija, starošana. Pēc 3 mēnešiem ļoti nelaipna, nedabūjusi/ acīmredzot/ tjotka veiks apskati.
Pacients šādas tādas detaļas, kas atvieglotu ārstēšanās procesu uzzina tikai aptiekā, internetā un vēl viskautkur, tikai ne no ārstiem. Tie iet pa iemītu taciņu un ne par milimetru nenovirzās no tās. Jo priekš kam? Diagnoze jums kāda? Uz ko jūs cerat? Dzīvot? Nu mēģiniet, mēģiniet, mēs paskatīsimies. Par kukuļiem labāk nerunāsim, jo teikt ka visi pieprasa, tā tomēr nav. Vismaz 1 onkoķirurgs neprasīja un mājienus arī nedeva. Toties ķīmijterapeits ņēma, bet jēgas nebija nekādas. Nedodiet. Labāk māsiņām ko iedot.
personiskā pieredze. gan ne te. cita valstī. tikko maksā rokā, kā mainas attieksme! nepiedzīvotu, nezinātu. no praktiski vienaldzības uz ik stundas pārbaudi kā klājas, mērījumu izdarīšanu un tā. pusotru dienu ārsts pat neienāk. burtiski. un... tad, gandrīz katru stundu. kā skanošais maina attieksmi. tas pats cilvēks. žutj. Pāris reižu esmu gājis pie ārstiem ar ne tik nopietnām kaitēm. Sūta uz visām iespējamām analīzēm un caurskatēm,rezultātā tāpat neko sakarīgu pateikt nevar,bet izraksta kaudzi līdzīgas iedarbības medikamentu lai nevis izārstētos,bet drīz atkal atgrieztos kā pastāvīgais pacients. Varbūt ārstiem algas vajadzētu maksāt pēc izārstēto pacientu skaita,nevis pēc visām tām nevajadzīgajām izdarībām,ko viņi veic ar pacientu. Tikai pateicoties māmuļai Googlei, abos gadījumos veiksmīgi atguvu veselību. paldies, ka padalījies ar stāstu ...
labi, ka stāsts beidzās labi
pati medicīnā esmu bijusi apmēram 15 gadus un pilnīgi noteikti varu teikt, ka
Mīļie cilvēki Jūs paši esat atbildīgi par savu veselību un ja atrod nopietnu kaiti labāk to pārbaudiet vēl pie 3 līdzīgiem speciālistiem, uzklausiet viedokli un tad izlemiet savu ceļu.....
Pēc kudlas teiktā vairs negribās vispār runāt NU UN! Pilnīgā vienaldzība, atgādina ārstu pie kura vizīte jāgaida pus gadu un ilgāk, un vēl jāmaksā 25 jevro! Par to, ka viņa pasaka Jums ir tāda un tāda slimība, mēs tagad to sāksim ārstēt, vispirms jums jāizlasa šis buklets un šis, kad atnāksiet nākamreiz mēs par to parunāsim, vēl uztaisiet magnētisko rezonansi plaušām, pīpējat, nē, tad jums ar kontrastvielu vajadzēs. Bļā, ārsts nemaz neklausās ko pacients saka, tikai izpilda reglamentu! Es 25 gadus slimoju un pārzinu savu stāvokli, a viņa man kā tikko saslimušam mozgas čakarē un beigās vēl paziņo, jums jāmeklē cit ārst, es nevaru ar jums kontaktu atrast! Atnācu uz vizīti nu nosacīti normāls, gāju prom galīgi slims, nu tādas sajūtas, kājas knapi pavilkt var;eju, nu nozombēja. ··· Vēzis (onkoloģija): Vēža ārstēšana kā farss. ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Ķīmijterapija, laiks pēc tās. .. (14)
Loti vēlos atbalstīt kādu cilvēku....Liekais svars, sajūtas ķīmijterapijas laikā? Vai viss nostabilizējas, kad tas beidzies? Netā, protams, ir info, bet personīgo pieredzi gribu palasīt......Var būt kāds uzrakstīs pareizos ...
Par pareizajiem vārdiem un lieko svaru neko nepateikšu, taču pirms gadiem padsmit man tuvs cilvēks ķīmijas laikā dzēra visu iespējamo "nezāļu" sulu, ārsti brīnījās par to, cik labas analīzes pie ķīmijas. Neatceros uzkrītoši sliktu pašsajūtu, matu izkrišanu (tas gan no ķīmijas veida esot atkarīgs) ... Kā reiz pa druskai nezāles jau var atrast - virza, gārsa, lielās natres, balanda, praktiski ikviena nezāle, ko nebaidamies pavasarī pirmajos zaļajos salātos likt, arī bēržu un liepu pumpuri. N_s- onkologi diemžēl neko nestāsta. Cilvēki vis kaut ko uzzina tikai viens no otra. Tāda ir realitāte.
Piemēram aiziet jauna sieviete pēc krūts operācijas, ķīmijterapijas un starošanas noliktajā laikā uz pārbaudi, viņu pat uz elementāru asins analīzi nenosūta.Paskatās uz rētu un saka- viss OK. Ģimenes ārsts savukārt apgalvo , ka viņš nav onkologs/ jā, jo agrāk bija pediatrs/ un nemaz nezina ko jādara.
Kaadas sajutas? Sajuutas, ka neesi vairs cilveeks, bet galjas gabals..viss apkaarteejais notiek kaa miglaa, Tu esi galjas gabals, kuram visu laiku ir slikti, naak miegs...realitaate apkaart pluust bez Tevis...

Viss nostabilizeejas, kad tas beidzas. Jaa.
Cieni sevi,neuzdod šajā portālā tādus jaut,noēdīs piesālot...Konsultācijas tikai pie ārsta! Neliela piebilde, kā tās nezāles uzglabāt ilgākam laikam (jo neba visi dzīvo laukos, bet vienreizēju ekspedīciju sarīkot gan var katrs). Karoče, visu to zaļumu masu sablenderē, un čut atšķaida ar aukstu novārītu ūdeni. Salej ledus kubiciņu trauciņos un sasaldē. Kubiciņu var pievienot gan ikdienišķajam zupas šķīvim, gan biezputras bļodelei. Pievienot tējai ne visi būs uz mieru- reizēm garša pamainās.
Tur pat ķīmijterapiju nevajag piesaukt- tās nezāles ikvienam ir derīgas.
··· Vēzis (onkoloģija): Ķīmijterapija, laiks pēc ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Rehablitācija onkoloģiskiem pacientiem. (4)
Jaunķemeru sanatorija piedāvā rehablitāciju arī onkoloģiskiem pacientiem.Vai ir kādam/ai pieredze? Vai ir jūtama uzlabošānās pēc tās?
Ja piedāvā, tad tik izmanto. Sliktāk taču nebūs. Esmu bijusi Jaunķemeros citā sakarā. Bet man jau šķiet, ka pati daba un atmosfēra vien jau dziedē. Sevišķi šajā gadalaikā. Kāpēc nepamēģināt? Ieskatījos viņu mājas lapā- izskatās ļoti labi......Ja var atļauties, laba lieta- mūsu ģimenes ārsts saka, ka nekas no valsts pabalstiem te nav paredzēts- tikai pats. Jā, ir pieredze, aparatūra ļoti laba, viņi pērk pašu labāko, ēdiens ir labs, pat nevar ar visu tikt galā ...es savu paziņu tur iekārtoju... vienkārši izcili... attieksme... rehabilātācijas komanda.....un arī piedāvātais klāsts... ··· Vēzis (onkoloģija): Rehablitācija onkoloģiskiem ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Priekšvēzis dzemdē (9)
Ja ir radušās izmaiņas šūnās - priekšvēzis. Un ārsti kā vienīgo risinājumu iesaka operāciju - konizācija. Bet man negribas operāciju (iemesls arī tas, ka dzemdību laikā nākotnē, ja būs bērni, var rasties daudzi ...
Radikāla vēža ārstēšana ir operācija. Un arī tad nav garanta, ka kaut kādas šūnas nav palikušas un atkal neveidosies vēzis. Dzemdes kakliņa priekšvēža formas visefektīvākā terapija ir konizācija, tai ir vismazākais recidīvu, jeb atjaunošanās risks. Var jau mēģināt daba preparātus, taču ar tiem nav veikti klīniski pētījumi, tāpēc nevar zināt kā organisms noreaģēs un vai pēc tam nebūs par vēlu. Labāk veikt konizāciju, kamēr tā ir efektīva, turklāt tā skaitās mazinvazīva operācija. Vēlāk var nākties veikt daudz nopietnāku operāciju. Vēža skartās šūnas nekad tā pēkšņi nekļūst veselas. Vai nu tās izņem ārā vai arī cenšās nonāvēt ar dažādiem ķīmiskajiem preparātiem vai dabas preparātiem toksiskās devās.

No šīs operācijas nav jābaidās un daudzi plīsumi var rasties arī pilnīgi veselām sievietēm, bez operācijām, cik nu es pati esmu redzejusi un ko ir piedzīvojušas manas draudzenes.
Nee, edmund, vinji uzskatiija, ka kaads slims cilveeks Juusu ieteikumu var njemt nopietni: neiet pie dr., neklausiit ko vinji iesaka, bet 40 dienas badoties un vel vairaak novaajinaat jau taa slimo organismu. "Super" labs padoms :( interesanti riikojas oho moderatori - dzzesh aaraa pieredzes apmainju par kuru pasiem nav pieredzes. biju ieposteejis ka viens no veeza aarsteesanas panjeemieniem ir 40+ dienu badosanaas, ir paliidzeejusi 2 man zinaamiem cilveekiem. bet moderatori laikam uzskatiija par kaut ko amoraalu vai kaitiigu. manupraat sii ir pieredzes apmainjas nevis latvijas mazaa enciklopeediija - pat ja risinaajums ir subjektiivs tam ir tiesiibas uz eksistenci. :D

ieposteesu so arii oho sefam lai zina kaa vinja darbinieki riikojas.
ja lasi angliski, palasi Googlee :

http://www.cancerresearchuk.org/about-cancer/type/cervical-cancer/smears/treatment-if-you-have-abnor
mal-cervical-cells
CIN nav ne vēzis, ne priekšvēzis, tā ir cilvēka papilomvīrusa izraisīta vīrusslimba, ar kuru iegūst seksuālo kontaktu ceļā (vairums vīriešu, kuriem bijusi vairāk kā 1 partnere šo vīrusu pārnēsā, bet tas nekā neizpaužas) -tās ir bojātas šūnas, kurās ir lielāks risks attīstīties vēzim. 1, 2, 3 ir tas, cik "dziļi" notiek "drupšana" (displāzija - atdalās šūnas no dz.kakla virsmas) - 1 pavisam nedaudz, bet 3 jau ļoti nopietni tur kaut kas "irst". To vai jātaisa operācija pateiks ārsts - atkarībā no tā, cik ļoti viss ir progresējis. Ja neielaidīsi pārāk dziļi un laicīgi sadakterēsi, gan jau pati vēl varēsi dzmdēt.

http://domatajs.lv/kapec-rodas-dzemdes-kakla-slimibas/
··· Vēzis (onkoloģija): Priekšvēzis dzemdē lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Plaušu vēža ārstēšana (24)
Paziņam plaušu vēzis. Sīkšūnu. Tiek ārstēts ar ķīmijterapiju, bet kaut kā nelīdz ... jau laikam trešo kursu izgājis. Skatīties uz cilvēku un redzēt, kā viņš dilst.... traki. Iekšējā balss saka, ka vēl kaut ko var ...
Šodien izlasīju, ka svaigi rāceņi un kāļi var apturēt plaušu (un ne tikai) vēža veidošanos. Lai pacients spiež uz svaigiem rupjajiem dārzeņiem, un kā jau te minēja, arī svaigu ķirbju sulu. Vairāk info darzabagatiba.lv.
Ģeniālais parasti izrādās vienkāršs.
Cīnīties un cerēt vajag vienmēr,savādāk nedrīkst.Cik tas briesmīgi zinu no pieredzes,tā aizgāja mans tēvs.Tagad gan zinātne un medicīna stipri progresējusi,.Ja vajag kādu vārdu atbalstam vari droši rakstīt personīgi,zinu cik grūti to izturēt. mieriņ,šeit iet runa par sīkšūnām.Citiem plaušu vēža paveidiem ir iespējama operācija,sīkšūnām ne.Apstādināt to nevar,viņš neglābjami iet uz augšu,uz galvu.Staro tikai vienreiz,iedodot maksimālo pieļaujamo daudzumu,paliek ķīmija,pie kuras šūnām veidojas ,,pieradums,,un tā vairāk nepalīdz.Viss.Viena pazīstama ķirurģe toreiz teica/man/nemociet viņu ar ķīmiju,lai viss iet savu gaitu.Lai laiks ,kas atlicis,paiet bez ķ
īmijas radītajām blaknēm,kurās pat noskatīties ir smagi.Bet ,to jau neviens mīlošs tuvinieks nespēj,neko nedarīt un bezpalīdzīgi noskatīties.Govs kakas,ko vēl ne!Ja jau pašam garšo ēd,bet neliec to darīt slimam,bezpalīdzīgam un dzīvot cerošam cilvēkam.Ai ,da nu apraudājos.
Un ko tad dakteri saka?
Man vienam radiniekam neko nevarēja palīdzēt....
Plaušu vēzis veiksmigi apkarojams vien operējot - ja laicīgi. Radu kundzīte/ kas, starp citu, nesmeķē un alkoholu nelieto/šķīrās no vienas plaušas pirms daudziem gadiem, toties dzīva joprojām un smaidīga.
Par ciiem stāstiem, kad it kā ķīmijterapija - uz laiku aptur, bet būtiski tas diemžēl neko nevienam nav mainījis.
Skumji.
··· Vēzis (onkoloģija): Plaušu vēža ārstēšana lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Vēzis - ko lietot pirms ķīmijas un staru terapijas? (31)
Ko jūs ieteiktu lietot pirms ķīmij un staru terapijas lai to visu izturētu?
Man ļoti tuvam cilvēkam vēzi atklāja uz 2.un 3.stadijas robežas - bet tika uzsākta aktīva ārstēšanās kampaņa ar visu iespējamo (no dabas līdzekļiem, dziednieka līdz starošanai) un izdevās uzveikt vēzi.
Pirmais, to uzzinot, protams, bija šoks. Itkā zini, ka tāda slimība ir un daudzi apkārt ar to slimo, bet kad piemeklē pašu, ir šoks un dzīve sagriežas ar kājām gaisā. Tad sāka lietot dažāda veida līdzekļus,- zemestaukus, Zviedru rūgto, dažādus uzlējumus (atceros no pieneņu saknēm utt), vēl visādas tabletes un eļļas (braucām iepirkt pie vienas sievietes) + paralēli apmeklēja vienu spēcīgu dziednieci + apguva Reiki (dziednieciskās enerģijas) +pastiprināti sāka lasīt ezoteriskās grāmatas, lai IZPRASTU dzīves procesus, lai daudz ko saprastu + apmeklēja staru terapiju. Tā bija CĪŅA un rezultātā jau nevar zināt, kas tieši no tā visa palīdzēja, es domāju viss kopā.
Jālieto jebkas kas stiprina organisma aizsargspējas [ imunitāti ].
Tatad pilnvērtīgs, olbaltumvielām un vitamīniem bagāts uzturs, Zivju ikri, sevišķi melnie, labs miegs, pastaigas svaigā gaisā u.t.t.. Psihoterapeita konsultācija, kas palīdzēs izturēt to visu - garīgi. Lai veicas! Turies!!!
Ja cilvēks grib dzīvot, tad izturēt var daudz. Un ne visiem ķīmija vai stari rada baigās blaknes. Jālieto daudz šķidruma, lai starplaikos toksīnus skalotu ārā. Par befungīnu viens onkologs saka jā, cits - kategorisku nē, jo ķīmijas rezultātā organisms jau tā ir saindēts un dot papildus slodzi neesot jēga ar zinātniski nepārbaudītiem līdzekļiem.
Priima, tad tiešāqm jājautā, kāpēc to brīnumlīdzekli netirgo maptiekās? Kārtējais slimu cilvēku izmisuma izmantošanas veids.
Izmēģināts ir daudz kas un katra diena, ko atkaro kaulainajai , ir to vērta. Tāpēc jāizmanto visas iespējas, kādas pieejamaas. Tauksaknes sula esot diezgan efektīva. Ir bebru dziedzeri periodiski lietoti. Tas pats befungīns.
Jāsaprot, ka uz mūžu vēzi apkarot nevar, tāpēc visu laiku jātur roka uz pulsa, ka kaut ko nenokavē.
Bet ja par onkoloģiju Latvijā vispār, tad esmu uzrakstījusi pāris sūdzības par ņirgāšanos par lauku ļaudīm. Katru mēnesi braukt uz Rīgu konsultēties, kur vājiniekam ārsts pat pirkstu nepieliek, neprot izlasīt izmeklējumu slēdzienu, izmet ko kabineta un izrādot savu nekompetenci. Tikai vēzis nestāvēs uz vietas un negaidīs , kamēr viena titulēta profesore iemācīsies salīdzināt slēdzienus. Diemžēl...
es gan zinu cilvēkus,kuri tikuši vaļā no šīs kaites -ar pozitīvu rezultātu...daudz no svara ticība un laikus atklāta kaite... Esmu dzirdējusi, ka, lai izturētu staru un ķīmijterapiju, jāstiprina aknas un ka homeopātija mēdz piedāvāt dažādus zirnīšus, kas palīdz to izveikt. Pēc konkrētas palīdzības gan jāvēršas pie ārsta homeopāta. ··· Vēzis (onkoloģija): Vēzis - ko lietot pirms ... lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Ādas vēzis un gaišas drēbes? - Noziedzība (19)
Cik ilgi müsu noziedzīgi neizglītotie mediķi izplatīs kaitīgu informäciju? "velkiet karstä saulainä laikä gaišas, vieglas drēbes" - Tas izraisa ädas dziljäkajos slänjos UV apdegumus, kä rezultätä veidojäs melanomas un ...
vislabāk noderēs biezs linu vai kokvilnas audums, kā arābiem Nu jā, palasīju, tiešām UV stari spēj tikt cauri apģērbam un gaišam vieglāk. Bet te atkal veselais saprāts, kam jāspēj izvēlēties starp pārkaršanu tumšā blīvā apģērbā vai tomēr normālu pašsajūtu tajā gaišajā un vieglajā, saprātīgi dozējot atrašanos saulē. Katrā ziņā, paldies, autorei par ierakstu, lika šo aspektu pamanīt. Nezinu kaa pie jums, bet pie mums cilveekiem muusu gados , Juri, iesaka vispaar saulee neraadiities - pietiekoshi jau esam starojuma sanjeemushi!:) Es gan kaut kaa uzskatu, ka drusku jau var, bet jaa, labaak vairaak eeninjaa, gaisa peldes un taa. Vislabāk no UV stariem aizsargā kosmonautu skafandrs.Cenu gan nezinu,kur dabūt,arī nē. Tās gaišās drēbes tiek ieteiktas, lai novērstu pārkaršanas draudus, kas tomēr ir ievērojami biežāk, nekā ādas vēzis. Neesmu tieši pētījusi, vai tiešām UV stari iet cauri apģērbam? Drīzāk šķiet, ka diez vai.. ··· Vēzis (onkoloģija): Ādas vēzis un gaišas ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu