Zobi

Zobi - jautājumi un diskusijas

Kāpēc dazhiem vīriešiem ir zelta zobi? (21)
Tas krutumam vai kā? Jaunekļiem gan neesmu redzējusi, bet tie ap 50 ir redzēti ar zelta zobiem mutē. Manuprāt tas izskatās lēti. Bleķis paliek bleķis. Un vel mutē.
Taču labāk kā pīrsings,jo vismaz praktisks pielietojums. Tā ir "kopilka" nebaltām dienām.Tāpat kā jūsu auskari un citas fintikļuškas. Oome gan uzdeva jautājumu kā nesaprašanā! 25-30 gadus atpakaļ nebija jau tādu smalku tehnoloģiju kā tadu un toreiz ielikt zelta zobus bija kruti! visi to nevarēja atļauties... Jā, sen atpakaļ tas skaitījās kruti. :) Un ne jau tikai vīriešiem, sievietēm arī. Pazīstu vienu kundzīti, kura pirms...apmēram 30+ gadiem cītīgi krāja naudu šādam pasācienam, lai vienu "acu" zobu varētu uztaisīt no zelta. Tikai fotogrāfijās, kad smaida, izskatījās, ka viņai tur zoba vispār nav....:) Zelta zobi sevišķi modē čigāniem.Varbūt tāpēc fašisti viņus spundēja nometnēs lai atņemtu. ··· Zobi: Kāpēc dazhiem vīriešiem ir ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kāda ir vislabākā zobubirste? (16)
Skjiet laiks mainīt zobu birsti... Kāda būtu labākā...?
jauna. Es lietoju tādu ar motoriņu uz baterijām. Esmu happy un pike zobārsta eju reti, nav vajadzības :) Uz tām ar akumulatoriem skatos šķībi, beigsies aķis, met laukā. Bet barerijas ik pēc pāris mēnešiem var apmainīt. Ar rokām darbibāmas birstes man lūdzu vairs nepiedāvāt. man atkal patīk zobubirstes krāsu pieskaņot zobupastas krāsai, teiksim vademecum xtra fresh & white pasta nēnormāli labi pieskaņojās lētas blend-a-med superclean ķīniešu birstītes vienam tonim... :-) Kautkas jauns šinī lauciņā diez vai būs, ja nu vienīgi izgudros zobu birsti un pastu kas ieliek jaunus zobus :D:D:D
Bet par baterijām es jau izteicos (man labāk tīk tās mainīt un tā kā parasti daudz apkārt braukāju arī lādētājs nav jāstiepj līdzi) un uzgaļi ir jāmaina regulāri. Arī ar prasto birsti nevar pucēt visu dzīvi, visas lietas nolietojas.
Edg-kur var nopirkt jaunu uzgali elektriskai zobu birstei? man vajag. ··· Zobi: Kāda ir vislabākā zobubirste? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Gēla pārklājums zobiem (7)
interesē tikai personiskā pieredze!!!! pilns nets ar negatīvām atsauksmēm,ka paliek tumši un drupinās nost,bet ārsts protams saka pavisam ,ko citu. Nav lēts prieks. Varbūt kāds ir tomēr ar labu pieredzi?
Es nepiekristu šitādam pasākumam. Nekad neesmu dzirdeejusi par geela parklaajumu zobiem..:)

Emalju nonjem, ja liek veniirus. Man taadi ir kopsh 2004 gada un staav perfekti u nekas nedruub, 100% labaak nekaa pasha emalja (tiem, kam ir probleema ar emalju un tiem, kam ir plaani zobi :-)
tas veel viss ir eksperimentaalaa stadijaa, bet lloti daudzsolossi.Taa saka, kadriiz vairs nebuussot jaaurbj nekas.

https://www.google.com/search?q=gel+that+regrows+tooth+enamel+feedback&oq=gel+that+regrows+tooth+ena
mel+feedback&aqs=chrome..69i57.4305j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Pieredzes nav, teikšu kā ir. Man šķiet, ka pirms pārklāšanas, zobiem noņem emalju. Pārklājums var drupt, loģiski. Kas mums sausajā atlikumā pēc gadiem 10-15? Man pašas īstie zobi vēl ir saglabājušies.......tā senāk trīs vecenītes dziedāja uz sola dārziņā. ··· Zobi: Gēla pārklājums zobiem lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Problēmas ar zobiem (15)
Man divas problēmas, gaidīšu ieteikumus: 1. Man jau kopš dzimšanas ir ļoti slikti zobi - gan drūp zobu kakliņi nost, gan vispār ļoti slikti estētiski izskatās, dzeltenīgi utt. Jau iedzimti ļoti sliktas kvalitātes zobi, kaut ...
Ja ir nauda, ir risinājums. Vizīte pie ārsta dos atbildes uz visiem jautājumiem. aha, problēma pašā! (Torpedo verdikts), ka tikai ne arī! Un kā vēl pašapziņa atkarīga no tā, ka var katrā laikā smaidīt līdz ausīm ar foršiem zobiem, nevis lūpas ņurcīt tūtiņā, lai tikai neatklātu aiz tām atrodošos postažu. Ja 29 gadu vecumā mutē jau ir kapsēta, tad jau ir jāmeklē nevis zobārsts, bet kāds uztura speciālists, jo organismā tātad trūkst kaļķis, D vitamīns un kas vēl tur. Stomotoloģiskajā klīnikā Rīgā Dzirciema ielā var atrast gan labus speciālistus gan interesantus risinājumus. Taču man rodas doma, ka meitenei vienkārši smadzenes sviestā sagājušas un no nav ko darīt meklē kādu vainu, lai tik kāda tuva cilvēka naudu iztērētu. Izraut vēl paspēsi! :) Ja reiz zobi apdrupuši, tad zobu pēc zoba - izņem vecās plombas, ja tādas ir, un visus caurumus aizpilda vienlaicīgi, pie viena ar to pašu materiālu pamodelē nedaudz zoba formu, kā arī pārklāj visu virsmu. +/- stundu jārēķinās vienam zobam. BET! Jāatrod zobārtstu, kuram nav gluži vienalga ko darīt, ir redzēti cilvēki, kuriem tie zobi uzveidoti kā klimpas vai kožlenes spilventiņi. Bet var arī tā, ka neviens nepateiks, ka tie nav īsti, smuki personīgie zobi.
Par priekšējiem, var nedaudz pamodelēt arī tos, bet var gadīties, ka, ja visi pārējie būs pa smuko, tad arī tie izskatīsies nevis pēc defekta, bet efekta.
Ja maksā nodokļus 1/4 naudas var dabūt atpakaļ. ··· Zobi: Problēmas ar zobiem lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kas ir OPL? (3)
zobārsts sūta uz citu klīniku lai uztaisa OPL
Ortopantomogramma - panorāmas rtg. ,kurā redzams zobu izvietojums un to veselības stāvoklis:) vismaz hintu dod par to, kas Tev kaiš..
varbūt runa ir par šo -> http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17448135
OPG,manuprāt,abu žokļu rtg ··· Zobi: Kas ir OPL? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Nokritu, sasitu zodu. (8)
zobi bija sakosti kopā. Tagad sāp zobi uzpampis vaigs, kas varētu būt traumēts?
Galva. droshi vien buus jaalabo Nu tā, rentgens gatavs. Cietusi galva,žoklis, toties zobi veseli. Izrakstam aspirīnu galvai/ lieto 3x dienā pa 1 tabletei/, žokli dod sunim palaizīt, jo žokļa zāles vēl nav izgudrotas, zobus tīri akurāti, ar soft birstīti. Ja kāds sāk kustēties, apsaitē ar leikoplastu. To jānēsā 3 mēnešus. ja nelīdz, ņem drāti un stiprini pie mēles un ausīm.
Ja rodas vēl kādas veselības problēmas-welcomen, palīdzēsim.
Ļoģiski spriežot, krītot parasti ir bļāviens un mute vaļā.... grūti iztēļoties situāciju!
Visticamāk smadzeņu podam tika pa dulllo, nebūtu slikti aiziet pie daktera un izstāstīt visu nesakožot zobus!
Daudzkas. ··· Zobi: Nokritu, sasitu zodu. lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Cik ilgi jāturās plombei? (17)
Jau kadus gadus 8 eju pie vienas zobarstes. Viss jau butu jauki, bet tads rinka dancis, kkas ar tam plombem notiek pec 4-5 lietosanas gadiem. Man skjiet ka ja sataisa tad kadus gadus 10 vai vairak vajadzetu tureties, Ka ir Jums?
nekas nav mūžīgs....,labāk pa taisno ielikt protēzes un miers mājās..)) man padomju laiku blombes jau 20 gadus turas :) :) :) ķīniešiem ir tādas tabletītes (riktīgi neaceros kā suc...) ar haizivs gēnu...Iedzēri un pēc 2mēn aug jauni zobiņi....
Tā kā visi zobārsti ir potenciālie bezdarbnieki!:D
Man arī tāpat,kā Andromeda1984 ,bet nupat pāris gadus atpakaļ tika nomainītas uz jaunajām un tieši tā,nu jau ir tādus caurumus izurbinējuši,ka tā blombe neturās vairāk par 1-2 gadi.tūdi ne pakalpojumi!!Vieglāk tiešām izraut visus un ielikt protēzes.
I kam vispār zobus,bez zobiem tak kaifīgāk būtu taisīt to minetu:))
atkariibaa no taa kaadu plombi liek. man liekas kad izveelies plombi to staasta... ··· Zobi: Cik ilgi jāturās plombei? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Varbut gudrības zobs??? (6)
Nedelu atpakaļ man likas ka esmu iekudisi vaiga un tas tad nu mazliet uzpampis un traucē. Nu ir pagajusibnedeļa un vakar sāoa sapēt arī žoklis , kakls un mandele tajā pusē . .nu jau liekas ka arī zobi tur dazi, pat īsti nevar ...
Man arī vēl ik pa laikam gudrības zobs paaugas un tad sāp kā traks. Likties viņam nav kur un aug teju iekšā vaigā. Un tie gudrības zobi 4! Bet, ja neveidojas iekaisums, strutas, tad pēc pāris nedēļām pāriet līdz nākamajai augšanas reizei. Var nedaudz atvieglot to sāpošo sajūtu uzsmērējot zobu augšanas ziedīti, ko parasti lieto mazuļiem - dentinox gel. Varbuut labaak aiziet pie zobaarsta un paarbaudiit? Ar gudriibas zobiem nedriikst jokot, mazums tas tev nevis aug,bet zem smaganas pamazaam bojaajas.. infekcija paarmetas uz citiem zobiem, zjoklja kaulu.. un tadaaa! to jau ar ziediiti vairs neuzveiksi..
daudziem zobi nemaz neizlien, un sabojaajas jau uz vietas.. tad tos naakas "izkalt"..
Kolēģei reiz apmēram tā izpaudās žokļa locītavas iekaisums. Vai muti vari plati atvērt? Vai tik nav zobu nervi apaukstēti!? Ar steigu pie zobārsta... un, nedod Dievs, ka tas ir trīszaru nervs!! Smiltis siekalu dziedzeros...neparasti,bet notiek...,atvaino,ber arī herpes vīruss...tikai speciāīlists pateiks ··· Zobi: Varbut gudrības zobs??? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Zobu ikdienas profilakse (15)
Ja jau pa(r) zobiem, tad pa(r) zobiem. Jautājums ikdienas tējas un kafijas dzērājiem - vai ir kādi ikdienas rituāli vēl bez košļājamajām gumijām un zobu tīrīšanas, ko piekopjat, lai kafija un/vai tēja pēc iespējas mazāk ...
Deisa, ja nodarbotos mazāk ar seksu un vairāk skatītos izklaidējoša rakstura populārzinātniskus kanālus (piemēram, animal planet :)), tad zinātu, ka bebram zobi ataug!! Līdz ar to salīdzināt nav gluži korekti.. :) Tad neēg augļus,ogas,nelieto garšvielas utt. Un vispār, uzņem uzturvielas caur sistēmu. :)
Tev neviens neliek sīrupu tīrā veidā lietot. :)
Dzer citronu, vai cidoniju tēju. zobi būs balti. Vārošā ūdenī iespied puscitrona sulu, pieber cukuru pēc vajadzības un lieto vesela. Tas pats ir ar cidonijām. Rudenī sagriez šķēlītēs, vai kubiciņos, apber ar cukuru. Kad atsulojās tad burkās iekšā un uz pagrabu. Jebkurā laikā burciņas saturu/ne jau visu uzreiz/ vari apliet ar vārošu ūdeni un tēja gatava. Garšīgi un pat ļoti ieteicams padzēriens ziemā. Vasarā labāk atdzesētu/aukstu. Zobus tīru pēc katras ēdienreizes , skaloju pēc kafijas dzeršanas . Reizi nedēļā zobu pastu aizstāju ar sāli.. Viss OK , zobi balti. Higēnistu arī cītīgi apmeklēju . Tas tikai normāli...
Man zobi ļoti svarīgi, tāpēc rūpējos ....
ar sāli tīrīt nav prāta darbs, labāk ar sodu. Mana zobārste kā piemēru sāls kaitīgumam stāstīja par savu mammu, kas jaunībā tā tīrījusi un tā zobiem emalju notrinusi, ka zobi melnām svītrām palikuši ··· Zobi: Zobu ikdienas profilakse lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Vislabākā (pec kvalitātes/cenas) zobārstniecības iestāde Rīgā? (26)
Interesē gan plombēšana, gan protezēšana.
"stomat.instituta mani ar iekaisusu zobu pierakstija rinda, kurai vajadzeja pienakt pec menesa. jo dezurarstam neesot vajadziga aprikojuma"

Izklausās pēc pasakām.
Neodents, Stabu ielaa..
kaads tev veel papildus piecuks, ak naivums!!! :))))
ja viens kroniitis vienam zobam maksaa 150-200ls, atkariibaa no kliinikas citur mosh veel daargaak.
Man patiik M.Berzina zobarstnieciiba uz Stabu ielas. vislabak ja tev ir apdr polise kas sedz vismaz dalju izmaksu.
plombee tagadejos laikos labi gandriz visur, plombes izbiriis 5 gadu laikaa taavaitaa...
··· Zobi: Vislabākā (pec ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu