žultsakmeņi

žultsakmeņi - jautājumi un diskusijas

Vai var būt žultsvados akmeņi pec žultspūšļa operācijas? (2)
februari bija operacija,viss bija normali. tagad sap sirds un starp lapstinam labaja puse. kas tas varētu būt?
Neviens nekomentē, man žēl palika. Aizej pie ārsta, var viss kas būt, bet diezin vai akmeņi. drīzāk kāds aizmirsts ķirurģiskais instruments... ··· žultsakmeņi: Vai var būt žultsvados ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vai Tu tik ļoti gribi vingrot? Kad beidzas slimības lapa... ··· žultsakmeņi: Cik ātri var atsākt vingrot ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā ārstet žults akmeņus? (8)
Jutos labi,nesap,tikai dziedniece pateica ka esot sie zults akmeni,varbut ir kadas tautas medicina iecienitas un kas tos skaida,reizem ,kad jabrauc ilgak par vienu stundu,dak vilkt laba puse aizmugure ta sapigi un lidzi velk ar laba puse ...
Varbuuy nierakmenji? :-) Nierakmenji arii saap mistiski, ne ta paribee, ne taa vederaa, ne ta muguraa...

Zhultaksmenjus operee laproskopiju :-)

p.s. ziilnieces/dziednieces pamet...respektee sevi un savu savu kjermeni!
tante/zīlniece var pateikt, ka tev bija žultsakņeņi, aids, vēzis vēl kas, tad teikt, ka tagad ir izārsējusi, bet tu - maksā.
žultsakmeņi ir redzami sonoskopijā. jā arsts saka, ka nav, tad visdrīzāk, ka nav. ārsti, protams, mēdz kļūdīties. varbūt... tantiņas arī?
ar cieņu, būtls.
Aiziet vēlreiz uz sonoskopiju. Ja tā neuzrāda, tad var būt, ka nekādu žultsakmeņi nav, var gadīties, ka sāpes izstaro no mugurkaula. Princioā ar žultsakmeņiem vai nu sadživo, vai to izoperē, izārstēt tos nevar. Esmu dzirdējusi, ka jādzer visas dzelteno puķīšu tējas- kaķpēdiņas, gaiļbiksītes, māllēpenes utt.
Bet vispareizāk iet pie ģimenes ārsta un prasīt nosūtījumu pārbaudīties kārtīgi.....
Pēc gadījuma ar man tuvu cilvēku, iesaku visiem- ejiet pie ārstiem....
Te var padalīties, kad jau zini, kas un kā...nu tā emociju līmenī:)
Jaiziet noteikti atkārtota izmeklēšana un tad jau manīs vai ir tie akmeņi vai nav. ··· žultsakmeņi: Kā ārstet žults akmeņus? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
eurukanob - vistīrākās muļķības! Šogad 13.janvārī operējos Gaiļezerā, nogulēju aptuveni 10-11 dienas, par VISU, ieskaitot operāciju un visādas analīzes samaksāju nedaudz virs 100 eiro! NEVIENS neprasīja (ne tieši, ne arī kā aplinkus!) nekādu naudu "pa virsu"! Māsiņas un sanitārītes vispār skraidīja un apčubināja pacientus, kā bitītes! Nezinu, cik būtu jāmaksā, ja atnāk ´ar savām kājām", jo mani atveda ātrie ar smagu lēkmi. Nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt, tikai visu to labāko! atkarīgs no akmeņu svara Cik iedosi,tik būs. Bet cik dzirdēts,tad bez štukas neko nesāk. cik man zināms Gaiļezerā latos bija 30 un ap 10 ls par gultas dienu .......
ja ir norīkums
··· žultsakmeņi: Cik maksā žultspūšļa ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā uzlabot pašsajūtu pēc operācijas? (1)
Pirms 11 mēnešiem izoperēja žultsakmeņus, žultspūsli, jūtos joprojām slikti. Ir nelaba dūša, galva jocīga, nevaru sakoncentrēties, tas it kā no sprandas.... Labajā paribē iesāpas. Pēc operācijas joprojām izkrīt mati, ...
hmmm...ir tādas tereško tējas. ir tādas-organisma stiprināšanai pēc operācijām,smagām slimībām, pēc apstarošanas,ķīmijterapijas,-vārdusakot,-tādas,kas palīdz piecelties1 var pamēģināt,pat,ja tam netic,slktāk jau nebūs, bet varbūt palīdz. galu galā: medikamentus jau izgatavo pēc dabisko dabas velšu iedarbības paraugiem!!!!Lai veicas! ··· žultsakmeņi: Kā uzlabot pašsajūtu pēc ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Žultsakmeņu likvidēšana bez operācijas (21)
Vai ir kāda iespēja žultsakmeņus dabūt laukā bez operācijas? Kādas tējas?Interesē tikai reāla pieredze.
sēdēt siltā vannā, dzert siltu alu:) /es nejokoju/ Ļoti skumjšs stāsts.....neizturēties pret šiem akmeņiem vienaldzīgi, ja ārsts saka, ka jāņem ārā, tad arī jāņem!!!Man viena ļoti laba paziņa arī cerēja uz dziedniecību....riskēja ar pašārstēšanos....pagājušajā vasarā, 42 gadu plaukumā, nomira....:(((((( Ja tie akmeņi traucē, tad ir vērts domāt par izņemšanu. Citādi var dzīvot mierīgi. undine> tas ir nierakmeņiem!
žultsakmeņus ar lāzeru var saskaldīt.tautas līdzekļi diezgan lēni iedarbojās...ja akmeņi lieli,tad nekas nesanāks.man izņēma ar operācijas palīdzību,bet bija tik 4 mazi iegriezumi:)
Ir tāda su džok terapija. Un pēc šīs metodes vieksmīgi var atbrīvoties no žultsakmeņiem bez operācijas, tikai obligāti jāņem vērā šo akmeņu izmērs. ··· žultsakmeņi: Žultsakmeņu likvidēšana bez ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu