Atviļņa slimība (reflukss)

Atviļņa slimība (reflukss) - jautājumi un diskusijas

Kādus augļus un ogas drīkst ēst GEAS slimības laikā? (35)
Agrāk ēdu plūmes, vīnogas, kivi, banānus, mellenes, avenes - bet tagad ārsts atļauj tikai banānus, Jūtu, ka ir radies nespēks un domas par savu 79.veco vientuļnieces problēmu, jo es taču nevienam neesmu vairs vajadzīga, ir ...
Gan jau ka arsts ieteica neest visus ieprieksminetos augljus un ogas, jo tie ir skabi veicinosi. Un tikai papildina jau ta skaabo vidi kungi; tapec ari skabe nak uz augsu un ir GEAS.
Citi dakteri ari svaigus darzenus neiesaka est brokastis . Ir dzirdeti ieteikumi, ka no rita ´´ieslidinat kungi var´´ ar salatiem - gurkis + zalumi + olivella. Ir meginats.
Svarigi est mazakam porcijam un nelikties guljus uzreiz, lai ari citreiz ir noguruma sajuta pec eshanas. Un jaskatas, lai nav parak taukaina bariba (bet tauki nedaudz ari ir vajadzigi).
Gan jau ka zales bus jalieto ilgstosak; tagad rudens, aktivizejas hroniski procesi.
Noteikti jaruna ar arstu un ar savu gimeni. Tuvinieki ir tie, kuriem butu japalidz! Vai vismaz jaredz situacija ka to risinat vislabak Jusu gadijuma, par tik cik vini tomer zina Jus un Jusu paradumus daudz labak.
Kas ir kuņģis?Runājot tēlaini, uguns kurtuve. Kad liela uguns padeve, notiek dedzināšanas process, kurš ne tikai dedzina barību, bet ķeras pie kurtuves sienām. Jūsu nosauktās zāles ir tās šļūtenes, kas dzēš satrakojošos uguni. Viss pareizi. Bet mūžigi ķimija jau nepalīdzēs. Kāpēc cilvēki cīnās ar sekām, bet neķeras pie problēmas cēloņa. Un cēlonis pirmkārt ir nepareiza un indīga barība, otkārt kuņģi ēd nost nemiers, stress utt. Kā jārīkojas? Pilnībā jāmaina ēdienkarti. Iedomājieties, ka Latvijā vairs nav ne Rimi, ne Maksimu utt. Pārejat uz ekoloģiski tīru produkciju. Mēnesi nelietojat ne cukuru, ne sāli(vēlams tā arī turpināt) Sāls tikai jūras, vai himalaju niecīgas devās, cukura mums nav un tuvākā laikā nebūs. Ogas ēst kad ir sezona un vietējās. Ja ir bijušas kuņģa problēmas atturēties no skābām. Un domāt pozitīvi. Runāt arī. Te, tiešām, nevar zināt, kas ko raksta un ar kādiem nolūkiem.
Kuņģis, cienītais, dabasmīli, nav nekādas otrās smadzenes.
Otrās, ja ne pirmās smadzenes ir SIRDS. Sirdij ir jābūt saskaņotai ar prātu.
Viss, kas ir zemāk par sirdi jeb centurto enerģijas centru - tās visas ir IZDZĪVOŠANAS emocijas, kas ir tā saucamās ZEMĀS FREKVENCES.

Jāpaceļ enerģija, bet ēst var visu. Pat uzpīpēt var tuč-tuč... ;)
Bez skaidras diagnozes dot medicīniskus padomus ir vismaz nesaprātīgi. Neko no tām skābajām ogām, banānus nē, arī piena produktus nē. Dārzeņu sautējumi, un mazās porcijās ir labi. Zāles varbūt ir par daudz, pietiktu ar stiprāku omeprazolveidīgo.
Par to sevis nevajadzēšanu. Bērnībā un jaunībā mēs sev bijām galvenie, vai ne? Ikviens bija svarīgs pats sev. Jāpārorientējas atkal uz to.
··· Atviļņa slimība (reflukss): Kādus augļus un ogas drīkst ... lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Kuņģa skābes samazināšana (14)
Vai kāds var ieteikt, ko darīt, lai samazinātu kuņģa skābi? Problēma nav man, bet paziņai. Lūdzu, tie, kas tiešām var ko ieteikt, padalieties.
Nezinu,bet man jau liekas,kad labāk tomēr pie sava daktera vajag griezties tai paziņai,jo tā uz savu galvu un ieteikumiem ko lietot nezinot īstu cēloni var iedzīvoties lielākās problēmās....tas mans viedokli....bet nu katram sava galva uz pleciem... Lai samazinātu kuņģa skābes nepieciešams bieži lietot siltu ūdeni kopā ar vārāmo sodu, pa krūzei katru dienu, vēlams tukšā dūšā. Otrs variants, samaltas linu sēklas kopā ar kefīru, pa krūzītei katru dienu arī tukšā dūšā. Ku,ņģa skābe (paaugstinata ) ir tāpēc, ka neslēdzas kuņģa apakšējasi sfinkteris, tādējādi skābei kkur jāpaliek, tā ceļo uz aukšu. Lai to mazinātu vajag izslēgt no uztura ābolus, melnu kafiju (ar pienu var, bet tad kkas klāt jāēd), tomātus, citrusus-apelsīni, mandarīni, pomelo utt.., ingveru, gāzētus dzērienus. Var ēst (no augļiem) banānus, bumbierus.Ieteicami gurķi, jo tie pat samazina kuņģa skābes izdalīšanos.
Kuņģa skābi pazemina medikamenti omeprazols, bet to izraksta ārsts,aizej pie viņa, izrasktīs.
Un padomā par savu dzīvesveidu-stress ļoti ietekmē kuņģī kā tādu, Mazāk streso, ievēro diētu ,kuru ieteicu, un skābe mazināsies.
Bet vislabāk aiziet pie ģimenes ārsta, un zirunāt ar viņū visu šo lietu.
Iesaku nopirkt aptiekā Lomoc kapsulas,kuras jādzer pirms ēšanas. Ir tabletes,kas jādzer pirms ēšanas,bezrecepšu,tikai piemirsu nosaukumu,aptiekā var pajautāt,zinās....jāievēro mērenība ēšanā- mazas porcijas,bet to var darīt bieži.Nedzert gāzētus dzērienus,tai skaitā šampi. ··· Atviļņa slimība (reflukss): Kuņģa skābes samazināšana lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kuņģa skābi izārstēt?? Skābe kuņģī ir vajadzīga priekš gremošanas, tā nav pataloģija, kas jāārstē. Pataloģija ir kuņģa čūla, bet jau cits stāsts! Varu ieteikt manas omes recepti......katru rītu tukšā dūšā izdzer glāzi citronūdeni.....vakarā ielej glāzē ūdeni biezu riku citrona ieliek un lai stāv uz galda.....no rīta,glāzē kur citrons,izspaida to citronu un izdzer......pati mēģināju man palīdzēja,bet rezultāts ir manāms kaut kur pēc mēneša,...ak jā un pazuda arī 3liekie kg svara........esmu ieteikusi arī citiem,šo recepti,daudziem arī tas ir tiešām palīdzējis,bet diemžēl ir arī kuram šis līdzeklis nelīdz.Ir vērts varbūt pamēģināt! Ja skābes par daudz veca tautas recepte ir rīvēt zaļus kartupeļus un dzert to sulu. Lieto pa ½ glāzei kartupeļu sulas 30 – 40 minūtes pirms ēšanas 1 – 2 reizes dienā. Ārstniecības kurss – ne mazāk par mēnesi. Parasti cilvēkiem, kuri cieš no hroniskām slimībām, ir nosliece uz pastāvīgu nogurumu, un viņu stāvoklis sāk uzlaboties pēc tam, kad organisms sāk pāriet no "skābā´´ stāvokļa uz "sārmaino". Kalcijs padara organismu sārmainu.
Kā noteikt - kas ir vajadzīgs mūsu organismam? Vajag aizspiest vienu pēc otras nāsi un paelpot -ja elpojas vieglāk ar kreiso- tad pārāka ir skābā vide, ja ar labo -tad organisms sliecas uz sārmaino vidi. Vēzim un citām nopietnām slimībām patīk skābā vide...
Pirmais līdzeklis -soda! Mācieties no dabas-skābo zemīti paberam ar pelniem(tā pati soda)...
Kuņģa skābe ir nepieciešama barības šķelšanai, ja tās ir par daudz tad no tautas līdzekļiem jau ieteica kartupeļu sulu un citronūdeni, kā arī inaralaima recepti, bet ja runa par medikamentiem, tad kuņģa skābo mazina Omeprazols 20mg terapijas kurss,40mg ārstniecības kurss, bet nevajag ar to aizrauties, vislabāk konsultēties ar ģimenes ārstu, jo katram medikamentam ir arī savas blakusparādības. ··· Atviļņa slimība (reflukss): Kā izārstēt kuņģa skābi? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kas ir GASTROEZOFAGEALA REFLUKSSLIMIBA K21? (6)
atkal nesaprotu tos nosaukumus GASTROEZOFAGEALA REFLUKSSLIMIBA K21.......
Ar sito nemirst, bet ari īsti ārstējama nav. Var tikai apspiest simptomu izpausmes Tas ir atvilnis,kad augšējais kuņģa sfinkteris ir novājināts un baribas vadā nokļūst kuņģa saturs Gastroezofageālā refluksa jeb skābes atviļņa slimība. kur tu tādu atradi ? :D Jā tas ir atvilnis... barība no kuņga iesitas barības vadā. Neēd vēlu vakaros, nepārēsties. Var gultas galvgali augstāku ··· Atviļņa slimība (reflukss): Kas ir GASTROEZOFAGEALA ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ko nozime gers suspectae un rhinosinusitis chonicaexacerebatae? (4)
sveiki ko nozime gers suspectae un rhinosinusitis chonicaexacerebatae....ja varat padalaties ar pieredzi....
Gers -aizdomas par kuņģa-barības vada refluksu
un deguna/ deguna blakusdobumu hroniska iekaisuma paasinājums.
Aizdomas krīt uz iesnām ja tas ir nosūtījums pie speciālista vai rtg.,tad varētu būt,kad ir aidomas uz hronisku rinītu( alerģiskās iesnas,deguna dobuma gļotādas iekaisums) guglē jāieraksta pareizi: gers suspecta un sinusitis chronica exacerbata. ··· Atviļņa slimība (reflukss): Ko nozime gers suspectae un ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nelabums un vemšana naktī, paaugstinaats skābes līmenis (23)
Problēma! Pēdējā laikā naktīs mokos ar smagu nelabumu, kurš nereti beidzās ar vakariņu izlikšanu blatajā porcelāna draugā. Paaugstinaats skābes līmenis. Tabletes nelīdz. Kā dzīvot tālāk?
nelieto treknus eedienus un uz nakti nerij ieturi atslodzi organismam ar kaadu dieetu padzer tiiru uudeni...manupraat aizkunjgja dziedzeris trako,ja jau neesi ceriibaas:)
...veel iespeejams nervi,stress,paarpuule...
Jaaveic kunjgja apskate,taa saucamaa kobra,un viss buus skaidrs.Ja atradiis heliuss bakteeriju,vajadzees dzert speciaalas antibiotikas.Taa bakteerija bojaa kunjgji. Visas negatīvās emocijas vispirms sakrājas kuņģī un tad ..., ja netiekam no viņām vaļā laikus, pa dažādām vietām nogulsnējas:)))
Dzīvesprieks, mīlestība, prieks un smaidi - nekad nenodara veselībai neko sliktu. Pārdomā, varbūt ir kas tāds "neēdams un indīgs" Tavā dzīvē.. kaut ko Tavs ķermenis negrib pieņemt...
Parasti intuīcija pasak visu priekšā, tikai tai ir tik klusa balss, ka ļoti jāieklausās..
varbūt aknas vainīgas? Varbut tev gasrit var padzert gasek 10mg no ritem domaju paliks labak... ··· Atviļņa slimība (reflukss): Nelabums un vemšana naktī, ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Motilium analogs tautas medicīnā gremošanas uzlabošanai (6)
Vai ir kādas zāļu tējas, tinktūras vai kas tml, kas darbojas analoģiski zālēm "Motilium" (paātrina barības virzīšanos pa barības vadu, kuņģi un zarnām, tādejādi tā neuzkavējas ilgu laiku vienā vietā un nevirzās ...
Skaties ko ēd un cik daudz un būs oki.... Sāc ar siltu sodas ūdeni no rītiem var arīi pirms ēdienreizēm. Citronu (sārmains) piepilini ēdieniem.
Isāk sakot...ir izjaukts skābju / sārmu līmenis organismā.
Almerija!
Cilvēks nelūdza padomu svara korekcijai, bet gan gremošanas problēmu gadījumā!

Vai ir lietota ķimeņu tēja? Tā tiešām palīdz! Esmu savu pusaudža laiku gastrītu ar ķimeņu tēju ārstējusi.
Kad dzīvoju laukos, paši vācām tējas. Tantei bija žults problēmas. Viņa teica, ka līdzot šādos gadījumos rūgtie augi - pelašķis, vērmele. Asinszāle vispār dara brīnumus, bet to ir jāmāk pagatavot.
Par gremošanu arī runāju, nevis par svara korekciju. Ja pārēdas un noslogo kunģi, ja vēl tas ir pirms gulētiešanas, tas nav ko brīnīties , ka ir atgāzu vilnis un mutē garša ne tāda.Dakterītis ieteiks, ko vēlams ēst, ko nē.Un motilium izdzer gan....vienu kursu. Vsp. ievēro pareizu ēšanas režīmu. Ne mazāk kā 3 ēdienreizes dienā. Pusstundu pirms ēšanas izdzer glāzi ūdens. Ēšanas laikā centies daudz nedzert.
Iz tautas medicīnas- vērmele un "kaķpēdiņa" labas gremošanas sistēmai.
··· Atviļņa slimība (reflukss): Motilium analogs tautas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kad īsti manā gadījumā jādzer omeprazols? (8)
Mana diagnoze ir – žults reflukss un gastrīts. Heliobaktērija tika iznīcināta ar antibiotikām, bet reflukss un smaguma sajūta pakrūtē tikai no rītiem tāpat liek sevi šad tad manīt. Vieni ārsti saka, ka omeprazolu jādzer ...
Labāk vispār nedzer, pārskati ko tu ēd :)) Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001
E-pasts: medkonsultacija@gmail.com
Skype: medkonsultacija

Zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001, medicīniskus padomus Latvijas iedzīvotājiem sniedz latviešu valodā, krievu valodā un angļu valodā.
Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 nav paaugstinātas maksas tālrunis. Zvanot no fiksētā tālruņa vai mobilā tālruņa, zvanītājs maksā atbilstoši sava operatora noteiktajiem tarifiem par zvaniem uz fiksēto Rīgas diapazona numuru. Lai noskaidrotu maksu par zvanu un to, vai operatora piedāvātais tarifs ietver arī zvanus uz fiksēto tālruņu numuriem, zvanītājam jāvēršas pie sava operatora.
Uz numuru 66016001 var zvanīt iedzīvotāji no visas Latvijas un no visiem telekomunikāciju operatoriem.
Zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni, vispirms tiek atskaņots paziņojums par tālruni un par to, ka saruna tiks ierakstīta. Pēc paziņojuma izskanēšanas zvanu pieņem pirmais brīvais mediķis. Ja zvanīšanas brīdī visi mediķi būs aizņemti, sarunu novirzīs gaidīšanas režīmā līdz kāds no mediķiem būs brīvs.
Zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni, zvanītājs var palikt anonīms. Lai nepieciešamības gadījumā varētu pārzvanīt (ja pārtrūkst saruna), mediķis lūgs informāciju par zvanītāju (vārdu, tālruņa numuru, atrašanās vietu).
Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa mediķis sniegs medicīniskus padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos, kad nav nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība. Var būt situācijas, kad bez ģimenes ārsta vai ārsta speciālista palīdzības zvanītāja problēmu nevar atrisināt, šādos gadījumos mediķis ieteiks pēc iespējas ātrāk doties pie ārsta vai arī pāradresēs zvanu neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, ja sūdzības par veselību būs tādas, kas apdraud veselību vai dzīvību.
Omeprazols jādzer tukšā (vismaz nosacīti) kuņģī. No rīta mostoties (un neēdot pēc tam stundu), un vakarā pirms gulēšanas (vismaz stundu pēc ēšanas). Vari dzert no rīta un vakarā. Atvilnim lietderīgāk vakarā (ja atvilnis pa nakti un ir nakts "krekšķis"), ja "dedzina" ēdiens tad no rīta. Es Tavā vietā dzertu 2x un tad pēc pāris nedēļām skatītos, kura problēma "aizgājusi", vai kura prevalē. Dzer pēc nepieciešamības. Omeprazols nav nekāds Ketanovs vai antibiotikas, kas bojā iekšas; ja jūti smaguma sajūtu, labāk lieku reizi iedzer Omeprazolu, bet netraumē kuņģi. radikāli izmaini ēšanas paradumus un nekas nebūs jādzer. painteresējies par ajūrvēdu, siltu ēdienu atbilstoši savm tipam utt. rezultāts būs garantēts! /personīgā pieredze/ ··· Atviļņa slimība (reflukss): Kad īsti manā gadījumā ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Sapampis kakls, grūti norīt, atviļņa slimība (11)
Sveiki visiem :)varbūt kāds var padalities ar savu pieredzi ja kādam tā ir bijis....man bija sapampis kakls un joprojam ir, un grūtti norīt barību bij liktos ka kkas ieķeras kaklā, izgāju visus ārstus kādi bija nozīmēti, ...
manas draudzenes viiram analiizes arii normas robezaas.Ir jaameklee iemesli,kaapeec gruuti noriit.man arii skaabe paaugstinaata un dazreiz riikli izdedzina,bet man nav taadas diskomforta sajuutas rijot,tikai dazreiz pasuurst.dari kaa gribi-tava veseliiba. Ārstiem jau vairākus gadus ir modē atvilni piemērot arī gripas un pneimonijas gadījumā. Kad vaicāju vai no atviļņa ir arī temperatūra un drudzis, tad attapās un izrakstīja antibiotikas. Ne uz visu ārstu diagnozēm var paļauties. Tieši nelasi, ko Mavs saka! Atvilnis nav tā kaite, kas no galvas. Un fiziskās aktivitātes nebūt nevar visas pēc kārtas. Skābe var kairināt arī kaklu, kas ir iemesls klepum. Kakls var arī pamatīgi sāpēt, par tūsku gan personīgas pieredzes nav. Ar imunitāti tam nekāds sakars, var nākties ilgāku laiku meklēt piemērotākās zāles. Jātiek galā ar primāro slimību, kamēr būs tā, tikmēr būs sekundārās problēmas. Bet vajag pamainīt dakterus, aizej pie kāda cita speciālista. pēdējā laikā daudz esmu dzirdējusi par helikobaktēriju, kas kuņģī dzīvo. tā arī visādas riebeklības var sastrādāt. ··· Atviļņa slimība (reflukss): Sapampis kakls, grūti norīt, ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010