ķīmijterapija

ķīmijterapija - jautājumi un diskusijas

Ķīmijterapija, laiks pēc tās. .. (14)
Loti vēlos atbalstīt kādu cilvēku....Liekais svars, sajūtas ķīmijterapijas laikā? Vai viss nostabilizējas, kad tas beidzies? Netā, protams, ir info, bet personīgo pieredzi gribu palasīt......Var būt kāds uzrakstīs pareizos ...
Par pareizajiem vārdiem un lieko svaru neko nepateikšu, taču pirms gadiem padsmit man tuvs cilvēks ķīmijas laikā dzēra visu iespējamo "nezāļu" sulu, ārsti brīnījās par to, cik labas analīzes pie ķīmijas. Neatceros uzkrītoši sliktu pašsajūtu, matu izkrišanu (tas gan no ķīmijas veida esot atkarīgs) ... Kā reiz pa druskai nezāles jau var atrast - virza, gārsa, lielās natres, balanda, praktiski ikviena nezāle, ko nebaidamies pavasarī pirmajos zaļajos salātos likt, arī bēržu un liepu pumpuri. N_s- onkologi diemžēl neko nestāsta. Cilvēki vis kaut ko uzzina tikai viens no otra. Tāda ir realitāte.
Piemēram aiziet jauna sieviete pēc krūts operācijas, ķīmijterapijas un starošanas noliktajā laikā uz pārbaudi, viņu pat uz elementāru asins analīzi nenosūta.Paskatās uz rētu un saka- viss OK. Ģimenes ārsts savukārt apgalvo , ka viņš nav onkologs/ jā, jo agrāk bija pediatrs/ un nemaz nezina ko jādara.
Kaadas sajutas? Sajuutas, ka neesi vairs cilveeks, bet galjas gabals..viss apkaarteejais notiek kaa miglaa, Tu esi galjas gabals, kuram visu laiku ir slikti, naak miegs...realitaate apkaart pluust bez Tevis...

Viss nostabilizeejas, kad tas beidzas. Jaa.
Cieni sevi,neuzdod šajā portālā tādus jaut,noēdīs piesālot...Konsultācijas tikai pie ārsta! Neliela piebilde, kā tās nezāles uzglabāt ilgākam laikam (jo neba visi dzīvo laukos, bet vienreizēju ekspedīciju sarīkot gan var katrs). Karoče, visu to zaļumu masu sablenderē, un čut atšķaida ar aukstu novārītu ūdeni. Salej ledus kubiciņu trauciņos un sasaldē. Kubiciņu var pievienot gan ikdienišķajam zupas šķīvim, gan biezputras bļodelei. Pievienot tējai ne visi būs uz mieru- reizēm garša pamainās.
Tur pat ķīmijterapiju nevajag piesaukt- tās nezāles ikvienam ir derīgas.
··· ķīmijterapija: Ķīmijterapija, laiks pēc ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kā pacelt Hb un leikocītus pēc ķīmijas? (17)
Pēc pēdējās ķīmijas pagājuši ja 2 mēneši, taču vēl joprojām zems hemoglobīns, erirtrocīti un leikocīti. Ko vēl var lietot pārtikā no dabiskiem produktiem? No dzelzs preperātiem īsti labi nav.
Visu zaļo, kas lien ārā no zemes, jaunās lapiņas vēl var atrast - gārsa, pienene, nātres, sevišķi laba ir virzas sula, mana mamma pirms daudziem gadiem tikai ar to sevi uzturēja ķīmijas laikā, nekādas papildus ripas nedzēra, tikai nezāļu salātus un sulas, ārsti brīnījās ar ko tik labu asins sastāvu var dabūt. mammai pēc starošanas pirku Wobenzim un dārgāko versiju Wobemugos ! Turies! Mazaas maigaas bieshu lapinas liec klaat salaatinos, apeed kaadu paipalu vai vienkaarshi maajas vistas olinu, eed riekstus, zhaaveetas aprikozes, driiz saaksies zemenu laiks... visos shajos dabas produktos ir dzelzs... sakaltee vieteejaas naatres teejai veesajos rudens vakaros...
Lai Tev veicas!!!!
...
Tagad jau arii taada sezona, ka jauno veel daarzenju/auglju nav. Vecajos vitimiinu liimenis - nulle.
Silti iesaku izziet smilkerkju kuuri, kaut ai edamkaroti dienaa vai labaak nelielu shotinju.
Zveeriigs imunitaates ceelaajs. Tikai neperc veikalos, komercializeetaas sulas. Vislaabaak tieshi no audzeetaaja/spiedeeja/
Labaaka smiljkerkju sula LV noperkama pie : Jurija OVSJAŅIKOVa, z/s Pun­ti­ņi, Valkas raj. Pie vinja var aizbraukt, vinhs arii izraadii saimnicieibu un speciali prieksh Tevis izspiediis sulu. Vinhs meedz buut Riigaa un visur citur, taakaa var sarunaat, ka sulu pieved arii citur.

Viss buus labi!
Hemoglobīnu paaugstina visi sarkanie augļi un dārzeņi-bietes, granātāboli... tāpat arī spināti, rieksti, saulespuķu sēklas, griķi, arī hematogens. Līdztekus vajadzētu lietot arī C vitamīnu, kas palīdz uzsūkties dzelzij. ··· ķīmijterapija: Kā pacelt Hb un leikocītus ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010