Omeprazols

Omeprazols - jautājumi un diskusijas

Kad īsti manā gadījumā jādzer omeprazols? (8)
Mana diagnoze ir – žults reflukss un gastrīts. Heliobaktērija tika iznīcināta ar antibiotikām, bet reflukss un smaguma sajūta pakrūtē tikai no rītiem tāpat liek sevi šad tad manīt. Vieni ārsti saka, ka omeprazolu jādzer ...
Labāk vispār nedzer, pārskati ko tu ēd :)) Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001
E-pasts: medkonsultacija@gmail.com
Skype: medkonsultacija

Zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001, medicīniskus padomus Latvijas iedzīvotājiem sniedz latviešu valodā, krievu valodā un angļu valodā.
Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001 nav paaugstinātas maksas tālrunis. Zvanot no fiksētā tālruņa vai mobilā tālruņa, zvanītājs maksā atbilstoši sava operatora noteiktajiem tarifiem par zvaniem uz fiksēto Rīgas diapazona numuru. Lai noskaidrotu maksu par zvanu un to, vai operatora piedāvātais tarifs ietver arī zvanus uz fiksēto tālruņu numuriem, zvanītājam jāvēršas pie sava operatora.
Uz numuru 66016001 var zvanīt iedzīvotāji no visas Latvijas un no visiem telekomunikāciju operatoriem.
Zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni, vispirms tiek atskaņots paziņojums par tālruni un par to, ka saruna tiks ierakstīta. Pēc paziņojuma izskanēšanas zvanu pieņem pirmais brīvais mediķis. Ja zvanīšanas brīdī visi mediķi būs aizņemti, sarunu novirzīs gaidīšanas režīmā līdz kāds no mediķiem būs brīvs.
Zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni, zvanītājs var palikt anonīms. Lai nepieciešamības gadījumā varētu pārzvanīt (ja pārtrūkst saruna), mediķis lūgs informāciju par zvanītāju (vārdu, tālruņa numuru, atrašanās vietu).
Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa mediķis sniegs medicīniskus padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos, kad nav nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība. Var būt situācijas, kad bez ģimenes ārsta vai ārsta speciālista palīdzības zvanītāja problēmu nevar atrisināt, šādos gadījumos mediķis ieteiks pēc iespējas ātrāk doties pie ārsta vai arī pāradresēs zvanu neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, ja sūdzības par veselību būs tādas, kas apdraud veselību vai dzīvību.
Omeprazols jādzer tukšā (vismaz nosacīti) kuņģī. No rīta mostoties (un neēdot pēc tam stundu), un vakarā pirms gulēšanas (vismaz stundu pēc ēšanas). Vari dzert no rīta un vakarā. Atvilnim lietderīgāk vakarā (ja atvilnis pa nakti un ir nakts "krekšķis"), ja "dedzina" ēdiens tad no rīta. Es Tavā vietā dzertu 2x un tad pēc pāris nedēļām skatītos, kura problēma "aizgājusi", vai kura prevalē. Dzer pēc nepieciešamības. Omeprazols nav nekāds Ketanovs vai antibiotikas, kas bojā iekšas; ja jūti smaguma sajūtu, labāk lieku reizi iedzer Omeprazolu, bet netraumē kuņģi. radikāli izmaini ēšanas paradumus un nekas nebūs jādzer. painteresējies par ajūrvēdu, siltu ēdienu atbilstoši savm tipam utt. rezultāts būs garantēts! /personīgā pieredze/ ··· Omeprazols: Kad īsti manā gadījumā ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu