Kombinētās brilles

Pasūtīju brilles ar kombinēto versiju - gan lasīšanai, gan darbam ar datoru , bet neparko nevaru pierast - tas ir, atrast asumu. Ir tāda sajūta, ka acīm priekšā klājas tāda kā miglas kārtiņa. Pamokos, pamokos un turpinu dienas darbus ar vecajām brillēm.
Vai kādam ir bijusi līdzīga pieredze?

Jautā es_sieviete 2009-03-27 09:01

SNIEGBALTITE_ (2009-03-27 09:17)      nee, nav pieredzes, bet ieteiktu pameeginaat leecas vai laazeroperaaciju, ja jau brilles neder!

adelheide (2009-03-27 09:25)      nu par miglinju nezinu, bet es vispaar nevareeju pierast pie brilleem, lai gan man ir ljoti minimaalas taas korekcijas...galva saapeeja un vispaar...nebija nekaadas realitaates sajuutas...peldeeju kaa pa maakonjiem... kaajas kjeeraas uz liidzenas vietas... pusgadu pamociijos - atmetu ar roku!!! vieniigi kaut kaa esmu "sagremojusi" saulesbrilles, kuraas arii ir korekcija, bet vai nu deelj taa tumshuma vai kaa, bet ir vieglaak! un bez taam jau arii vasaraa nepabrauksi!

RiebigaisVecis (2009-03-27 09:33)      īsti nesaprotu, kā var kombinēt lasīšanu ar darbu ar datoru, tie tak abi ir tuvumā!

nez, man pēc pieprasījuma izrakstīja brilles tālumam - lai labāk redzu braucot un lai labāk sīkos burtus sūdīgās prezentācijās redzētu, bet jau uz reiz brīdināja - nekādā gadījumā tos stiklus nedrīkst lietot pie datora vai lasot....

utji_butji (2009-03-27 10:00)      Nezinu par kombinētām vai nekombinētam versijām. Plus dioptrijas izraksta, ja cilvēkam ir tālredzība t.i. tālumā redz labi, bet tuvumā (lasīšanai, datoram) vajag brilles. Mīnus dioptrijas izraksta tuvredzībai t.i. tuvumā redz labi, bet tālumā nevisai.

Just_ (2009-03-27 10:06)      Es nesen iegādājos nelielu mīnusu brilles ar hameleonu stikliem, tālumam un darbam pie datora, jo acis "baidās" gaismas. Atklāti sakot, traucē man tās acenes, cenšos pieradināties pamazām. Manuprāt, tev izrakstītas pārāk stipras brilles, pārbaudi redzi vēlreiz.

evelina37 (2009-03-27 10:16)      Man arī tadas brilles,bet netraucē.Bus nepareizas brilles,asums noteikts.Labak aiziet,kur gatavoja,un tad pateiks.

newlife (2009-03-27 10:24)      Varbūt arī attālumu starp acu zīlītēm neprecīzi nomērīja, līdz ar to stiklos izliekums ir citā vietā, nekā vajadzētu būt. Vai arī kombinējot stiklus, tas ir nobīdījies.

utji_butji (2009-03-27 10:36)      Redzi labāk pārbaudīt pie medīcīnas centru acu ārsta nevis briļļu veikalu optometrista.
Optometristi bieži vien norāda, ka cilvēkam vajag brilles ar astigmātismu, jo tas krietni sadārdzina briļļu lēcas. Normāli radzenei ir sfēriska forma, tas ir, tās staru laušanas intensitāte vertikālajā un horizontālajā virzienā ir vienāda. Astigmātisma gadījumā ir nobīdes. Neliels astigmātisms ir visiem cilvēkiem, taču profesionāls ārsts izvērtēs vai briļļu stiklus vajag ar vai bez astiġmatisma.

Salty (2009-03-27 20:56)      Es joprojām ar brillēm nevaru vadīt auto, it sevišķi naktī - ir sajūta, ka nejūtu auto... Savukārt mājas apstākļos - tikai ar brillēm...
Mīkstās kontaktlēcas - noceļu cepuri izgudrotāju priekšā, lietoju jau n-tos gadus, nekādu problēmu.
Opērāciju mana acu ārste Latvijas Amerikas Acu centrā, starp citu - bez īpašas vajadzības neieteica. Par cik tām ir nesena vēsture, neesot īsti zināmas iespējamās blaknes uz vecumu.
Par brillēm, ar jaunām brillēm vienmēr ir tā, ka pirmās pāris dienas liekas kaut kā ne tā, pastaigā ilgāk - varbūt pieradīsi, ja nē - aizej pie ārsta ar visām brillēm vēlreiz, varbūt kaut kas nav tā ka vajaga noteiks vai izgatavots.

CattyLee (2009-03-27 22:50)      Cik saprotu, brilles ir bifokālās - tad var mēģināt pāriet uz progresīvajām. Ja nesanāk pierast arī pie tām, tad vienkārši būs vajadzīgas divas brilles.

gravieris (2009-03-27 23:07)      sāc trenēt acis un izmet tās brilles.Aiz lēcām acs seši muskuļi nestrādā un jau pēc neilga laika nāksies papildināt briļļu ražotāju - miljonāru kontu.Tepat netā filebase.lv ir skatāma dokumentāla filma ar profesora Ždanova lekciju par šiem vingrinājumiem.Ir arī grāmata Merilīna Roja "aerobika acīm`

Salty (2009-03-27 23:09)      Ha, savulaik bērnībā, man bija gan aerobika acīm, gan vitamīni, gan kas tik vēl ne. Ja redze pasliktinās, tā īsti nelīdz nekas :(

gravieris (2009-03-29 19:13)      Salty,varbūt arī slinkums vingrināt acu muskuļus bij?Aiz lēcām redze daudz ātrāk pasliktināsies un dakters varēs nākamās acenes parakstīt.Bizness.Tā arī 160 gadus ar nepareizu teoriju naudu taisa.

Justyn (2009-10-03 20:38)      Tā nevajadzētu būt,ja pareizi uzrakstīta recepte un pareizi uztaisītas brilles.Velreiz jāpārbaudās!

Ruxandra (2010-09-21 17:54)      ir bijusi saada pieredze, bet tikai ar taaluma brilleem... kad paneesaaju jaunaas likaas,k a saak acis saapeet, bet ar vecajaam redzamiiba sliktaaka :(

Sniegbaltiite--> acu operaacijas ir ne visiem piemeerotas, kaa arii to veiksana ir atkariiga no taa vai redzes pasliktinaasanaas ir nostabilizeejusies vai nee....nevar taa viennoziimiigi pateikt, ka visiem tagad jaapilii uz operaaciju!

Otilija (2016-11-14 17:27)      Ja progresīvās vai brilles nerāda labi vai grūti pierast, vajag iet pie tā acu ārsta vai optometrista, kurš recepti izrakstījis. Varbūt izrakstījis par stipru, varbūt neatbilstošas lēcas ieteiktas vai meistars liekot iekšā kaut ko sajaucis. Ir svarīgi arī tas, cik precīzi optikā tiek atzīmēti zīlīšu centri un noņemti citi mērījumi pašam rāmim. Pirms nedēļas pirku mātei brilles un stāvēju klāt visiem šiem procesiem. Ja viss izdarīts precīzi, komforts būs neizbēgams.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu