Acis

acis foto attēls

Acis - jautājumi un diskusijas

Sausās acs sidroms (11)
Tie , kam darbs pie datora, kā cīnaties?
Pakonsulteejies pie acu aarsta, lai izraksta piemeerotus pilienus. Kurus katrus aptiekaa nevajadzeetu pirkt. Starp citu, grauzosha sausuma sajuuta aciis var buut arii alergjiska reakcija. Tas parasti ir vairāk jūtams telpās, kur ir sauss gaiss. Ja ir iespējams, gaisa mitrinātāju uzstādīt telpā. Datorā var uzlikt programmu, kas atgādina ik pa laikam atpūtināt acis. Jādzer daudz ūdens vai tēja, ja arī nepalīdzēs acīm, tad vismaz liks ik pa laiciņam piecelties no datora. Kādreiz ir pilināts Visine, bet tas tad, kad patiešām acs jau sāk sūrstēt.. Bet vispār tas ir parasts acu nogurums, vairāk jāatpūtina acis.. Pilieni + melnaas teejas maisinju kompreseses :) Visu laiku lietoju acu pilienus geelveidiigus-patika, bet nu man jaunatklaajums ir uz aizveerta acu plakstinna 10 cm ataalumaa uzsmidzinaami acu pilieni-kaa mazinjs smarzzu flakoninjs-cena aptiekaa ap 17 eur-bet pietiek ilgam laikam; Lietoju izsmidzināmo, jo tā ir ērtāk. Un šeit noteikti būs lētāk kā aptiekā.
https://www.manaslecas.lv/lv/lipomill-acu-aerosols/
··· Acis: Sausās acs sidroms lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kombinētās brilles (18)
Pasūtīju brilles ar kombinēto versiju - gan lasīšanai, gan darbam ar datoru , bet neparko nevaru pierast - tas ir, atrast asumu. Ir tāda sajūta, ka acīm priekšā klājas tāda kā miglas kārtiņa. Pamokos, pamokos un turpinu dienas darbus ar...
nee, nav pieredzes, bet ieteiktu pameeginaat leecas vai laazeroperaaciju, ja jau brilles neder! nu par miglinju nezinu, bet es vispaar nevareeju pierast pie brilleem, lai gan man ir ljoti minimaalas taas korekcijas...galva saapeeja un vispaar...nebija nekaadas realitaates sajuutas...peldeeju kaa pa maakonjiem... kaajas kjeeraas uz liidzenas vietas... pusgadu pamociijos - atmetu ar roku!!! vieniigi kaut kaa esmu "sagremojusi" saulesbrilles, kuraas arii ir korekcija, bet vai nu deelj taa tumshuma vai kaa, bet ir vieglaak! un bez taam jau arii vasaraa nepabrauksi! īsti nesaprotu, kā var kombinēt lasīšanu ar darbu ar datoru, tie tak abi ir tuvumā!

nez, man pēc pieprasījuma izrakstīja brilles tālumam - lai labāk redzu braucot un lai labāk sīkos burtus sūdīgās prezentācijās redzētu, bet jau uz reiz brīdināja - nekādā gadījumā tos stiklus nedrīkst lietot pie datora vai lasot....
Nezinu par kombinētām vai nekombinētam versijām. Plus dioptrijas izraksta, ja cilvēkam ir tālredzība t.i. tālumā redz labi, bet tuvumā (lasīšanai, datoram) vajag brilles. Mīnus dioptrijas izraksta tuvredzībai t.i. tuvumā redz labi, bet tālumā nevisai. Es nesen iegādājos nelielu mīnusu brilles ar hameleonu stikliem, tālumam un darbam pie datora, jo acis "baidās" gaismas. Atklāti sakot, traucē man tās acenes, cenšos pieradināties pamazām. Manuprāt, tev izrakstītas pārāk stipras brilles, pārbaudi redzi vēlreiz. ··· Acis: Kombinētās brilles lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kā noņemt pampumu no pārsistas acs? (14)
Es nelaimīgi kritu, un rezultātā man ir sašūta uzacs un drausmīgi aizpampusi acs. Ļoti steidzīgi vajadzētu tikt uz darbu, bet tādā izskatā tas nav iespējams. Varbūt kāds var ieteikt kādu līdzekli, lai likvidētu šo nelaimīgo uzpampumu? Jau...
Jāpabučo:) liec klāt jēlas gaļas gabalu Ledus(tas gan tikai saakumaa), aptiekaa nopeerkams krievu briinumliidzeklis - Bogjaga laikam, kaut kaada auga tinktuura, saulesbrilles. Nu veel var meegjinaat kosmeetiku. Kāpostlapa. Jāpaklapē un jātur klāt visu laiku, jāmaina. Mazliet novelk. Ja uzreiz pēc traumas ledus nebija, tad grūti. Acs nav kāja, uz darbu aiziet netraucē. ··· Acis: Kā noņemt pampumu no pārsistas... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Redzes uzlabošana (12)
Kā lai uzlabo redzi bez brileem vai lēcām. .. es domāju ar kādām zaalem vai acu pilieniem?
maskavaa ir labs kautkaas aarsts. pameklee :) http://www.acucentrs.lv Nu...operaacija...veel ir k-kaadas nodarbiibas, kur liek taisiit acu vingrojumus, kaut ko taadaa garaa... prasi optikaa vai acu aarstam! burkaani ··· Acis: Redzes uzlabošana lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kā likvidēt melno varžacs sakni uz kājas pirksta? (21)
Dermatologs saka, ka tas ir asinsvads, bet skaidri redzams, ka tā ir melna sakne, kas ir dziļa. Apavi nav šauri, bet paiet grūti, jo pirksts sāp. Pēdu aprūpētāja notīrīja ādu, melno sakni neredzēja. Pēc procedūras bija lielas sāpes, bet...
Jāsagaida, kad sāks zaļot strutenes - to dzeltenā sula (pie tās tiek, kad pārkniebj stiebriņus, lapu kātiņus pie pamatnes) dziedē daudzas vainas uz ādas.... sīpols ar sāli,piesaitē pie pirksta...un atvērsies,tad arī sakni varēs izņemt...pārbaudīta metode:) ja 2 ārsti nespēj saskatīt melno sakni, tad jāpieņem, ka Tava uzstādītā diagnoze nav riktīga. Varbūt Tu redzi tikai to, ko esi iedomājies?
p.s. un melna sakne nemaz tik ļoti dziļi nav paslēpusies. Paņemot nost ādas virskārtu ar smalku pinceti to var izraut. Jābūt labai redzei, precizitātei un spēja paciest sāpes.
varžacis nav uz mūžu,kas par muļķībām..... veļas ziepes -mazgā ik vakaru .Vai nu ir sakne ,vai nav ..par melno gan neko nezinu ! ··· Acis: Kā likvidēt melno varžacs sakni... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Tie ir t.s. zaķīši acīs? Tētis bija metinātājs. Viņš lika rīvētu zaļu kartupeļu putriņu uz aizvērtiem plakstiņiem. Var lietot parastos acu pilienus no aptiekas - noņems saspringumu un grauzšanu. Esmu licis svaigu kartupeļu šķēlītes,mazina sāpes. ··· Acis: Kādi acu pilieni ir... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā ārstēt bieži iekaisušas acis? (7)
Ļoti bieži iekaist acis, zāles palīdz uz īsu laiku
iesākumā derētu noskaidrot iemeslus. Vienkārši apārstēt simptomus nav nekādas jēgas. zini...ja acis bieži iekaist un nav ārēju iemeslu( darba apstākļi, putekli, ķīmija) tad var būt pie vainas tāda lieta kā entropija, kad skropstiņas nedaudz uz iekšu un kairina acs ābolu vai plakstu iekšpusi. Vēl acis regulāri iekaist, ja ir hronisks deguna blakusdobumu iekaisums, vai otīts...Ja okulists nelīdz-ir vērts aiziet pie otorinolaringologa. Noteikti ir kāda alerģija - it īpaši, ja novēro iekaisušās acis līdzīgos apstākļos vairākkārt. Jāatrod iemesls un jānovērš iemesls. Ir vērts uzzināt arī par atpūtas darba režīmu - vai nav liela pārslodze acīm un vai ir pārtraukumu darbā acīm un cik ilgs un kvalitatīvs ir miegs. Varbūt nepietiekoši acs tiek dabīgi mitrināta... iemeslu un ideju ir daudz iespējamu. pārbaudi redzes asumu,bieži iekaist acis arī no tā ka ir samazinājies redzes asums.Iesaku Fielmann optiku.Nākošais alerģijas...,sistēmslimības....papriekšu tam nepieciešams atrast iekaisušo acu cēloni Nu ne jau fielmans optikā- optometrs var labi brilles piemeklēt, bet ne acis pārbaudīt.
Ceru, ka jautātājs nav pažēlojis naudiņu, ir bijis pie kārtiga oftalmologa, ka visi tur spedieni un acs ķermeņi, dibeni un kas vēl tik nē ir pārbaudīti, un tās zāles tas otalmologs ir izrakstījis, nevis aptieķnieks ieteicis. Attiecīgi ar jautājumu atkal pie oftalmologa- tb acu ārsta.
Kā man reiz teica viens oftalmalogs (tas gan bija reklāma, bet tāpēc jau nav nepatiesība): acs ir orgāns, kuru nevar pārstādīt, par to jārūpējas.
Vai darbs ar piepūli redzei, vai visi darba aizsardzības momenti ievēroti gaisma (ne spilgta ne tumša), datora ekrāns- nu tur 101 faktors ieskaitot tādu triviālību, vai rokas regulāri mazgā un acis neberzē
··· Acis: Kā ārstēt bieži iekaisušas acis? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Asaro acis un grūti lasīt (5)
Ko darīt, ja asaro acis un grūti lasīt?
Man daktere iedeva "mākslīgās asaras ". pilināju un bija labi. Tagad vairs nelietoju. Protams- pie ārsta ir jāaiziet !!! Asarošana ir saistīta ar vairākiem faktoriem - pārslodzi, nepareizām brillēm, lai cik tas jocīgi neizklausītos -sausās acs sindromu, kad acs asarojot cenšas sevi mitrināt, kompensēt acs mitrumu un vislabāk ir iet pie acu ārsta, jo konsultācijas neklātienē nedrīkst dot.Var būt arī asaru -deguna kanāla patoloģijas , tā, ka uz poliklīniku. Pie okulista nemēģināji aiziet? Nelasīt un aiziet pie daktera. Sausaas acs sindroms un varbuut arii alergija.man bija alergija pret sviedriem-straadaaju daarzaa un sviedri tek aumalaam,traapiija arii aciis,peec tam tas pats-asaroja,punkojaas.Nopirku aptiekaa pilienus,nosaukumu neatceros,bija vaacu un taados supermazinos iepakojuminos,liidzeeja. ··· Acis: Asaro acis un grūti lasīt lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Lāzeroperācija lai uzlabotu redzi tālumā? (12)
Ko jūs sakāt par operāciju acīm ar lāzeru, lai uzlabotu redzi tālumā? Var būt kādam ir bijusi un kā tas viss notika, cik tas maksāja? utt
Taisīt jau var. Tikai vajag padomāt par cilvēka enerģētisko ķermeni, tas tiek bojāts. Nākošajā dzīvē var bez acīm piedzimt...

Nav vajdzīgs ticēt šim apgalvojumam. Esmu sastrīdējies ar prātu...
tufta vien ir tās operācijas
vēlāk jau tāpat tā redze pasliktinās vēl vairāk un atkal jātaisa operācija
Pirms gada bija 700Ls, labi izdevās, brilles nafig, lēcas nafig utt!
Tikai bija variants, ka moš jāpilina būs acīs visu atlikušo kaķa dzīves laiku!

Riskus doks pasaka, apstāsta, bet operācija derīga un nervus sistēmai vērtīga - nav vairs "nefiga neredzu", "pelst nevaru", nav aizsvīdušu briļļu, nospiestu degunu utt!
:)
maksaajot apm 900-1000 latu. Pamataa esmu dzirdeejusi tikai pozitiivas atsauksmes. Veel arii par papildus operaacijaam... nesen pa TV arii pats kjirurgs staastiija, ka ja peec operaacijas redze pasliktinaas un taa arii apm 5% gadiijumu ir, tad kad redze nostabilizeejas tiekot veikta papildus operaacija par briivu.
Nu personiigi es esmu ievaakusi to informaaciju, jo man patieshaam gribas normaalu redzi un nekjeepaaties ar leecaam un brilleem.
Tad jau arii piemeeram klepu nevar aarsteet, naakamajaa dziivee var ar diloni piedzimt :D ··· Acis: Lāzeroperācija lai uzlabotu... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kas par lietu ka jutiga laba auss? (3)
Acij paradijies sarkans plekitis baltuma lejas dala nedaudz jutigi labie denini.
Tas noziimee, ka laiks atmest netikumus, saakt nodarboties ar sportu un eest tikai veseliigu paartiku. Vai arii atsaakt lietot alkoholu minimaalaas devaas pirms guleetieshanas. Var, protams, arii aspiriinu, bet tas nav tik efektiivs. brauci ar masinu un kondiska stradaja,,,apauksteji.
ta manai draudzenei bija.
Varianti:
1) problēma ar ausi/labo/;
2) problēma ar zobiem;
3) problēma ar kaklu;
4) problēma ar nervu/-iem.
Visas ieprieksminētās problēmas iesākumā ieteicams risināt pie speciālista-otolaringologa. Ar vai bez ģimenes ārsta nosūtījuma/pēd.gadījumā jārēķinās ar 5x augstāku maksu/.

Apsārtusi acs-versija: pārpūlēta jeb plīsis kāds sīks kapilārs. Konsultācijas sniedz ārsti-oftalmologi/okulisti/.
··· Acis: Kas par lietu ka jutiga laba... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu