Mušmiru uzlējums (izvilkums)

Vai kādam ir pieredze organisma attīrīšanai lietot mušmiru izvilkumu?
Japāņi piedāvā veselu klāstu dažādu sēņu preparātus attārpošanai, pret audzējiem, imunitātes uzlabošanai utt. Latvieši (arī čukčas) lietojuši tam pašam mušmires. Kā gatavot? Kā lietot?

lapsu_aacis  1   ar sihiim recepteem neviens skalji neplaataas. ir viens zinaams, dziivs (preteeji labvakara apgalvojumam), kursh savu aizkungja dziedzera veezi piebeidza. koordinaates iedot varu, tacu uzleejumu vinsh tev tochna netaisiis. es to noteikti nedariitu man pilniigi svesham cilveekam. sorii.

liina23    1 Ja gribi iedzīvoties vēl papildus slimībās, tad uz priekšu. Pirms lieto, paskraidi pa internetu.

JurisK      Labāk tomēr ar tārpiem dzīvam, nekā... Zinu gan, ka kāds vīrs apstādinājis kuņģa vēzi, dzerdams sarkano mušmiru šņabja uzlējumu. Un lielie aļņi ēd sarkanās mušmires, tik nezinu, vai attārpošanai vai kā narkotikas. Vikingiem bijuši narkomāni-karotāji berserkeri, kuri savu dullumu dabūjuši, ēdot sarkanās mušmires. Baltās un zaļās gan tikai ienaidniekiem lietojamas. Jaunībslaikos veca radiniece stātījusi tikai par mušmiru lietošanu mušu mērdēšanai:) Pie čukčiem(čukšām?) mušmires neaug, vismaz neesmu redzējis:))

_Martini_      Mušmires nav gadījies lietot, bet citas indīgas sēnes ar līdzīgu iedarbību - gan. Tiesa gan - ne ārstēšanās nolūkos :D
Efekts pietiekams, lai gribētos pamēģināt vēl.
Principā, ar brīvdabā augošām sēnēm (no bioloģijas viedokļa) vajadzētu būt tā, ka aktīvo vielu koncentrācija visu laiku mainās atkarībā no augšanas apstākļiem. Nu - ķipa - uzlija lietutiņš - sula atšķaidījās... Pēc pāris stundām sēne atskārta, ka barības vielas augsnē izšķida - sāk aktīvi augt, ģenerēt aktīvās vielas, lai stirnas un humikuti neēstu... Tā ka es personīgi neriskētu, vai - ja riskētu - pāris reizes pamēģinātu ar 4, 2x vājākiem preparātiem, nekā receptē minēts (ja vispār atrodas recepte).

Un, ja pašam būtu recepte - citiem nedotu (tāpat, kā pielādētu ieroci - arī ne).

JurisK      Mušmirēs esošā inde nesadalās termiski apstrādājot, uzkrājās organismā un, sasniedzot kritisko robežu, cilvēks nomirst. Vienu reizi varbūt var vēl izglābt, pie nākošās devas neviens dakteris neglābs.

GIGS      es tās tikai brīvdienās uzpīpēju....palīdz pret muguras sāpēm!

lirica      Aprunājies ar homeopātu. Cik man zināms ,tur ir piļuļas ar mušmiru ekstraktu.

jasmiine11      Man paziistams tantuks taisija mushmiru uzlejumu snjabii,riiveeja visu muguru,ljoti labi paliidzot,ja saap mugura.Riivee jau 10 gadus,veel dziiva:))

pooh      Ja esat pamanījuši, tad šogad ir gaileņu gads. Un gailenēs ir vielas, kuras diži riebjas dažādiem tārpiem. Taču tās pazūd, ja sēni karsē t virs 40 grādiem. Tāpēc arī mežā dažkārt gailenēs arī ir tārpi.

Lai attārpotu sevi, recepte vienkārša. Salasa gailenes. Vēlams ne pašā sausākā vietā, jo tās ir rūgtenas un nedaudz toksisksas priekš mums. Nedaudz, tas nozīmē, ka var dabūt skrejamo :)

tātad, salasa gailenītes, tādas vidējas un maziņas, notīra, vēlams ar otiņu, nevis mazgājot. saber lītra burkā un aplej ar šnabi. Tršisgraudnieks taisni laikā, jo 38% alk. ir taisni laikā. Noliek stāvēt tumšā vietā un pēc nedēļas var sākt lietot. Katru dienu pa ēdamkarotei, gan šķidrumu, gn sēnītes. Lai nerautu atpakaļ, ieteiktu pēc tās nedēļas iebāzt burku ledusskapī. Auksts tomēr foršāks :)

ira_ksalana      Zinu,ka onkoloģiskām slimībām lieto zemes tauku uzlējumu,bet mušmiri gan tikai kā ierīvēšanai pie muguras, vai citām sāpēm... 2012-06-30

LoveLove      inde.....grauj nieres , aknas. Neprāts ko tādu lietot. 2018-11-25 17:57

joske15    1 Sveiks.
Mušmires tāpat kā bērza čagu lieto audzēju ārstēšanai.
Vajag 6 mušmires sarkanās.Viņas uzmanīgi ir jāizgriež no zemes ar saknēm.Jāievieto stikla traukā un trauks jāietin melnā plēvē vai audumā un jāierok zemē uz noteiktu laiku.Pēc tam izrok un izkāŗšs caur marli.Laikam jālieto bija pa tējas karotei.
Ja ir vajadzīgs varu pameklēt recepti.
Pagaidām sēnes nav,bet var dzert bērza čagas tēju.Tēja iznīcina vēžu šūnas.Blakus efekts.
Pie ilgstošas lietošanas cilvēks sāk pieņemties svarā.
2018-12-12 15:28

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu