vai ir iepazīšanās saite cilvēkiem ar invaliditāti

Man ir 1.grupa,bet principā esmu praktiski vesela,tik nedrīkst strādāt smagu fizisku darbu līdz 2013.gadam,tāpēc gribētu atrast sarakstes draugus,lai īsāks laiks!Kas zin kā būs tālāk!

suuraa  2 4 Domāju, ka invalīds ir tāds pats cilvēks kā pārējie:)Vai vajadzīgi kādi speciālie saiti?:)

Milestiba  1 1 Cilvēki ar invaliditāti ne ar ko neatšķiras no citiem un paši brīvi izlēmj, kur iepazīties. Izņemiet sevi no rāmjiem un esiet jebkurā iepazīšanas saitā :)

Effy  1 3 man nav skaidrs, kāpēc tu pati sevi esi norkastījusi kaut kādu "īpašo" cilvēku statusā? tev iepriekš ir bijušas problēmas ar citiem cilvēkiem tikai tāpēc, ka tev makā ir invaliditātes apliecība? vai tad invalīdi nav tādi paši cilvēki, kā visi citi. pie tam, kad tev nekādu TĀDU atšķirību nav. respektīvi - uz aci nepateiksi. daži labi ne-invalīdi arī nevar strādāt smagu fizisku darbu. un kas no tā?
sievietei vispār nebūtu ieteicams darīt smagus fiziskus darbus. priekš tam ir vīrieši.

eugen  2   ..domaaju ka ir kkaadas specifiskas vietnes [ar apeiroonu saistiitas?] tacju neredzu ka kaadam taas buutu vajadziigas socializaacijai [protams speciaalaas probleemas ir cita lieta].. man 1. grupa bija pirms 20+ gadiem [paraliize etc] sjobriid tiesji taapeec ka atteicos no grupas un naudas un dziivoju dziivi [straadaaju gultaa ..] esmu diezgan aktiivs pilsonis :) [mana Meitene ir 21 gadu jaunaak un muusu Puikam ir 6+ gadi :)]

saullla  1 1 Nesaprotu kapēc Tu uzsver ka ir invaliditāte,ja ka saki esi praktiski vesela.Tā ir kāda sevis žēlošana vai kas cits?TU ko sevi programmē uz mūžigu invaliditāti?Man ari pirms vairākiem gadiem gribēja dot invaliditāti 1 grupu,atteicos,napig man sevi ieprogrammēt,iezimēt?Tā vietā darīju visu lai tiktu ārā no tā visa.UN šodien esmu vesela,pillnigi vesela,tapēc nevajag sevi ieprogrammēt vajag tikties uz veselību.

mmagda    5 eugens nekad gan nepalaidīs garjām iespēju pastāstīt, cik viņam ir jauna meitene! :)
bet pārējiem iesaku neliekuļot - invalīdam IR savas problēmas [ kamēr tas neattiecas tikai uz saraksti ], un viņu sapratīs tikai līdzīgie.

Effy    1 mmagda, man personīgi varētu būt saskarsmes problēmas ar patiešām smagiem invalīdiem - paralīze, nevar runāt, nav kādu locekļu utt. bet te jau ir cits gadījums. autore pati raksta -> principā esmu praktiski vesela,tik nedrīkst strādāt smagu fizisku darbu līdz 2013.gadam
tātad? nav nekādu šķēršlu ne komunikācijā, ne pārvietošanās iespējās. visādā ziņā normāls cilvēks.

edmunds    5 vai tiem kuri liek auto invaliidu staavvietaas? :)

hefny      hmm
atteikties no invaliditātes pienākošās pensijas-pabalsta uc,-tomēr NAV prāta darbs, jo laikā mēs cenšamies sev-citiem istāštit: viss OK, invaliditāti nedot/navar parasti dabūt/ tāpat vien!
Tam vajadzīgas zāles,medicīnas izmekējumi utt-tāpēc tovalts doto atbalstu-nonoetkāt ir pat noziedzīgi,jo uz tā pamata-Valts var izdomātr to pabalstu atņemt arī citiem,kam reāli ši nauda nepieciešama-tas ir Štriklaužibas "princips!
šitā jau penžas savā laikā arī bremzēja /un vēl tagad bremzē jenbkādas normālas darba vietas normālu cilvēku parasības par darbui saņemt -normālu-cilvēka cienīgu attalgojumu/šoreiz stāsts ir par tie,kas strādā darbus,kas neietilps nomenklatūras sarakstos virs 800Ls mēneši!/,-tad nu penzas jau 20 gadus lialākā daļa tikai brēc,ka viss OK,jo šiem jau iR PENSIJA No 55gadiem+alga-tad jau varbūt pietiek,-tieši tāpēc lielai daļai cilvēku ir jāizbrauc no Latvijas/tiem ,kas nav penžas/!.
Daudziem vajag pabalstus mecicībs pakalpojumiem,medikamentiem,un laika plātīšanaš-"es atteicos,-nu laikam tomēr nav īsti prātīgi!
Labu,ja var iztikt.
Tas par materiālo.
Par garīgo,socializācijasu,-tur kā nu kuram,citam jau it kā pat veselam -vajadzētui kādu īpašu portālu-un ir jau arī-sexšopi utt.

edmunds    1 ja nopietni tad manupraat invaliidiem vajadzeetu draudzeeties ar neinvaliidiem - sanaaktu labaaka simbioze. vismaz taa es to redzu un saprotu skatoties uz saviem pazinjaam invaliidiem

LeoLess      Katram produktam jābūt kvalitatīvam, attiecīgi to jāveido zinošam... šinī gadījumā neta templeitu jāaizpilda invalīdam (jo cits ta nemaz nevar iebraukt kur atšķirība) - ķeries tik klāt - johnsilver.com ir aizsista adrese, bet var tak ko citu izdomāt.

babyjag      jociga attieksme. tas taa uz pieres rakstits? un pec 2013. gada vairs nebus invaliditate? citiem varbut ar iq problemas un tapec ir darba nespeja - tapec obligati vajag atsevisku vietu, kur viniem visiem tuset un iepazities? hmm.. apm tapat kaa citas minoritates - uzbazhas ar savu ipasho statusu un pec tam vel apvainojas, ja vinus nemil - bet nemil ne jau del ta statusa, bet uzbashanaas..

inguna    4 Nemaz nav jocīga attieksme...ļoti labi Tevi saprotu...pati esmu invalīdiņš jau 20 gadus. To, kā mēs jūtamies un kā domājam zinām tikai un vienīgi mēs paši. Tas nav no galvas izmetams jo nākas ar to sastapties ik brīdi. Ir tikai jāiemācās ar invaliditāti sadzīvot.

sheet  2   plātās ar viskautko- ar mašīnām, ar lupatām, ar augstskolu diplomiem utt. utp., bet kāds ieguvums no plātīšanās ar invaliditāti? gribas iežēlināt, gribas par mazo nabadziņu, cietējiņu iztaisīties? tiešām žēlīgi

Just_    2 Cik te visi varonīgi un iejūtīgi! Cilvēks palūdza padomu, bet viņam pārmet plātīšanos un uzbāzību. Nevienam neienāk prātā, ka varbūt šim cilvēkam vienkārši vajag pašam sev atkārtot un paziņot publiski, lai skaidri aptvertu savu stāvokli - viņš IR invalīds? Ne no kā pirmo grupu, starp citu, nepiešķir.

inguna    2 sheet...nu salīdzināji bla...bla...līmenī! Nedod dievs to kādreiz izjust pašam! Trūkst komentāru..........

mmagda  1 1 sheet, tu esi sheet vai shit?

Spoguliitis      Tepat ir daudz cilveeki ar invaliditaati. Pie kam ne jau vieglaakajaa formaa. Un neko! :) Njemaas pa shejieni, nemekleejot speciaalus portaalus! :)
P.S. Invaliditaate nav tas briesmiigaakais! ;)

art_deco    1 Ja mērķis ir dalīties pieredzē tieši par invaliditātes lietām, tad palūko šo saitu http://www.apeirons.lv/new/
Vēl te http://www.calis.lv/forums/46-veseliba/

Ja meklē sarakstes draugus un kā pati apgalvo "ar neapbruņotu aci " esi vesela, tad derēs jebkurš komunikāciju portāls. Invaliditāte var būt kā indikators, lai atsijātu plānā galdiņa urbējus utml. nenopietnos.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu