kājas sāpes

Kādam senam cilvēkam ļoti sāp kāja..jau otro nedēļu..tieši pie kustībām,naktīs nē.Sāpju raksturojums-izstarojas no papēža uz augšu,līdz pat sēžas kaulam...kā skudru pūznis plēstu rakņātos...
Ģimenes ārsts nozīmējis 20 šprices(nezinu sastāvu).Pēc šprices sāpes nav kādas 4 h,pēc tam atkal cilvēks mocās,paiet lāga nevar,pasēdēt nevar....
Ārēji kājai nekādas apsārtuma vai pampuma pazīmes nav(ja domājat roze)...variants -nervs vai vēnas...Vajag flegologu vai neirologu?
Nezinu,kur vest,ģimenes ārsts,kamēr špricu kurss(kas lāga neiedarbojas),nav iziets nosūtījumu nedod.Var jau būt,ka vecam ko tur vairs ārstēt,tikai atvieglot..bet man tas ir ļoti svarīgs cilvēciņš,gribu palīdzēt!

Monroe (2013-06-06 18:56)      pie neirologa jādodas.viņam varbūt sēžaS nervs iekaisis.

black_swan (2013-06-06 19:47)      Iespeejams, ka ahileja ciipsla dumpojas. Jaameklee iemesls, bet nu sviests, dakteris shpricee nezinot iemeslu!

hefny (2013-06-06 20:48)      hmm..ir taču medikamentiem recepte vai kastīte,kur rakstīts nosaukums,pat sastāvs. un ar ģimenes ārstu var pat šrpi parunāt kaimiņi,-tikai jārunā . jo var jau jebkurš piezvanīt uz Vesel. Min, vai ātro-dakteru tel.konsultāciju utttt..zinu.uzņēmos kopā ar citām kaimiņienēm šefību par kaimiņieni,kurai 90gados nebija vairs dzīvu radu! visu nokārtojām. i slimnčā klāt izstāvēju, i sociālo sameklējām /3 atsijājām/.tā,ka nevajag ņaudēt,ka nevar,jo nav radi!re4eizēm arī radi nolaiž rokas un ´aizlaiž"cilvēku postā/lētticība, paklausība NAV TIKUMS!bet latviešu sērga un nelaime!/.

kokote (2013-06-07 10:23)    1 Ne par tēmu, bet ideju. Kamēr pašai nebija līdzīgs gadījums (arī tuvs vecs cilvēks) un es sajutos tik bezpalīdzīga tieši kontaktā ar ģimenes ārstu un tā - un tas Rīgā, kur vēl visādas iespējas pieejamas- tāpēc sāku saprast tos cilvēkus, kuri meklē oho ieteikumus ārstniecībai. Tikai tas man domāt ir lielais PEEEEE mūsu "medicīnai" un Circenei (vai kas tur tagad ir ministrs), domāju, kamēr pacienti aktīvi nesāks sūdzēties (ar reāliem apmatojumiem), kamēr nebūs juridiska precedenta, tikmēr tikai par naudu cilvēks var uz kaut ko cerēt (un arī tad ne vienmēr), a par parasto pacienta iemaksu (kas komplektā ar izmeklējumiem tāpat nebūs mazāk par ls 30) neko nesaņemsi - ko bezjēdzīgu (darbības imitāciju).
Šodien es bik tāda agresīva- tas kā aicinājums uz virtuālām barikādēm, galu galā var uzrakstīt iesniegumu (sūdzību) un to elektroniski nosūtīt: Veselības inspekcijā – Klijānu iela 7, Rīga, e-pasts: vi@vi.gov.lv, mājaslapa: www.vi.gov.lv, vai vērsties nacionālajā veselības dienestā- tur arī mājas lapā ir daudz derīgas info - ir jāpiespiež cilvēkus kvalitatīvi veikt savu darbu vai arī izvēlēties citu darbības sfēru

fabbiana (2013-06-07 12:11)      tu gribi šeit apspriest ģimenes ārstu vai palīdzēt cilvēkam? ja gribi palīdzēt, izsauc viņam ātro palīdzību, tad, kad sāp tā kāja un ved uz slimnīcu, ārstu apspriešana ir bezjēdzīga, labāk iziet ārā pasauļoties un izdomāt, kur ņemt naudu, lai var iet pie speciālistiem nevis pie ģimenes ārstiem

kokote (2013-06-07 16:40)      fabb> manā pieredzē cilvēkam sāpēja tā, ka pakustēties nevarēja, ātrie nebrauca, jo neesot akūta problēma (tas secinājums radās tad, kad uzzināja, ka cilvēkam 80 gadu)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu