Sāpes

Sāpes - jautājumi un diskusijas

Kāds ir jūsu sāpju slieksnis? (28)
un vai tas dzīves laikā ir kādreiz mainījies?
nevar tieši pateikt, atkarīgs no vispārējā veselības stāvokļa. Kopumā vairāk augsts kā zems. zems. no lielām sāpēm ģībstu. ko noziimee- kaads?
apaljsh vai algoritmos, nulle vai 56???

pa sho laiku jau tev dereeja taa kaa iemaciities - statistikas stultus pamatus unj drukaajot shitos te statistikas stultus topsikus, iedrikjeet tameejos statistikai stultus pilniigi obligaatu lietu: klasifikaaciju!

2. pastaav speciaalu treninju seerija, kuros veic psihologjisko sagatavoshanu, speciaali shim meerkjim- augsta saapju rezistence, ibo saapes,. taapat kaa bailes, pakljaujas praata kontrolei.
Kaut kā uzreiz atceros pirmo epilācijas mēģinājumu...:) Nu, tad jau jāsaka, ka mainās.:)) Dzīves laikā protams,ka ir mainījies,tā teikt norūdās,jo nu jau zinot kas ir milžigas sāpes kautkādiem sīkumiem pat nepiegriežu vērību.Nogriežot pirkstam galu pat neiepīkstējos,arī pie ārsta negāju.
Nezinu vai tas nozīmē ka mans sāpju slieksnis ir augsts,tikai ciešu sakostiem zobiem,un cenšos domas novirzīt citur,elpot pareizi,kamēr kāds cits sasprindzinās vēl vairāk,un bļauj pie daudz lielākiem sīkumiem,un pat ģibst.
Arī gan jau,ka ģibtu,ja nedarītu ko varētu lai atvieglotu sāpes.
··· Sāpes: Kāds ir jūsu sāpju slieksnis? lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Tikai naktī sāp kakls un veidojas gļotas (6)
Kāpēc tā varētu būt un ko darīt?
Neregulārs sekss, un visa vaina, to pateiks arī omīte no tautas. Ui sex visām slimībām palīdzēs.Ha-Ha. bariibas vada iekaisums, sakuma noteikti jataisa gastroenteroskopija, tad ar sledzienu pie lora. visticamak, antibiotikas izrakstiis. tessa....galīgas muļķības raksta!!

Dīvaini lasīt.... tik elementāras lietas daži nezin.
Paprasi omītei no tautas līdzekļiem....būs ātri un efektīgi..
Aizej pie speciālista (LOR) ··· Sāpes: Tikai naktī sāp kakls un ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ne mans plecs. (48)
Sveiki. Ģimenes ārstu gandrīz nepazīstu, pie baltiem halātiem iet, pēdējais ko darīšu. Jau ilgāku laiku sāpes plecā, precīzāk – ceļot roku augšup. Bet klabināt oho taustiņus varu uz nebēdu. Tieši nepateikšu, ...
Manā dzīvē ir bijuši vairāki gadījumi, kad jāsaka, paldies Dievam, ka neklausīju dakteriem un paļāvos uz sava ķermeņa resursiem un atlabšanu. Kā profesionālai datortaustiņu klabinātājai arī man ir bijis kāds 4-5 mēnešu periods, ka nevaru pacelt roku uz augšu vai aizpogāt krūšturi. Pleca saišu operācija neizklausījās vilinoši un laiks visu ir izārstējis pats.

Pēdējai gadījums: iepriekšējā vasarā vērsos pie ķirurga-ortopēda ar sūdzību, ka problēmas ar pēdām, ko darīt ar tautu dejām, vai varu turpināt lēkāt? Pierakstoties pa maksu saņēmu 5 min uzmanību un īsu atbildi, ka, ja sāpes ir ciešamas, lai turpinu dejot.
Pēc 4 mēnešiem pienāca arī konsultācija pie speciālista pa 4.50, tas bija vērtīgi, ierādīja dažus vingrinājumus, uzspieda uz dažiem sāpīgiem punktiem un nozīmēja bezmaksas fizioterapeitu, mana rinda būs pēc 6 mēn. Dejoju, pēdas sen vairs nesāp, un vasarā labprāt iziešu fizioterapijas kursu.

Manā ģimenē joko, ka, ja veselība ir pietiekoši laba, ir resursi un laiks, tad ārstu apmeklējumi ir vērtīga lieta.

Pati dzīvē cenšos vērot un atdarināt cilvēkus, kuri ir lieliskā fiziskā formā, enerģiski, dzīvespriecīgi. Cilvēki, kuri par mani ir 20-40 gadus vecāki, viņu dzīves ikdienas receptē neredzu ārstu speciālistu izmeklējumus, norīkojumus, nebeidzamās vizītes.
akdies, un vel kads stasta, ka lauka 21.gadsimts. iesaku uzreiz gulties smuka ozolkaste, vismaz zinasi, kads izskatiisies uz atvadam.
protams, tas ne par plecu, bet arstet ilgstošu vainu ar uzlejumiem? viduslaiki.
kas ir ar tiem arstiem, bail, vai? nevajag stastiit, ka netici un tie tik naudu pleš, lavočkas tantuku sarunas.
jasak ne ar kadiem manualiem terapeitiem, bet ar gimenes doku. noziimejumi uz analizem (paradiis iekaisumu un parbaudisi rumpja škidrumus vispar), uz rentgenu, magnetisko, pleca USG. talak pie traumatologa, Latvija ir izcili speci. varbut iztiksi bez operacijas, tikai ar manipulacijam.
ja vilksi garuma, paliks sliktak.

av2, LV pie gimenes arsta ir jaiet, lai dabut visus nozimejumus un lai kopaina nemaksatu 100 EUR (par analizem, izmeklejumiem un vizitem), bet ne vairak par 15-20, amurikas miljonars tu musu.
Pie ārstiem neej noteikt.... ārsti nezina nekā (Juhans Smūls), jeb.... ko tas mulks zin, naudes plest, to tas zin ( Rūdolfs Blaumanis )

Vienīgi, ja nu patiesi saišu karcinoma? Ko tad?
Sevi cienīt nozīmē arī rūpēties par savu veselību, kā arī izrādīt godu saviem mīļajiem un tuvajiem ģimenē- neapkraut viņus ar liekām raizēm par sevi.
Neesi slinks un paviršs pret sevi, aizej pie daktera!
Kaapeec vispaar vajag ..ggimenes aarstu? Ej uzreiz pie speciaalista. (ortopeedists/kkirugs) Uztaisiis skaneejumu, pateiks kas par vainu. Visticamaakais, ka kaads nervs spiezz. Man taa bija peec avaarijas, viens kakla sriemelis bija ne-vietaa iisti , spieda kautkaadu nervu, labaa roka bija problemaatiski pacelt. Uztaisiija nopietnu operaaciju , saskruveeja divus tos kakla skriemellus kopaa . Viss perfekti tagad. ··· Sāpes: Ne mans plecs. lasīt visu diskusiju (48 atbildes) –»
Kā ārstēt sāpošu muti? (11)
Jādzer zāles kurām ir arī blakne. Izveidojušās vietas ar ļoti sāpīgiem baltiem plankumiem mēles sānos un žoklu iekšpusē. Nevar nemaz pakustināt mēli. Nekādi smērējumi nelīdz ko bija parakstijis ārsts.
Visticamāk,ka ir saķerts banālākais stomatīts, uzliec googlē un apskaties,kas Tavā gadījumā vislabāk līdzēs:) Amway Glister ir super līdzeklis; Var paskalot arī ar Listerine-nopērkams aptiekā, Maximā vai Rimi; Mutē var pasmērēt kādu smēri, kas ir ar lidokaīnu; Man patīk kamistad gēls-maza smērīte, kuru var smērēt pret aukstumpumpām un arī uz iekaisumiem mutē-noņem sāpes, iekaisumu un sadziedē; Vēl var mēģināt muti sasmērēt no iekšpuses ar to violeto šķīdumu-nu ko maziem zīdaiņiem smērē-nosaukumu gan nepateikšu-bet aptiekā zinās; Man no antibiotikām ir bijis līdzīgi; Daudz kośļāt Orbit...un dzert.
Siekalas labākais līdzeklis mutes dob.hig..nai.
Skalot ar konjaku(nopietni). Man bja situācija, kad pēc operācijas mākslīgi samazināja imuntāti un mutē izveidojās piena sēne. To ieteca lietot ķirurgs un līdzēja. Reiz senos laikos biju Azerbaidžānā un bija kas līdzīgs ....Skaloju ar šņabi (nost nerijot ),vēl palīdz zobu pasta pasķaidīta ūdenī (zobārsts ieteica ),ja ir pieeja Amway Glisteram ,ideāls līdzeklis visām vainām ! ··· Sāpes: Kā ārstēt sāpošu muti? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Sāpes celī (12)
Labdien. Man jau kādu laiku ir sāpes ceļa locītavā. Tika veiks MR. Mediālā meniska mugurējā ragā samērā perifērs slīps bojājums, izejošs tibiālā virsmā, kurš aiziet līdz meniska saknes rajonam.Meniska saknes rajonā ...
Var mēģināt atjaunot un saārstēt cistu ar dabas līdaekļiem. Ja ir interese, raksti! nu ja jau tik ļoti sāp, tad nepažēlo naudu ej pie trumatologa maksas stundā. Kamēr nebūs grūtības staigāt,varēsi saliekt kāju celī,tikmēr jau varēsi staigāt.Varetu draudēt operācija,bet to protams vislabāk pateiks traumatologs. Droši,ka operācija.Ar ģimenes ārsta nosūtījumu ir cerība,ka tiksi Valsts apmaksātā programmā,tad operācija būs uz pusi lētāka.Man pag.gada decembrī veica meniska operāciju,samaksāju ls150.Ja būtu trāpījusi uz pilnu samaksu,tad būtu ls370.Tās cistas celī ir vairākas,tā jābūt,tikai meniska bojājums rada audu rīvēšanos/ja tā varētu teikt/un cistas pildās ar šķidrumu.Man bija labs traumatologs no Saulkrastiem.Operācija bija no rīta un vakarā jau laida mājās:) KO konkrēti esi jau darījis lai nesāpētu...ko lietojis un t t??? ··· Sāpes: Sāpes celī lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Sāpes muguras krustu rajonā. (17)
Man ir 59.gadi, darbs laukos, gaterī, fiziski smags. Patreiz esmu uz darba nespējas lapas, jo ir neciešamas sāpes krustos. Ģim. ārsts saka, ka tā ir deformācija, saka, ka jāatpūšas, vai jāmeklē cits darbs. Tajā pašā laikā ...
Uz fizioterapiju vingrot. Trūce ir akūtais brīdis,kas jāpārlaiž. Mani pašu "sastutēja" fizioterapeite... No sākuma ar skepsi,bet cītīgi izpildot dīvainos norādījumus,vingrinājumus,tiku uz strīpas. Nu jau krietnus gadus kā tikai reizēm pavingrinos-vienkārši piemirstas,ja nekas neatgādina.
Saudzēšana vien maz palīdz-pārņem tik vispārējs tizlums.
Tā problēma ir katram otrajam fiziska darba strādniekam šajā vecumā. Nekādi izmeklējumi nekā nepalīdzēs, kamēr līdz izmeklējumiem rindu izstāvēsi, būsi pats no sevis apārstējies, un nekā neatradīs. Zāles gan būtu jāizraksta, tās bez receptes nevar nopirkt.
Vienīgā izeja ir meklēt citu darbu ar plašāku un daudzveidīgāku kustību diapazonu, tad šī slimība traucē retāk.
Šodienas medicīna ļauj relatīvi vienkārši diagnosticēt vainu mugurkaulā. nekāda pūšļošana vaipagaidu risinājumi neko nedos.
Vienīgā izeja - vertebrologa konsultācija, un tam sekojošie kompjutertomogrājias ( vismaz ) izmeklējumi.
To vajag paprasīt ģimenes ārstam, lai uzraksta nosūtījumu, bet labāk, ja var maksas konsultāciju atļauties. Gan ātrāk, gan vienkāršāk.
Maini ārstu. Ieteikt var daudzko - sevišķi internetā neredzot cilvēku.
Tad jau ārsti nemācītos tik ilgi.
··· Sāpes: Sāpes muguras krustu rajonā. lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Pēc muguras operācijas tirpst, sāp plauksta (12)
Tirpst,sāp plauksta .Ir skaidrs, ka ar ar muguras problēmām sāpes aizies uz vsām 4rām debes pusēm ,organismā.Ar zālēm jau indēju sevi ,varbūt ir kāds dabas medicinas variants, kā atvieglot sāpes ?
Palidz vizite pie arsta..pēc tam, ja nelidz vari versties pec ieteikumiem.. Iespējams, ka ar vingrinājumiem būs jāstiepj mugurkauls, lai skriemeļi nespiestu uz nerviem, bet tas jādara pēc vizītes pie speciālista. vingrinajumi, masazhas Obligāti vispirms pie ārsta. Operācijai vajadzēja novērst, nevis radīt šādu problēmu. Tālāk- kā jau tika minēts, atbilstoši vingrinājumi, bet tikai speciālista noteikti, jo pašdarbība situāciju var pasliktināt. Dzirdeeti dazhaadi ne paaraak gaishi liidziigi staastinji.
varu liidzeet ar paarneesaajamu elektromediciinas ieriici- ne tikai simptomaatiski, bet arii aarsteejoshi. Dereetu preciizaak zinaat ceeloni.
··· Sāpes: Pēc muguras operācijas ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Asas sāpes kājas sānā virs potītes (7)
Sajūtas, it kā laiku pa laikam ar adatu iedurtu, ne pārāk sāpīgi, tomēr nepatīkami. Kādam varbūt bijis kas līdzīgs? Varbūt tas ir viegls nerva iekaisums, ko var izārstēt ar kādu gelu? Negribas uzreiz skriet pie neirologa un ...
Kamer uzklausisi visa oho padomus, bus pagajis krietns laicins un no mazas problemas celii,bus izaugusi liela problema.....labak tomer konsulteties ar gimenes arstu....kapec uzreiz ar neirologu.... hm? varbūt esi kādreiz traumējusi to kāju...un tagad uz laika maiņu tā atgādina par sevi Puuka_

Būtu labi pārbaudīt, vai tas nav iekaisums, kas saucās roze. Pie dermatologa var pārbaudīt.
Pēc teksta izskatās, ka arī var būt. Aizejiet pie ģimenes ārsta, lai iedod nosūtījumus. Vēlams nesildīt, neslapināt, neberzēt.
Ja nav apsārtums tad varbūt tomēr tā ir neiroloģija. Ja ir apsārtums tad varbūt trombs. Roze visdrīzāk nebūs. Tā sākas pēkšņi ar lielu temperatūru. Sildīt noteikti nevajag kamēr nezini cēloni. Cilpo vien pie daktera. Ģimenes ārsta pakalpojums maksā ja nemaldos 1,42 eiro. Vienā kājas? Nu,ja asins analīzes ir ok, tad vēl variants, ka tas ir dēļ muguras. ··· Sāpes: Asas sāpes kājas sānā virs ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Šņāc un sāp auss (8)
Ko tas isti var nozimet, man viena ausi izteikti snac un biezi ari sap pa dienu? Man maija sakuma atklaja ieilgusu deguna blakusdobuma iekaisumu piere ar kartigam strutam. Izskaloja, bet infekcija pargaja uz ausi, auss saka snakt 3 ...
Ja negribi zaudeet dzirdi pa visam, tad ej pie aarsta!
Anglijaa vai LV..vienalga kur. Bet aarsteejies!

Dzirdes aparaati maksaa ljoti daargi!
Aarstus var nepavilkt Latvijaa :-)
UK gimenes aarsts ir pilniig bez maksas. Nav pat nekaadas pacienta iemaksas.
Ja nepavelc Uk dakterus, marš mājās uz Lv.
Gandrīz pusgadu apzināti ielaist slimību !?! Ausu, kakla ,dwguna lietas ir cieši saistītas savā starpā. Nw par velti viens dakteris ar to darbojas. Nākošais solis būs kurlums. Dzirdes aparāti vājš mierinājums. Kā arī- nāk ziema ar ziemas tradicionālajām saslimšanām....
Mīļo cilvēciņ, kā Tu vari sadzīvot ar sāpēm un tik ilgi mocīties?!
Auss tā nav joka lieta. Fiksiņi pie daktera, kamēr nav sākušās nopietnas veselības problēmas!!!
Nekādas pašdarbības, tikai un vienīgi pie daktera.
Lai viss ātrāk atrisinās, lai Tev nekas nesāp un ir prieks par dzīvi! Turies!!!
Protams, speciālistiem priekšroka! Bet no paša arsenāla- blakusdobuma iekaisumu(kad sāk "špannēt" degunu un sāpes pierē,acīs) apvaldu ar sālsūdens+ķiploku uzlievi. To iešņauc pa stundai kamēr tiek vieglāk,pēcāk divas,trīs reizes dienā kādu nedēļu. Tad līdz nākamreizei miers.
Būtiski ir nesabrūvēt par niknu-var applaucēt gļotādu. Tas no sērijas-ja nelīdzēs,vismaz nekaitēs!
Jebkurā gadījumā,cerēt ka pāries ir nepamatoti! Vēlu veiksmi!
··· Sāpes: Šņāc un sāp auss lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Apsaldetas nieres jeb tomer mugura. (14)
Nesen pabradaju pa aukstu udeni un pamatigi apsaldeju nieres un urinpusli.Arsts izrakstija antibiotikas,dzeru jau nedelu,bet labak nepaliek.Ir nenormalas sapes mugura,krustu dala pa vidu un virs dibena,kas aiziet uz kaju.Saku domat,ja ...
uz kāju izstarojošas sāpes raksturīgas sēžas nerva iekaisumam. Tam par cēloni savukārt visbiežāk ir mazkustīga dzīvesveida vai monotona darba neērtā pozā izraisīta mugurkaula deformācija vai citas mugurkaula skriemeļu problēmas. Lai izslēgtu šo diagnozi, obligāti jāapmeklē neirologs, kurš ar specifisku testu palīdzību noteiks, kuri nervi skarti. Kā papildizmeklējums vajadzīga kompjūtertomogrāfija-palīdzēs izslēgt deformācijas vai trūces.
Ja sāpes parādījušās īsi pēc peldes aukstā ūdenī, iespējams iekaisums jebkurā zemjostas orgāna (urīnpūslī, nierēs, olnīcās), pie tam šis iekaisums var būt hronisks, un aukstā pelde tikai provocēja saasinājumu.
Vispirms jāveic asins analīzes. Visticamāk, iekaisuma marķieri būs paaugstināti. Tad jāveic urīna analīzes, ja iekaisums būs urīnceļos, tad šajās analīzēs obligāti kaut kas parādīsies, jo situācija akūta.
Tātad saprati-urologs, ginekologs, neirologs. Ģimenes ārsts derēs, ja tas ir labs. Es gan tādu nezinu.
Fitolizīna pasta ir poļu ražojuma augu maisījums kuru lieto pie nieru un urīnceļu iekaisuma. Labs. Tikai iedzert nevar. Pēc simptomiem vairāk izskatās, ka tā ir neiroloģija. Dēļ tādiem ienākumiem kā norādīti, sūti darba devēju bekot. Veselība svarīgaka, lai gan - tā tak arī naudu maksā. Nieres pašas par sevi nesāp. Apsaldētam urīnpūslim raksturīgas dedzinošas sāpes un bieža vēlēšanās čurāt. Antibiotikas der, bet ne vairāk ka 5 dienas. Gan jau Tev ir deformējošā spondiloze ar sāpju sindromu (tas ir normāli). Ja sāpe izstaro uz kāju tad ir vai nu apasinajusies spondiloze vai diska trūce. Diska trūci sliktākajā gadījumā operē, bet no bradāšanas ūdenī tā nerodas. Tātad atliek išiass jeb sēžās nerva iekaisums. Ideāli ir uzlikt manītiņa sistēmu kādas 2 - 3 reizes. Sistēmu uzliks ģimenes ārsta māsiņa. Pacienta nodeva+ sistēmas uzlikšana 5 eiriķi + zāļu cena ap 3 eiriķiem. Protams vari doties pie neirolga. Uztaisīs blokādi un vismaz strādāt varēsi. Konsultācija pie neirologa ir apm. 25 eiriķi + maksa par blokādi. Veseļojies. Riktīgi labi un ātri palīdzēja Tereško nieru tēja + FITOLIZĪNS - tāda zaļa tūbiņa ar ārstniecības augu ķēpu. Garšo pēc kaut kādiem kuņģa pilieniem. Citi nevarot iedzert, bet nav tik traki. Temperatūra un sāpes pārgāja neticami ātri. Galvenais ir tas fitolizīns, palīdz arī bez tējas. ··· Sāpes: Apsaldetas nieres jeb tomer ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu