Sāpes

sāpes foto attēls

Sāpes - jautājumi un diskusijas

Muguras sāpes labajā pusē (6)
Sāpes īpaši pēc slodzes atguļoties. Asas sāpes pie mazākās kustības (nevar pagriezties)nedaudz virs vidukļa,reizēm atstaro arī zemāk. nereti kā krampji, kā elektriskā strāva. Kas tas varētu būt?
Varētu būt arī iekaisis nervs. Dakteris precīzāk pateiks. Varētu būt nierakmeņi, žultsakmeņi - tad sāpes neciešamas. Izsauc ātros, lai aizved - nofotografē, analīzes uztaisīs, negaidi, kad paliek sliktāk un nesamoki organismu. Diagnozes internetā uzstādīt nav prāta darbs. Būt var i vienkārši iespiedies nervs, i diska trūce, i sastiepts muguras muskulis u.c. varianti. Pie daktera marš! ...Varbūt arī nieres,ja labajā pusē...arī kāds žultspūslis...Vai arī savilkts kāds iliopsas (jostas un zarnkaula)muskulis... Es arī iedomājos par nierēm.. ··· Sāpes: Muguras sāpes labajā pusē lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Uz ko norāda pazemināta temperatūra un muskuļu sāpes? (6)
Gribu nomierināt nervus, vai taisni otrādi - mobilizēt resursus. Šie simptomi ir jaunai sievietei apm. mēnesi. Skaidrs, ka bijusi pie ārsta.
Varbūt ātri skrēja un atdzisa no pretvēja? Un muskuļi sap no skriešanas:) Domājiet, ka ar šiem diviem simptomiem ir pietiekami, lai izrakstītu zāļu recepti? Ja nu vienīgi kādai placebo terapijai. Aptiekā nopērc joda - broma šķīdumu un pieņem vannu. Nomierina. Varētu būt izdzišanas sindroms. Mobilizēt resursus labi būs terpentīna vanna (baltais vai dzeltenais terpentīns aptiekā nopērkams, bet pieņemot vannu noteikti ir nedaudz jākustas), vēl varētu pieņemt pērļu vannu vai cirkulāro dušu. Stradiņos ir, bet gan jau arī kaut kur citur. Varbūt cilvēkam vienkārši viss piegriezies,apnicis. ··· Sāpes: Uz ko norāda pazemināta... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Lauž kāju pēdas (8)
Milzīgas sāpes ejot, lauž pēdu. veicu procedūras - magnētterapiju, ultraskaņu.Vienīgi palīdz pretsāpju tabletes, bet cik ilgi tās dzert
Ja jau veiktas kādas procedūras, tad ārsts ir apmeklēts, un būtu tikai loģiski turpināt šo diskusiju ar viņu. Citādi mēs šeit atbildam kā ar pirkstu debesīs!:) Iemesli var būt dažādi, sākot ar Leles teikto un beidzot ar dažādām dg. Piemēram varētu būt izteikts B grupas vit.trūkums... Nezinot jautātāja vecumu,dzīves un darba apstākļus ,iespējamās hroniskās kaites utt. tā ir runāšana runāšānas pēc. nekvalitatiivi apavi? Jā.jā protams .ka nepieciešami iameklējumi ,rengens kājas pēdai ,Ultrasonoskopija .Varu ieteikt iesmērēt kājas pēdu ar kapsikam vai dicklofenak gēl ..-pagaidam ,kamēr noskaidros dg. Nekas tas nav briesmīgs, ja sāp ēdas. Vienkārši vajag aiziet pie podologa.
Podometrija ir pēdas noslogojuma datordiagnostika, ar kuras palīdzību noskaidro ķermeņa smaguma sadalījumu uz pēdām. Uz datora ekrāna parādās pēdas karte, uzrādot tās vietas un punktus pēdā, kuras ir pārslogotas, un tās, kuras netiek pietiekoši noslogotas. Podometrijas speciālists, veicot iegūto datu analīzi, nosaka diagnozi un informē par profilakses, ārstēšanās un ortozēšanas iespējām katrā individuālā gadījumā. Datorizēti tiek piemeklēti atbilstoši supinatori.
Ieraksti dr.lv forumā. ··· Sāpes: Lauž kāju pēdas lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
..varbūt uzbudinājies.. bet netika līdz galam... Jāskatās , kas par iemeslu, varbūt tā ir nedabūšanas vaina? :DD ibio..karmiskā pautu apskate..kādos delīrija murgos to var izdomāt? Vispirms ir jāzina, kad ir karma, ir kas to lasa ka gramatu, bet kam tas nav ļauts, tad vajag arī ar cieņu un izpratni tam pieversties, kad savu tumsonību nesleduet izrādīt, pārveršot to šovā. Tas nenozīme to, kad tas naf un nepastav, ja tava galviņā tas tiek igorēts. Vispirms vajag izzinat, kas ir karmiska diagnostika, tad arī komentēt, ko spēj ar to izteikt. Ja izņemot tikai neartikulētas skaņas, kā daudzi te klīstoši ar savu sājo humoru, pārkarsuši no savas inkogniti sajūtas un visatļautības, tad laikam ir arī reizēm vēlams paklusēt, noraušot karstu asaru, kad tas tef garām. Vot i murgi!! Pauti ir līdzvērtīgs orgāns tavam aizkuņga dziedzerim, kurš šodien tef sāp..., ko ibi var... kā saki ...var karmiski manīt. Pakasi ··· Sāpes: Kāpēc vīrietim sāp olas? lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Sapes kreisā pusē zem krūts un pāriet zem lāpstinas (6)
Man asi dūrieni zem kreisās krūts, tāda kā burbulosana elpas trūkums ievelku dzilaaku elpu caur muti un izelpoju caur degunu, saapes pāriet kreisā laapstinaa kautkur dzili tad itkaa pāriet un saakas no jauna, tā mokos jau otro gadu, ko...
Starpribu neiralģija,pneimonija,pleirīts? Aiziet pie ģimenes ārsta. Zināms gadījums. Doks neko neatrada. Tie nervi esot. Bet nu.....labāk jau pārbaudīties. ja tas jau ir divus gadus,tad noteikti ej pie ārsta,tā noteikti nav neiralģija un pneimonija arī nē.
ja ir burbuļošana pie ieelpas un izelpas,tad tā ir plaušu vaina,vajadzētu plaušu RTG,vai flurogrammu.bat šādas problēmas var būt arī no sprandas !!!!
Steidziigi pie kardiologa! ··· Sāpes: Sapes kreisā pusē zem krūts un... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ļoti sāp ceļgali (15)
Agrak man tikai krakšķēja ceļo pietupjoties visu mūžu, bet šogad maijā pirmo reizi mūžā sāku nodarboties ar kardio un fitnesa treniņiem. Divu mēnešu laikā apmeklēju 20 nodarbības, tagad jau 3 nedēļas neesmu bijusi tur vispār, ber drausmīgi...
kalcijs+magnijs+D vitamīni,omega,glukozamīns, tas būtu pirmkārt, un tikai bioloģiskos nevis sintētiskos.
Vispirms gan jāzin cik daudz un ko vispār esi lietojusi un tavu uzturu līdz šim.No tā arī varētu pateikt precīzāk kā nosauktos vitamīnus,minerālus....kopā labāk kombinēt lai palīdzētu visātrāk.
Nr: 1. Nekavējoties zvani ģimenes ārstam, lai tev dod nosūtījumu pie speciālista!!! Kā viņu sauc - neatminos. Iespējams ka tev varētu būt nodiluši skrimšļi starp ceļa kauliem. Tādai lietai ir pat medicīnisks nosaukums, bet to lai tev ārsts pasniedz. Vispirms tev uztaisīs rentgenu. Tas parādīs tikai to vai ceļos nav lūzums vai kāds skrimšļa gabals atdalījies vai arī to cik tāli kauli viens no otra atrodas. Vislabāk ir doties uz magnētisko rezonansi. Dārgi, bet precīzi. Uzrādīs visus mikroskopiskos plīsums, kurus rentgens netver.

Nr: 2. Kāds ir tavs augums un svars? Nekā personīga, bet tam ir liela nozīme, itīpaši sporta iesācējiem.

Nr: 3. Aptiekā vēl neko nepērc, bez ārsta apmeklējuma.

Nr: 4. Glukozamīns ir par vāju. Ārsti to labprāt izraksta - ir visur pieejams, dārgi maksā un ne nieka nelīdz + ārstiem otkats. Ja izraksta Glukozamīnu, jautā pēc Piascledine! Vēl dārgāks, jādzer 6 mēnešus no vietas, 6mēn jāpauzē un tad atkal 6mēn jādzer, bet labāks efekts un mazāk uz nierēm krīt. Ak un tā cūku austiņas, to iedarbība ir pārvērtēta, ātrāk no kefīra piedzersies. Želantītns :( uz priekšu - sabeidz sevi vēl vairāk.

Nr: 5. Kardio un spēka treniņus nemet vienā katlā. Tabu skriešana un dziļie pietupieni! Tie ir ļoti ļoti neveselīgi. 20 X nodarbības 2mēn laikā un tāda trauma - nav labi! Verdikts (nekā personīga) ķermenis par vāju, ir neklātas slimības un sākumā nepareizi vingrinājumi ar pārāk lielu svaru un slodzi. Laipni lūgta sāpju pasaulē!

Nr: 6. Ar fitnesu tu viennozīmīgi varēsi nodarboties :) , bet vispirms apmeklē ārstu - obligāti! Kad izārstēsies, uzraksti man. Padalīšos ar pieredzi, pareiziem vingrinājumiem, padomu kā sabalansēt slodzi un ieteikumiem kā treniņa programmu sastādīt. Zinu par ko runāju, man ir bijusi samērā līdzīga pieredze.
Tā ir normālā ķermeņa reakcija uz straujo fizisko slodžu pieaugumu. Skrimšļi ir zaudējuši slīdamību plus saites netur slodzi, iekaist. Sāc lietot intensīvi omega, glukozamīnu ( to jau pieminēja annija005). Latvijas aptiekās tas ir dārgi, pasūtot caur internetu ārzemēs būs lētāk. Kad pārstās sāpēt varēsi atsākt visu no jauna. Iesāc ar soļošanu ātrā tempā. Sākumā ar pusstundu pietiks, pakāpeniski palielini ilgumu. Pirms tam kārtīgi iesildi locītavas, muskuļus. Kā tas ir jādara var atrast padomus internetā. Lai veicās. Es gukozamīna vietā no rīta tukšā dūša lietoju deserta karoti labo virgin extra olīveļļu. Ceļgali vairāk nesāp. Aizej pie ģimenes ārsta, lai nosūta tevi uz rentgenu. Bija lidziga problema un konstateja Osguda-Slatera slimibu. ··· Sāpes: Ļoti sāp ceļgali lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Jāgriežas pēc padoma pie nerologa vai vertebrologa. Ar tādiem simptomiem un bez izmeklējumiem doties uz masāžām ir pēdējais stulbums. Sertificēts masieris tādā situācijā pat klāt neķertos, pirms nebūtu redzējis magnētiskās rezonanses vai kompjūtertomogrāfijas izmeklējumu atbildes. Izklausās pēc nobidijusas diska un nospiestiem nerviem. Tas ir nopietni. Steidzami rtg, mr. Un tad kobsultacija pie vertebrologa. (Vc4 ir laba daktere. Pirms gada mammu izopereja, viņa jau gandrīz nevarēja vienu kāju lietot. Tagad ka jauna) Mani izārstēja. Vīram sāpēja mugura 20.gadus. Cik naudas atdeva veltīgi! Toties tagad muguras sāpes ir aizmirsis. Lai Dievs dakterītim dod labu veselību un ilgu mūžu, lai pēc iespējas vairākiem cilvēkiem varētu palīdzēt!!!
Bet tās divas vistas, kuras mani apvēmāt, ja neziniet, tad nemuldiet!!!

P.S. Kārtējo reizi pārliecinājos, ka jāuzspļauj par citu sāpēm un jādomā tikai par sevi un saviem tuvajiem. Ņedeloj dobro, ņepolučiš zlo!
Diska trūce!... un, kā kājas? ··· Sāpes: Tirpst ķermeņa labā puse un... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Zobu sāpes - kā noņemt? (9)
ko lai izdara zobam??? [ok, nevajag ieteikumus - ej pie ārsta - mana dakterīte nav iekš to LV līdz nākajamai nedēļai] salaboja zobu, pirms mēneša, bet šamējs sāka smelgt. gribu sagaidīt dakterīti, bet tā smelgšana jau sāk padarīt mani...
mirte, neko neizdariisi. tramadolu vari ieriit, kaadus paars kubus, bet tad arii pati trula paliksi, ne tikai zops.
un vispaar- maini dakteriiti, ja reiz infekciju ielaidusi. ja taa nebuutu, buutu saacis iideet uzreiz, ne peec meenesha. bet tagad ir taa, ka zaales,kas zobcaumuraa, ir beigushas eksisteet un nupat tev ir vaaks :) :) :)
kaa es to zinu?
a man manc zobuvecis ir klasesbriedis. kameer jams manu muti izvaro, tikmeer vinjam ir man vakara pasacinja jastaasta :D (noruna mums taada !) :D
Zini - ja ir iekaisusi sakne, vari padzert ampicilīnu - noņem iekaisumus galvā. Bet tās ir antibiotikas, uz receptes. Parunā ar ģimenes ārstu, padzer klāt vitamīnus... Jāpaņem 3 krustnagliņas un mutē iekšā (jāsūkā).....pēc teorijas palīdz (ja, protams, sāpes nav pārāk stipras). es te darbaa arii mocos,dzeru Ibumax-400,uz kaadu laicinju paliidz. marš uz stomatoloģijas institūtu, tur pasniedzēju pavadībā ar discountu pie studentiem var zobus savest kārtībniekā ;) ··· Sāpes: Zobu sāpes - kā noņemt? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Pietupstoties sāp ceļgali (31)
Vīrietim 50 gadi. Pietupstoties konstatē, ka sāp abi ceļgali. Tā gadās pirmo reizi. Pie ārsta negrib iet. Gribu palīdzēt. Ieteicu aiziet pie ārsta vai vismaz dzert Litozīnu. Neklausās. Čīkst. Varbūt ir pieredze kā var palīdzēt?
Piedāvā palīdzību piemeklēt labākos invalīdu ratiņu variantus ss.lv Kas čīkst ? Vecis vai kauli ? Ja čīkst vecis tad tas ir babulis un norakstāms uz pansionātu .. ja čīkst tikai kauli, tad labojam lieta ... bet tad dakteri vajag normālu kas ar sportiskām aktivitātēm draudzējas ... esmu redzējis arī čīkstošus dakterus bet tādi toč nepalīdzēs .. bet kā minimums jādzer tās "kaulu eļļas" ... pilnas aptiekas ar tādām, kā pati uzrakstīji un paikai jāskatās līdzi ko kuņģī bāž lai lieki tauki nav jāstaipa un jākustās lai tas kam jākustās "neierūsētu", bet bez lielu smagumu staipīšanas ... Kopumā ja pabadojas un svaru iedzen rāmjos, tad visādi šitādi mazie defektiņi pazūd un viss locās un lokās kā vajag ... Protams, ka ārsts.... ja ir nauda. Ceļgala locītava ir ļoti sarezģīta :( Var jau arī ar riskatāku metodi - š.g. 1.novembra rītā - 1 pietupiens, 2.novembra rītā - 2 pietupieni.... nākamā gada 1.novembrī - 365 pietupieni. Ja rezultātu izdosies sasniegt, ārstu nevajadzēs. Nevar palīdzēt tam kas to nevēlas. varetu zivju eļļu kapsulas ar pretiekaisuma efektu .lai preparata butu hondroitins vismaz 100 mg.vai kalcijs ar kalcija citratu ··· Sāpes: Pietupstoties sāp ceļgali lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Dedzina labaja pusē vedera augšdaļā (9)
Sāpes pariet tad parādas jau vairakus menešus pie arsta netieku pagaidām jo nav naudas
aknas nesāp ... Var būt arī žultsakmeņi. Tie gan nededzina, bet var būt iekaisums un sāpes. Tāpēc ej vien pie ārsta. Virtuāli šādām atbildēm ir tikpat liela vērtība, kā operācijai skaipā. nav naudas ..liecies gultā un sauc ātro palīdzību Kad paliksi bez aknām, būs par vēlu meklēt naudu... Zināšanai dedzināt var tikai kuņģī. Kad Tev vienreiz tiešām būs slikti visi aizies garām, jo vairs neviens neticēs tavam tejāterim. Šodien it kā tikai 11. mēness diena - līdz pilnmēnesim vēl 3 dienas, bet simptomi jau lien ārā. ··· Sāpes: Dedzina labaja pusē vedera... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu