Sāpes

sāpes foto attēls

Sāpes - jautājumi un diskusijas

Sāpes pie dziļas elpošanas vai stiprāk uzspiežot (4)
Sāpes sirds rajonā labajā pusē ,dziļāk elpojot un stiprāk uzspiežot. Ko darīt? Asinsspiediens146 76 Ko darīt?
Atradities arstam, bet iespejams ka pie vainas starpribu nervs. Izsauc ātros. Sasaldēts ribstarpu nervs arī tā uzvedās. izklausās pēc starpribu neiraļģijas. Pretsāpju medikamenti, smēres ··· Sāpes: Sāpes pie dziļas elpošanas vai... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Gribu sportot, bet sāp ceļgali (21)
Pagājušā gada maijā izlēmu, ka beidzot jāsāk rūpēties par fizisko formu un sāku iet uz kardio un fitnesa treniņiem. Divu ar pus mēnešu laikā apmeklēju tikai aptuveni 15-20 nodarbības, bet pēc treniņiem ļoti sāka sāpēt ceļgali. Pat...
Rtg skrimšļus, meniskus un saites neredz. Jāiet pie ortpēda un jātaisa US vai MR. Locītavām labi der uztura bagātinātāji, kas satur kolagēnu, glikozamīnu un mondroitīnu. Ja nekas nav darīts ilgstošā periodā + liekais svars, kas uzliek paildus slodzi ceļiem, + vēl nedo Dievs veģetārs uzturs, un ceļu resurss izsmelts... Bio glukozamīns,krila eļļa un B grupas vitamīnu komplekss,piemēram NeuroRubin. Tas viss kopā lietots var palīdzēt pat smagākos gadījumos. Kaut kur lasīju, lai ceļi nesāpētu jābūt regulāram seksam, jo neatceros kas tur izdalās, kas ietekmē tieši locītavu bļodiņas, tici vai nē....tā, ka jādzīvo , lai nekas nesāp.Tur dakteris nelīdzēs. 29 gadi, pārāk jauna, lai kas sāpētu. Es vienigi varu ieteiktu skrienot lietot apavus, kas amortizee sitienu un skriet labak pa mezu, nevis pa asfaltu. ··· Sāpes: Gribu sportot, bet sāp ceļgali lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Sāp sprandas muskuļi (13)
Ko lai dara,ka loti savilkti sprandas muskuli,domaju,ka no stresa un parslodzes,jo vienreiz ta bija.Meginu gan visadus kremus pretsapju,gan zales,gan pati pamaset,bet ka tur viss ir ka akmens ta ir.Un man loti sap vel zem uzacim,bet nevaru...
Vajag labu pirtnieku un pirti. jāsāk vingrot.. Nu šo problēmu ļoti labi var atrisināt fizioterapeits. Pašai bija tādas problēmas, tagad ir daudz labāk. jāapmeklē ģimenes ārstu.. un sprandu pašai masēt noteikti nevajadzētu.. sevišķi, ja pastāv iespēja, ka tur ir problēmas.. MASĀŽA,man viena sporta masierīte izmocīja [gan mani,gan sevi],uz gadu pilnībā pazuda galvassāpes.Kakla muskuļi bija savilkti kā stieņi,stress un kreņķi bija galvenais iemesls visam. ··· Sāpes: Sāp sprandas muskuļi lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
žultsvadi sašaurinās. ļoti izplatīta paŗādība mazkustīgu sieviešu vidu.
bet labāk pārbaudīties, vai nav aknas vai žultsakmeņi.
A man tur sāp visu mūžu ik pa laikam! Jaunībsdienās domāju,ka aklā zarna, tagad laikam vēzis. Ja novēlēšu savu ķermeni anatomikumam, pēc gadiem 20 varēsit uzzināt!:) viens no variantienm ir žultsakmeņi ... Iespājamais no variantiem ir žults sastrēgums, žultsceļu iekaisums, žultsakmeņi! Iesaku padzert dr.Tereško tēju žultspūslim, ja nepāriet, tad tas ir kas cits, bet nu līdz ārstam gan vajadzētu aizstaigāt! Iesaku pie stiprām sāpēm zvanīt "ātrajiem", tad vismaz uz "b nebūs 2 mēneši jāgaida un skaidrība uzreiz būs!

Starpcitu, lai cik dīvaini ar neliktos, tad aknas pašas par sevi nesāp! Neviens cirozes vai hepatīta slimnieks nav sūdzējies, ka viņa sāpētu aknas!
varetu but akna. bet to var pateikt TIKAI dr. veicot nepiecieshamas analizes. zultsakmeni, zarnu trakta traucejumi - tas viss ir iespejams, bet ilgstoshas sapes minetajaa apvidu (menesi, etc.) tomer vedina jautajaju doties pie arsta. ··· Sāpes: Sāpes labā sāna paribē, kas tas... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Muguras sāpes labajā pusē (6)
Sāpes īpaši pēc slodzes atguļoties. Asas sāpes pie mazākās kustības (nevar pagriezties)nedaudz virs vidukļa,reizēm atstaro arī zemāk. nereti kā krampji, kā elektriskā strāva. Kas tas varētu būt?
Varētu būt arī iekaisis nervs. Dakteris precīzāk pateiks. Varētu būt nierakmeņi, žultsakmeņi - tad sāpes neciešamas. Izsauc ātros, lai aizved - nofotografē, analīzes uztaisīs, negaidi, kad paliek sliktāk un nesamoki organismu. Diagnozes internetā uzstādīt nav prāta darbs. Būt var i vienkārši iespiedies nervs, i diska trūce, i sastiepts muguras muskulis u.c. varianti. Pie daktera marš! ...Varbūt arī nieres,ja labajā pusē...arī kāds žultspūslis...Vai arī savilkts kāds iliopsas (jostas un zarnkaula)muskulis... Es arī iedomājos par nierēm.. ··· Sāpes: Muguras sāpes labajā pusē lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Uz ko norāda pazemināta temperatūra un muskuļu sāpes? (6)
Gribu nomierināt nervus, vai taisni otrādi - mobilizēt resursus. Šie simptomi ir jaunai sievietei apm. mēnesi. Skaidrs, ka bijusi pie ārsta.
Varbūt ātri skrēja un atdzisa no pretvēja? Un muskuļi sap no skriešanas:) Domājiet, ka ar šiem diviem simptomiem ir pietiekami, lai izrakstītu zāļu recepti? Ja nu vienīgi kādai placebo terapijai. Aptiekā nopērc joda - broma šķīdumu un pieņem vannu. Nomierina. Varētu būt izdzišanas sindroms. Mobilizēt resursus labi būs terpentīna vanna (baltais vai dzeltenais terpentīns aptiekā nopērkams, bet pieņemot vannu noteikti ir nedaudz jākustas), vēl varētu pieņemt pērļu vannu vai cirkulāro dušu. Stradiņos ir, bet gan jau arī kaut kur citur. Varbūt cilvēkam vienkārši viss piegriezies,apnicis. ··· Sāpes: Uz ko norāda pazemināta... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Lauž kāju pēdas (8)
Milzīgas sāpes ejot, lauž pēdu. veicu procedūras - magnētterapiju, ultraskaņu.Vienīgi palīdz pretsāpju tabletes, bet cik ilgi tās dzert
Ja jau veiktas kādas procedūras, tad ārsts ir apmeklēts, un būtu tikai loģiski turpināt šo diskusiju ar viņu. Citādi mēs šeit atbildam kā ar pirkstu debesīs!:) Iemesli var būt dažādi, sākot ar Leles teikto un beidzot ar dažādām dg. Piemēram varētu būt izteikts B grupas vit.trūkums... Nezinot jautātāja vecumu,dzīves un darba apstākļus ,iespējamās hroniskās kaites utt. tā ir runāšana runāšānas pēc. Jā.jā protams .ka nepieciešami iameklējumi ,rengens kājas pēdai ,Ultrasonoskopija .Varu ieteikt iesmērēt kājas pēdu ar kapsikam vai dicklofenak gēl ..-pagaidam ,kamēr noskaidros dg. nekvalitatiivi apavi? Nekas tas nav briesmīgs, ja sāp ēdas. Vienkārši vajag aiziet pie podologa.
Podometrija ir pēdas noslogojuma datordiagnostika, ar kuras palīdzību noskaidro ķermeņa smaguma sadalījumu uz pēdām. Uz datora ekrāna parādās pēdas karte, uzrādot tās vietas un punktus pēdā, kuras ir pārslogotas, un tās, kuras netiek pietiekoši noslogotas. Podometrijas speciālists, veicot iegūto datu analīzi, nosaka diagnozi un informē par profilakses, ārstēšanās un ortozēšanas iespējām katrā individuālā gadījumā. Datorizēti tiek piemeklēti atbilstoši supinatori.
Ieraksti dr.lv forumā. ··· Sāpes: Lauž kāju pēdas lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
..varbūt uzbudinājies.. bet netika līdz galam... Jāskatās , kas par iemeslu, varbūt tā ir nedabūšanas vaina? Pakasi Vispirms ir jāzina, kad ir karma, ir kas to lasa ka gramatu, bet kam tas nav ļauts, tad vajag arī ar cieņu un izpratni tam pieversties, kad savu tumsonību nesleduet izrādīt, pārveršot to šovā. Tas nenozīme to, kad tas naf un nepastav, ja tava galviņā tas tiek igorēts. Vispirms vajag izzinat, kas ir karmiska diagnostika, tad arī komentēt, ko spēj ar to izteikt. Ja izņemot tikai neartikulētas skaņas, kā daudzi te klīstoši ar savu sājo humoru, pārkarsuši no savas inkogniti sajūtas un visatļautības, tad laikam ir arī reizēm vēlams paklusēt, noraušot karstu asaru, kad tas tef garām. Vot i murgi!! Pauti ir līdzvērtīgs orgāns tavam aizkuņga dziedzerim, kurš šodien tef sāp..., ko ibi var... kā saki ...var karmiski manīt. Vai na nav dabujis, vai arī par daudz seksa:))) ··· Sāpes: Kāpēc vīrietim sāp olas? lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Sapes kreisā pusē zem krūts un pāriet zem lāpstinas (6)
Man asi dūrieni zem kreisās krūts, tāda kā burbulosana elpas trūkums ievelku dzilaaku elpu caur muti un izelpoju caur degunu, saapes pāriet kreisā laapstinaa kautkur dzili tad itkaa pāriet un saakas no jauna, tā mokos jau otro gadu, ko...
Starpribu neiralģija,pneimonija,pleirīts? Aiziet pie ģimenes ārsta. Zināms gadījums. Doks neko neatrada. Tie nervi esot. Bet nu.....labāk jau pārbaudīties. ja tas jau ir divus gadus,tad noteikti ej pie ārsta,tā noteikti nav neiralģija un pneimonija arī nē.
ja ir burbuļošana pie ieelpas un izelpas,tad tā ir plaušu vaina,vajadzētu plaušu RTG,vai flurogrammu.bat šādas problēmas var būt arī no sprandas !!!!
Steidziigi pie kardiologa! ··· Sāpes: Sapes kreisā pusē zem krūts un... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ļoti sāp ceļgali (15)
Agrak man tikai krakšķēja ceļo pietupjoties visu mūžu, bet šogad maijā pirmo reizi mūžā sāku nodarboties ar kardio un fitnesa treniņiem. Divu mēnešu laikā apmeklēju 20 nodarbības, tagad jau 3 nedēļas neesmu bijusi tur vispār, ber drausmīgi...
kalcijs+magnijs+D vitamīni,omega,glukozamīns, tas būtu pirmkārt, un tikai bioloģiskos nevis sintētiskos.
Vispirms gan jāzin cik daudz un ko vispār esi lietojusi un tavu uzturu līdz šim.No tā arī varētu pateikt precīzāk kā nosauktos vitamīnus,minerālus....kopā labāk kombinēt lai palīdzētu visātrāk.
Nr: 1. Nekavējoties zvani ģimenes ārstam, lai tev dod nosūtījumu pie speciālista!!! Kā viņu sauc - neatminos. Iespējams ka tev varētu būt nodiluši skrimšļi starp ceļa kauliem. Tādai lietai ir pat medicīnisks nosaukums, bet to lai tev ārsts pasniedz. Vispirms tev uztaisīs rentgenu. Tas parādīs tikai to vai ceļos nav lūzums vai kāds skrimšļa gabals atdalījies vai arī to cik tāli kauli viens no otra atrodas. Vislabāk ir doties uz magnētisko rezonansi. Dārgi, bet precīzi. Uzrādīs visus mikroskopiskos plīsums, kurus rentgens netver.

Nr: 2. Kāds ir tavs augums un svars? Nekā personīga, bet tam ir liela nozīme, itīpaši sporta iesācējiem.

Nr: 3. Aptiekā vēl neko nepērc, bez ārsta apmeklējuma.

Nr: 4. Glukozamīns ir par vāju. Ārsti to labprāt izraksta - ir visur pieejams, dārgi maksā un ne nieka nelīdz + ārstiem otkats. Ja izraksta Glukozamīnu, jautā pēc Piascledine! Vēl dārgāks, jādzer 6 mēnešus no vietas, 6mēn jāpauzē un tad atkal 6mēn jādzer, bet labāks efekts un mazāk uz nierēm krīt. Ak un tā cūku austiņas, to iedarbība ir pārvērtēta, ātrāk no kefīra piedzersies. Želantītns :( uz priekšu - sabeidz sevi vēl vairāk.

Nr: 5. Kardio un spēka treniņus nemet vienā katlā. Tabu skriešana un dziļie pietupieni! Tie ir ļoti ļoti neveselīgi. 20 X nodarbības 2mēn laikā un tāda trauma - nav labi! Verdikts (nekā personīga) ķermenis par vāju, ir neklātas slimības un sākumā nepareizi vingrinājumi ar pārāk lielu svaru un slodzi. Laipni lūgta sāpju pasaulē!

Nr: 6. Ar fitnesu tu viennozīmīgi varēsi nodarboties :) , bet vispirms apmeklē ārstu - obligāti! Kad izārstēsies, uzraksti man. Padalīšos ar pieredzi, pareiziem vingrinājumiem, padomu kā sabalansēt slodzi un ieteikumiem kā treniņa programmu sastādīt. Zinu par ko runāju, man ir bijusi samērā līdzīga pieredze.
Tā ir normālā ķermeņa reakcija uz straujo fizisko slodžu pieaugumu. Skrimšļi ir zaudējuši slīdamību plus saites netur slodzi, iekaist. Sāc lietot intensīvi omega, glukozamīnu ( to jau pieminēja annija005). Latvijas aptiekās tas ir dārgi, pasūtot caur internetu ārzemēs būs lētāk. Kad pārstās sāpēt varēsi atsākt visu no jauna. Iesāc ar soļošanu ātrā tempā. Sākumā ar pusstundu pietiks, pakāpeniski palielini ilgumu. Pirms tam kārtīgi iesildi locītavas, muskuļus. Kā tas ir jādara var atrast padomus internetā. Lai veicās. Es gukozamīna vietā no rīta tukšā dūša lietoju deserta karoti labo virgin extra olīveļļu. Ceļgali vairāk nesāp. Aizej pie ģimenes ārsta, lai nosūta tevi uz rentgenu. Bija lidziga problema un konstateja Osguda-Slatera slimibu. ··· Sāpes: Ļoti sāp ceļgali lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu