Kāju nagu sēnīte

Ar ko var konkrēti cīnīties ar kāju nagu sēnīti?

Drole    1 http://www.medicina.lv/lat/second4.php?page=news&id=1222

Emma45  2   Nekā. Neticiet reklāmām. Ja nu vienīgi noņemt visus nagus, bet saprotiet, ka gan nereāli gan sāpīgi.

Geisha    4 Nagi nost nav jāņem. Muļķības. Jāiet pie Ārsta - dermato- venerologa. Jānodod analīzes uz sēnīti. Pozitīvā gadījumā būs jādzer dārgas zāles, kuras beidz nost aknas. Labi palīdz arī Urgas šķidrumi un ziedes . Aptiekās paprasi visu parādīs un izstāstīs, ja negribās iet pie ārsta.

daris  3 1 Pie ārsta jāiet gan ,lai izrakstītu to fakeno recepti ,bez kuras aptiekā nenopirksi medikamentus. Bet analīzes jau nu gan nevajag . Tabletes nav ļoti dārgas , tikai kopsummā salasās ,jo jādzer līdz sēnīte patiešām izzūd.Konkrētu nosaukumu vai vielu nepateikšu .

skabarga  1 11 izšķīdini etiķa esencē olu ar čaumalu ,kad tas izdarīts piejauc sviestu un sakul ,katru vakaru smērē nagus un būs ok ,ataugs smuki...redzēju vīriešiem arī uz roku pirkstiem nagi ar sēnīti ..izskatās drūmi...

skabarga    2 darim
ja grib medikamentus analīzes ir jāņem arī pirms maisījumu lietošanas vajag analīzes ,jo identiskus bojājumus dod arī psoriāze

Lovetta  2 2 ir tāds speciālists-saucās podiatrs...nu vot aizej un nokonsultējies. Ar speciālu tehnoloģiju bojāto nadziņu noslīpēs un nozīmēs speciālus medikamentus. Kāju nagi aug lēni-tālab process nav ātrs un prasa regulāru un ilgstošu ārstēšanu. Var arī ārstēties diabēta pēdu kabinetā. nav dārgi.

art_deco    1 Ir jāsāk ar ģimenes ārstu, kurš noteiks turpmākās darbības, izmeklējumus, speciālistus.

una32    3 Vislētāk un ērtāk ir katru dienu kājas mērcēt ābolu etiķa vanniņā, pielej dažas ēdamkarotes ūdenim, 20 minūtes.

Geisha    4 Podologs receptes neraksta.

JurisK  2 1 Domāju, ka pareizākais variants - nedrīkst ielaist tik tālu, ka nagi krīt nost. Kolēģis ieteica pēc vannas, dušas nekad neslaucīt kāju pēdas - nezinu gan, vai tas līdz, bet viņš esot palicis armijā vienīgais bez nagu sēnītes. Sēnīte radot sārtus izsitumus uz ādas - uz kāju apakšstilbiem, uz sejas ap degunu. Tas esot no organisma saindēšanās ar vielām, ko izdala tā sēne. Izsitumus varot novērst paris nedēļās, sēne jāārstē paris mēnešu, pietiek aiziet pie dermatologa, tas izrakstīs zāles un noteiks bojājumu pakāpi.

beverina  1 1 MANAI MAZMEITAI TEIPU LIKA NESAT NEDEĻU. 2017-06-29

Līdzīgi jautājumi
Nagu sēnīte uz kāju nagiem. (24 atbildes)Kā izārstēt kāju sēnīti? (23 atbildes)Vai tā ir nagu sēnīte? (7 atbildes)Nagu sēnīte (29 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu