Problēmas ar zobiem

Man divas problēmas, gaidīšu ieteikumus:
1. Man jau kopš dzimšanas ir ļoti slikti zobi - gan drūp zobu kakliņi nost, gan vispār ļoti slikti estētiski izskatās, dzeltenīgi utt. Jau iedzimti ļoti sliktas kvalitātes zobi, kaut rūpējos kā nākas.
Vai varat ieteikt kādas tagad ir iespējas, ja zobus gribas estētiski pievilcīgus, baltus? (bet ne pārspīlēti baltus kā tv zvaigznēm, kad baltums uzkrītoši lec acīs) Bet bez balināšanas, jo man jau tā visi zobi apdrupuši. Vai kaut kādas porcelāna plāksnītes vai ko? Bet tā, lai galīgi neapvīlētu un līdz ar to nesabeigtu arī dabīgos zobus? Un ar cik tūkstošiem apmēram jārēķinās? Kurā klīnikā to darīt? Jo parastajās poliklīnikās jau to nedara?

2. Un otra problēma - divi priekšējie zobi priekšā ir lielāki nekā pārējie. vienreiz man itkā pa jokam pateica, ka man ir priekšā zaķa zobi un man palika trauma :( Vai šajā situācijā kaut ko var darīt jeb nē? Jo tad, kad es runāju, tad stulbi sanāk, ka redz apakšu tiem diviem priekšējiem zobiem, kuri lielāki un pārējos zobus neredz.. Tas galīgi nesmuki ir. Ko var darīt?

Jautā elza_ 2015-09-30 22:20

jadore (2015-09-30 22:23)      Izraut vecos , ar zobiem vairs problēmu nebūšot, tikai apkopesesot 2x gadā.
Kad interesējos par plāksnītēm, jo man ļoti jutīgi zobi, zobārste teica, lai tikai liekot pie laba speciālista, jo citādi var mute netaisīties ciet.

jadore (2015-09-30 22:26)      Kaut kur pazuda teksts.. izraut un ieskrūvēt jaunus, bet ap 1000 viens zobs. Nezinu vai ko citu jēga likt.

Dvesele_kabata (2015-09-30 22:31)    5 Ja ir nauda, ir risinājums. Vizīte pie ārsta dos atbildes uz visiem jautājumiem.

Torpedo (2015-09-30 22:32)  4 2 Nu, nedomāju, ka tava dzīve pagrieztos uz labo pusi uzreiz par 180 grādiem, ja tev būtu ideāli kinozvaigznes zobi. Gan jau, ka problēma ir tevī pašā, nevis zobu krāsā

zebra27 (2015-09-30 22:40)    1 Iedomas kaut kādas. Plāksnītes stulbi izskatās (ja visiem pēc kārtas ).
Un- kas var būt foršāks par pikantiem zaķa zobiem? Mazliet šķelmīgāk uz to visu un --aidā dzīvē! Nauda paliek ceļojumam!
Ja sāp kaut kas, tad, protams, jāremontē. bet pašapziņu neremontē zobāKsts, te nu ar turPēdiņu esmu vienisprātis.

hewy (2015-09-30 22:42)    2 Izraut vēl paspēsi! :) Ja reiz zobi apdrupuši, tad zobu pēc zoba - izņem vecās plombas, ja tādas ir, un visus caurumus aizpilda vienlaicīgi, pie viena ar to pašu materiālu pamodelē nedaudz zoba formu, kā arī pārklāj visu virsmu. +/- stundu jārēķinās vienam zobam. BET! Jāatrod zobārtstu, kuram nav gluži vienalga ko darīt, ir redzēti cilvēki, kuriem tie zobi uzveidoti kā klimpas vai kožlenes spilventiņi. Bet var arī tā, ka neviens nepateiks, ka tie nav īsti, smuki personīgie zobi.
Par priekšējiem, var nedaudz pamodelēt arī tos, bet var gadīties, ka, ja visi pārējie būs pa smuko, tad arī tie izskatīsies nevis pēc defekta, bet efekta.

hewy (2015-09-30 22:48)    3 aha, problēma pašā! (Torpedo verdikts), ka tikai ne arī! Un kā vēl pašapziņa atkarīga no tā, ka var katrā laikā smaidīt līdz ausīm ar foršiem zobiem, nevis lūpas ņurcīt tūtiņā, lai tikai neatklātu aiz tām atrodošos postažu.

av2 (2015-10-01 06:02)    1 Kaapeec jaarauj ara ???? Elementaari - salabo, iztiiri kanaalus, apvelc ar metal-keramiku vecos. Nav leeti, bet vareesi aizmirst par problem forever. Un , jaa, pluss buus zzilbinossi balti, ja izveeleesies taadu toni. Tiessaam, nav sarezzggiiti , un cenas ir advekaatas.
Nav jau uzreiz visa mute jaaapvelk, saac vienu malu, tad otru, tad prieksseejos utt.
par zakkiisszobiem, hmm, paziistu vairaaks taadas meitenes. Zini, peedejjais ko domaaju ir, kaaadi vinnaam incciigi zobi, jo viinnas ir lloti simpeetiskas meitenes. Un veel manai maasai ir taadi, Neredzu nekaadu probleemu. Dziivo laimiigi.

Geisha (2015-10-01 08:38)    3 Ja 29 gadu vecumā mutē jau ir kapsēta, tad jau ir jāmeklē nevis zobārsts, bet kāds uztura speciālists, jo organismā tātad trūkst kaļķis, D vitamīns un kas vēl tur. Stomotoloģiskajā klīnikā Rīgā Dzirciema ielā var atrast gan labus speciālistus gan interesantus risinājumus. Taču man rodas doma, ka meitenei vienkārši smadzenes sviestā sagājušas un no nav ko darīt meklē kādu vainu, lai tik kāda tuva cilvēka naudu iztērētu.

kokote (2015-10-01 09:39)  1   Šis ir tikai ar ārstu risināms jautājums. kā jau Dvēsele teica: aizej pie ārsta (te vari apvaicāties pēc kvalitatīviem ārstiem, no pieredzes), viņš, skatoties uz reālo situāciju, piedāvās Tev dažādus variantus, sastādīs ārstēšanas plānu, vienlaikus arī informējot par izmaksām, par kaitējumiem zobiem, garantiju u.tml. Tad Tev atliks tikai izvēlēties.
P.S. ko nozīmē "apdrupuši zobi"? Zobi ir jāsaplombē - varbūt, ja visus caurumus aizlāpīsi, arī estētiskais skats uzlabosies un nekādi radikāli pasākumi nebūs vajadzīgi.

Egils1007 (2015-10-01 10:11)    2 Ja maksā nodokļus 1/4 naudas var dabūt atpakaļ.

lasminaxxl (2015-10-01 12:25)    2 Nav tak visi savi jāizrauj. Vispirms uztaisa rengenu visai mutei, ja labas saknes, tad nevienu laukā nav jārauj. Varianti dažādi, zobārsti izstāsta, piedāvā - pašai jāizlemj ko vari atļauties. Nauda smuka bez melošanas , nodokļos saņemsi atpakaļ , un tas ir daudz ..
Pati esmu šim procesam izgājusi cauri, zinu kā tas ir.

Kapēc uzreiz "kapsēta mutē " ? Man arī no bērnības jau slikti zobi , bet kapsēta mutē nav bijusi NEKAD ! Vajag regulāri apmeklēt zobārstu ,nebūs nekāda kapsēta . Ne jau visi piedzimst ar ideāliem zobiem , bet dzīves laikā tādi var būt !!!

annija005 (2015-10-01 13:19)    2 Dzelteni vai pelēki zobi...t i iedzimtības jautājums.
Vēl...daudz ko mēs ēdam padara tos dzeltenākus vai tumšākus...pirmkārt jau kafija un citi.
Kā mazgā zobus .....vai tikai zobus vai arī smaganas, kas pat ir svarīgāk par zobiem un vai neaizmirsti mēli nomazgāt.
IR balinošās zobu pastas un baltinošās.Ar balinošām sačak zobus ar baltinošām var atgūt sākotnējo krāsu.
VITAMĪNI,minerāli un pareizā zobu pasta,zobu diegs,mutes eleksīrs.
TAS pirmkārt !!!

Paula6 (2015-10-01 13:38)  2 2 Jāa..oho vide gan ir unikāla...sniegs atbildes uz jebkuru jautājumu! Pirms radikāli mainīt vai ko citu darīt zobu labā, ir jāveic nepieciešamās analīzes(zobārsts pateiks), visu zobu rentgens, sava uztura revīzija un tad konsultācija pie laba zobārsta, ja gribas veselus un glītus zobus.

Līdzīgi jautājumi
Varbut gudrības zobs??? (6 atbildes)Balinoša zobu pasta (19 atbildes)Zobu implanti (14 atbildes)Kā dabūt reti skaistus zobus, jeb zobu aizkrāsošana? (6 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu