Ķīmijterapija, laiks pēc tās. ..

Loti vēlos atbalstīt kādu cilvēku....Liekais svars, sajūtas ķīmijterapijas laikā? Vai viss nostabilizējas, kad tas beidzies? Netā, protams, ir info, bet personīgo pieredzi gribu palasīt......Var būt kāds uzrakstīs pareizos vārdus:) Paldies.

Ameelija9  2 3 Cieni sevi,neuzdod šajā portālā tādus jaut,noēdīs piesālot...Konsultācijas tikai pie ārsta!

A_la_Nanita    4 Par pareizajiem vārdiem un lieko svaru neko nepateikšu, taču pirms gadiem padsmit man tuvs cilvēks ķīmijas laikā dzēra visu iespējamo "nezāļu" sulu, ārsti brīnījās par to, cik labas analīzes pie ķīmijas. Neatceros uzkrītoši sliktu pašsajūtu, matu izkrišanu (tas gan no ķīmijas veida esot atkarīgs) ... Kā reiz pa druskai nezāles jau var atrast - virza, gārsa, lielās natres, balanda, praktiski ikviena nezāle, ko nebaidamies pavasarī pirmajos zaļajos salātos likt, arī bēržu un liepu pumpuri.

Karmensita      Sveika!

Paziņa 74 gados lietoja kanēli 1 tējk , uzdzēra ūdeni, no rītiem tukšā dūšā. Viņai maTI NOGĀJA, TAD ATAUGA 3X BIEZĀKI.

Pati tieva kā smildziņa.

Luusila    2 Neliela piebilde, kā tās nezāles uzglabāt ilgākam laikam (jo neba visi dzīvo laukos, bet vienreizēju ekspedīciju sarīkot gan var katrs). Karoče, visu to zaļumu masu sablenderē, un čut atšķaida ar aukstu novārītu ūdeni. Salej ledus kubiciņu trauciņos un sasaldē. Kubiciņu var pievienot gan ikdienišķajam zupas šķīvim, gan biezputras bļodelei. Pievienot tējai ne visi būs uz mieru- reizēm garša pamainās.
Tur pat ķīmijterapiju nevajag piesaukt- tās nezāles ikvienam ir derīgas.

Lele    3 Kaadas sajutas? Sajuutas, ka neesi vairs cilveeks, bet galjas gabals..viss apkaarteejais notiek kaa miglaa, Tu esi galjas gabals, kuram visu laiku ir slikti, naak miegs...realitaate apkaart pluust bez Tevis...

Viss nostabilizeejas, kad tas beidzas. Jaa.

neratni_stasti    1 Man šķiet, ka vissakarīgāk ir vērsties onkoloģijas slimnieku biedrībās, piemēram, Dzīvības koks, kuri varētu jēdzīgāk pastāstīt, kā morāli atbalstīt. turklāt viņiem ir arī izveidotas rehabilitācijas programmas, kas nozīmē, ka ir reāla izpratne par lietu.

Nate    3 N_s- onkologi diemžēl neko nestāsta. Cilvēki vis kaut ko uzzina tikai viens no otra. Tāda ir realitāte.
Piemēram aiziet jauna sieviete pēc krūts operācijas, ķīmijterapijas un starošanas noliktajā laikā uz pārbaudi, viņu pat uz elementāru asins analīzi nenosūta.Paskatās uz rētu un saka- viss OK. Ģimenes ārsts savukārt apgalvo , ka viņš nav onkologs/ jā, jo agrāk bija pediatrs/ un nemaz nezina ko jādara.

mazinhjais  1 2 Ķīmija dzīvam organismam ir inde!!!!
Pēc ķīmijas terapijas imūnsistēma pārsvarā ir sagrauta. Tātad par kādu veselību var runāt??
Ja cilvēkam pietiek uzņēmības, visu var sakārtot. Ja ir no ... šeit es esmu, ārstējiet mani.... tad....

raudinja  1 1 Kimijterapija ir smaga lieta,,
Man paziņai tgd to dara,,jega?gandriz nekada,vinai jau depresija moka,,nav jegas dzīvot,tantei nedaudz pāri 70...
Ne viens no malas ko sakarigu ieteikt nevar,,tici man,cilvekam pasam jābūt stipram,,
Vinai,tangei pat operāciju nevar taisit,,,sirds streiko,
Mati gan nost neiet,,bet citadi jutas neveseliga,,

pemf    1 Paskaties angliskajā literātūrā, kāds tur 5g. izdzīvošanas procents konkrētajam audzējam. Tad laktāta (pienskābes) koncentrācijas asinīs un urīna pH izmaiņas- vai vispār no dakteru darbošanās ir kaut mazākā jēga. Laktātam normā jābūt ap 0.7. Ja nav jēgas- plāns B (ketogēnā diēta, skābes aizvākšana no asinīm, audzēja vielmaiņas traumēšana, pemft).
Vienā no pēdējiem Zintniekiem ir mans raksts par 4.stadijas ārstēšanu.

raina1970      Bija ķīmijterapijas kurss n- gadus atpakaļ. Marķieris turas +/- , bet dinamikas nav. Un tas jau ir labi. Sajūtas-- nejaukas.. principā- jā, protams, ka tā ir inde, savādak nemaz nevar būt, ar kumelīsu tēju to draņķi neārstē gan. Gļotādas var būt ļoti jutīgas- un ne tikai - mute, acis, deguns, bet kuņģis, barības vads, un viss , kas zem jostas vietas.. mati- man nogāja, arī uzacis, skropstas, apmeram pāris mēnešu laikā pēc kursa-saka ataugt.. apmēram puse no ta, kas bija.paliek trauslāki kauli un asinsvadi.. sirdi, aknas , nieres noteikti jāuzpasē.ar ēšanu būs problēmas- sakot no dedzināšanas, līdz garšas trukumam, kas pamazam var atjaunoties.. jāpiedomā, lai būtu ērti sasniedzamas labierīcibas- jo ir tā, ka var jebkurā brīdī paraut- vai nu pa vienu, vai otru galu. 2017-01-23

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu