Kā noņemt pampumu no pārsistas acs?

Es nelaimīgi kritu, un rezultātā man ir sašūta uzacs un drausmīgi aizpampusi acs. Ļoti steidzīgi vajadzētu tikt uz darbu, bet tādā izskatā tas nav iespējams. Varbūt kāds var ieteikt kādu līdzekli, lai likvidētu šo nelaimīgo uzpampumu? Jau iepriekš pateicos! Ineta25

nivuce  1   Ledus! Vai kaut kas auksts no saldētavas jāpaņem un jāpatur klāt! Citādi būs skaists skats!!:)

sibemols  1 1 Jāpabučo:)

p_p    1 liec klāt jēlas gaļas gabalu

JurisK    1 Ledus(tas gan tikai saakumaa), aptiekaa nopeerkams krievu briinumliidzeklis - Bogjaga laikam, kaut kaada auga tinktuura, saulesbrilles. Nu veel var meegjinaat kosmeetiku.

plikaaKAAJA  1 1 Kāpostlapa. Jāpaklapē un jātur klāt visu laiku, jāmaina. Mazliet novelk. Ja uzreiz pēc traumas ledus nebija, tad grūti.

AijaT    1 http://leninogorsk.eu/Beauty-Gesundheit/Creme/Hausarzt-Gel-Bodjaga-Forte-75ml.html

Lele      A kuru Tu taisies apmaaniit..sevi vai citus?

Ja ir notikusi nelaime, prieksh kam, ko maskeet? Visi cilveeki taapat sapratiis, kas noticis ...prieksh kam veel traumeetaa acii veel, ko bakstiiit un smeereet? Saules brilles un viss?

Bodjaga ir ljoti asa (kaa taadi sasmalcinaati stikla gabalinji) un pat peec nomazgaashanas veel aada ir juutiiga un apsarkusi. Es bodjagu acs tuvumaa neliktu.

Geisha      bodjaga ir pret zilumiem. Ledus jau arī ir par vēlu ( to vajag uzreiz pēc sasituma).
Lioton ( vai tamlīdzīgu) ziedi var virs uzacs uzsmērēt.

kvarts    1 Acs nav kāja, uz darbu aiziet netraucē.

vilx      "Glābējs" jeb "Spasaķeļ", ir jebkurā aptiekā.

riks086    1 Ja acs tuvumā āda PĀRSISTA, jāļauj asinīm notecēt, tad pietūkums būs mazāks. Tek gan no acs apkārtnes pamatīgi, galvā tomēr daudz asinsvadu, izskatās briesmīgi, pilna izlietne ar asinīm :D Pēc tam gan uz traumpunktu - noteikti jāsašuj (paradokss - boksā septiņu gadu laikā ne reizes nekas tāds negadījās, bet rokasbumbā augstskolas sacensībās jau kādā trešajā spēlē dabūju tieši šādu traumu :D), lai smukāk saaug.
Ja acs ir tikai "UZSISTA", tad gan uzreiz ledu maisiņā klāt. Pēc tam, ja ir pa rokai cara laika vara pieckapeika, pielikt to ar plāksteri un paturēt kādas 24 stundas, ik pa 5-6 stundām uz brīdi noņemot un sūbējumu noberžot līdz spīdumam...

peedas_rasaa  1   Jēlas gaļas gabalu nekādā gadījumā nelikt, ja ir bojāta āda vai ir brūce!!!! Gaļā jau sešas stundas pēc lopiņa nāves aktīvi vairojas pūšanas baktērijas! Ja negribas bez acs palikt, tad neriskētu.
Personīgā pieredze - pēc tetovēšanas (plaukstas pamatne) pamīcīju kotlešu masu... Rezultātā rēta ir graujoša un ne smakas no tetovējuma... nācās pārtaisīt otru reizi... šoreiz - lai slēptu rētu...

solva40  2   Labais- Traumels-ziedē un tabletēs, kas palīdz arī bērniem! Ideāli ātri noņem pampumu, zilumus!

Anabella85      Aye gel with heparinum

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu