Kaimiņi smēķē pie loga

Vai jums ir gadījies sastapties ar to, ka kaimiņi, kuri dzīvo stāvu zemāk, smēķē pie loga un jūsu dzīvoklī biezā slānī ieplūst dūmi? Cik zināms, ciagrešu dūmu ieelpošana ļoti kaitē veselībai. Ar laiku var attīstīties plaušu vēzis un citas trakas slimības. Bērniem tas vispār ir ļoti kaitīgi.

Esari (2017-01-26 16:46)  9 1 Nomierinies, tik traki taču nav ka tūdaļ, vēzi nogrābsi...nezinu, bet tādu tuberkolozi no blakusēdētāja trambulī laikam iram vieglāk dabūt...
No visādiem plastikātiem ātrāk var atrauties, kā tikai kaut kādiem kaut kur neregulāriem cigu dūmiem...

rockers (2017-01-26 16:51)  4 3 Vai zināt, ka kaimiņi silda savus auto ziemas laikā, un arī pie šādiem apstākļiem nav diez cik patīkami ŠAMOS plaušās uztvert otrajā stāvā pie atvērta loga,...visu cieņu,bet nebūsim sīkumaini šajā trakajā pasaulē, tāpat jau pretīgas reklāmas liek uz tām cigarešu pakām uz kuru ienākumiem savas villas ceļ TIE PAŠI CŪKAS.
P.s...nekā personīga bet,...šajā valstī tā ir iekārtots.

sailing (2017-01-26 16:54)    8 cik man zinaams, tad LV ir likums kas liedz smeekjeet pie atveerta loga, uz balkonsa vai lodzjijas, ieguustot pieraadijumus (foto, video), vari saukt munjikus un vinjiem sastaadiis protokolu

rockers (2017-01-26 17:02)    1 Ha ha...tikai uz papīra....kurš tad šeit tik adekvāts...jo godīgāks būsi jo vairāk čakarēs.Protams, pīpēt ir slikti bet, tad jau savā darbā tik jāstrādā lai nodokļus jāmaksātu un plus vēl foto kamera padusē.Priekš kam tādi likumi,kurus piekāš?

neko (2017-01-26 17:17)  5 11 Saki kā ir tev, dotā smaka nepatīk. Viss pārējais ir tīrākā demogoģija, jo jebkurā automašīna ar iedarbinātu dzinēju 5 min laikā izdala vairāk toksisku un kancerogēnu vielu kā 100 smēķētāji. Un jebkurš pataloganatoms tev patiks ka pēc plaušām nav iespējams atšķirt lielpilsētā dzīvojošu smēķētāju no nesmēķētāja. Tas ir tas pats, kas uztraukties cik tīri izmazgāta gāze dzerot tehnisko spirtu.

zebs (2017-01-26 17:26)  3 2 Likums aizliedz smēķēt uz balkoniem vai lodžijām, ja tas reāli (faktiski) traucē kādam citam.

Varbūt visā mājā dzīvo smēķētāji un cits citam netraucē. Policija pa ielu garāmejošas personas iesniegumu nepieņems, lai cik daudz arī nebūtu safotografēts.

riks086 (2017-01-26 18:02)  3 9 Ja tas ir tikai vienu stāvu zemāk, nogāz gar sienu lejup spaini ūdens tai brīdī, kad viņi smēķē.....

Geisha (2017-01-26 18:09)  7 5 Dzīvot vispār ir kaitīgi. un galu galā jau no kaut kā ir jānomirst - insulta, infarkta, vēzīša. Ja Tev traucē kaimiņu dūmi aizej pie kaimiņiem un izrunā to lietu. Vienkārši izrunā.
Man pa retam smirdoņa nāk no Ulbrokas cūku fermas. Ar cūkām jau nevarēšu sarunāt, lai viņas gaisu nepiesārņo.
Ja Tu dzīvotu uz Brīvības ielas kur logi iziet uz ielu tad pirms likt ēdienu šķīvī tas ir jānomazgā, jo šķīvis vienkārši ir zils no sodrējiem. Un ja Tev gadās ilgāk pastaigāt pa to pašu Brīvības, Čaka, Voldemāra ielām silti iesaku pārnākot mājās kājas nomazgāt vismaz līdz gurniem un bikses fiksi veļmašīnā. Tur ir tādas baktērijas ka dūmi no kaimiņa loga ir maza bērna šļupsti.

Esari (2017-01-26 18:39)  4 8 Madam, Jūs tai brīdī varat logu aizvēt, nevis ostīt un pukstēt....variet vēl ar tiem kaimiņiem pamēģināt parunāt, normāli cilvēki ievēros Jūsu vēlmi...

Bet rakstīt Oho sūdzību, nu tolka nekāda nebūs, točna zinu... :D

neko (2017-01-26 18:42)  1 4 Mans ieteikums dotajā situācija dodies tagad uz virtuvi un uzcep pīrāgus vai ko citu garšīgu. Tad dodies pie kaimiņiem pacienā viņus ar tiem pīrāgiem un pastāsti ar ka tev tā dūmu smaka nepatīk (bez visām tām pārgudrībām par kaitīgumu). Būsi pārsteigta cik daudzas lietas var atrisināt vienkārši cilvēcīgi aprunājoties.
Citādi sēž kā tādi susļiki savās alās viens par otru visādas nelietības domā, bet vienkārši parunāt pat nemēģina.

"Man līdz 5. stāvam mašīnu izdalītie dūmi, par laimi, netiek."; Nevis dūmi netiek, bet smaka; kādā vasaras vakarā parauc pa Daugavpils šoseju virzienā uz Ogri, apstājies Daugavas krastā un pavēro Rīgu saulrietā. Tu ieraudzīsi spilgtu, visās varavīksnes krāsās mirgojošu smoga mākoni. Krāšņs skats kamēr neaizdomājies, ka tas ir tas ko Tu katru dienu elpo vienalga kurā stāvā ar nedzīvotu.

"Ja Tu dzīvotu uz Brīvības ielas kur logi iziet uz ielu tad pirms likt ēdienu šķīvī tas ir jānomazgā, jo šķīvis vienkārši ir zils no sodrējiem."; tieši tā tas arī ir... logus uz ielas pusi vispār nedrīkst vērt vaļā, ja vien pēc tam nevēlies visu māju tīrīt.

jurks (2017-01-26 18:52)  6 4 Jūtu līdz! Briesmīga sajūta, kad esi nepīp. bet ir jāelpo! Var mēģināt runāt ar viņiem! Bet pirms tam palūdzies, lai neesi tikkai savā spēkā, bet gan lai Dievs jau pieskaras viņiem un sagatavo pārmaiņām! Protams, izdosies vai neizdosies viņus ietekmēt, tas nav no mums atkarīgs, bet jālūdzas ir neatkarīgi no gala rezultāta! Viss ir tikkai īsu brīdi, arī šis gadījums beigsies! Jālūdzas, lai ir spēks izturēt, un nezaudēt cerību, ka viss būs labi!

AivarsN (2017-01-26 21:42)    1 Un kur lai tie nabaga pīpmaņi tad piekopj savu netikumu,ja ne pie atvērta loga? Dzīvoklī smēķējot dūmi nonāks ventilācijas sistēmā un vienmērīgi izdalīsies pa visiem dzīvokļiem. Varbūt var sarunāt,lai kaimiņš atsūta SMS,kad gatavojas smēķēt,lai vari aizvērt logu. Labi gan,ka nedzīvoju pilsētā!

zanna18 (2017-01-26 21:49)  3 1 Es ieteiktu nestrīdēties.Neko,kā naidu nepanāksiet.Vienkārši jāver tas logs ciet.

shining (2017-01-26 22:37)      Draudzīga parunāšana.. zem guļoša akmens ūdens netek. neko [18:42] bija ļoti laba ideja - būsiet viņus painformējusi, jo viņi to droši vien, ka nenojauš, un, paudusi savu labo gribu situāciju atrisināt mierīgi, un bez tā "ak, vai-vai! jūs tādi slikti un kūpoši, es tāda laba un vārīga" - jums katram ir savas vajadzības un patikas.. vismaz palūdziet to darīt virtuvē retāk.. ja nenostrādā, tad tālāk jau variet domāt par sūdzēšanos. var noderēt arī noblīvēt šķirbas logā, ja nu sanāk neparedzēta. veiksmi!

av2 (2017-01-27 08:21)  1 1 a nnem un apluudini ar uudeni vinnu . Ir cilveeki, kas tikai taa saprot. Man apaksseeja kaimene ssitaa miileeja muzonu griidaa klausities.Taa, ka man trauki grabeeja. Sarunas neliidzeeja. Kad otreiz apleju ar uudeni kaartiigi vinnas iebuuveeto dreebju skapi ar vissam lupataam, kazzokiem , dasslo !Nopietni.3 gadi jau ir miers.
Kad vienreiz tie piipmanni sapratiis, ka vinni konkreeti traucee, bojaa veseliibu apkaarteejiem ?? Dariet to taa, lai apkarteejiem nav jaaciess. Man ir gruuti izprast to cilveku loggiku, kuri domaa, ka...kaut elementaari kautkaadaa veidaa trauceet apkaarteejiem ir ok. Kaapeec jasilda massiina pie kada cilveeka loga, a? Iedarbini, un paripini talak, un tur sildi. Piipmanni, nu ko, gruuti iziet uz ielas, un tur kuupinaat gallu ?

Geisha (2017-01-27 09:10)    1 Tas bija 1987. gada rudens. Novembris. Vakars. Aiz loga plosās vējš, tumsa. Vīrs darbā. Mājās esmu ar bērniem Rīgā Gaujas ielas nama 4. stāva dzīvoklī. Mazajai apmēram 6 mēneši, vecākajai 2 gadi. Jau nez kuro reizi dziedu "Velc pelīte" jaunāko meitiņu šūpojot uz rokām kamēr vecākā knosās pa gultu. Pēkšņi viens sit man pie loga. 4. stāvs!!!!!!! Sirds bailēs saraujas. Kas var sist pie loga? Poltergeists? Pārvarējusi bailes tomēr palūru pa logu. 3. stāva kaimiņiene izkārusies ar slotu mauc man pa logu. Mani bērni lēkājot tā ka viņai lustra šūpojas! Unikums.

av2 (2017-01-27 09:23)  3 2 Geisha - kaiminiem, ja dziivo daudzdziivokllu maajaa ir jaarespektee vienam otru ! Neesi pirmaa, kuras beerni sataisa trobeli apakssejaa staavaa dziivojossajiem.( taa ir, ka sollu skannas iet lloti cauri uz apaksseejo staavu) Es ieliku voiloku un paklaaju, un siikie vareejaa kaut kuulennus mest. Bet , protams, ka vieglaak ir....iesleegt"man viss vienalga, esmu pasaules naba". Ar taadu attieksmi...peerc maaju, dziivo, dari ko, un kaa gribi.

Damodara (2017-01-27 10:33)  1 2 Tik tās problēmas, aiztaisa logu ciet, kamēr pasmēķē un viss, bet kad paģis smird pēc kaķu mīzaļiem, un ir nosifonētas puķes, mašīnu kad iedarbina vaņo divas dienas, vagas ir saraktas un piedirstas, kur aug dārzeņi, un neko nevar izdarīt vecenei, kurai 32 kavadrātm., dzīvo 12 kaķi. Un kad vējš no viņas puses, vasarā nav iespējams turēt logu vaļā, vaņo nenormāli. Vot tā ir viena LIELA problēma un VAIPRĀTS. Labāk lai man dzīvoklī ieiet dūmi, kuri pēc laika iziet,nekā kaķu mīzaļu smaka, no kuras jārīstās, kad ēd, jo tieši pa taisno pie manis tas ´´prieks´´ nāk. Un neko, un neviens.

Geisha (2017-01-27 11:51)    2 av2 , dārgumiņ, 6 mēnešu vecuma bērns nelēkā. Labi ja sāk uz vēdera ap nabu skrūvēties un arī 2 gadus vecs bērns vēl īsti nav nekāds lēkātājs. Vēlāk jau sapratām , ka vecenei visi nebija mājās.
Ja par bērnu trobeli - pilnīgi piekrītu bērni ir aktīvisti. Pati tāda biju. Aktīviste.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu