Smēķēšana

Smēķēšana - jautājumi un diskusijas

Smēķēšanas atmešana (30)
esmu smēķētāja jau 20 gadus. Tagad mēģinu atmest. Vai tas ir normāli ka dienā man vajag vismaz trīs dūmus ievilkt? Kā vispār lai ar to tiek galā?
Nevis mēģini atmest, bet atmet un punkts! Vienkārši nesmēķē un miers! Un beidz te kā tāda mīkstā žēloties un žēlot sevi. Visu tu vari, ja dari. Bet tagad tu tikai mēģini un līdz ar to mēģini arī atrast iemeslus neatmest. Katrs atmetušais tiek galā kā pašam sanāk. Es atmetu vienā reizē, nogriezu kā ar nazi un nu jau janvārī var svinēt 10 gadu jubileju. Viss ir iespējams, vajag tik ļoti gribēt. Vispirms tiec skaidrībā, vai esi tik bagāta, lai stutētu krutkas ražotāju un izplatītāju biznesu. Ja nē, tas nodrošinās motivāciju atmešanai. Lai vieglāk atmestu, uz laiku (pusgadu) atturies no alkohola, kafijas, melnās/zaļās tējas un pārēšanās. Ņem vērā, ka vēlme uzvilkt dūmu kāpj un krīt ar regulāriem intervāliem, neatkarīgi no tā, vai uzsmēķē. Maksimālo gribuli vajag pārlaist, dūma vietā ik reizi iedzerot iemīļotu gardu augļu sulu/ limonādi. Nikotīns no organisma izskalojas 2 diennaktīs. Pirmās 2 dienas atmešanas procesā ir grūtākās. Lai mierinātu nervus šai laikā jāpastiprina B vitamīna deva. Plāksteri un e-garetes ir blefs, vienkārši paildzina mokas. "3 dūmi" dienā nav atmešana. Ja atmet, tad nesmēķē visas dienas garumā katru dienu. Katrā gadijumā,labāk dienā ievilkt tos tris dūmus,jau progress nekā puspaku nopīpēt..Es ari biju ilgs pīpmanis,bet speciāli mest nost pīpēšanu nebij domājusi,man tā jocīgi pats organisms vairs to dūmu neprasīja..vispirms tā bij pa ziemām,kad vairāk pa mājam,ka esi garšigi paēdis un negribējās vairs to muti smirdināt..bet toties organisms pieprasija ko saldu,lidz ar ko sāku uzbaroties,nu jau nevelku 3 gadus vispār,mjā bet arī svariņu nost nedabūt.. ··· Smēķēšana: Smēķēšanas atmešana lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Smēķēšana un sievietes skaistums (36)
Ja skaista sieviete smēķē, tad viņa to ir sākusi darīt nesen. Jo, ja arī figūra acīm redzami uzreiz necieš, tad sejas āda jau pēc pāris gadiem kļūst tāda kā apžuvusi un nedzīva. Vai piekrītat?
Nesen redzēju skatu-sieviete,pārmālējusi ģīmi ar kosmētiku,resna,savilkusi seju čokurā stāv pie stūra un smēķē.Fuj.
Rodas jautājums-tu lieto kosmētiku (tērē naudu)lai izskatītos pievilcīga,smukāka....,bet kāpēc tu vienlaicīgi to dari,lai tas viss būtu "kaķim zem astes"?Varu iedomāties kā viņa smird pēc nikotīna.Viņas plaušas ir melnas,asinsvadi aizkaļķojušies,nagi vienmēr jākrāso,lai nebūtu jāredz cik viņi ir dzelteni(par zobiem nerunāsim)Drīs viņa,kāpjot uz 5 stāvu,6reizes atpūtīsies.
Un tas viss tiek darīts par savu naudu!!!Mostas viņa no rīra nevis no modinātāja zvana skaņām,bet no tā,ka ir jāklepo un trūkst elpa.Toletē atkrēpojas un,ejot uz darbu,atkal uzpīpē.Super.
Kaut visiem smēķētājiem vienlaicīgi rastos veselības problēmas,lai viņi reizē drūzmētos pie dakteriem un kautos par rindu kurš pirmais tiktu.
Tad kad kāds pensionārs smēķētājs sāk pukstēt,ka viņam pensija ir par mazu,gribās viņam likt apēst tās cigaretes,kurām nauda pietiek vienmēr.
Vai tad smēķējoša sieviete vispār var būt skaista? :D Tiklīdz paņem cigareti pirkstos, tā viss, no smukuma ne miņas! :D ...re kā nepatīk.Smēķētāji,katru reizi kad jūs aizsmēķējat cigareti,jūs vēlat sliktu apkārtējiem.Kāpēc man ejot veikalā ir jāšķērso tā smēķētava kas ir iekārtota pie ieejas un jāindējas???Tas pats ir par bāriem un līdzīgām iestādēm.Jūs esat tie,pirmie,kas bojājot savu veselību bojā to arī citiem.
Tad,kad kāds jums novēl to pašu,ko jūs ikdienā darat citiem-sākas pukstēšana.
Indējies,bet neindē pārējos.
Piekrītu. Un ne tikai seja, bet arī zobi bieži ir jābalina. Tas ir traģiski. ··· Smēķēšana: Smēķēšana un sievietes ... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Atmetot smēķēšanu. (30)
Mans virietis megina atmest smekesanu. Ir pipetajs ar 23 gadu stazu, diena izpipeja ap 2 pacinam. Plausas ir beigtas, pat isti nezinu cik loti, bet kad par to temu saku runat, atburksk, ka tur jau viss ir game over. Saka atmest ar ...
Kas tā par sievieti, kura nepīpē, viņai pīpēšana rieb, bet apprec nežēlīgāko pīpmani? BPirms kāzām pa kluso vien pīpēja un nesmirdēja vai? Man liekas, ka ir pa veelu...lai smeekjee...liidz galam... Tabex pēc instrukcijas un atmest uzreiz, nestaipot gumiju. Nesmēķē un viss - liekam jaunu bildi iekšā. Varbut ari ar sirdi. Krakshana ir sirds slimibas pazime. 23 gadus pipejis un duras krutis, ljoti iespejams ka problemas ar sirds asinsvadiem, tie aizaug. Ja nu veel ir asinsspiediens, vai liekais svars. Dzen vien pie arstiem vinju. divas paciņas dienā tas ir kā vienu beidz un otru jau sāk? pati nesaprotu kā man sanāca to draņķi atmest, domājams, izmainot savu domāšanu, mazinājās stress un līdz ar to arī vēlme uzsmēķēt, radās jaunas prioritātes, kurām ienākot mana dzīvē, saprotams, tās bija nesavienojamas lietas, pilnīgi bez nekādam lomkām, stāžs apkritīsiet 30 gadi, nespēju rast tam izskaidrojumu, kā es tagad varu iztikt bez tā un tiešām varu... esmu laimīga! ··· Smēķēšana: Atmetot smēķēšanu. lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Kāpēc smēķētāji ir tik nekaunīgi? (19)
Kāpēc smēķētāji ir tik nekaunīgi? Vai tiešām viņiem neliekas, ka iet pa ielu un smēķēt ir nepieklājīgi un traucē tiem, kas iet aiz viņiem?
zinu smirdiigus nesmekjeetaajus :D nesmeekjeetaajs nau kvalitaates kriteerijs :D zinu zagljus kuri nesmeekjee zinu viirus nesmekjeetaajus kuri sit sievas un beernus un paziistu pat nesmeekjeetaajus alimentu nemaxaataajus :D Tādi lielākoties viņi patiesi ir.... :( viņi pa peronu staigā turpu šurpu--un piesmirdina visu! tādi nu viņi ir. ...kā jau atkarīgie Tā ir. Bet ne tikai smēķētāji :) Latvijā daudzi ir egoisti... ··· Smēķēšana: Kāpēc smēķētāji ir tik ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Vai smēķēšana var izraisit deguna asiņošanu? (5)
Man ir tads nopietns jautajums vai smēķēšana var izraisit deguna asiņošanu, un ja var vai tas ir delj paaugstinata asinsspiediena vai ari ta ir daudz nopietnaka problema un ir javeshas pie arstiem?
jeb kura gadijuma pie arsta.nenoliedzami paaugstinats asinsspiediens izraisa asinosanu.savukart nenormalizet asinspiedienu....var nonakt lidz insultam... Smēķēšana pati par sevi noteikti, ka nē, bet tā var paaugstinār asinsspiedienu, īpaši vēl buķetītē ar kafiju.No augsta assinspiediena gan tā varētu notikt! Mana māmiņa gan nesmēķē, bet pie ļoti augsta asinsspiediena viņai tā ir regulāri- tad nu palīdz tikai ātrie! Es domāju, ka tas ir nopietni!!! Neejot pie ārsta, vienīgais, ko var sadzīvot, ir sašaurināti asinsvadi, augsts blīvā holesterīna līmenis, caur ko arī augsts asinsspiediens, un tad vai nu reces problēmas, vai otra galējība, pa starpu arī nieres un aknas, no tā augstā asinsspiediena.
Bet lieki neuztraucies ... katrs dzīvo, kā māk.
Smēķēšana nevar izraisīt deg.asiņošanu, bet asinspiediena paaugstināšanos gan.Asinspiediena problēma noteikti jārisina, jo tā neārstēšanas sekas var būt briesmīgas-rodas sirds problēmas,insulti u.c.Domāju, ka Jums noteikti jāgriežas pie terapeita vai kardiologa! Idiņ nebāz degošu smēķi degunā,,, ··· Smēķēšana: Vai smēķēšana var izraisit ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Par smēķēšanas atmešanu. .. (54)
Vēlējos parunāt par palīdzību no malas... Kaut kā neizdodās saviem spēkiem tikt gala ar šo atkarību. Bez problēma ir tajā, ka nevaru saņemties aiziet pie terapeites, kas man varētu palīdzēt, jo..., man ir tāda sajūta, ...
Izpīpē 3 paciņas 3 minūšu laikā, iespējams nonāksi nikotīna komā, bet atmetīsi. Es, kad biju maza meitene, dzīvoju tālu laukos, un kad mācījos skolā manā klasē visiem bērniem vecāki, kā vecāki, bet manējie abi smēķēja. Man bija tik nenormāli kauns par to toreiz, reāli cietu :) Protams, ka mūžā dauzoties pāris dūmus ievilkusi esmu, bet vispār nesmēķēju - bērnības trauma. Katram savi putni :D
Šobrīd viedoklis par smēķēšanu man tāds - lai citi dara, kā vēlas - gribi smēķē, negribi - nesmēķē - bet smēķēšana varētu būt iemesls, kādēļ pavisam tuvos draugos cilvēku neizvēlētos :) Vai Tu - nebaidies, ka kāds, kas Tev ļoti svarīgs,Tevi neizvēlētos šī ieraduma dēļ??
RasaR,palasot Tavus komentārus,jūtu,ka Tev tas nenāks viegli vai vispār nesanāks...Tev nav STIMULA to darīt...NAV....Lai cilvēks kaut ko sasniegtu,jābūt motivācijai,Tev tās diemžēl nav...Tu gribi visu bez pūlēm sasniegt,bet tā nemēdz būt...Lai veicas! :) nu kā tas ir - nesanāk?! vienīgais, kas nesanāk - no akmens sulu izspiest un bikses pār galvu kājās dabūt.
ja ir vismaz kaut viens cilvēks, kam ir sanācis, tad ir JĀSANĀK arī citiem. protams, susurs jau pateica - ja ir mīkstums pret sevi, pret saviem dārgajiem netikumiem, kurus uzskata pār vērtībām, tad patiesi nekas arī nesanāks. un principā sanākt nevar. vājš raksturs. bet tad jautājums - kāpēc tad par to domāt, lauzīt galvu, pat publiski sev "pelnus uz galvas" kaisīt? ....
Smēķešana Tev būs jāatmet pašai, ar vai bez terapeites, taka droši vari doties pie viņas. Esmu dzirdējis dažādus stāstus no tiem kas atmetuši, vienotas receptes nav, tāpat kā pati atkarība cilvēkiem izpaužas dažādi. ··· Smēķēšana: Par smēķēšanas atmešanu. .. lasīt visu diskusiju (54 atbildes) –»
Kādi ir elektroniskās cigaretes plusi un mīnusi? (23)
Par cik tā uzreiz smēķēšanu atmest neizdodas, tad gribētos pamēģināt to izdarīt ar e-cigaretes palīdzību. Tāpat arī e-cigarešu izmaksas ir mazākas(krietni mazākas kā parasto), bet ir dzirdēts ka ne visiem tas izdodas-ir ...
Pīpēju daudzus gadus. Sevišķi labi pīpējās kompānijā ar kādu. Pēdējo cigareti izpīpēju pirms devos uz lidostu 25. augustā. Bulgārijā visi pīpē kā velli. Nodzēsu cigareti un miers. Viss. Pietiek. Smird. Vienkārši smird tā tabaka. Drēbes smird, mati smird. Kad pati pīpēju nejutu. Tagad jūtu. Znots pīpē elektroniskās cigaretes. Vismaz nesmird. Bet pa retam uzpīpē arī parastās. Viņam tā vajagot. Prasās. Lai atmestu pīpēšanu vienkārši smadzenēs ir jānotiek kaut kādam īpašam klikšķītim. Mēģini. Varbūt sanāks. Lai Tev veicas! tas viss ir blefs, bizness un muļķu ķeršana! ja gribi pa nopietno atmest, tad ātrāk iedarbosies domu spēks un nebūs lieki jātērējas Elektroniskās ir pilnīgi kas cits, kas īstās. Nezinu pat, kāpēc tām iedots nosaukums "cigarete". Laikam, tāpēc, ka tur kkādi auksti dūmi nāk ārā. Tikpat labi var arī ziepju burbuļus pūst. Tur arī kkas nāk ārā Elektroniskās arī smird un smaka nav labāka par īsto cigarešu smaku (ja vispār kāda smaka var būt laba). Izpūsto dūmu mākonis ir vismaz 5x lielāks par cigarešu dūmiem.
No rītiem reizēm man pa priekšu iet meitene, kura kūpina to elektrisko cigareti, smaka un paskats uz tādu meiteni - fuj, fuj, fuj.
Risinājums priekš cilvēkiem, kas ikdienā atrodas vidē kur parastās smēķēt nevar. Tas nav variants atmešanai. ··· Smēķēšana: Kādi ir elektroniskās ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Vai smēķēšanas atmešana varētu veicināt lieka svara pieaugumu? (38)
Man jau tā ir pamatīgs liekais svars.Asinsspiediena problēmas un smēķēsana manu veselību tikai vairāk pasliktina.Man patīk pēc kārtīgas maltītes uzvilt dūmu.Taču aizdomājos ka vajadzētu tomēr atmest.Bet esmu tā pa ausu ...
ne jau smēķēšanas atmešana izraisīs lieko svaru, vienkārši prasīsies aizvietot pīpošanu ar ko citu, ja aizvietosi ar rijamo, tad rezultāts skaidrs :D kad jau, tad jau. nepīpē un ievies arī ēšanas paradumus citus. būsi noņēmies ar biežu un nelielu ēšanu, tīrīsi un grauzīsi dārzeņus, būs domas citur un ij nejutīsi, ka vairs nepīpē. pie viena piemet klāt veselīgas pastaigas un drīz arī resns vairs nebūsi. un nesmirdēsi pēc pievemta maisiņa kā pīpmaņi smird pa gabalu. Iepraudīšos ar savu necilo pieredzi. Iedvesmojoties no fotoreceptes.lv autora pieredzes, nepilna gada laikā PATS sarāvos no 120 uz 85 kg. Secinājums viens: svars rodas tikai un vienīgi no tā, ko iebāžam sev mutē. Viss pārējais: pīpēšana, skriešana, sex, duņka kulačkova, dambrete, ir tikai pakārtoti. Ja tu kontrolē, ko iebāz sev mutē, tu valdi pār savu svaru. Viss pārējais ir sūc. par jautajumu-nav pieredzes, bet ja tev ir liekais svars, ka tu te stasti, un tai pasha laika "kartiigas maltiites" (c), man domat, tas ir no zaljiem salatiem un bezprocentu paninjam?
jebshu tu te visus uzskati par lohiem un saviem izklaidetajiem?
Ledusskapi vajag virināt retāk, ta biežāk pacelt savu dupsi no datorķebļa, lai apautu kedas uz ik rīta un ik vakara skrējienu parkā,tā ar svaigu gaisu piepildot plaušas, kas iztīra tās no kvēpiem.
Alus vēderu un riepu zem zoda, sen jau ir laiks notrenkāt aktīvi kādā no fitnesa klubiem,...
ne rīt bezjēgā čipšus un ar taukainiem pirkstiem aktīvi spaidīt 24x7 uz klawas!
··· Smēķēšana: Vai smēķēšanas atmešana ... lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Kaimiņi smēķē pie loga (23)
Vai jums ir gadījies sastapties ar to, ka kaimiņi, kuri dzīvo stāvu zemāk, smēķē pie loga un jūsu dzīvoklī biezā slānī ieplūst dūmi? Cik zināms, ciagrešu dūmu ieelpošana ļoti kaitē veselībai. Ar laiku var ...
Saki kā ir tev, dotā smaka nepatīk. Viss pārējais ir tīrākā demogoģija, jo jebkurā automašīna ar iedarbinātu dzinēju 5 min laikā izdala vairāk toksisku un kancerogēnu vielu kā 100 smēķētāji. Un jebkurš pataloganatoms tev patiks ka pēc plaušām nav iespējams atšķirt lielpilsētā dzīvojošu smēķētāju no nesmēķētāja. Tas ir tas pats, kas uztraukties cik tīri izmazgāta gāze dzerot tehnisko spirtu. Ja tas ir tikai vienu stāvu zemāk, nogāz gar sienu lejup spaini ūdens tai brīdī, kad viņi smēķē..... cik man zinaams, tad LV ir likums kas liedz smeekjeet pie atveerta loga, uz balkonsa vai lodzjijas, ieguustot pieraadijumus (foto, video), vari saukt munjikus un vinjiem sastaadiis protokolu Madam, Jūs tai brīdī varat logu aizvēt, nevis ostīt un pukstēt....variet vēl ar tiem kaimiņiem pamēģināt parunāt, normāli cilvēki ievēros Jūsu vēlmi...

Bet rakstīt Oho sūdzību, nu tolka nekāda nebūs, točna zinu... :D
Dzīvot vispār ir kaitīgi. un galu galā jau no kaut kā ir jānomirst - insulta, infarkta, vēzīša. Ja Tev traucē kaimiņu dūmi aizej pie kaimiņiem un izrunā to lietu. Vienkārši izrunā.
Man pa retam smirdoņa nāk no Ulbrokas cūku fermas. Ar cūkām jau nevarēšu sarunāt, lai viņas gaisu nepiesārņo.
Ja Tu dzīvotu uz Brīvības ielas kur logi iziet uz ielu tad pirms likt ēdienu šķīvī tas ir jānomazgā, jo šķīvis vienkārši ir zils no sodrējiem. Un ja Tev gadās ilgāk pastaigāt pa to pašu Brīvības, Čaka, Voldemāra ielām silti iesaku pārnākot mājās kājas nomazgāt vismaz līdz gurniem un bikses fiksi veļmašīnā. Tur ir tādas baktērijas ka dūmi no kaimiņa loga ir maza bērna šļupsti.
··· Smēķēšana: Kaimiņi smēķē pie loga lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Smēķēt vai nesmēķēt (38)
Pirms 9 gadiem atmetu smēķēšanu, nu esmu pieņēmies svarā +25 kg. Varbūt vajag atsākt?
Nebūs labāk nomest tos kg? Nāktu par labu ne vien izskatam, bet arī veselībai:)

P.S. Pirms 3 gadiem atmetu smēķēšanu (16 gadus ilgu), bija līdzīgas problēmas, bet nu jau atkal esmu formā:)
Diez vai smēķēšana tur ko labos. Varbūt sāc skriet, dzert mazāk alus un pareizāk ēst? Neapvainojies, bet resns smēķētājs ir briesmīgs salikums. Neviens arsts jau Tev ari to neieteiks, bet visiem ir zinams, ka smekeshana samazina apetiti :) Tomer +25 kg - tas nu noteikti nav smeket atmeshanas rezultats. Parskati savu edienkarti un vismaz prieks sevis atzisties, cik daudz un vai vispar esi fiziski aktiivs. Smeket atsaksana vien tur neko nelidzes. 9 gado ,tikai 25 keegee, tas naU aiz nepiipashanas, tas ir trulais slinkumz.
piipaashanas ietekmee, tie buutu 9x25 keegee
··· Smēķēšana: Smēķēt vai nesmēķēt lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu