Smēķēšana

smēķēšana foto attēls

Smēķēšana - jautājumi un diskusijas

Kaimiņi smēķē pie loga (23)
Vai jums ir gadījies sastapties ar to, ka kaimiņi, kuri dzīvo stāvu zemāk, smēķē pie loga un jūsu dzīvoklī biezā slānī ieplūst dūmi? Cik zināms, ciagrešu dūmu ieelpošana ļoti kaitē veselībai. Ar laiku var attīstīties plaušu vēzis un citas...
Saki kā ir tev, dotā smaka nepatīk. Viss pārējais ir tīrākā demogoģija, jo jebkurā automašīna ar iedarbinātu dzinēju 5 min laikā izdala vairāk toksisku un kancerogēnu vielu kā 100 smēķētāji. Un jebkurš pataloganatoms tev patiks ka pēc plaušām nav iespējams atšķirt lielpilsētā dzīvojošu smēķētāju no nesmēķētāja. Tas ir tas pats, kas uztraukties cik tīri izmazgāta gāze dzerot tehnisko spirtu. Madam, Jūs tai brīdī varat logu aizvēt, nevis ostīt un pukstēt....variet vēl ar tiem kaimiņiem pamēģināt parunāt, normāli cilvēki ievēros Jūsu vēlmi...

Bet rakstīt Oho sūdzību, nu tolka nekāda nebūs, točna zinu... :D
cik man zinaams, tad LV ir likums kas liedz smeekjeet pie atveerta loga, uz balkonsa vai lodzjijas, ieguustot pieraadijumus (foto, video), vari saukt munjikus un vinjiem sastaadiis protokolu Ja tas ir tikai vienu stāvu zemāk, nogāz gar sienu lejup spaini ūdens tai brīdī, kad viņi smēķē..... Mans ieteikums dotajā situācija dodies tagad uz virtuvi un uzcep pīrāgus vai ko citu garšīgu. Tad dodies pie kaimiņiem pacienā viņus ar tiem pīrāgiem un pastāsti ar ka tev tā dūmu smaka nepatīk (bez visām tām pārgudrībām par kaitīgumu). Būsi pārsteigta cik daudzas lietas var atrisināt vienkārši cilvēcīgi aprunājoties.
Citādi sēž kā tādi susļiki savās alās viens par otru visādas nelietības domā, bet vienkārši parunāt pat nemēģina.

"Man līdz 5. stāvam mašīnu izdalītie dūmi, par laimi, netiek."; Nevis dūmi netiek, bet smaka; kādā vasaras vakarā parauc pa Daugavpils šoseju virzienā uz Ogri, apstājies Daugavas krastā un pavēro Rīgu saulrietā. Tu ieraudzīsi spilgtu, visās varavīksnes krāsās mirgojošu smoga mākoni. Krāšņs skats kamēr neaizdomājies, ka tas ir tas ko Tu katru dienu elpo vienalga kurā stāvā ar nedzīvotu.

"Ja Tu dzīvotu uz Brīvības ielas kur logi iziet uz ielu tad pirms likt ēdienu šķīvī tas ir jānomazgā, jo šķīvis vienkārši ir zils no sodrējiem."; tieši tā tas arī ir... logus uz ielas pusi vispār nedrīkst vērt vaļā, ja vien pēc tam nevēlies visu māju tīrīt.
··· Smēķēšana: Kaimiņi smēķē pie loga lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Smēķēt vai nesmēķēt (38)
Pirms 9 gadiem atmetu smēķēšanu, nu esmu pieņēmies svarā +25 kg. Varbūt vajag atsākt?
Nebūs labāk nomest tos kg? Nāktu par labu ne vien izskatam, bet arī veselībai:)

P.S. Pirms 3 gadiem atmetu smēķēšanu (16 gadus ilgu), bija līdzīgas problēmas, bet nu jau atkal esmu formā:)
Diez vai smēķēšana tur ko labos. Varbūt sāc skriet, dzert mazāk alus un pareizāk ēst? Neapvainojies, bet resns smēķētājs ir briesmīgs salikums. Neviens arsts jau Tev ari to neieteiks, bet visiem ir zinams, ka smekeshana samazina apetiti :) Tomer +25 kg - tas nu noteikti nav smeket atmeshanas rezultats. Parskati savu edienkarti un vismaz prieks sevis atzisties, cik daudz un vai vispar esi fiziski aktiivs. Smeket atsaksana vien tur neko nelidzes. 9 gado ,tikai 25 keegee, tas naU aiz nepiipashanas, tas ir trulais slinkumz.
piipaashanas ietekmee, tie buutu 9x25 keegee
··· Smēķēšana: Smēķēt vai nesmēķēt lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Smēķēju saprāta robežās (39)
Ilgi domāju ko varētu uzdot PA, nu tā nu lai būtu puslīdz nopietni. Tad nu man kā nepīpētājam ir jautājums par smēķēšanas sadaļu anketās - Smēķēju saprāta robežās. Kur sākas un kur beidzas saprāta robeža pīpējot. Pie vienas cigaretes dienā...
Tā pat kā ar dzeršanu.Vienam glāze vīna jau ir norma,citam puslitrs šņabja ir tikai iesildīšanās. Paciņa dienā, tas ir labi.
Divas paciņas dienā, tas vairs nav labi.
Starp pirmo un otro vārdu ielikt vārdu " sava " . Tas izteiks katra konkrēto normu .
Tā kā neesmu smēķētāja , tad lai dūmo pēc iespējas tālāk no manis . Un visiem ir daudzmaz labi.
Saprāta robeža būtu šad-tad pie glāzes vīna.Tāpat kā tā glāze-šad,tad. Dallasa, manupāt, atbildēja uz jautājumu. ··· Smēķēšana: Smēķēju saprāta robežās lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Sāp kuņģis pec smēķēšanas atmešanas (8)
Nu jau 7 diena ka nesmekeju, bet sajutas ir briesmigas. paradijas kunga sapes, nevar gulet pa naktim un tam visam plusa smaga saauksteshanas ar lielu temperaturu un shausmigu klepu. ko varetu darit lietas laba un kapec ta notiek?
Tu smēķēšanu neatmetīsi!
-ja jau 7-tajā dienā tu savas kuņģa sāpēs *vaino* nikotīnu trūkumu...,pēc tam tev liksies,ka kļūsti resns un nervozs un atsāksi ļuļķēt!
kapēc domā, ka kuņģa sāpes saistītas ar pīpēšanas atmešanu?
Tad jau saaukstēšanas ar!:)
Turies! Nepadodies! un Tev noteikti sanāks vēlamais!

Ja māc jautājumi, tad tomēr ietektu doties konsultācijā pie ārsta nevis interenta lietotājiem :)
Tas kā narkomāniem - "lomkas", sāp viss un visur.
Cieties.
Smēķēšanas atmešana nav joka lieta. To jācenšas izdarīt jaunībā,kad pieradums nav tik spēcīgs,jo ar katru nākamo gadu to izdarīt būs grūtāk. Ja bez pārtraukuma smēķēts vairākus gadu desmitus un nav nekādu veselības problēmu,tad tās noteikti radīsies atmešanas gadījumā. Vecākiem cilvēkiem tas var beigties pat letāli. Un vēl kas! Tīra tabaka nemaz nav tik kaitīga,bet vielas,ko tai pievieno,līdzīgi kā pārtikai,rada apkārtējiem neciešamo smaku un arī veselībai par labu nenāk. Bet vai tad ļautiņu veselība no svara,kad pār pasauli valda nauda un nekas vairs nav svēts. Ne jau smēķēsanas atmešana pie vainas.Vnk. pavasaros "sarosās" hroniskie gastrīti.
Ko darīt ? Apmeklē doku.
··· Smēķēšana: Sāp kuņģis pec smēķēšanas... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Smēķēšanas atmešana no Jaunā gada (16)
Kurs vēl no Jaunā gada ir apņēmies atmest smeekeeshanu un kā pagaidām izdodās? :)
Visvieglāk atmest smēķēt ir neatmetot. Vienkārši nesmēķē un viss. Ja nenormāli sagribas, tad izsmēķē vienu. Varbūt tikai pāris dūmus. Pēc tam atkal nesmēķē tik ilgi, cik vari izturēt. Problēma ir galvā un tajā atmešanas faktā.

Par piemēru tagad. Tu jau raksti jautājumu un skaiti, cik stundas neesi pīpējusi. Nafig? Aizej un uzpīpē. Cik dienas izturēji? Divas? Labi. Nākamreiz uztaisi rekordu un izturi trīs. Nevari turēt? Uzpīpē. Pēc pāris mēnešiem jau vairs negribēsies...

Pats galvenais - nekrist panikā, ja gadās uzpīpēt vienu cigareti. Tas nekas.

Es esmu atmetis jau sen. Tas nenozīmē, ka es kādreiz neuzpīpēju kompānijas pēc. Uzvelku puscigareti, pēc tam spļaudos par smaku un priecājos, ka vairs nepīpēju :)
Nu zināmā mērā Tu jau tikai apstiprini manis teikto ar vārdiņu "atsāku" :) Kas tad notika pēc tiem 7 mēnešiem? Izpīpēji vienu cigareti? Nu un? Tāpat arī tagad... neatmet! Vienkārši nepīpē... sevis dēļ. Ja gadās pat piešmigoties un pa vakaru izzīst paciņu tas vienalga nenozīmē, ka Tu atsāki. Vienkārši piedzēries un viss. Tagad atkal nesmēķē. Un neskaiti nekādus laikus un mēnešus. Vienkārši nesmēķē.

Saprati domu, ko gribēju teikt? :)
To es saucu par ākstīšanos, ja atmet, tad atmet... Esmu nomēķējis 10 gadus, un atmetu vienā dienā, kopš tā laika nav smēķēts tieši 3 gadus. Vienīgās reizes kad sevi pieķeru kūpinot tas ir "sapņos", bet pat tad uzraušoties augšā es atviegloti nopūšos - par laimi tas bija tikai sapnis.
Ja nespēj atmest tad problēma diemžēl ir - Raksturā un tur nu mēs palīdzēt varam vienīgi paši sev.
Nu nē, vismaz vienu patīkamu netikumu ir sev jāatstāj.... īpaši jau ja ņem vērā ka autores vecumā nebiju vēl pat sācis:) jā, esmu apņēmusies nesmēķēt!!! izdodas lieliski - turpinu to darīt jau trīsdesmit devīto gadu! ··· Smēķēšana: Smēķēšanas atmešana no Jaunā... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kāpēc smēķētāji ir tik nekaunīgi? (17)
Kāpēc smēķētāji ir tik nekaunīgi? Vai tiešām viņiem neliekas, ka iet pa ielu un smēķēt ir nepieklājīgi un traucē tiem, kas iet aiz viņiem?
zinu smirdiigus nesmekjeetaajus :D nesmeekjeetaajs nau kvalitaates kriteerijs :D zinu zagljus kuri nesmeekjee zinu viirus nesmekjeetaajus kuri sit sievas un beernus un paziistu pat nesmeekjeetaajus alimentu nemaxaataajus :D Tādi lielākoties viņi patiesi ir.... :( viņi pa peronu staigā turpu šurpu--un piesmirdina visu! tādi nu viņi ir. ...kā jau atkarīgie Tā ir. Bet ne tikai smēķētāji :) Latvijā daudzi ir egoisti... ··· Smēķēšana: Kāpēc smēķētāji ir tik... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Cik ilgi velkas lomkas no pīpēšanas atmešanas? (42)
Jau trešo dienu nepīpēju un sajūta ir šausmaīga - sāp viss ķermenis, plaušas, sirds, auksti sviedri, depresija, vēlme nenormāli pierīties līdz acīm ar trekniem ēdieniem... Varbūt tomēr atsākt?
man vilkās ļoti ilgi... atmetu, tad pēc nedēļas atsāku, tad atkal trīs dienas nepīpeju, tad atkal nedēļu pīpēju...uttt. bet tad kaut kas galvā nostrādāja un atmetu vienā momentā...nodomāju...šī būs mana pēdējā cigarete un tā arī bija...
tagad ļoti reti mēdzu uzpīpēt... bet līdz akarībai nekad sevi nenovedīšu...
A kaapeec jaaatmet? Ilgaak dziivot gribaas? Kaa teica mans bijushais koleegjis - kaiminjsh nedzeera, nepiipeeja, pa meitaam nestaigaaja un nomira vesels!:)) JurimK: Tad, kad pēc sprintā "novilktiem" ~ 30 metriem noķertajā tramvajā gandrīz vai uz grīdas jāliekas, sāc saprast, ka kaut kas nav riktīgi...
Un, kad kopā ar sportiskiem, bet smēķējošiem ~ 2x jaunākiem jauniešiem fiziski strādā, un redzi, kā džekiem elpa raujas nost, bet Tev, pēc knapiem 2 mēnešiem pēc atmešanas - nē, palēnam saproti, ka tai drazai - tabakai un cigaretēm, labāk tomēr apiet ar līkumu... Es emaz nerunāju par smacinieku, kuru, kamēr pats smēķē, faktiski nejūti, jo maņu orgāni ir bloķēti... A kad paiet laiciņš, mēnesis, vairāk - oh my f-n God... Kā to vispār var ciest blakus?
limeju plaksteri uz vedera - nepalidzeja, kozlaju to specialo gumiju - nepalidzeja....... ka ar roku atnema velesanos pipet adatu terapija ar pirmo reizi!!!!! perfekti jutos 3 menesus lidz sava stulbuma pec uzpipeju un ar to ari atsaku pipet! LOTI IESAKU ADATU TERAPIJU - SUPER! problēma ir aizliegumā, līdz ko uzliec uzstādījumu- viss, vairs nepīpēšu un smadzenes un organisms sāk pretoties visiem spēkiem, kuram gan patīk varas piemērošana:)?, vispirms vajag samazināt cigarešu apjomu un atlikt pīpēšanas brīdi, nu apmēŗam- izdarīšu to un to un tad uzpīpēšu,apsolīt sev, vot nepīpēšu ciemos- atbraukšu mājās un tad katrā man līdzēja, salīdzinājumā ar to apjomu, ko izpīpēju agrāk, patreizējais ir kā svaigs gaiss:))) ··· Smēķēšana: Cik ilgi velkas lomkas no... lasīt visu diskusiju (42 atbildes) –»
Smēķēšanas saprāta robežas (19)
Ko nozīmē - smēķēju saprāta robežās? Cik tas ir? Vai vispār ir iespējams smēķēt "saprāta robežās"? Alkohols mazās devās uzlabo asinsriti un dara citas labas lietas, bet par smēķēšanu nekas tāds nav dzirdēts.
http://meeting7.oho.lv/meeting.php?cmd=pieredze&temaid=1360910
pirms paris dienam bija identiska tema.
AIZSMĒRĒT bronhus ar tabakas darvu-normalam saprātam nebūtu pieņemams...! Saprāta robežās - aizpipēt un izmest cigareti, izlasot to herņu uz paciņas! Paciņa dienā ir saprāta robeža :D Saprāta robeža ir,ja pīpmanis ieslēdzas gaisa necaurlaidīgā telpā un tad zilina,kamēr pa ausīm nāk ārā.Citādi nav saprātīga izskaidrojuma tam,ka jāindējas arī tiem,kam tas absolūti nav pieņemams. ··· Smēķēšana: Smēķēšanas saprāta robežas lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Bijušajiem smēķētājiem (23)
Kā atmetāt? Atmetu smēķēšanu pirms 4 gadiem, nekādus preparātus nelietoju. Drusku nervi uzdeva un organisms sastreipuļoja. Bet kāds stāsts ir citiem? Ka pīpēt ir kruta - to mēs zinām! Tāpēc šādi domājošie draugi tika atsijāti un...
A kāpēc tāds uztraukums par citiem? Galvenais ka pati esi sapratusi ka bez tiem sūdiem dzīve ir jaukāka.
Personīgi es bērnībā tiku pamēģinājis dūmu. Neko sev saistošu šinī apstāklī neatradu. Un tad sev vienkārši pateicu visam šitam nē. Un zini dzīvoju tīri labi.
Zinu šitos smēķēt atmetējus; reālajā dzīve tas izpaužas tā ka šamie vienkārši nepērk savas cigaretes un nopīpē manējās:) Neiespringstu uz nesmēķēšanu. Vienkārši nesmēķēju un viss. Ja vajag uzpīpēt kompānijas pēc, tad uzpīpēju... Kādreiz pīpēju paciņu dienā, tagad varbūt cigarete pa divām nedēļām sanāk, citreiz nesanāk. Vai es esmu atmetis un cik ilgi? Nezinu, vienkārši nesmēķēju un viss. Smēķēšana kā jebkura cita atkarība (kura smagāka - tā cita tēma) ir lieta, kuru uzveicot, cilvēks var justies lepns un viņam tā arī jājūtas! ;) Es piemēram tieši tā arī jūtos! ;) Esu muļķis šajā procesā ,jo smēķēju un daudz.Grūti ir tas ,ka to apzinos un zinu.Mēģinājumi ir bijuši.Patiesi priecājos par tiem ,kuri tikuši vaļā ņo šī ieraduma. ··· Smēķēšana: Bijušajiem smēķētājiem lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Svara nomešana smēķējot? (23)
Jautājums sievietēm. Vai smeķēšana var būt viens no faktoriem, kas palīdz nomest svaru? Viedokļi, pieredze?
Kātad!Smiekli nāk...
Pareizi ēst vajag!Un pa retam savu pēcpusi uz sporta zāli aizvilkt...
Labāk nesmēķē, bet atrod interesantu sporta veidu ar ko aizrauties... pat drusku pasportojot 2x nedēļā pa 60 vai 90 min., uzreiz jutīsi rezultatu... es domāju aktivos sporta veidus - skriesana, lekšana, aerobika, volejbols un tml. ;) ari labak jutīsies ;) Ja jautāts par to vai sākt smēķēt, lai nomestu svaru, atbilde viennozīmīgi ir NĒ! palīdz gan...tikai kopā ar sabeigtu kuņģi!! Ja smēķētājs atmet smēķēšanu, tad svars var pieaugt, jo pastiprināti parasti tiek lietoti saldumi kā aizstājējs, ja nesmēķētājs uzsāk smēķēt, tas parasti svaru neiespaido.Tātad svara nomešanu smēķēšana neiespaido. ··· Smēķēšana: Svara nomešana smēķējot? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu