prostamola reklāma

Ilgiem gadiem TV iet reklāma – vīrietim prostatīts, bet no kauna atzīties par to sievai vinš izdomā dažādi iemesli lai iziet uz tuāleti.
Vai tā reklāma nerādā sievieti par cietsirdīgu – ja uzzinās, izsmies, vai izšķīrsies no vīra, un tapēc tas baidās viņai atzīties ? Sievietes taču arī cieš, teiksim no cistīta, bet laikam neviens vīrietis nešķiras ar sievu dēļ tā. To ārstē.
Es sapratu - tas ir 1 no daudziem veidiem, sižētiem, kā prezentēt prostamolu. Bet, vai reklamas autoriem nav atpakaļ saites ar TV auditoriju ? Vai auditorijas sievišķa daļa neiebilst pret to ka viņus rādā šī sižetā kā cietsirdīgās ?

Jautā Jurijs1962Augums163 2018-03-11 08:19

Marija_Anna (2018-03-11 08:35)    5 Ja kašķēties par katru reklāmas sižetu un to izķidāt pēc sastāvdaļām, tad dzīvot nebūs laika.
Reklāmas arī rada cilvēki - sievietes un vīrieši. Apstiprina vadītāji - vīrieši un sievietes.
Reklāma, tā ir īpaša pasaule ar saviem likumiem.
Pieņem to kā informāciju par produktu , tā esamību . Un ne vairāk.

Felde (2018-03-11 08:50)  2 3 Zinu vairakus viriessus,kuri-tiesi sieviesu slimibu del,ir izsskirusies no sievietem.... Bet stasts ne parto! Verojot reklamas,aizdomajos,ka,gana biezzi-mulkkigas lomas tiek noliktas tiesi sievietes-reklaamas ko mulkkigu izdara,ko mulkigu pasaka,vai diivaini uztver-tiessi sievietes...vai ar auto-manevrus veic aplamus -tadejaadi,sievietes tiek noliktas mar pamullkkeem,,,,ka tiessi vinnas nesaprot,nezina tik elementaras lietas. Un tiessi gudrie viiriesi-paskaidro,maaca.... Reklama maaca,audzina,piesaista! Un jaa, autora piemineeta-sapratu,ka beidzot,arii virietis ir nolikts patiesibas priekssaa! Citaadi-allazz sievietes....

Marija_Anna (2018-03-11 08:57)  1 3 Piefiksē, ka viena un tā paša produkta reklāmu dažādu valstu tirgum un dažādos laikos rāda kā atšķirīgu reklāmrullīti.
Ir gan skarbi kovboji, gan autobraucēji, gan omulīgi kopāgulētāji.
Un skaties - lietosi zāles kad nepieciešams , jūs abi ar sievieti būsiet laimīgi un nebūs attiecīgo sarežģījumu ( no dzīves un reklāmrullīša ).
Aiz matiem šeit pievilkt cietsirdību, šķiršanos un izsmiešanu ir pilnīgi nevietā.
Piedevām rezumēt visu ar tēraudcietu secinājumu - Vīrietis Tā gan nedarītu.
:)
Foršu dienu !

Felde (2018-03-11 09:05)    7 Paturpinassu-kadus gadus atpakal,zinamai sievietei-nonnema kruuti,pec 3men,vinas viirs iesniedza sskkirsanos-vinss emocionali nespeejot noskatiities,kaa vinna mokoties... Nabadzinnam-bija tik gruuti! Taapat kaa anekdotee-ggimenes dzemdiibas,viiram paliek slikti,izved aara no zaales-reanimee vinnu... :) Kad atguustas,beerns piedzimis. Dakter,kas piedzima?-Meita! Paldies Dievam-deelam nekad nebuus jaamokas kaa man ssodien!

Tessa (2018-03-11 09:05)  2 5 tu gaidi, ka pasazhieri pamas ar galvam, cik sievietes ir briesmiigas, jo tu visu muzhu no tam cieti? nesagaidiisi.
otrs. reklamu veidotaju darbs ir smags un nepateiciigs, butu ta reklama tv, radio vai vienalga kados medijos. jo ir jaizpilda klienta velme un jaiekljaujas laika (tv tas ir 5 vai 15 sekundes, lielie monstri var maksat par pusminuti un minuti), radio ta ir pusminute. ienjiemiet laiku :) reklama par zalem, alkoholu un aizdevumiem beigas vel jaiebazh noteikts teksts-aiznjiemies atbildiigi vai tada gara. nu un beigas, kad esi nomociijies ar tamem, liigumiem, rekjiniem, ierakstiem un grafikiem, klientam var nepatikt.
ta ka esiet iecietiigi pret reklamu.
bet par autoru - gan nakamaja dziive tev paveiksies ar sievietem. bet varbut arii ne.

Tessa (2018-03-11 09:17)  2 4 bail tapec, ka sievietes par daudz satraucas un medz sabiezinat krasas. sutiis pie arsta un saksies elle Dantes stila -ar pirkstiem pakalja visupirms.
miilja, zini, man biezhi vajag čurat. - es škjiros no tevis, cik var, man nav vajadziigs biezhi čuratajs, biezhi churasi ar citu!
Juris sesdesmit otrais, tu esi cirvis, nenjem personiigi.

gertrude (2018-03-11 10:04)  1 3 sūdzies tiesībsargam, ja tas nereaģēs Eiropas Cilvēktiesību tiesai un pieprasi kārtīgu kompensāciju par Tavas problēmas iznešanu tautā.

Aukstums (2018-03-11 10:36)    4 kādai gan jabūt dzīvei, lai tik tālu aizdomātos par vienu suuu reklāmas rullīti"’????Sk, ka vīrišķis baidās teikt,. jo baidās pamodināt savā sievietē mātišķo pusi, kura tūlīt sāks rīkoties, aizvilks aiz auss pie dakteriem, izkomandēs, nokārots, sakārtos, noorganizēs...no tā jau bail vīrietim, kurš grib pats ar visu tikt galā...

neko (2018-03-11 11:32)    1 Nu lūks jums nopietnāka tēma iezīmējās nevienā vienā komentārā: "kā sievietei apvaldīt savus mātišķos instinktus lai viņu pēc neatgriezeniski nesabojātu attiecības ar vīrieti". Domājams ne viena vien savas attiecības tā līdz kraham ir novedusi.

Aukstums (2018-03-11 11:41)    1 neko... ja sieviete laiž vaļu savām mātišķajām iezīmēm, tad , kur šajā gadījumā ir vīrišķais, kas viņu noliktu pie vietas, un pārslēgtu uz sievišķo programmu??? Abi vainīgi, ja reiz attiecībām krahs ir tikai un vienīgi pārāk lielā mātišķā puse.. sk, ka sievietes grēko , bet aŗī veči nav bez grēka, mīļā miera labad paklusē, atļauj sievietei gūt virsroku, tā vietā, lai paši uzņemtos atbildību un sievietei vienmēr un jebkur , mīļā miera labad- NEPIEKRISTU. attiecības ir kompromiss... nevis klusēšana mīļā miera labā..

neko (2018-03-11 11:59)      Aukstums: varēt jau visu ko var, bet vai vajag? Attiecības nav kompromisi un attiecības nav arī cīņa vienam ar otru, bet gan kopēji mērķi un intereses. Kas vai nu ir vai nu nav, pārējais ir pakārtoti.
Citiem vārdiem sakot katram pašam jāsaprot robežas cik tālu var iet nevis otram tās jānorāda. Labi vienreiz varbūt arī var lai nav neskaidrības, bet ne vairāk.

Epifanija (2018-03-11 12:00)      būs labi, ja to izstāstīsi un to uzzinās tavs ārstējošais ārsts, varbūt pat nebūs jāstāsta, tas visam rajonam un jāmeklē vainīgais

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu