Sāpes muguras krustu rajonā.

Man ir 59.gadi, darbs laukos, gaterī, fiziski smags. Patreiz esmu uz darba nespējas lapas, jo ir neciešamas sāpes krustos. Ģim. ārsts saka, ka tā ir deformācija, saka, ka jāatpūšas, vai jāmeklē cits darbs. Tajā pašā laikā nekur uz izmeklējumiem nesūta, zāles neizraksta. Vai tādu kā es var atkal laist darbā, ka ciešu sāpes un ko teikt darba devējam. Līdz pensijai vēl 5.gadi. Iesakiet, ko lai daru, protams tie. kam ir bijusi līdzīga situācija.

Jurijs55 (2018-10-22 12:37)    1 Man palīdz Kuznecova iplikators - ejot gulēt paguļu uz viņa kādu stundu.

Chris1986 (2018-10-22 12:38)      Ej labāk līdz tai penzijai par sārgu kkur pasēdi

nazis (2018-10-22 13:29)    2 Tā problēma ir katram otrajam fiziska darba strādniekam šajā vecumā. Nekādi izmeklējumi nekā nepalīdzēs, kamēr līdz izmeklējumiem rindu izstāvēsi, būsi pats no sevis apārstējies, un nekā neatradīs. Zāles gan būtu jāizraksta, tās bez receptes nevar nopirkt.
Vienīgā izeja ir meklēt citu darbu ar plašāku un daudzveidīgāku kustību diapazonu, tad šī slimība traucē retāk.

kosrem (2018-10-22 14:11)    1 Ja sāpes atstaro uz ceļu pusi vai lāpstiņām būs ielaists radikulīts.
Ja iesāpas no kādām kustībām, radikulīts sākuma stadijā.
Un ja iesāpas tā, ka jākrīt zemē, diska trūce.
No radikulīta tiku vaļā pateicoties elektromasāžai. Māsiņai nezinot pagriezu stiprāk impulsus un kārtībā.
Bet ar trūci smagāk. Nedrīkst vairs smagus darbus darīt. Man jau pāri 60. smagākiem darbiem aicinu palīgā jaunākus kas var celt un nest.
Ārstu triec ratā, meklē citu. Kas tas par ārstu, kas neko konkrētu pateikt nevar!

Momo (2018-10-22 14:21)    3 Uz fizioterapiju vingrot.

rokons (2018-10-22 14:40)    2 Šodienas medicīna ļauj relatīvi vienkārši diagnosticēt vainu mugurkaulā. nekāda pūšļošana vaipagaidu risinājumi neko nedos.
Vienīgā izeja - vertebrologa konsultācija, un tam sekojošie kompjutertomogrājias ( vismaz ) izmeklējumi.
To vajag paprasīt ģimenes ārstam, lai uzraksta nosūtījumu, bet labāk, ja var maksas konsultāciju atļauties. Gan ātrāk, gan vienkāršāk.

Kaza (2018-10-22 15:26)  1 2 Maini ārstu. Ieteikt var daudzko - sevišķi internetā neredzot cilvēku.
Tad jau ārsti nemācītos tik ilgi.

medusbite3 (2018-10-22 16:32)  1 1 Vislabāk palīdzēs ar ārsta recepti jāraksta...diclofenaka un B vitamīna injekcijas 5-10 gab.(ne tabletes!!!!)

riebekle (2018-10-22 17:11)      Zāles palīdzēs tikai noņemt/atvieglot simptomus, citādi nekā muguru tabletes injekcijas neārstēs. Jāprasa ārstam nosūtījums pie speciālista, tas savukārt gan jau norīkos tālākus izmeklējumus, un tad jau pastāstīs kas un kā. Man muguru palīdz uzturēt garas pastaigas, vingrošana un baseins. Draudzenei labi palīdz jogas vingrojumi (kādus drīkst, to parasti ierāda speciālists). Citam tikai operācija palīdz.

anis (2018-10-22 18:49)    2 Trūce ir akūtais brīdis,kas jāpārlaiž. Mani pašu "sastutēja" fizioterapeite... No sākuma ar skepsi,bet cītīgi izpildot dīvainos norādījumus,vingrinājumus,tiku uz strīpas. Nu jau krietnus gadus kā tikai reizēm pavingrinos-vienkārši piemirstas,ja nekas neatgādina.
Saudzēšana vien maz palīdz-pārņem tik vispārējs tizlums.

AivarsN (2018-10-22 19:59)    1 Pagaidām tā varētu būt tikai skriemeļu deformācija,bet tiklīdz ne tā pacelsi kādu smagumu,tiksi arī pie diska trūces. Un tad jau uz krietnu laiku vispār nebūsi strādnieks. Mana pieredze. Labi būtu nomainīt darbu,lai pārtrauktu tālāku skriemeļu deformēšanos. Labāk lai mazāka alga,ne kā palikt vispār par invalīdu. Izmeklēšana gan noderētu,datortomogrācija. Vismaz zināsi konkrēti kas par vainu un ko tālāk darīt. Nav dzirdēts,ka kādam šajā gadījumā kaut ko būtu izārstējusi. Tikai simptomus,iekaisumu var noņemt. Pagaidām iesaku nēsāt elastīgo medicīnisko jostu. Esot pat dabūjamas ar suņa vilnu. Ir plašā klāstā dabīgas smēres,pārtikas uzlabotāji,B grupas vitamīni. Speciālajās aptiekās ieteiks,tikai paprasi kādai vainai. Ārsti neko no tā neieteiks,jo tas viņiem nav izdevīgi.

A34 (2018-10-22 20:47)      Man ir dzimtas recepte: jāguļ uz gultā saliktām papardēm - tā mana vecmāmiņa un māmiņa. Tikai īsti nezinu uz palaga vai zem. Neesmu mugurai tās lietojusi, bet kāju sāpēm. Kāju iebāž maisā, kas pilns ar svaigām papardēm un vībotnēm. Lapas nonāk tuvāk tai vietai, kur tie iekaisušie, saspiestie nervi un sāp mazāk un nav jālieto pretsāpju zāles, kas daudz kam kaitē.

mellene_85 (2018-10-22 22:04)  2   nr 1-tiec pie normāla ģimenes ārsta, nevis gudra dirsēja, kas taupa uz izmeklējumiem. Ģimenes ārsta uzdevums NAV mācīt dzīvot un/vai sniegt karjeras konsultācijas, bet gan uzstādīt uz skaidriem faktiem pamatotu diagnozi, bet ja to nespēj pats, DOT NOSŪTĪJUMU.
Par gateri aizmirsti, lai spekulanti un krimināli paši strādā! Ir daudz citu darbu, kur speciālas priekšzināšanas vai izglītības nevajag, vienīgi no pieķeršanās savam reģionam var gadīties atteikties.

bella_ (2018-10-23 07:21)      ja tiksiet pie nosūtījuma tad tāpat ir ilgi jāgaida lai tiktu uz valsts apmaksātu konsultāciju
Iesaku uztaisīt rentgenu un ar to iet pie maksas mugurkaula ķirurgs/vertebrologs, manuprat labs ir Kaspars Ruks Orto klīnkā, no sirds strādā Kalvis Briuks Ortomed klīnikā
Traumatologs, ortopēds, mugurkaula ķirurgs, loti smags raksturs ir dakterim Rolands Gibners Ārsts traumatologs, ortopēds traumu slimnīcā, bet kā ārsts veiksmīgi strādā

miglainaa_plava (2018-10-23 12:40)      Radikulītam palīdz apiterapija - bišu dzēlieni. To jau izmanto tūkstošiem gadu. Tik jāzin devu un jāatrod atsaucīgs biškopis. Nebūs dārgi.

MuhaMors (2018-10-23 15:48)      Musu mitrajos klimata apstaklos kaulu sapes, ir normala paradiba.

Butiba, sakuma ir jamekle celonis, kur ka, kad, saposa vietaa acimredzami apsaldeta, sapustaa.

Tad attiecigi japiedoma pie ta, kura lika, tas vis sak sapet, atgainat par sevi, piem.laika mainaa ( velk uz lietu ) ilgstosa gulesana uz saposas vietas.

Tad saposa vieta jasak pamazitinam apdakteret.
Ieteicams ar taautiskam, dabiskam lietam.
Sakt var ar kauc ko nosaciti vieglu, aptiekas noperkamo ´zirgu ziedi "( uz apalas karbinas uzzimeti zirgi, nosaciti nava dargi, zem 5 eu )
Gulet ejot sirds, ij miesas siltumam var njemt sievas vieta, gulta, ar karstu udeni pilditu termosu.

P.S. Katra zina, manuprat, pie tadas ligas, arsta-( kjimisko zalisu izrakstitaja paris min laika, ar saucienu ....naakamais:-)))) ), apmeklejums, butu pedejais kas jadara.
Lai veicas, veselojies.

pemf (2018-10-30 14:46)      PEMF aparāti sāpju remdēšanai vai iekaisuma ārstēšanai. Latvijā ieviešas lēni.
Ja nobriesti, varu pamācīt ar Spooky2 Rife pašam.
Jāzina, protams, precīza diagnoze.
Pamēģini asinszāles eļļas izvilkumu vai ko tamlīdzīgu.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu