Drošs, efektīvs Ašvagandas saknes ekstrakts kapsulās?

Vai kādam ir pieredze ar Ašvagandas sakņu ekstrakta pulvera lietošanu?

Mani ieinteresēja Ašvaganda tās stresa adaptācijas īpašību dēļ, kā arī tādēļ, ka Ašvagandas sakņu ekstrakts palīdz ar atmiņu un kopējo prāta asumu un palielina enerģijas un spēka daudzumu.

Viens pētījums atklāja, ka viena piektā daļa no importētajiem Ašvagandas produktiem ASV saturēja augstas koncentrācijas smago metālu, tomēr esot firmas, kuru produkti ir sertificēti un pārbaudīti.

Kurā Latvijas interneta veikalā vai arī veikalā/aptiekā tie, kuri zina un kuriem ir bijusi pieredze ar Ašvagandas lietošanu, tā ir pieejama?

Dabisks un efektīvs Ašvagandas sakņu ekstrasts smaržo līdzīgi kā zirgs un garša tam esot rūgtena un specifiska, tādēļ būtu interesanti, ja tie kuri ir lietojuši kādas konkrētas Ašvagandas kapsulas, cik ļoti iedarbīgas tās ir bijušas, kādas ir visjūtamākās pozitīvas izmaiņas un vai ir bijuši kādi negatīvi blakusefekti, kā arī vai smarža bija līdzīga zirgam un garša rūgta?

DanaL    10 Nezinu kā tur ar zirgiem, bet pirms gadiem 30 šis pats stāsts bija par žeņšeņ, vēlāk par ginko.
Vēl ir bijusi paskaļa reklāmas kampaņa kkādām tur ķimenēm un daudziem citiem augiem, kuri nez no kurienes uzrodas un ir jāmēģina pārdot. Koroče, treniņš topošajam influencerim, kurš pie viena izfantazēs virkni britu pētnieku atklājumu.

Neapmierina gadsimtos pārbaudītas vērtības, piemēram, ķiploks? Vismaz smaka tam noteikti ir.
2019-05-23 20:56

fargo    10 indīgā ērkšķoga? laikam mārketinga nolūkiem tiešām labāk izmantot vārdu "ašvaganda". tas ir nakteņaugs. tas vien jau ir "beep", lai septiņpadsmit reizes padomātu, vai to bāzt mutē.

un neeksistē klīnisku pierādījumu, ka indīgās ērkšķogas lietošana radītu jebkādu pozitīvu efektu uz veselību.

labāk ēst sīpolus un ķiplokus, gaļu, olas un speķi. un būs viss bunbās.

a bet langstiņš met pa lampu jau kuro dienu....
2019-05-23 21:13

DanaL    8 Vo, vo, fargo, es par to pašu.
Mārketinga kampaņas nolūkos nosaucot kāpostu, piemēram, par Himalaju savvaļas rozi, Latvijas kāpostu audzētāju saime varētu kļūt stāvus bagāta.
Pie kāposta vērtīgās īpašības zināmas jau izsenis, nekādi britu zinātnieku papildus pētījumi nav nepieciešami.

Daudzu cilvēku vientiesība ir prātam neaptverama.
2019-05-23 21:22

AivarsN  1 4 Brīnumlīdzekļu tirgošana ir labs bizness. Skumjākais ir tas,ka valsts visu to pieļauj. Labi ja vēl tās dziras un kapsulas ir neitrālas un nenodara nekādu ļaunumu veselībai. Bet ir dzirdēti gadījumi,kad cilvēki samaksājuši lielu naudu par brīnumlīdzekli,bet rezultātā vēl tikuši pie caurejas,vai citām problēmām. Kamēr letālu gadījumu nav,tas skaitās tikai bizness. Ir taču pavasaris, visapkārt aug tik daudz spēcīgu brīnumlīdzekļu. Vajag tikai mazliet iepazīt Latvijas augus,to iedarbību un farmācijas bizness var atpūsties. Māte daba mums visu nepieciešamo dod par velti,bet modernais cilvēks iedomājies,ka vērtīgs ir tikai tas,kas maksā lielu naudu. Un kur aitas,tur vienmēr atradīsies arī cirpēji. 2019-05-23 21:33

uzplanaledus  1   Es pamēģināšu un tad pastāstīšu :) 2019-05-23 21:35

langstinsh      Vībotne pret vēzi-neviena farmācija nereklamē... 2019-05-23 21:36

uzplanaledus    3 Problēma jau ir tā, ka Latvijas augus un to īpašības mēs tikpat kā nezinām. Mums ir rietumu medicīna un vājas zināšanas par augu iedarbību. Bet ir tautas, kur tās ir saglabājušās, kas lieto tieši ārtniecības augus, bet ne tabletes.
Mēs zinām, ka kāpostu lapu var uzlikt uz kādas iekaisušas vietas un uz sasitumiem, dažas tējas, kas palīdz maigā veidā. Bet diez vai atradīsies kāds, kas varēs pastāstīt visu, kā pie mums augošos augus varētu pielietot, lai tiešām palīdzētu gana nopietnās veselības problēmās.
2019-05-23 21:42

gertrude    1 gribēju paskatīties, kas tas ir par brīnumu, un Google bez šitā izmeta vēl kaudzi ar visādiem nedzirdētiem un neredzētiem augiem. ko tik neizdomā! a es... piparmētras un raspodiņi, jūtos galīgi atpalikusi :))) 2019-05-23 21:59

Liepa53    1 21.42.Farmaceits Eniņa diezgan daudz ir stāstījuši par pašmāju ārstniecības augiem. Neatceros autori, bet bija Ievas Stāstos raksti par tautas medicīnu. Tonusam der vībotne, kaņepju sēklas. Sibīrijas ciedru rieksti satur daudz labu vielu. 2019-05-23 22:31

Marija_Anna    3 Kamēr izlasīju visu līdz beigām, domāju, ka to jautā AndrisZ.
Ja kaut ko sāk ar ažiotāžu piedāvāt, tam pieslēdzos ar paaugstinātu kritikas devu.
Kamēr info nav pietiekoši , netaisos nevienu brīnumlīdzekli nekā izmantot.
2019-05-23 22:32

rihtigais    2 Jefiņu vienmēr pietiks kam pārdot ´´brīnumlīdzekļus´´, tas nekad nebeigsies. Gudrie nomirst, dumjie dzimst vietā. 2019-05-23 22:41

Drole    1 jajajaja, vai tik briinumsakniite, kas ozh peec zirga un bonusaa izraisa caureju, nebuus marketinga guru cildinaatais "tibetieshu baldriaans" jeb "horseshit prieksh lohiem" ar kosmisku cenjnjiku? 2019-05-23 22:52

ko_nu_vairs    3 Merit šo brīnumlīdzekli izplata. Es pareizi sapratu? 2019-05-23 22:54

AivarsN    2 Par Latvijas ārstniecības augiem var uzzināt no krievu blogeriem,jo augu valsts jau mums būtiski neatšķīrās. Tāpat Youtubē var atrast ārstniecības līdzekļus konkrētas slimības ārstēšanai. Ja medicīna būtu paredzēta slimību izārstēšanai,tad tai būtu dots nevis galma burvja un šarlatāna,bet gan īsta dziednieka Avicennas vārds. Medicīnas uzdevums ir ārstēt,jo ilgāk un dārgāk,jo labāk,līdz nāve atbrīvos no ciešanām. Tikai pašas dabas līdzekļiem piemīt spēja izdziedēt jeb kuru slimību. Pirmkārt,dabas līdzekļi nostiprina imūnsistēmu,nevis vēl vairāk saindē,kā to dara medicīna. Bet dabīgās, bioloģiski aktīvās vielas,kuras satura augi,palīdz imūnsistēmai uzveikt jeb kurus kaitīgos mikroorganismus. 2019-05-23 22:55

Hirtella  4 1 jokojās!
tējiņas vnk ir labākā šķidrā alternatīva + placebo efekts
es par moderno medicīnu
2019-05-23 23:22

Tessa  2 3 par reklamu ir jamaksa, un visur. santimpizeji var izplatiit talak, muljkjiem. 2019-05-24 06:45

AivarsN  2 2 Hirtella laikam strādā medicīnas,vai farmācijas biznesā.😀 2019-05-24 11:30

uzplanaledus      Par šo augu ir gana daudz aprakstu internetā. Minētas ari blakus parādības, kā vemšana un caureja, kā arī uzmanīgi jālieto tiem, kam ir autoimūnās saslimšanas.
Bet patiesībā neviena zāle uz atšķirīgiem cilvēkiem neiedarbosies vienādi. Piemēram, es piparmētru tēju nevaru dzert, kādam citam tā varbūt ir mīļākā tēja.
Ja neko vairāk par caureju nevar dabūt, bet pārējā iedarbība varētu būt noderīga, kāpēc nepamēģināt. Arī aptiekas zāles tiek izrakstītas tā- cerams, ka palīdzēs, ja nē, mainīsim.
2019-05-24 12:11

MazaisMopsis  1 2 bija raksts ilustr,.zinatnee. vaacijā cilvēeki kuri aizraujas ar austrumu brīnumpulveriem un uztura bagātināt. notievēssanas teejaam. nopietni saindeejussies nonaakussi slimniicā.
AUSTRUMOS SMAGIE METĀLI AJURVĒDĀ U. C. SKAITĀS PIE DZIEDNIECĪBAS ELEMENTIEM. TĀPĒC TOS PIEVIENO. TĒEJĀM PULVERIEM U.C.

ES neieteiktu aizrauties . nīno sula ir indīga. slinkums rakstīt. bet info ir daudz.
2019-05-24 13:13

MazaisMopsis    2 godži ogas nav nekas kruts... tā ir parastā bārbele. :))) 2019-05-24 13:13

AivarsN      Starp pārtikas uzlabotājiem un dabas līdzekļiem ir liela atšķirība. Kur ir garantija,ka tie brīnumlīdzekļi vispār satur solītās vielas? Visticamāk,tie ir tikai sintētiski pakaļdarinājumi,kuri nemaz nedod vajadzīgo efektu. Tikai pareizā laikā un apstākļos ievākti un apstrādāti augi,garantē maksimālu iedarbību. Ideāli,ja augu var lietot uzturā svaigā veidā,neuzglabātu un nepārstrādātu,ja vien tas nav paredzēts receptūrā,kā piemēram tinktūras,izvilkumi,vai papildus sastāvdaļu pievienošana. Medicīna specializējusies slimību simptomu noņemšanā,vai visa organisma indēšanā,pieņemot,ka slimnieka organisms izrādīsies stiprāks par slimības izraisītājiem. Taču bioloģiski aktīvās vielas,kuras atrodas tieši augos,iznīcina slimības izraisītājus,bet organismu un tā imūnsistēmu nostiprina. Tāpēc jau medicīna ir bezspēcīga pret vēzi,bet ar dabas līdzekļiem tas ir uzveicams mājas apstākļos. 2019-05-24 14:13

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu