Vai kāds ir izlasījis zinātnieku petīciju pret 5G ieviešanu?

https://dra.lv/b15w5s
Šeit to var izlasīt latviešu valodā.

av2    5 dziivot ir kaitiigi, sen teicu. 2019-09-26 00:48

SpoguliitisTM      Lasijis nebiju - Paldies par linku. 2019-09-26 06:00

Vaukskis    1 Kāds cits to ir izdarījis 2019-09-26 07:15

av2    9 Ja nopietnaak, domaaju, ka daudz kas tiek paarspiileets. No vienas, un no otras puses !
Un paarspiille , kaa par 5G kaitiigumu, kaa arii (lloti ) par to, ka jau esosssaas 4G sakaru sisteemas nevarot ko iisti nodrossinaat. Ko iisti nevar? Kam nepietiek aatruma? Ja vajag kur exteeemu aatrumu, apjomu, bln, lietojiet vadus, cat datu kabelli nodrossini visu, ko tik vari izfantazeet ssodien. Lai ...masiinas passas brauktu? Kam tas iisti ir vajadziigs, taas passbraucossaas masiinas ? Es domaaju, ka ja iisti gribeetu, ar normaalu 4G paarklaajumu pilniiba pietiek , un veel 7x paari paliek. Ikdienas lietotaajam ir vienalga, vai filma ielaadejaas 3 minuutees, vai 10 sekundees. Pilniiigi vienalga.
Industriaalajiem miljardieriem vienkaarssi gribaas atkal nopelniit jaunus miljardus, taapeec airi visu ssito izdomaaja ar to "visiem vajag "5G. Ideaali, visu planeetu uzseedinaat uz 5G adatas, varees naudu ar eskavatoru kraameet gubaas.
Es vienmeer esmu bijis par progresu, par jaunaam tehnaloggijaam, bet tikai tik taalu, liidz tas nesaak beigt nost dziivaas radiibas uz planeetas. Vinnas, taas dziivaas radiibas bija pirmaas uz siis planeetas, ja kas, vinni ir saimnieki sseit, mees tikai ienaaceji.
Drossivien jau , ka vajag to 5G atsevisskkaas sfeeraas, kur tiessam milisekndes/datu apjoms (mobils) speelee lomu, tur arii to var lietot. Ierobezzoti, drossi - tiessam paardomaati.
2019-09-26 07:20

Felde  8 13 Lai vai kaa,saac ar sevi-kaitiigi ir seedet pie dators-laadetaja,kaitiga ir telefona baterija,kaitigi ir darzenni veikalaa,piepicckaati ar nez ko,un mazaas mussinas nevairojas tajos....(atstaj majas kautko,uzreiz buus pilna maaja),kaitiigi ir staigat gumijas apavos,ostiit atgaazes,un citus izmessus,kaitigas bernu kraasainas rotallietas,palmu ella,un kaiminu suns,kurs nepaartraukti gaudo....uzvelk nervus! Kaitigi ir medikamenti,beerniem smagas somas,stresi darbaa,sexa trukums,mazkustigums,burgeri,.....
Ja ej kaarties,nnem tikai tiira lina diegus,saveerp strikki,un kap uz ozolkoka kkebliissa!
2019-09-26 07:39

RRAGANA  3 6 Feldīt, šon tiiik skaists rīts! 🌞 Ko tik agresīva?😃

Man tas 5g 50 gadus nav vajadzīgs. Man telephons pat 4g neņem 😂

Iztapsēšu dzīvoklī griestus ar virtuves foliju, būs droši?🙄
2019-09-26 08:52

Felde  4 6 Jā.rīts burvīgs....😊. Nu neesmu agresīva...man vienkārši riebjas nūģi.... 🤣. Kam nekad nekas nav labi.un kunkst.pierada savu teoriju.itkā visi apkārt no aizpagajušā gadsimta.neko nejēdz...😜 2019-09-26 09:07

elfu_mazulis  4 8 Izklausās tikpat zinātniski ticami kā britu zinātnieku pētījumi par to vai zilām žurciņām baltā šokolāde garšo labāk nekā krāsainajām.
Dzīvē daudz, kas ir kaitīgi, bet kā mēdz teikt mana ārste "dažreiz ir jālieto mazāk kaitīgas lietas, lai novērstu ļoti kaitīgas". Cik no Jums būtu gatavi atgriezties laikos bez telefoniem, elektrības un citām ērtībām?
2019-09-26 09:21

RRAGANA  2 6 Nu ja riebjas nūģi, tad tā ir agresija. Varbūt iecietība pret citādāk domājošajiem uzlabos skaistā rīta dvesmu😉 Tas tak ir labi, ja ir citi, savādāk domājošie, sevišķi, ja viņš neliek neko darīt vai neuzspiež savas represijas, bet TIKAI klāsta savas domas un dzīvē čupojas grupiņās ar tādiem pašiem...
Ja visi domātu vienādi, būtu tiiiik garlaicīgi...😪
2019-09-26 09:29

rokons  1 2 Bija slinkums meklēt to petīciju oriģinālā, vēl vairāk, kas to ir parakstījis un parakstītāju biogrāfijas.
Mani vispirms samulsināja doma, ka kosmosā izvietos milzu jaudu starojošus satelītus. Kādā veidā to jaudu tur dabūs augšā, lai raidītājuztvērējus varētu pabarot? Par kaut kādiem kodolģenerātoriem nevar būt ne runas, tie ir ellīgi karsti un elektronikai nāvējoši.
Tas man atgādina neseno bļaušanu par ozona caurumu freona dēļ virs Antarktīdas, kaut tieši tajā zonā freonu lietoja vismazāk.
Tas pats ar CO2 izmešiem..... cilvēku darbības rezultātā tas palielinās niecīgi, daba vairāk ka 90% tās saražo pati.
Gētem taisnība - vislabāk ir, nekas ja nerastos
2019-09-26 09:34

Tessa  5 4 agresija ir meginat pieradiit cilvekam, kurš izsak savas domas attieciiba uz aprobežotiibu, ka viņš ir agresiivs, kaut gan viņš nebut nav agresiivs, bet ar melna humora devu iesak autoram padarboties ar eko liinu diegiem, ko arii atbalstu.

tiimeklis jau ta ir piesarnjots ar visadu drazu, vel baziis to tipa diskusijas iekša. tas nav "citadi domajošs", Džordano Bruno laikos dedzinaja gramatas, attaisnojot to kaitigo ietekmi uz maz lasošajiem. Tas pats arii tagad, tumsoniiba no konkreta autora puses.
2019-09-26 09:35

Kurts69  5 7 "Prātam neaptveramas izmaksas" ir pavisam konkrēti zināmas 5G ieviesējiem. " pieredzes vēl nav, tāpēc arī pētījumu vēl nevar būt" - piedod, bet pilnīgas blēņas! Zinātne spēj prognozēt un tieši tā attīstās piemēram kosmosa izpētes programma. "Šīs pasaules varenajiem nevajag naudu,jo viņi paši to drukā un aizdod valstīm uz procentiem" - varētu par to konkrētāk, ar faktiem? Ko tieši drukā un kurām valstīm aizdod? Un kā tad tā kontrole tā sākusi slīdēt no tām rokām?:D Un vēl revolūcija un parazīti?:) Mīļo cilvēk, ej pastaigā pa mežu, gar jūru vai vismaz parku un atpūtini savas pārslogotās smadzenes!
Un mazāk skaties visādus nelāgus raidījumus pa Krievijas TV! Tas ir kaitīgi...
2019-09-26 10:49

Reds  1 3 Nu nē tak - tādas lietas tak nedrīkst lasīt, varot pārvērsties par konspirāciju teoriju piekritēju un sākt staigāt ar alumīnija cepuri. Un tad par tevi visi smiesies. "Normālie" saka ta tas viss no lasīšanas vien notiekot ar cilvēku.

Pie mums tak ir demokrātija, domas un runas brīvība, tāpēc labāk nedomāt un nerunāt pretī mainstrēmam.
2019-09-26 12:37

neko  2 7 Smieklīgākais ka visi tie radītāji jau sen ir un tiek lietoti. Vienīgais ka 5G ir jauns - tas ir tas ka tagad to var ievietot telefonā nevis 10-30 kg smagā kastē. 2019-09-26 13:22

Kurts69  7 5 vispār 5G jau tik viens tāds sīkumiņš. Vēl jau ir vēju ģenerātoru kaitīgā ietekme, tās baisās lidmašīnu atstātās sliedes debesīs, 25 kadrs TV utt. utp.
Dzīvot šai pasaulē ir tik briesmīgi grūti:D
2019-09-26 13:28

spirkalka  3 2 paskatieties labāk, kas to parakstījis :D 2019-09-26 15:20

RRAGANA  4 1 Nu, manuprāt, vēl lielāka agresija ir norādīt kādam, ka viņam dēļ saviem uzskatiem būtu jāpielieto eko linu diegi un noteikti jāiet kārties, jo viņš kā indivīds ir nederīgs, neiederīgs un nevēlams šai izsmalcināti burvelīgajai kompānijai, kura pilnīgi noteikti zin, KĀ viss ir un notiek pasaulē visās jomās un sfērās!
🤣
Pese (c)-viskrutākais, ka norādītājas ZIN un “pielieto” perfekto rakstības stilu!!! Ko nez kāpēc realitātē pielieto tēmas autors, bet ne agresīviķes...😏

Pesepese-šķiet, ka 5g jau apstarojis dažus agresīvindivīdus..😆
2019-09-26 16:03

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu