Ne mans plecs.

Sveiki.
Ģimenes ārstu gandrīz nepazīstu, pie baltiem halātiem iet, pēdējais ko darīšu.
Jau ilgāku laiku sāpes plecā, precīzāk – ceļot roku augšup. Bet klabināt oho taustiņus varu uz nebēdu. Tieši nepateikšu, tikpat trauma varēja būt, ko uzreiz nepiefiksēju; varēja rasties arī no apaukstēšanas. Voltaren gēls un vēl kaut kāds mēģināts, dod īslaicīgu efektu. Zemestauku uzlējums beidzies.
Ceru, ka nekas traģisks nav, bet varbūt kādam ir padomā ko varētu pasmērēt, kāda vecmāmiņas brīnumzālīte?
Vēlos sevi nedaudz piešpaktalēt, ja nu gadījumā kas :)

siikaa16    3 Labāk tomēr iepazīsties ar ģimenes ārstu. Tad kad nevarēsi klabināt taustiņus pat čūsku uzlējums nelīdzēs.

Drole    1 Tauksakne (comfrey).

langstinsh    1 Mušmire-uz spirta...sulu un sēņu laiks!

Marija_Anna    2 Es gan ietu ( gāju ) pie daktera un fizoterapeita.
Pagāja labs laiciņš, kamēr sāka roka normāli darboties. Iemesls - neriktīga poza darbā.

Leonija  1 2 jap, iemesls var būt saaukstēšanās, bet var būt arī pārslodze. nekačājies gadījumā vai nemētā bumbu? te jau neko nevienam nevar uzspiest, bet tomēr iesaku izmantot 21. gadsimta sniegtās iespējas. Lai veicās izveseļoties!

sauljuks  1 2 Es ietu uzreiz pie manuālterapeita! Ir man zināms viens lielisks speciālists. Glīti "izjauc" un saliek visu kārtīgi pa vietām! ;)) Iesaku! Un vēl paskaidro, izstāsta, vingrojumus iedod!

Leonija  2 3 ohujs tūlīt tevi izārstēs netērējot laiku uz diagnozes meklēšanu:)) turies, džekiņ

jauns_vards    2 Pačeko googlē "iesaldētais plecs". Iespējams tas par Tevi. Ideja - jo ilgāk plecu lolosi , jo mazāka kļūs kustibu amplitūda un pieaugs sapes un sarežģītāka ārstēšana, komplikācijas. Redzēju šo dzīvē. ārstēšana - neskatoties uz sāpēm roku kustināt, celt uz augšu, apļot etc. Var, protams, uz savu galvu, bet drošāk tomēr ar fizioterapeitu. Liks arī teipus, var nosūtīt uz fizikālās terapijas procedūrām. Ja pāris mēnešus šitas jau ir un dinamika lēnām kļust negativa, silti aicinu pie ārsta. Ortopēds.

rokons  1 5 Pie ārstiem neej noteikt.... ārsti nezina nekā (Juhans Smūls), jeb.... ko tas mulks zin, naudes plest, to tas zin ( Rūdolfs Blaumanis )

Vienīgi, ja nu patiesi saišu karcinoma? Ko tad?

_Krasula_    2 Ja sāpes ir "jau ilgāku laiku", tad tomēr būtu jāsāk ar baltajiem halātiem. Teiksim, ar kādu traumatologu-ortopēdu vai vismaz ģimenes ārstu.

Peleks    1 bija same šit, pie dakteriem neeju, zinu ka palīdzēja bik iesildīties pirms darba, karsta vanna palīdz, bet uzreiz nepāriet, galvenais iesildi locītavu pirms ko dari, tad ar laiku būs labi

rinkulis    3 Es smērēju zirgu smēri līdzīgos gadījumos (piemēram ja kaklu savelk), bet tomēr ja nepāriet ilgstoši, vai nav uzlabojuma - tad jāiet pie ārsta - visāda šmuce var būt, ko arī ar smērītēm var neizārstēt.

siikaa16    3 Tas ilgais laiks, kopš izjūti sāpes jau nav divi mēneši? Ko tur vēl gaidīt. Visi baudīs vasaras aktivitātes, tu neko nevarēsi.

JurisK    3 Pēc 40 reizi gada noteikti vajaga apmeklēt ārst, ar visām analīzēm utt! Negribu baidīt, bet sāpju iemesli var būt ne tikai kauli un cīpslas.

anis    2 Ja negribas dakteru-jāiedod kārtīga,ilgstoša darba slodze. Pēc tam ja pamatīgi sāp un vēlāk atiet-būs labi,bet ja nepāriet-domas par dakteri pienāks pašas par sevi...
Man pašam tā ir gājis-nesaproti no kā,bet sajūta ,ka no dīkdienības. Fizioterapeits-rehabitologs pašam jau sen skaidrību ieviesa un muguras vingrinājumus ierādīja. Pārējais pārgāja pats-tikai nežēlojot...
Par smērēm-dažkārt ir lietota Kambodžas babuļa brūvējums,ko meita no turienes atveda. Kaut kas līdzīgs Vjetnamas zvaigznītei-tikai lielāks pods un niknāks smārds.

SaulLi    2 Osteopāts. Viennozīmīgi.

VECA_PIEPE  1 5 Sevi cienīt nozīmē arī rūpēties par savu veselību, kā arī izrādīt godu saviem mīļajiem un tuvajiem ģimenē- neapkraut viņus ar liekām raizēm par sevi.
Neesi slinks un paviršs pret sevi, aizej pie daktera!

meenesgaisma  1 2 Pie ārstiem neiesi, turpināsi ciest sāpes, ar grūtībām veiksi darbības un turpināsi sūdzēties par kaiti? Tā jau vēl vairākus mēnešus var ciest.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu