Jūs savam ģimenes ārstam

zvanat brīvdienās uzprasīt ko svarīgu, vai gaidat līdz pirmdienai? Vai drikst traucēt viņus/viņas - es saprotu ka ja katrs no viņu katra 10 000 pacientu zvanīs brīvdienās, brīvdienas viņiem nebūs.

riebekle  1 11 Nezvanu ģimenes ārstam brīvdienās, respektēju ārsta brīvo laiku. Parasti ir dežūrārsti, kuriem var zvanīt, ja kas steidzams, vēl zinu, ka ir ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001, kur var zvanīt, nu un NMP, ja nu tiešām jāsauc.

dabasmiilis    2 Neesmu jau viņai prasījis , vai drīkst zvanīt. Zvanu katru stundu un aicinu uz šašļiku , neatlaidīgi turpināšu , agrāk vai vēlāk piekritīs!

DanaL  1 6 Nav jau jēgas, viņi tāpat neceļ klausuli. Kad mans bērns bija mazs, un vēl nebija konsultatīvā tālruņa, sīcis vairākas reizes pamanījās saslimt piektdienas vakarā, kad dakterīšiem beidzies darba laiks.
Saucām ātros. Vienā reizē nākamajā pirmdienā, pēc tam jad bērns 3 dienas bija nomocīts ar 40 grādu t⁰, pati skriešus atskrēja, steidzami sazvanīja ātros un slimnīcu, kur mazais veselu nedēļu tika pieslēgts pie sistēmas.
Tas pats atkārtojās citā pilsētā, uz kuru pārcēlāmies, ar citu ģimenes ārstu.

Respekts ta respekts, bet bērna dzīvība ir pārāka...

uzplanaledus    1 Manējā ģimenes ārste vispār neatbild, tā vietā ir ārsta palīgs. Neesmu mēģinājusi zvanīt ārpus darba laika.

Damodara    6 Netraucēju brīvdienās. Ja kas nopietns būtu,tad zvanītu ātrajiem,jo ko tas ģim. ārsts līdzēs.

Litija      vēl nekad mūžā neesmu zvanījusi. kaut telefons kaut kāds mobilais ir. bet ir bijušas situācijas, kad pirmreizējo brūču apstrādi uzticu profesionāļiem.

Litija    1 es pat ātros vēl nekad neesmu saukusi((. Uz uzņemšanu mēdzu gan aiziet, to pašu traumu dēļ.

Tessa  3 4 neesmu zvanijusi savam gimenes arstam, tikai masinjai, lai izraksta e-recepti. Es uzskatu, ka nav pieklajiigi traucet dakteri, ja ir vajadziiba, pieraksties uz viziiti. ja akuta vajadziiba, sauc atros.
par konsultatiivo numuru jau uzrakstiija.
bernudarzs.

Julianna  8 5 Vairākus gadus neesmu zvanījusi, ne darbdienās un brīvdienās, ne tik. Viss ir salikts mūsos pašos. Viss ir galvā. Ir slimība, tātad nobrukusi kāda programma, signāls, ko daru ne tā. Piemēram kāju traumas -- mūsu dzīves ceļi. Rokas -- darbi. Galva -- saikne ar Dievu. Orgāni -- sirds -- mīlestība, jūtas. Aknas -- informācijas filtrs. Plaušas -- dzīvības spēka(prānas) absorbētājs. Zarnas -- informācijas apstrāde. Nieres-- bailes. Kuņģis -- iekšējās uguns avots utt. acis -- ja tuvredzība, neredz ko svešie perina. tātredzība, neredz kas notiek zem deguna, ģimenē. Ausis -- ja problēmas, piegriezās sliktās ziņas... ķermenis pats stāsta caur slimībām, kas jālabo, kam jāpievērš uzmanība. Cilvēks jāarstē kopumā, kā vienots vesels. Piemēram, sāp sirds. Deg sarkanā signāllampiņa -- steidzami jāatrod otra pusīte. Ķīmija notušēs problēmu, bet ne cēloni.

Gretta  2 1 Parasti ģimenes ārsts zvana man. Protams, ne brīvdienās, jo tās ir manas brīvsdienas :)

joens      Kas bija pirmais - vista vai ola? Tāpat ar tiem dakteriem - viņi ir tev vai tu viņiem. Atkarībā no atbildes, jautājumam, kad un cikos zvanīt (nopietnos gadījums, kaut tikai no nespeciālista viedokļa noteiktos), vairāk nevajadzētu rasties.

Julianna    1 Protams Jurij. Tikai vidusslaiki(apmēram 5000 gadu jauni)tiek galā ar slimībām, bet Tavi jaunie laiki piesien kā teļu aplokam(ārstiem, izmeklējumiem, aptiekām) un tik slauc un Tu sauļuk labpatikā, kā mēnesērdzīgs ej un ej... nes ziedojumus... Un viss dabā ir vienkārši. zamudrjajet ķīmiķi. Visi ieinteresēti, lai hroniskie slimnieki gadiem barotu un barotu. Kāpēc aptiekās izņēma normālās efektīgās zāles, kuras turklāt maksāja kapeikas? Man mati stāvus aptiekā, cilvēks pussoma piekrauj zāles, samaksā ar visām atlaidēm 60 -- 80 eiro un blin, kā neizveseļojas, tā neizveseļojas. Un reti kāds padomā -- kāpēc es sevi indēju, kur alternatīva?Piemēram. Ir tāds Indijas Reiki vārds no VISĀM sāpēm -- RODŽAM-- es iedodu šo vārdu cilvēkam uz visu mūžu nav jāskrien pēc ibuprofena vai tamlīdzīgiem. Un vispār zāles domātas sliņkiem, iemet ripu un ilūzija, ka visu atrisinās. A mantras jāskaita, jāķēpājas. Ai, ko te aklajam ceļu rādīt....

krisste      Es zvanīju brīvdienā ārstei izstāstīju visu kā ir un bij saprotoša pat apjautājās , bet ja var nogaidīt tad pirmdien

Litija    2 ņemot vērā, ka negatīvais stress pasliktina orgānu sistēmu darbību un rada hronisko kaišu paasinājumus, bet ?-mantru-skaitīšanas laikā pacients visticamāk ir apgarotā miera stāvoklī, tad sava taisnība tur ir! Darām to, kas nomierina---ieguvums veselībai!
ibuprofēns pieder pie nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem, šo preperātu kompaška ilgstoši lietojot iekšķīgi mēdz radīt (kuņģa) čūlas.
bet pret fiziskām sāpēm tiešām palīdz pašiedvesma
un pret visām kaitēm-darbs. nomirsi, ij nemanīsi, kapos izgulēsies.(((

av2  1 1 a kaapeeec nevareetu zvaniit? Man pazvana kaadreiz kaads, kad vinnam ir problleemas manaa darba jomaa. Kur probleema ....ta vispaar? Dakteri kautkaadi ...sveetie ir, vai kaa?

Tessa  4 1 av2, tapec, ka traucet briivdienas ir slikts tonis. neba nomirisi lidz pirmdienai ar savu kaiti un nesagaidisi atros, obligati ir jazvana svešam cilvekam pa privato numuru svetdiena vai naktii?
es domaju, ka daudzi arsti sen ir noželojuši, ka kadreiz ie iedevuši savu tel.nr. pacientiem, un pareiz dara tie, kuri nedod.

eloiza      Ja dakteris ir iedevis savu privāto nr., tātad iespēja pastāv, ka vari viņam zvanīt. Īpaši neapzvanu savus ārstus, bet ir bijuši gadīju, kad ir bijusi nepieciešamība. Ja nav varējis atbildēt, pats ir pārzvanījis.
Kaut kā tā.

av2    1 Nomirt var paaris stundu laikaa. Normaals cilveeks nezvaniis savam dakterim par siikumiem. Es, 25 gadu laikaa, esmu.... 2x pazvaniijis savam aarstam, un ir paliidzeejis. Taa luuk ir iisteniibaa.
Manaa darbaa jomaa, ja kaads mans (kam esmu iedevis savu personiigo nummuru) cilveeks pazvana konsultaacijai, un es varu reaali paliidzeet pa telafonu, kur ir probleema???? Zzirom abroslli, tas viss. Vissi tik svariigi, ka maz neizliksies :(

Tamme      Es zvanu ja ir bkas ljoti svariigs!!!!

Līdzīgi jautājumi
Labs gimenes arsts Jelgava (4 atbildes)Iesakiet gimenes arstu Jelgava (7 atbildes)Atsauksmes par gimenes arstiem (7 atbildes)Gimenes arsts Jelgava (2 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu