Ja ir iesūta ampula un tā ir jau 4 gadus , ja iedzers alkoholu tad arī var nomirt?

Kaskaade      Dulls, momentā ķelle nolikta. Labāk nemēģināt 2020-12-23 09:54

Panteera45      Tik ļoti svarīgi ir iedzert??? Nav gadījies dzirdēt ka būtu kādam letāls iznākums, tādā situacijā, bet ļoti, ļoti slikta pašsajūta gan var būt. 2020-12-23 17:03

beverina      Pameģini iedzert tad zinàsi vai nuvai nu. Treßa ceĺa nav. 2020-12-23 17:40

kvarts      nomirt var arī neiedzerot.... 2020-12-23 18:06

elsa      Arī bez ampulas iedzerot var nomirt. 2020-12-23 18:49

JurisK  1   4 gadus daudz-maz sapratīgi nodzīvoji un atkal gribi sūdos līdz ausīm? Protams, ka var dzert, ampula ir mīts. 2020-12-23 19:47

Lija      +100 2020-12-23 19:50

mierigais1      ..19.47 pilnīgi vienisprātis...ampula, kodēšanās...tikai palīglīdzeklis...procentu 70 atkarīgs tikai no Tevis, gribi jā gribi nē...bet vai tiešām vajag...šaubos vai būs jēga no tā, paģiras jau nu noteikti pilnā komplektā, rēķini,bez mēneša, pusotra neapstāsies... 2020-12-23 21:49

av2      Tiessam ir taadas burvju "ampulas", kas ko reaali izmaina cilveekam smadzenees? Nedomaaju.
Ja pats negribees, nekas neliidz dzeeraajiem. Un negrib jau, jo nav deell kaa gribeet ko mainiit. Tas ir, sevi ieskaitot, jo attieciibaa uz sevi vinniem arii viss vienalga.
2020-12-23 23:16

satida      Beigts kā muša uzreiz.:D 2020-12-24 14:38

Vaukskis      Austrumos apgalvo, ka ar kodēšanu tiek laupīta cilvēka izvēle. Cilvēks ir vienīgā būtne Visumā, kam ir izvēles brīvība. Nevienai citai būtnei nav izvēles brīvības. Cilvēks var izvēlēties augt kā garīga personība vai arī dzīvot kā vilks, zirgs, cūka, vecāks nr.2 vai vecāks nr.1.
Jau degradētiem cilvēkiem Rietumu medicīnas piedāvājums, tostarp ampulu iešūšana, ir labās variants nekā konsultēšanās un ārstēsanās saskaņā ar Austrumu medicīnas ārsta rekomendācijām, tajā pašā laikā visas ampulas un kodēšanas diez vai var cilvēkam palīdzēt, jo to pamatā ir bailes. Ja iešūta torpēda vai "ampula", cilvēks domā, ka, atsācis dzert, var nomirt. Darbojas izdzīvošanas instinkts. Ja cilvēks dzīvo šādās bailēs, kur ir garantija, ka neatsāks dzeršanu tieši no bailēm? Šādā diskomfortā ilgi nevar dzīvot. Kodēšana ir cilvēka suģestēšana- hipnoze no ārpuses.
2020-12-25 16:51

edding      Es protams nezinu, var vai nevar, bet manas draudzenes vīra draugs nomira. Šie aizbrauca uz Amēriku ciemos, draugi izdomāja, da nujevo nafig to torpŗpēdu, iedzers uz tikšanos un nepilnus 40 gadus jauns vīrietis atmeta pedāļus. 2020-12-25 18:55

Raivis_1977      Ai nu tas tāpatās kā kaut kas pret galvas sāpēm + kaut kādas pretsāpju zāles + klopelīns + vīna glāze! = ir vienlīdzīgs scenārijs taisnā ceļā uz morgu!
Piemēram kaut vai šnabis + pluss kodeīns = jau ķīmiski rodās morfīns!
Piemēram tehniskais spirts ko iedzer, pēc kāda laika asinīs parādās acetāts, un tālākā vielmaiņas procesā jau tas pārtop par acetonu, = un asinīs konstatē pat ecetonu.
Ir tāda piltenes sēne, kura vārīta vai cepta jau ir it kā ēdama sēne, bet (ja) to lieto un ēd kopā ar šnabi jau šo abu produktu apvienojumā rodās milzīga inde, kā rezultātā daudzi cilvēki šo abu produktu apvienotā uzturu patērēšanā ir miruši!
Der to zināt!
Arī kādas miega zāles lietojot kopā ar kādu nervu nomierinošiem medikamentiem asinīs rodās pat enzīns (milzīga inde)! Enzīnu nevar pārveidot vai absorbēt kādas citas vielas! Tas ir dabā pat nemainīgs un pastavīgs atšķirībā no cita veida indēm! Enzīns ir ļoti bīstams rubīna sarkanīgs ķīmisks sķidrums - milzīga inde pat jeb kuriem notekūdeņiem dabā!
Piemēram neuzmanīgi lietojot antibiotikas kopā ar kaut kāda veida reibinošām vielām daudzos gadījumos var rasties kodeīns. Kodeīns var paralizēt ķermeni.
Piemēram, zināmos gadījumos pat ķīmiski sadalot morfīnu rodās kodeīns un anihilīns!
Nu morfīnu mēs parasti iegūstam no skorpioniem, bet antibiotikas no dažāda veida čūskām ...
2020-12-26 00:27

kosrem      Man jau 35 gadi bez pilītes alkohola. Ir iešūta ampula. Bet ampulu šuj ne jau tāpēc lai domātu,- vai varēs iedzert. Tas kā palīglīdzeklis ārstniecībā pret alkoholu. Svarīgāk ir mainīt attieksmi pret to.
Man bija problēmas, un nonācu pie secinājuma,- vai nu es nodzeros un miers viņā saulē, vai arī nedomāt par alkoholu, kā tādu. Trešā ceļa nav. Izvēlējos dzīvi bez alkohola. Jā, pamainīsies draugi, daudzi nesapratīs, bet pienāks laiks kad jutīsies laimīgs no nedzeršanas. Manā gadījumā,- nekad nav sāpējusi galva, nav bijušas problēmas dzīvē, uzlabojās veselība. Kompānijās zina manu attieksmi un nepiedāvā, nesmejas. Darbā uzticas, zina ka nepievilšu dēļ dzeršanas.
Tā kā neiesaku domāt par iedzeršanu. Tad jau nebija vērts šūties.
Ir vēl viens risks. Organisms pa šiem gadiem ir attīrījies, un jā agrāk varēja ,,polšu ribās ielikt,, tad tagad pat simt gramu var būt par indi organismam.
2020-12-26 10:51

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu