Alkoholisms kā slimība

Gribu jautāt par alkoholismu kā slimību. Par laimi, tā nav man, bet labam paziņam. Žēl noskatīties, ko cilvēks ar sevi dara. Ir bijis kodēts n-tās reizes, bet ilgāk par 5 mēnešiem nespēj noturēties. Vai ir kāda metode, kas reāli nostrādā un izraisa riebumu pret alkoholu. Esmu dzirdējusi par dārgām potēm vai ampulām. Psiholoģiskā iedarbošanās ir galīgi garām. Varbūt kādam ir personīgā vai paziņu pieredze? Vai tiešām cilvēku galīgi norakstīt? It kā žēl...

Laskovij      Slīcēju glābšana ir pašu slīcēju rokās...diemžēl...

hot_a_bitch      Noder Latgales kreisā dzeltenā krutka! Cik zināms, neviens no tās lietotājiem nav sācis dzert atkal....

Bet ja nopietni... Nevajag mocīt cilvēku! Kas grib aiziet, tam jāļauj aiziet....

Varbūt šis dzer tikai tāpēc, ka viņam potē?

SoulBoil      Var pamegjinaat radikaali vidi mainiit - izbraukt uz citu valsti prom via kontinentu. Vai kaut ko tamliidziigu ...

Uhuhuu      Smadzeņu amputācija noteikti nostrādā, ja nu reiz nekāda cita motivācija vai apsvērumi neder. Piekrītu h-a-b, ka jāļauj aiziet ar putām kausā un 3 promilēm roku vējdzirnavās.

sfinxxl    1 nekas , izņemot paša slimnieka vēlmi izveseļoties un atbrīvoties no atkarības, nestrādā. Diemžēl , bet fakts.

barbarosa9    1 Tikai pasha alkoholikja rokaas ir tas, vai vinjsh tieshaam grib izaarsteeties.Pilniigi nekas neiedarbosies, ja vinjsh PATS nopietni neapnjemsies, nopieteni neriikosies.
Taadi paliidzeetaaji,bez pasha alkoholikja piekrrishanas, kljuust par liidzatkariigajiem.
Mans braalis ir alkoholikjis un NEKAS vinjam paliidzeet nevar, jo vinjsh uzskata, ka nav alkoholikjis.Savas gjimenes dziivi vinjsh ir padariijis par elli.Bet arii taa ir to cilveeku probleema.Es esmu pielikusi punktu shii sliiceeja glaabshanai.
Labi, ka meita pilngadiiga un vinjai ir iespeeja dziivot atsevishkji.

garaamejoshais      ja vinsh pats atziist, tad jau var ko meegjinaat, citaadi pilniigs chau.

Afrodit      tad,kad sprāgs nost no cirozes-tad apjautīs.

dolce_no_pasaran      kamēr pats nesagribēs, tikmēr var norakstīt.

vecmeitaARrunci    1 Pazīstu dažus ,kas atmetuši un daudzus,kas ir alkoholiķi.Visi kā viens-tie,kas atmetuši-ir teikuši,ka visgrūtāk bija atzīt,ka viņi ir alkoholiķi un apjaust,ko nodarījuši saviem tuvajiem.kamēr cilvēks nenonāk pie šādas atklāsmes,nav vērts dēļ viņa nervus bendēt,žēlot un pašai kļūt līdzatkarīgai.Pašam jāgrib.

sorrel      nostrādā tikai paša cilvēka vēlme un motivācija, visas šīs kodēšanas, potes, fotogrāfiju apvārdošanas ir dakteru un visādu dziednieku bizness...

joudasis      Vienīgais un galvenais ir paša vēlme dzīvot pilnvērtīgu dzīvi,Ir pašam jāsaprot,ka alkohols nav domāts katram.Protams,arī ģimenes atbalsts ir vajadzīgs,bez tā,šaubos vai kas sanāk.Gadus trīs briedu,līdz nobriedu,nu jau desmitais kā nelietoju alkoholiskos dzērienus,ja neskaita apmērām 150gr šampanieša un divas krūzes groka.

Plaanpraatinjsh      Alkoholisms nav slimība,bet nepieciešamība. Vai var nokodēt kādu neēst gaļu,maizi, šokolādi,dzert pienu,ūdeni vai bērzu sulas?

barbarosa9      Plaanpraatinj, tu tiesham esi plaanpraatinjsh:)

Plaanpraatinjsh    1 Kaut ko tādu gaidīju.
Ja kāds lieto alkoholu kaut reizi gadā (desmit gados)viņš ir alkohola lietotājs(alkoholiķis).Kaut kāda klasifikācija šeit ir bezjēdzīga;kurš biežāk ,kurš retāk.Ja kāds lieto uzturā gaļu,tad viņš nav veģetārietis,kaut ēstu gaļu reizi gadā. Kas te nesaprotams.:))

marmorakaraliene      Alkoholisms ir slimība. Tas jau pirmkārt ir jāsaprot tam, kurš grib atmest dzeršanu. Ja nebūs personīgās vēlmes uzlabot savu dzīves kvalitāti un atbrīvoties no alkohola atkarības, nekādi brīnumdakteri nelīdzēs. Ir jāgrib! Un jāārstējas kopā visai ģimenei, izstrādājot jaunu uzvedības modeli.

NL_O      katram ir savs slieksnis, zemāk par kuru krist nav iespējams; bet to var (šai dzīvē) arī nesasniegt
katram, kurš sasniedzis savu slieksni, ir viņam(-ai) piemērota metode; bet to var (šai dzīvē) arī nepaspēt atrast, pat ja pašam(-ai)ir vēlme

galvaskauss      Ja tas ko sauc par alkoholismu ir slimība,tad jāatceļ sodi;par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā.Vai ir sodīts kāds sirds vai kuņģa slimnieks,pat arī,ja kādam sākas slimības paasinājums atrodoties sabiedriskā vietā?

SoulBoil  1   Kaut ko tādu gaidīju.
Ja kāds lieto alkoholu kaut reizi gadā (desmit gados)viņš ir alkohola lietotājs(alkoholiķis).
----
Plaanpraatinj - es meegjinaashu drusku biezaaku Tev to praatinju uzaudzeet - zheel man TEvis ! ;)))
Alkoholikjis ir cilveeks kura alkohola lietoshana sagaadaa reaala probleemas dziive un sadziivee gan apsaham gan cilvekeiem ar kuriem vinjsh kontakteejas. Alkoholikis ir tas kursh nevar kontroleet vairs savi velemi iedzert un kad ir iedzeeris tad gribaas vele un vele un nejuut vai rmeeru un robezhu ! ;) Tam absoluuti nav nekaads sakars ar pateereto daudzumu ... Ja es pateiktu cik daudz es izlietoju - tad tas varbuut pietiktu uz 3 normaliem videejiem alkoholikjiem tas alko daudzums - bet ir vele tada lieta ka akatra peresonigaa cilvek agjeneetika, veseliiba, alko paarstraades kapacitaate u.t.t u,tmldz ! ;)

roze50      Cik es zinu,ka palīdz tikai ja pats atmet,bet atmet -redzēju 3 gadījumos-bailes no aknu cirozes( mans nelaiķa tēvs-izdzēra viens pats pēdējo šņabja pudeli un vairs ne.)...paziņas vīrs tikai tad,kad sieva kāpa pāri gulošam un atstāja nos....vēl viens gadījums.,kad sāka iet baznīcā.Kamēr ar viņiem ņemas un auklējas..reti ir rezultāts,bet mēģināt vajag visu,ko var.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu