Alkoholisms!

Kas ir alkoholisms traucējoš...pārreiz nedēļā vīna glāze...divas😉,vai līdz nemaņai brīvdienās?

reached    3 Kā kuram. Cits mazliet iedzer visu mūžu, cits kā iesāk ar glāzi 2x nedēļā, tā pēc gada jau Straupē.

aroganis      Ka tik laba kompānija:)

zalace      man bieži sanāk brīvdienās iedzert...protams nav jau tā ka līdz nemaņai...bet, laikam jā, jau stradaju))))))))))

draboss      Tev pašai jātiek skaidrībā, kas Tev traucē :)

jurks      Kā dēļ mēs iedzeram?? Lai sajustos labi, atbrīvotos no stresa! Ja tas ir ti labi, tad kā dēļ to liegt sev katru vakaru?? Un aiz vien vairāk un labāk!! Bet kurp mūs aizvedīs šis labais gars?? Jā izturēs stiprākais!! Es ieteiktu meklēt citu prieka avotu!! Tādu, kuram nav blaknes, kas jāpiedzīvo, ļaujoties labumam- jo vairāk- jo labāk!!

raima  1 1 Ja regulāri prasās lietot alkoholu, tad tas ir alkoholisms, kur devas ar laiku palielinās ar visām no tā izrietošajām sekām. Regulāri ir, ja kaut reizi nedēļā, ar skaidru nākošo dienu.

jadore  1 2 Itāļi (un ne tikai), piemēram, katru dienu pie vakariņām iedzer vīnu, vai viņi visi būtu alkoholiķi?

jollyroger    4 Mani mans alkoholisms netraucē. Ja kādam tas nepatīk, tā ir viņa problēma.

cita    1 No Vikipēdijas
"Alkoholisms ir slimīga tieksme, kurai raksturīga bieža un nekontrolējama alkohola lietošana. Alkoholisma gadījumā alkoholiskos dzērienus cilvēks lieto, neskatoties uz veselības problēmām vai arī nepatīkamām sociālajām sekām.
Alkoholismu visbiežāk saista ar atkarības izveidošanos no alkohola vai arī ar nepārvaramu psiholoģisku ieradumu, lietot alkoholu (psiholoģisko atkarību)."

vilks28      Viss kas ir pār mēru , tas viss ir slikti. Galvenais nevajag visādu žļurgu rīt iekšā.

Drole      http://www.health.com/health/article/0,,20410287,00.html Nevajag lakt visaadu zhurgu kaa pie bada...

irgo    1 Alkaholisms sākas tad kad Tu sāc dzert vairāk nekā Tavs dakteris....

av2    1 alkoholisms ir nepaartraukti plosti , meenessu garumaa. Nodzertas dziives, iipassumi, pazaudeeti darbi, iespeejas. Kaps. Taa ir mana pieredze ar manu radinieku....
Viina glaaze nav nekads alkoholisms cilvekam, kam nav nosliece uz dzerssanu. Bet tam, kurs nezin meeru, var buut likteniiga :( Jo, dzeeraajs, no vienas glaaziites saaks atkal plostot, a cits tikai bus jautraa omaa.
Iisteniibaa, alkoholisms ir muusdienu lielaaka traggeedija.

etc      Grūti novilkt robežu, kad beidzas iedzeršana un sākas alkoholisms. Ja iespējams, labāk nedzert vispār.

likky666      Ja ultrasonogrāfijā redz, ka akna jau balta, tad, laikam, būtu jāpiebremzē.

Kveeps      Esmu nedzerošs alkoholiķis un mana pieredze ir tāda ka sāku dzert kā ierindas cilvēks,kā parasti. Bet bija visādas problēmas kuras varēja aizmirst pēc kādas glāzītes-pēc tam jau pudeles...sāku no 18-20 gadiem. Ar gadiem tolerance auga un iepatikās tāda eiforija. Sāku dzert jau tad kad gribēju nevis kad varēja. Tas ietekmēja visas sfēras,darbu,mājas,nerunājot jau par attiecībām-kuras pricipā nebija...! Tā nodzēros līdz 36 gadiem un vienā jaukā dienā sapratu ka ir galīgā pakaļā,negribēju nomirt. Un ķēros pie pēdējā salmiņa-lūdzu Dievu lai palīdz. Padevos...!!! Izgāju Minesotas programmu un tagad 15 gadi skaidrā...! 2022-04-04 22:47

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu