Vai vēl joprojām ticiet vakcīnu efektivitātei un tai sfērai kopumā?

Vai vēl joprojām ticiet vakcīnu efektivitātei un tai sfērai kopumā? Uzmanīgi noklausieties šo itāļu ārsta video. Tas ir tulkots krieviski.

https://dra.lv/s24E115

Peleks  1   kamēr visa pasaule skrien pēc vakcīnām, tikmēr latviešu idiņi kopā ar krievu idiņiem palaiž savu huiņu, ka vakcīnas ir neefektīvas!! Bet tu nemīz āzi, pie mūsu valdības domāšanas ātruma, tu izslimosi ātrāk nekā tev poti piegādās!! 2021-02-04 13:14

DanaL  1 2 AivarsN, būsim godīgi, tu beidzot esi atradis to, ko tik ļoti kāroji dzirdēt vai redzēt. Apsveicu!

Nav laika skatīties visu, kas tevi vai kādu citu ir ieinteresējis, bet iesaku uzdot sev dažus jautājumus, piem., kas tev liek domāt, ka tā persona tiešām ir ārsts, nevis kāds Pedro no vietējā provinces amatieru teātra? Vai viņam ir vismaz viena publikācija kādā medicīnas žurnālā? Varbūt viņš ir kāda izcila medicīnas spīdeklis vismaz Itālijā? Kāpēc šīs personas viedoklis tev šķiet pārāks par, piemēram mūsu pašu medicīnas guru Apiņa un Danilāna viedokli?

Atbilde ir tikai viena - tu negribi samierināties ar realitāti. Diemžēl.
2021-02-04 13:49

Tessa  1   nevakcinejies. mazums, ko sajauks un tevi nošprices.
linku neskatiišos, ibo nav ne mazakas velmes teret laiku hņam.
2021-02-04 14:04

DanaL      Es vispār neuzskatu, ka vakcīnu jautājumā jābūt kādai diskusijai. Kas grib vakcinēties, tas novakcinēsies, kas negribēs, tas pēc pāris saslimšanām vai nu beidzot vakcinēsies vai aizies pie tēviem un tādējādi beidzot atbrīvos nodokļu maksātājus no bezjēdzīgiem tēriņiem ārstēšanai vai pensijas izmaksām tuvākā vai tālākā nākotnē. Galu galā, tā ir tāda savdabīga dabiskā izlase. 2021-02-04 14:25

Sanija_  1   DanaL ja vakcīnu jautājumā nav jābūt diskusijai, tad neizsaki savu subjektīvo viedokli par atbalstu vakcinēties gribētājiem. 2021-02-04 15:01

fomins2      Es ieteiktu uzmanīgi noskaties multfilmu "Par begemotu (behemotu), kurš baidījās no potēm". 2021-02-04 15:14

neratni_stasti  1   Man nav vajadzīgs nekāds itāļu ārsta video. Atradis īpašo, unikālo, super-truper autoritāti. :D Tepat parastās, tradicionālās ziņas pietiekami daudz publicē pārskatu par vakcīnu efektivitātes līmeni.

klau, Aivar, Tu varbūt Sputņiku gribi, ko? Tā arī tad saki, nevis slēpies aiz itāļu dakteriem ;)
2021-02-04 15:21

Julianna    1 Kanādā vakcinācijas procesu uzticēja armijniekam, kurš ar lielu skubu metās iekšā procesā. ASV arī armijnieki izteica atbalstu nopotēt 300 miljonus, pametīs dzīvus, nepotētus tik 23 miljonus. Tātad katrā valstī tik + -- 10%. Latvijas limits un pilnās lozes ap 200000 tūkstošu. Jā es piekrītu Danal, lai cik skumji nebūtu, ka tā ir dabiskā izlase. Palikt dzivajos arī nekāda medusmaize nebūs. Tas, ka mums te nato medbrāli, kuri pieturēs aiz ekstremitātēm, ja labprātīgi negribēsi, domāju laika jautājums. Bet vēl ir tāda lieta, ja sāks brutāli potēt nost, kāds no aitām nositīs "piepalīgus". Tā ka 10000 tūkstoši mīnusā aizies, lai novākt agresorus. Tas ir attiecībā 1:1. Bet viņi ir bruņoti, parastā tauta -- medību bises, kāds pistols. Nu un vēl izkaptis, cirvji, naži... Runājot par tā saucamo vakcīnu, kuru nevar saukt par vakcīnu, jo tā nekad nav tāda bijusi. Viņa novāks simptomus, ne pašu slimību. Ja ievērojāt, tāda tehnoloģija jau ir vismaz20 gadus parastām zālēm. Es jau 2000 gadā izlasīju asinsspiediena anotāciju-- tiklīdz jūs nelietosiet šīs zāles, atgriezīsies simptomi. Viņas noņem simptomus, bet pašu slimību neārstē. Cilvēku sašpricēs, bet korona trakos pa organismu, ies un kritīs uz ielas. Un tiesā neiesūdzēsi, to jau VM parakstīja, ka nav un nebūs pretenziju. Nākotnē, kuri izdzīvos, tos baros ar vakcīnām, barībā. Kanādā jau izstrādā šādu projektu. Un paskatieties. Tagad pa visu valsti brauc un kaut ko mutē iemest vari zapravkās un hesburgeros. Lai ātrāk noindējās. Ar to arī visus apsveicu. Un paldies Viņķelei, ka gribot vai nē, bet zem naža tik 17 tūkstošus palaida. bet varēja 400 tūkstošus. 2021-02-04 15:42

Epifanija    2 Nu ko tur klausīties, skaidrs zināms, ka tas ir bizness un gudrie pelna uz mulķīšiem vai arī bezspēcīgajiem, ko iebilst, varai nevar pretoties un vai nav vienalga no kā mirsi vai no slimības, vai steka ar ko policists tev sitīs pa galvu, ja pretosies😁 2021-02-04 16:45

neratni_stasti  1   Klau, AvarN, ieskaties savos med dokumentos, vai Tevi pret difteriju un stingumkrampjiem ir potējuši? Kaut vai bērnībā? Noteikti ir, padomijas sistēmā no tā nekur aizbēgt nevarēja, tad nu tāds pats vien vakcinētais tāpat kā visi citi esi arī Tu. Un Tavas visas runas kļūst divkosīgas. 2021-02-04 17:10

Anda    1 NEVAJAG VAKCINĒTIES. Kāpēc? Jo farmācijas firmas pametušas zem deguna špargalku par pretenziju neesamību jebkādu iespējamu blakusefektu gadījumos. Inteliģentam cilvēkam ar to vajadzētu pietikt un viņš pat varētu netērēt savu laiku iedziļinoties vakcīnu darbības mehānismos, kas ir vienīgā pareizā pieeja!
Ikvienam potenciāli vakcinējamajam ir jāizurbjas cauri "savas" vakcīnas darbības mehānismam. Var palasīt arī par efektivitātes ilgumu. Tas ir žēlīgs...pāris mēneši. Bet darbības mehānisms ir mūsu šūnas īsto RNS vietā iesūtīt šūnā viltotus RNS, kas izraisīs pastiprinātu proteīnu sintēzi. Proteīni tiks izmesti starpšūnu telpā, pēc tam asinsritē un tur tos pamanīs imūnšūnas. Tās gan apkaros proteīniņus, gan "Īegaumēs" infu par tiem uz priekšdienām, līdz ar ko sastopoties ar īsto vīrusu, antivielas jau būs gatavas (vieglāka norise). Vienīgi-visi līdz šim esošie pētījumi parāda, ka antivielas asinsritē atrodamas ne ilgāk par pāris mēnešiem. Bēet-kā ar blaknēm? Vai ir kāds, kurš domā, ka likšana mūsu šūnām sintezēt proteīnuis "ārpus dabiskās nepieciešamības"paliks bez sekām? Un tas vēl tikai Pfizer un Moderna gadījums, AZ ar Sputniku vēl invazīvāka iejaukšanās mūsu šūnu darbībā ģenētiskā līmenī.
Nevajadzētu jaukt divus jēdzienus-"iejaukšanās šūnas darbībā ģenētiskā līmenī" (visu līdz šim pieejamo kovid vakcīnu gadījums) un "iejaukšanās dzimumšūnu formēšanas procesā" (nenotiek, thx God)
Un farmācijas firmeles nedod garantiju, ka iejaukšanās mūsu šunu darbības regulācijā, kas (iejaukšanās) tiek realizēta ģenētiskā līmenī neatstās sekas. Protams, ka nedod garantiju!:) Es lieku naudu uz iespējamu kanceroģenēzi.
Firmas puslīdz (arī bez garantiju paraksta, imho) garantē vien to, ka asinsritē apgrozīsies pret izraisītāju efektīvas antivielas.......pāris mēnešus.
Zvirbuļu šaušana ar lielgabalu NOLŪKĀ SPERT APJOMĪGU SOLI UZ PRIEKŠU ZINĀTNES ATTĪSTĪBĀ. Bet mēs-eksperimenta truši.
Noķert un savakcinēt ražotājus, izplatītājus un
2021-02-04 18:09

coldlands      ...kas grib vakcinēties tas vakcinēsies, bet kas ne tas pie tēviem, dabīga atlase, bezjēdzīgi tēriņi, pensija....
Tas mol nepiekrīti znacet rastreljatj.
Danal, vai tu varētu bez putām uz lūpām man paskaidrot, kāpēc man, kas vēl nav slimojis ar covidu, ne mana ģimene, ne draugi, paziņas, darba kolēģi..., kāpēc man būtu jāpotē sevi. Varbūt es esmu imūns pret šo slimību?
2021-02-04 18:23

Liesma    1 Attiecībā uz vakcinācijas procesu ļoti neprofesionāla pieeja bija daudziem mūsu dižgariem, piemēram, epidemioloģei (ex deputātei he he:) rozentāles kundzei, kas tautas iedrošināšanas nolūkos bija gatava publiski vakcinēties pati.Common! Tas ir tas pats, kas reklamējot jaunu jogurtu, vienkārši pašam čapstināt kadrā! ((
Jādod tautas masām informācija par medikamenta darbības mehānismiem, ja jau garantijas nedod. Jādod infa par efektivitātes ilgumu (to dod, tas nav grūti, antivielas pret vīrusu dabas aģentiem pa lielam tiešām asinsritē ir tikai pāris mēnešus). Efektivitātes ilgums ir smieklīgs no indivīda viedokļa raugoties.
2021-02-04 19:01

Liesma    1 Šīs vakcīnas nav domātas mūsu nonāvēšanai, bet ja tā notiktu, ražotājiem nav nekas pretim. Un mums arī-ja piekrītam parakstīties par pretenziju neesamību.
Jox
Vakcīnu funkcija ir ne tik daudz izskaust koronavīrusa saslimšanu, cik izpētīt, kā darbojas gēnu inženierija uz cilvēka organismu. Un visi tie miljoni procesā iemānīto eksperimenta trušu uz to sniegs atbildi.
Davai, savakcinējamies pa jokam un atgriežamies apritē. A to amerikanosi visos medijos psiho, ka balti , konkrēti, letiņi, negrib nopotēties.
Btw, eksistē novājinātu vīrusa virsmas proteīniņu vakcīnas (Aivara minēto novājināto baktēriju analogs), bet tās tiks izvilktas no pagultes, po hodu, vien tad, kad ar gēnu inženierijas produktiem būs savakcinēts priekš pētījuma pietiekami liels skaits divkājaino trušu.
2021-02-04 19:08

rokons      Ref 15:42 Tik nu laikam manas izglītības pietiek, lai ilgi domātu - asinsspiediens ( tak laikam arteriālais) un asinsspiediena simptoms.....
Par pirmo skaidrs - virsspiediens hidrauliskajā sistēmā virs ārējā atmosfēras spiediena..,bet kādi tai hidrosistēmai ir SIMPTOMI ??
2021-02-04 19:42

DanaL      A.god. coldlands, man ne prātā nenāk kādu aģitēt vakcinēties vai nevakcinēties, pat nerunājot par kkādām putām. Gluži otrādi, - kā teica mans kādreizējais priekšnieks šādos momentos - "meņše narodu, boļše kislorodu". Un kāds vispār vakcinācijai sakars ar tavu radu un draugu veselības stāvokli? Vakcinējas ne jau tāpēc, ka kāds slimo, bet tāpēc, lai neslimotu.

Ļ.cien. Sanija! Nenorādiet, lūdzu, ko man darīt, un es neteikšu, kurp Jums iet. Ja vērīgi lasījāt, es neizteicu viedokli par to, vakcinēties vai nē, es izdarīju secinājumus.
2021-02-04 20:17

Sanija_      DanaL Ņemot vērā, ka, viedoklis ir Individuālā izpratnē un attieksmē balstīts skatījums, bet secinājumi ir atzinums vai jauns spriedums, kas iegūts, analizējot parādības, tad šķiet, ka esat nedaudz saputrojusies terminos. 2021-02-04 20:59

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu