Pateicība ārstam.

Paredzēta ķirurģiska zarnu operācija.Kāda varētu būt pateicība par operāciju ārstam , anesteziologam. Lūdzu padalieties kāda ir pieredze šajā lietā?

Lexx      ---Pacients jautā ārstam --kirurgam :
--Dakter ,sakiet ,vai operācija tiešām droša??Vai viss izdosies ??
--Protams ,ka droša ,Šī man būs jau sešpadsmitā tāda operācija .Kādreiz taču jāizdodas arī ir !!
P.S Visi dr . ārsti ir tik pārēdušies,ka sen jau zaudējuši realitāti .
Uzskata sevi par Dieviem))
Vai tu dosi kukuli štuku vai desmit štukas ,vienalga nicīgi blenzīs uz šo naudu !!!
Uzraksti testamentu ,ka neizdevušās operācijas rezultātā ,tu visu savu īpašumu novēli killeram ,kurš uztaisa šim ārstam Vendetu .Un pirms operācijas parādi Dr.Nekad vēl viņš nebūs veicis tik rūpīgu ,saudzīgu un iejūtīgu operāciju !!!(pieredze no 90-ajiem) ))
2024-03-30 21:16

ketija64      Cik zinu, ārsti saņem algu! Ja operācija būs bezmaksas, tad var pateikties ar labu konjaku vai balzāmu. Ja operācija maksas, tad par pateicību nav pat jādomā. Jādomā kā ātrāk atveseļoties. 2024-03-30 21:21

Emma45      Manuprāt nodzirdīt atlikušos ārstus nevajadzētu. Gan jau viss pa vecam un dāvanu karte vai naudiņa ir visvērtīgākā pateicība. 2024-03-30 22:24

siikaa16      Neko. Pateicības došana skaitās kā "kukuļa" došana. 2024-03-30 22:38

dabasmiilis      Tāda izskatās KORUPCIJA.

-Šādi ļautiņi arī izlaiž tos speciālistus! Tā vietā, lai viņiem pateiktu sirsnīgu paldies, viņi viņus nodzirda un ar kukuļiem nomētā!
-Jau tā maz to labo speciālistu, un vēl beidzamos samaitā!

🟢Par to ārstam ir alga, un ne tā mazākā! Nav jau kurtizāne, kurai tas vienīgais ienākums!

-Ar ko tad viņi labāki par skolotājiem, kas skolo jūsu bērnus, vai policistiem, ugunsdzēsējiem, kas rūpējas par drošību vai ceļu satiksmi!? Skolotājiem arī maksājat? Nu vismaz policistiem mēdz daži īpaši apdāvinātie ko piedāvāt!
-Autobusu šoferiem arī konvertiņu vai konjaku dodat pēc brauciena? Tiem mazākas algas par ārstiem, ja kas... Par sētnieku nemaz neminēšu!

Jāizbeidz tā mežoņu būšana - korupcija un birokrātija!


🔴Ja par pieredzi, tad Valmieras slimnīcu neiesaku - tur personāls dzīvo citā realitātē un pārāk daudz atļaujas! Tur darbinieku pārāk daudz, tādēļ no bezdarbības nodarbojas ar lietām, kas ir krimināli sodāmas!
-Un jūs tādiem vēl kukuļus gribat dot!?
2024-03-30 23:21

Lexx      dabasmīlim---Latvijas visvis vsiliktāko slimnīcu TOPĀ jau gadiem ilgi pašā virsotnē turas divas slimnīcas´´
Valmieras un Liepājas
2024-03-30 23:25

amarille      ārsta diploms ir visgrūtāk iegūstamais no visām profesijām, ko dabasmīlis tur savā prātiņā sagrabinājia, kā arī robežas vaļā un alga pret Rietumiem nekonkurētspējīga. Neaizbaidīsim pēdējos! Labāk ko lieku iedot, nekā nodirst! 2024-03-30 23:25

dabasmiilis      Neviens no tiem ārstiem par ārstu nekļūtu, ja viņiem nebūtu skolotāju,
kas jau no bērnudārza mācīja viņiem burtiņus un netaisīt biksiņās!
2024-03-31 00:08

ruk      pateicība ārstam - aizmirsti. Ja vēlies, lai labi operē, necenties nekādas emocijas ienest. Izklausīsies nežēlīgi, bet - labāk, ka operāciju zālē uz tevīm skatās tīri tehniski, un dara labāko darbu. Kolīdz ieslēgsies emocijas, tā no tiem skatiem vien var atslēgties.

Ja tiešām, gribi pateikties - uzraksti pateicības vēstuli slimnīcai. Gan ārstu vārdus, gan māsu vārdus, gan māsu palīgus, gan sanitārus. Katram ir sava loma. Operāciju māsai arī atbildīgs darbs - starp tiem 1500 instrumentiem un mazajām adatiņām, visu uzskaitīt, lai nekas nepaliek tevī. Visi zālē pievaktē cits citu, lai neviens sterilitāti nejauši nepārkāptu.
Sanitāri - viņi iztīra zāli tā, lai tu neinficētos , tevi apmazgās, kad apkakāsies vai apvemsies, ja gadīsies. Bet labāk gan to nedari - pakakāt zālē pirms operācijas nav prātīga doma- pārāk daudz lieku baktēriju.

Un nākamreiz, kad kāds lamājas , ka , redz, ārstiem par daudz maksā - neesi to kliedzēju pusē. Kamēr elektriķi un skolotāji, stroikas darbinieki, veikala pārdevēji sāk strādāt jauni, ārsti mācās 12 gadus , pirms sāk reāli saņemt algu. Studiju laikā iet voluntēt - t.i. strādāt bez algas. Nemaz nerunāsim par riskiem - tā operāciju māsa gada laikā vidēji 10 reizes sadursies. Katru reizi kaut ko no kāda var saķert. To pašu HIV vai C hepatītu. Un ja jāoperē narkomāns , tad operēs.

Un saprotat, ja māsa vai ārsts neskrien pēc pirmā lūguma pie tevīm, tas ir labi. Tātad, tev nav tik slikti.
Un tam ārstam/māsai/sanitāram viņa/-s 24 stundu dežūrā arī vajag pašiem aiziet pačurāt, pakakāt, ūdeni vai kafiju padzert un kaut ko ieēst, citādi paģībs tevi operējot.
Pietam, medicīnā ir normālais pagarinātais darba laiks - aizmirsti par piemaksām vai apmaksātām virsstundām.

Uz rokas naudu pilnīgi noteikti nevajag dot. Kontos skaitīt un dāvanu kartes arī ne.
Ārstam arī ir pašcieņa, ko aizskarsi. Pie viena uztaisīsi problēmas. Ātri vien kādam palātā pastāstīsi, vai kāds pamanīs, ka no ka
2024-03-31 00:23

Chris1986      Man par ārstiem un Hipokrāta zvērstu visas ilūzijas pazuda, kad vienreiz akūti sāsāpējās zobs. Tad sapratu, ka viņiem tas ir tikai bizness - pilnīgi vienalga, vai apavus labot, vai saldējumu tirgot - kur būs lielāka peļņa, tur ies un to darīs. Kaut kāda ideja, misija???? - tie ir padomju laiki! Atļaujet pasmaidīt! :D 2024-03-31 00:28

ruk      chris , nejauc ārstus ar zobārstu.
Bez tam ir arī dežūrzobārsti , sāpes noņems, zobu izraus. Implantu varēsi likt pēc tam.Jā, tādas lietas tev neviens , tāpat kā dāmai lielākus pupus , uz svilpiena netaisīs.

Savukārt, par hipokrāta zvērestu , davai , apraksti kas tavuprāt tur stāv rakstīts ...
2024-03-31 00:33

nemelosev      No pieredzes : esam gan devuši naudu, gan konfekšu kastes, gan konjaku! Vienmēr ir pieņemts ar pateicību. Tiesa dāvaniņas tika dotas pēc operācijām, pirms došanās mājās. Pēdējos gados, ja kāds ārsts ierunājas par operāciju, tad obligāti meklēju vēl kāda cita speciālista viedokli, jo pacients ir kļuvis par daļu no biznesa plāna! Uzklausot vairāku speciālistu viedokli var atrast sev labāko ārstēšanās veidu, jo dažreiz diagnoze nav uzstādīta precīzi. Protams krīzes brīžos nav laika meklēt citu ārstu, jāuzticas un jācer ka viss būs kārtībā 👌. Visiem novēlu labu veselību! Priecīgas Lieldienas. 2024-03-31 07:58

DanaL      Nu jau tiem aploksnīšu laikiem vajadzētu būt nedaudz aiz muguras. Pie tam, aploksnītes visbiežāk saņēma ķirurgi, kamēr pārējiem, labākajā gadījumā tika šokolādes kaste.

Ja tā pateicība tiešām ir pateicība, tad izdari tā kā te iepriekš teica, uzraksti vēstuli slimnīcai vai pasaki to vārdos. Vai nopērc torti, ieliec līdzi pateicības vēstuli visam kolektīvam (ne tikai griezējiem) un atdod vecākajai māsai.

Starp citu, daudzus ārstus, īpaši jaunākos, kurus vēl nav skārusi profesionālā deformācija, tās aplokšņu pateicības reāli pazemo un liek justies ļoti muļķīgi.
2024-03-31 08:08

Epifanija      Saprotams, ka ar tiem nieka grašiem, ko sniegsi ar drebošu roku ārstu var tikai pazemot, jo viņš saņem €15000 mēnesī, tā nauda pašai noderēs zālēm, bet uzsaukt var kārtīgu mājās torti, visam aprūpētāju kolektīvam un pateicību vārdus līdz sirds dziļumiem, ārsti ir humāni, viņi to novērtēs! 2024-03-31 09:38

ruk      nu , nesaņem ārsts tos 15000 mēnesī. Bet, laikam, grūti saprast kā var pazemot aizskarot pašcieņu. Man alga zem 500 sanāk mēnesī , un tik vai tā naudu došanas pazemotu. Uz medicīnu aiziet dīvaini frukti , dīvaini sadomazohisti. Tai algai vajadzētu būt tādai ko minēji , jo mūžs krietni īsāks, bērnus knapi redzi , un pelnīt sāc tikai ap 35 ātrākais. Nez kāpēc tie, kas kliedz , ka ārsti daudz saņem paši negāja par ārstiem.

DanaL taisnība, vienīgais- tā nav profesionālā deformācija, bet vecās paaudzes deformācija no PSRS sistēmas kā tādas, kur visa sadzīve bija zem letes ar kukuļiem
2024-03-31 09:59

True      Pateicība anesteziologam, ko tad miega devējs ārstē? 2024-03-31 10:06

ruk      True - bez anesteziologa nekas operāciju zālē nevarnotikt. Iemidzināt, visu laiku ,visu operāciju seko līdzi cik šķidruma tu zaudē, cik ievadīts, piekoriģē. Skatās kā Tev ar ķemeņa temperatūru, vai tavām smadzenēm skābeklis pietiek, kā nieres strādā, kā sirds strādā. visu laiku dod medikamentus kad un kādus vajag. Kontrolē kā un kad Tev asinis sarec. Ja apstāsies sirds, tieši anesteziologs ir neaizstājams, lai tevi atdzīvinātu. 2024-03-31 10:13

True      Sanāk ka ar viņu pirms operācijas labāk nejokot. 2024-03-31 10:48

Lexx      Nākamgad rakstot VID deklarāciju attaisnoto izdevumu daļā tu vari ierakstīt šo summu

KAM ,PAR KO UN CIK UN KAD....cashbackam taču jābūt
2024-03-31 12:46

sinderella      Par pateicību jāsāk domāt pēc tam, kad jau pamodīsies pēc operācijas, apčamdīsi savu vēderu, neatradīsi stomas maisu, utt.
Devu konjaku -100EUR, izrakstīšanas dienā.
Bet ne ķirurgam, jo viņa vārdu uzzināju tik epikrīzē.
Māsiņām, sanitārēm, visām- konfekšu kastes, lielās šokolādes. Viena pavisam jauna meitene tikai samulsa, teica ka noliks visiem pie tējas..
2024-03-31 15:08

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu