Asinsspiediens

Asinsspiediens - jautājumi un diskusijas

Kā ārstēt dīvainu asinsspiedienu? (17)
Augšējais asinsspiediens ir daudz maz normas robežās 125-137, bet apaksšējais vienmēr 90-100. Pamēģināju asinsspiedienu samazinošās 1/2 tabl., ko ārsts izrakstīja - jā samazina apakšējo, bet augšējais tad līdz ar to ...
"Ko darīt??"(c)

Ar šo problēmu griezies pie sava ĢĀ, ne pašiniciatīvas vadīta ignorē ārsta noteikto medikamentu lietošanu.

Atliek tikai pabrīnīties, kā ļautiņu stulbums tiek sists ar viņu vien pašu stulbumu!
uz to #22:04

...un nosūtījumu vizītei pie kardiologa Latvijā, ne ĢĀ izsniedz?

Palasot šīs tēmas komentus, rodas sajūta, ka Ohujiņa PA vienkopus ir nolasījušies vieni vien dakteri-
attālināti mērīs tēmas autores asinsspiedienu, noteiks diagnozi, apšaubot viņas ĢĀ profesionālo kompetenci,
lai attālinātajā režīmā izrakstītu tēmas autorei pareizos medikamentus un noteiktu tā devas.

Pie profesionāla dentista, ginekologa, traumatista vai ķirurga šeit attālinātu vizīti nevar pieteikt?
(ir ieinteresēta)

Mož´ kāds no PA dakteru konsīlija...ir gatavs attālinātajā režīmā veikt anestēziju un ķerties pie skalpeļa, kīrurģiski operējot?

(pieliek rādītājpirkstu pie deniņiem un pagroza to šurpu/turpu dakteru konsīlija virzienā)
Paaugstināts diastoliskais AS dabā izskatās tā, ka (kreisais) sirds kambaris kļuvis neelastīgs un tāpēc diastolē neņem pretī tik daudz asiņu, cik vajadzētu. Tās paliek asinsvados veidojot šo te spiedienu, ko var izmērīt.
Katrs var netā atrast, ka paaugstinātu konkrēti diastolisko AS izraisot daudz sāls, fast food, piesātinātām taukskābēm un cukuriem bagāts uzturs, alkohols, kafija, kortikosteroīdi, nesteroidālie pretiekaisuma līdzekļi, amfetamīni, antidepresanti, dekongestanti jeb (degunā pilināmi) asinsvadu sašaurinātāji, aptaukošanās, mazkustīgs dzīvesveids, diabēts, smēķēšana STRESS, aterosklerotiskas izmaiņas koronārajās artērijās un tādas lietas. kā arī ilgstoši pirms tam pastāvējusi (vai joprojām esoša) arteriālā hipertensija.
Diastoliskās hipertensijas smagumu mēra ar Doplera ehokardiogrāfijas metodi. Cik konkrēti asiņu konkrētā laika sprīdī tiek cauri mitrālo vārstuli (starp kreiso priekškambari un kreiso kambari ir tāds no divām lapiņām sastāvošs)
Ārstē:1) dzēš ugunsgrēku ar asinspiediena pazeminātājiem tādiem kā enalaprils utt, diurētiķiem (katrs zin furosemīdu) un daudziem citiem. Labs GP zinās, bet neiesaku. Labākie kardiologi ir Stradiņos.
2) ar steigu un rakstura stingrību jāmaina dzīvesveids un ēšanas paradumi
jāsāk maziem riksīšiem "bēgt no infarka", un tad organisms daudzos gadījumos pats prasa dārzeņus, nevis margarīnu. Vismaz daudzi amatiersportisti to ir teikuši
Abi ir paaugstināti.Iespējams,ka sistoliskais kompensē diastoliskā hipertonusu.Primāri,svara regulācija un daudz fizisko aktivitāšu.Ieteiktu kardiologa vizīti nevis ĢA. Ja paaugstināts tieši apkšējais rādītājs, kā liecina mana vēdiskā prakse, tad kaut kur organismā ir slēpts sāpju avots. Ko nejūt, vai cilvēks ir adaptējies, sadzīvojis. Asinsspiediena samazināšanas vēdiskā bīdža vārds -- RUDHAM. Asinsspiediena pavadonis bieži vien ir stress. Stresu likvidē bīdža DŽANDAM. Pamēģini paskaitīt. Zāles gan kā lietojis, nepārtrauc. Tikai kontrolē situāciju. Par virsnierēm prātīgs ierosinājums. Vairogdziederis arī var tādus fokusus izmest. Un cik tas neliktos nereāli, cilvēkus, kurus nolād arī ķer asinsspiediens. Esi vesels! ··· Asinsspiediens: Kā ārstēt dīvainu ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Vai smēķēšana var izraisit deguna asiņošanu? (5)
Man ir tads nopietns jautajums vai smēķēšana var izraisit deguna asiņošanu, un ja var vai tas ir delj paaugstinata asinsspiediena vai ari ta ir daudz nopietnaka problema un ir javeshas pie arstiem?
jeb kura gadijuma pie arsta.nenoliedzami paaugstinats asinsspiediens izraisa asinosanu.savukart nenormalizet asinspiedienu....var nonakt lidz insultam... Smēķēšana pati par sevi noteikti, ka nē, bet tā var paaugstinār asinsspiedienu, īpaši vēl buķetītē ar kafiju.No augsta assinspiediena gan tā varētu notikt! Mana māmiņa gan nesmēķē, bet pie ļoti augsta asinsspiediena viņai tā ir regulāri- tad nu palīdz tikai ātrie! Es domāju, ka tas ir nopietni!!! Neejot pie ārsta, vienīgais, ko var sadzīvot, ir sašaurināti asinsvadi, augsts blīvā holesterīna līmenis, caur ko arī augsts asinsspiediens, un tad vai nu reces problēmas, vai otra galējība, pa starpu arī nieres un aknas, no tā augstā asinsspiediena.
Bet lieki neuztraucies ... katrs dzīvo, kā māk.
Smēķēšana nevar izraisīt deg.asiņošanu, bet asinspiediena paaugstināšanos gan.Asinspiediena problēma noteikti jārisina, jo tā neārstēšanas sekas var būt briesmīgas-rodas sirds problēmas,insulti u.c.Domāju, ka Jums noteikti jāgriežas pie terapeita vai kardiologa! Idiņ nebāz degošu smēķi degunā,,, ··· Asinsspiediens: Vai smēķēšana var izraisit ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Asinsspiediens 100/150 (21)
ja asinsspiediens jau nedēļu turas 100/150 ,par ko tas varētu liecināt? Agrāk tā nekad nav bijis. Vai pirmais cipars nenorāda uz sirds probām?
Nu,par ko gan tas var liecināt-vecums klāt.14 gados,protams tas nav normāli,bet kādos 44 nekas īpašs. nuuuuu....tas 150 gan neskan labi...ja butu 150/100...tad vel, a 100/150...:(
/iesaka griezties pie dokas/
Pie nenormäliem asinsspiedieniem jäzvana Ätrai paliidziibai. nu slikti... aizkaļķojies būsi... aber drīzāk jau - sāc pierast, vecuma draugi ir klāt! kur tas spiediens tika meeriiCCCC ··· Asinsspiediens: Asinsspiediens 100/150 lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Vienmēr jāizvērtē dzīvesveids. Ja asinsspiediens ir zems un traucē justies labi, jāsāk ar korekcijām dzīvesveidā un ieradumos. Ja ir nosliece uz pazeminātu asinsspiedienu, īpaši svarīgi pietiekamā daudzumā uzņemt šķidrumu. Uzņemtais ūdens palīdzēs uzturēt asiņu tilpumu, ja dzers kafiju vai tēju – papildus gūs arī stimulējošu efektu. Kofeīnu satur abas, tomēr labāka izvēle ir melnā vai, ja tīk, zaļā tēja. Tējas tonizējošā iedarbība ir vienmērīgāka, tā tik ļoti nedzen sirdi un neprovocē tahikardiju, turklāt kafija, ja daudz dzerta, jūtamāk kairina kuņģi.
Nevajag pārspīlēt, bet vēlamo efektu, aizturot organismā šķidrumu un tādējādi veicinot asinsspiediena celšanos, palīdz panākt arī sāļāks ēdiens. Jākustas! Tonusu jāvairo peldoties. Jāizguļas, ja jūtiet nepieciešamību un ir iespēja, miegam atvēlot kādu brīdi arī dienā.
Var lietot žeņšeņu un magniju saturošus tonizējošus preparātus, homeopātiskus līdzekļus, bet, ja citādi traucējošos simptomus novērst neizdodas un ārsts iesaka, – arī medikamentus.
Man visu mūžu zems , 60 / 90. Ir bijis arī 70 / 110, tas pēc slodzes. Jūtos labi. Dakteri man vienmēr teikuši - zāles nav un arī nevajag. Ja tas tā ir no dzimšanas , tad tas nav nekas briesmīgs. Arī vecākajam dēlam ir mans asinsspiediens, jau no bērnības bērnu ārste atļāva no rītiem mazu kafiju kopā ar mammu. Nu jau viņam 32 , viss OK..
Dzīvo un baudi dzīvi !
viena kārtīga kafijas krūze dienā Var lietot eleuterokoka pilienus, palīdz arī ingvera dzēriens.
Starp citu, viena mediķe teica, ka tie, kam zems asinsspiediens, izskatoties jaunāki par saviem gadiem. Tā kā nav ļaunuma bez labuma :)
dzer zaļo tēju ··· Asinsspiediens: Ko darīt , ja ir zems ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Asinspiediena izmainas pec mugurkaula operacijas. (4)
Divarpus menesus veica mugurkaula jostas 1.skriemela nostiprinasanu ar skruvem, jo bija kritot ieplisis. Asinspiediens visu muzu bija 110/80, bet jau pec operacijas tas kluva 150/90, bet nu jau divus menesus tas ir no ritiem un ari pa ...
Diezgan grūti saprast rakstīto.
Lai samazinātu asinsspiedienu ir jāsakārto asinsvadi un aknas.Mārdadzis un ķiploki ļoti labi palīdzēs.
UN...tāds asinsspiediens tādam vecumam nemaz nav tik traki...norma būtu ap 130-140.Tā ka nav traģēdija.
ESI piesārņots + vēl zāles pirms/pēc operācijas visu piebeidz.
Turpināsi sevi pieķēzīt ar ķīmiju negaidi nekā laba.
vsp. jau air tal lietot 2,5mēnešus nav prātīgi
lai doks pamaina terapiju
Organisms ir pārcietis lielu stresu, tas ir radījis vispārējas izmaiņas, iespējams tā tagd arī būs.... Ar gadiem lielākai daļai cilvēku palielinās asinsspiediens , jo asinsvadi zaudē savu elastību, holestarīns dara savu, rezultātā asinsspiediediens ceļas. Griežaties pie ģimenes ārsta ar šo problēmu, kurš arī droši vien zin par operāciju, kura bija un kāda terapija tiek peilietota pēc tās. To, ko ieteiks asinssppiediena mazināšanai (kaut arī tas nav traģiski augsts) to arī lietosiet. ··· Asinsspiediens: Asinspiediena izmainas pec ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Asinsspiediena krīzes (13)
Dzeru zāles,bet nepalīdz.kā jūs cīnaties.ar šo murgu?
sirds asinsvadu slimības, tai skaitā asinsspiediena novirzes no normas bieži iet roku rokā ar lieko svaru un nepareizu ēšanu. gudri pakoriģē to un sāc vingrot. Nezinu, kā citiem, bet man bija paprāvs liekais svars pēc menopauzes un spiediens arī bieži mocīja. Nometu lieko svaru(20 kg), un tagad jau labu laiku esmu aizmirsusi, kas ir spiediens. Protams trīs reizes nedēļā organisms fizisko slodzīti saņem, staigājot, mētājot basketbola bumbu, ritenis, ne mazāk kā vienu stundu. Nekā jauna - mazāk stresot par lietām, kuras nevari ietekmēt, vairāk fizisko aktivitāšu svaigā gaisā (nepārspīlējot), bet var tak arī mājās pats pavingrot kaut vai ar hulahūpu (masāžas riņķi), regulāras ēdienreizes, vairāk dārzeņu uz pusdienu šķīvja, mazāk treknu mērču, miltu izstrādājumu, treknu desu, un plānāka sviesta kārta uz maizes. Protams, ka augsts asinsspiediens ir jakoriģē medikamentozi, ja tas vajadzīgs. Medikamentu šim mēŗķim ir ļoti daudz. Ir kopa ar arstu jaatrod pareizie medikameni pareizas kombinacijas un devas. Vajadzīgas arī kustības un dieta , pietiekoši ilgs miegs Sportot vajag un kustēties, tad nebūs problēmu ar spiedieniem. ··· Asinsspiediens: Asinsspiediena krīzes lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Asinsspiediena samazināšana (17)
Kā samazināt asinsspiedienu ar dabīgiem līdzekļiem (zāļu tējām un tml)?
Dilles, mātere un vilkābele 1. likvidēt lieko stresu. Jābrauc ar riteni, jānūjo, jāpeld, regulāri un lēnā tempā. pus litrs aroniju sula, zapte, svaigas aronijas un pēc pus stundas sāksi gāzties apkārt .. strādā labāk par dillēm Ja nedzer pietiekoši, vai dzer tikai dehridratējošus dzērienus (limpenes, tējas, kafijas, zāļu tējas, alkholu) var rasties ūdens katastrofāls trūkums organismā, kas izraisa asins sabiezēšanu. Kas asinis vairs nav pietiekami šķidras, automātiski rodas paaugstināts asinsspiediens, sirdij kļūst grūti pumpēt, strauji palielinās ar to saistītie riski. ··· Asinsspiediens: Asinsspiediena samazināšana lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Ja ir pazemināts asinsspiediens un probl. ar kuņģi - ko dzert un ēst, lai situāciju uzlabotu? (12)
Situācija sekojoša - kuņģa skābes, žults refluksa(atviļņa) un pieārstēta gastrīta pēc ārsts noliedza dzert kafiju, tēju, šokolādi (visu kā sastāvā ir kofeīns) ēst citrusaugļus, bet asinsspiediens man līdz ar to no ...
Klausi tik ārstiem - tiem jau, cik ārstu tik dažādas diaganozes un dažādi, citreiz pat pilnīgi pretrunīgi ieteikumi. Galu galā - kāda viņiem par tevi daļa un atbildība - ne tu viņiem sieva, ne māsa - strādā vnk un gaida, kad tiks mājās :D Man arii visi tie gastrīti un refluksi, bet es darbā izdzeru katru stundu pa kafijas tasītei un mani mīļākie augļi ir tieši citrusu. Bet tu vari klausīt vienu ārstu un sprāgt nost - katram pašam sava izvēle
/baigi jau no jokaini cenzori soreiz ar mani izrikojaas, jo tikko vel no torpedo lava 2 temas augstaak pievienot komentu, bet so vairs ne - par kkādiem veciem grekiem, cik sapratu/
Esmu dzirdējusi, ka liels ūdens patēriņš radot līdzīgu efektu kā kafija (spiediena paaugstināšanai). Mēģinājusi gan neesmu, turpinu no rīta lakt savu kafijas krūzi. + katru rītu uzsāc ar rīta rosmi, aktīvām kustībām, kas iekustina sirdi, līdz ar to arī asinsriti. Galvenais ir pārslēgšannās no gulēšanas režīma uz aktīvo. Ja to darīsi ar sparu, tad pilss paātrināsies, asinsspiediens pacelsies un tik ātri arī uzreiz nenokritīs. :) Lai paaugstinaatu, nepietiek tikai eest un dzert, bet vajag arii izguleeties un izkusteeties.

http://bezdietu.ru/gipot.php
kafija, tēja, šokolāde nedod mundrumu gan, tā ir drīzāk kā pātaga, dzīt dzen, bet uz rezervju rēķina.
kafijas mundruma efekts pārveidojas, tobiš, kad kafiju nedzer, mundrums atjaunojas pats no sevis. tiesa, mēnesis gan paies, kamēr atradināsies.
iesaku padzert ferrovital (pers.pier.)
kungis ir pirmcelonis
...,zems asinsspiediens ,tas ir sekas
arste kungi-,atregulesies asinspiediens!
··· Asinsspiediens: Ja ir pazemināts ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Asinsspiediena paaugstināšana (19)
kā paaugstināt asinsspiedienu? iztiksim bez kafijas,melnās tejas un alkahola....
...sex, sex un vēlreiz sex....pirms vai pēc ēšanas - tas jau gaumes jautājums... tādā vecumā ir svarīgs pilnvērtīgs uzturs, pareizs dienas režīms un svaigs gaiss. Arī ir tāda problēma,zems asinspiediens.
Nekā,50-100gr konjaka katru dienu.
Tereško ir tēja sirds veselībai. respektīvi - meklē aptiekā pēc tējām, kas normalizē asinspiedienu ;) nekādi.dažreiz-fiziskas aktivitātes-steperis,velotrenažieris.Ja jau nokrities tik tālu,ka melns gar acīm un panikas lēkme sākas-ātrie.esmu izstaigājusi ārstus dučiem-nekas. ··· Asinsspiediens: Asinsspiediena paaugstināšana lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Pazemināts asinsspiediens (16)
pazemināts asinsspiediens,pamatīgi,visas no tā izrietošās sekas,reiboņi,slikta dūša,nespēks u.tt.vai kādam zināmi kādi,vismaz homeopātiski līdzekļi?
Tumšā šokolāde un melna kafija. Fiziska aktivitāte svaigā gaisā, zaļā tēja, svaigi augļi un dārzeņi. man ir pazemināts bieži/īpaši ja ir stress,satraukums,tad pazeminās.Vajag 50.gr konjaciņa un viss čikinieka,ja protams nevajag būt pie auto stūres. nu es bez 2 tasēm kafijas no gultas piecelties ļoti bieži nemaz nevaru, bet kopš nodarbojos ar jogu, pamazām viss stabilizējas, pareizā elpošana dara brīnumus ;) Kam-negadās iebrauca uzreiz:)
p.s. man arī ir pazemināts asinsspiediens,kafiju nelietoju,toties melnā un zaļā tēja palīdz labāk!:)
··· Asinsspiediens: Pazemināts asinsspiediens lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu